Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KONKURS NA DYREKTORA ZUKIO W BOBOLICACH

4594 odpowiedzi w tym temacie

#4581 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 19:09:02

Czy ktoś wie dlaczego coraz więcej osób odchodzi z pracy z instytucji samorządowych w Bobolicach? Słyszałem że przez J.P. Jeśli to prawda to jak tak dalej będzie to zostanie sama z podlizuchami... Z tymi co to piszą jaka pani jest mądra, jaka pani jest piękna.. Można zwymiotować....

#4582 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 19:45:46

Czy ktoś wie dlaczego coraz więcej osób odchodzi z pracy z instytucji samorządowych w Bobolicach? Słyszałem że przez J.P. Jeśli to prawda to jak tak dalej będzie to zostanie sama z podlizuchami... Z tymi co to piszą jaka pani jest mądra, jaka pani jest piękna.. Można zwymiotować....

Ja wiem: to dzięki ,,wspaniałe''j atmosferze...

#4583 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 17:49:15

Gdyby kózka nie skakała, toby wyroku nie dostała.

#4584 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 18:50:06

Przysłowie ludowe (mojej ś.p. Babci): WYSOKI JAK BRZOZA, GŁUPI JAK KOZA. 

#4585 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 19:52:35

Gdyby kózka nie skakała, toby wyroku nie dostała.

Krzysztof .  Strony decydując się na zawarcie ugody mają na celu jak najszybsze zakończenie postępowania sądowego, czasem kosztem rezygnacji z przysługujących im względem drugiej strony procesu uprawnień. Zgodnie z uregulowaniami zawartymi w kodeksie postępowania cywilnego przewodniczący powinien strony skłaniać do pojednania.

#4586 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 20:29:28

Czy ta ścianka wspinaczkowa co ma być to będzie płatna? Bo skoro za wszystko trzeba płacić na hali to za nią też?

Chyba będzie darmowa tak dla rozgrzewki .

#4587 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:57:32

Najlepsi Ci którzy komentują anonimowo

#4588 ~belfer~

~belfer~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 10:04:37

CZY KTOŚ MI MOŻE WYTŁUMACZYĆ DLACZEGO OSOBA KTÓRA WYGRAŁA KONKURS NA DYREKTORA SZKOŁY W KUROWIE NIE JEST TYM DYREKTOREM A OSOBA KTÓRA PRZEGRAŁA KONKURS NA DYREKTORA SZKOŁY W BOBOLICACH ZOSTAŁA TYM DYREKTOREM? Nie szkoda to pieniędzy na ogłaszanie konkursów i czasu ludzi którzy się znaleźli w komisjach? Czy w tym wszystkim jest jakaś logika bo ja widzę paranoję...

#4589 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 10:54:50

CZY KTOŚ MI MOŻE WYTŁUMACZYĆ DLACZEGO OSOBA KTÓRA WYGRAŁA KONKURS NA DYREKTORA SZKOŁY W KUROWIE NIE JEST TYM DYREKTOREM A OSOBA KTÓRA PRZEGRAŁA KONKURS NA DYREKTORA SZKOŁY W BOBOLICACH ZOSTAŁA TYM DYREKTOREM? Nie szkoda to pieniędzy na ogłaszanie konkursów i czasu ludzi którzy się znaleźli w komisjach? Czy w tym wszystkim jest jakaś logika bo ja widzę paranoję...

Państwowy kurator oświaty tak zadecydował? 

#4590 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 11:10:11

Pani Beata zawodowo juz sie wypaliła ? czas na zmiany

#4591 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:45:17

Pani Beata zawodowo juz sie wypaliła ? czas na zmia

A pani Renata się wypaliła?... A pan Marcin? A pani Basia? A pani która z panem Marcinem pracuje? A Inne osoby z Urzędu?, a pani Justyna z ZUKIO, a  pani Kama stamtąd.?A inne osoby które wcześniej odeszły i jeszcze odejdą?. Niedługo to już tam tylko podlizuchy zostaną....

#4592 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 08:47:58

A pani Renata się wypaliła?... A pan Marcin? A pani Basia? A pani która z panem Marcinem pracuje? A Inne osoby z Urzędu?, a pani Justyna z ZUKIO, a  pani Kama stamtąd.?A inne osoby które wcześniej odeszły i jeszcze odejdą?. Niedługo to już tam tylko podlizuchy zostaną....

żadna z wyzej wymienionych pań nie jest z urzedu

#4593 ~żbik~

~żbik~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 14:49:25

żadna z wyzej wymienionych pań nie jest z urzedu

Jesteś w błędzie albo masz krótką pamięć...

#4594 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:39:49

Jesteś w błędzie albo masz krótką pamięć...

A jeszcze odchodzi Pani Monika i Informatyk...

#4595 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:45:09

A jeszcze odchodzi Pani Monika i Informatyk...

A co się tak wszyscy wynoszą z urzędu? Taka tam wspaniała atmosfera...Jak tak dalej pójdzie to zostanie tylko M.B.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych