Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KONKURS NA DYREKTORA ZUKIO W BOBOLICACH

4611 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~CBA~

~CBA~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 07:00:14

baliście się mafii z Tychowa,z Polanowa i być może z innych pipidów...no i wywołaliście "stan faktyczny"!! Na nic wasze gorzkie żale,teraz będzie tak jak miało być,bo nasza mafia gminna jest nie w ciemię bita."Nabór"na stanowisko dyr.zukio tak musiał przebiegać,czyli długo,wnikliwie ...i przewidywalnie! W efekcie Czesława I Mądrego zastąpi tubylczy Jan I Cwany, ZUKiO "zreformowane" zostanie po to tylko aby w niedługim czasie "przekształcić" się w 2-3 rodzime firmy prywatne na bazie majątku samorządowego(wychodzi to znacznie taniej).Czesiek nie odpowie za marnotrawstwo i nie "pójdzie siedzieć" bo mógłby(O ZGROZO !!!)zostać górnikiem....i kopać.Dostanie odprawę za którą kupi nowy samochód i będzie się ukrywać w lesie...na ambonie.Zamiast na myśliwskim rogu zagra wszystkim...na nosie!!!! Sylwek w tym roku wreszcie odda się temu co naprawdę lubi.Miecia zrealizuje w końcu wieloletnie marzenie i otrzyma upragnioną pieczęć.W UM nie będzie trzęsienia stołków (na początku) za to będzie dyscyplina mająca znamiona mobbingu.Stara kadra zacznie się sama wykruszać nie wytrzymując wymogów i konkurencji z młodymi wykształconymi "internautami".W gminie drgnie na lepsze,pojawią się pierwsze próby "uprzemysłowienia" i redukcji problemu bezrobocia.Jolka Stępień zostanie zmuszona do zmiany fryzury...na gorszą od fryzury "WŁADZY",a Zbychu R.zanim dostanie stołek w Urzędzie,otrzyma w kręgach zbliżonych do "Władzy" ksywę DON TUTTO ZAKAPPI. Lato będzie słoneczne,nawet bardzo i w ogóle będzie dużo lepiej....ale w Chinach!! Wszystkich,którzy nie zgadzają się ze mną ostrzegam...bądźcie spokojni bo mogę ujawnić co was spotka w tym roku!!!! Pozdrawiam TW Jasnowidz :)))

sylwek odda się wyborom....do POWIATU...bo tak chce żona Miecia pewna swego będzie walczyć o reelekcję...i może się zdziwić na jesieni...w końcu przez te lata nic nie zrobili...o pardon kto tylko odwiedził Bobolice musiał mieć fotkę z panią burmistrz...:) zero naprawionych ulic , chodników i likwidacji bezrobocia wymęczone gimnazjum po 10 latach wóz strażacki który dostał imię tego co potrafił najwięcej wypić...ale samopoczucie pani burmistrz extra w końcu co motłoch może zrozumieć ona się stara...a że nie wychodzi...no cóż tak bywa tylko jakoś dziwnie Tychowo dostaje miliony a my nic...Grzmiąca zaczyna inwestycję za 20 milionów Unia daje 60% a my nic...cóż mam tylko nadzieję że w nadchodzących wyborach przynajmniej młodzi internauci postawią na kogoś kto tu nie umoczył...kto może zrobić porządek i zerwać panujące układy...co do Dyr ZUKiO powiem tak ...PRACOWNIK SKLEPU ZOSTAŁ DYREKTOREM FIRMY !!! nie ważne że nie potrafił zarządzać stacją ORLENU ...że w obecnym sklepie też kombinował na lewo...teraz dopiero otworzą się możliwości...zamówienia z komunalki tylko w jednym słusznym sklepie... ;0)) taka jest nasza gminna i póki my tego nie zmienimy...choćby na jesieni ... to pretensje miejmy do siebie bo przez takie głosowanie mamy właśnie takie wielkie skorumpowane NIC !!! układ goni układ... pamiętajcie o tym mieszkańcy gminy podczas jesiennych wyborów...pozdrawiam ;))

#42 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 08:46:34

Przeczytałem ze zdziwieniem wszystkie wypowiedzi na forum. Widać, że piszą młodzi ludzie, bez doświadczenia. jeśli chodzi o fotel dyr. ZUKiO (nazwa nadaje się do Teleexpresu- można wywieźć śmieci i się dokształcić-che, che, che) widać było od początku pozoracje władz. Musicie kochani wiedzieć, żeby zatrudnić kogoś, kogo się chce - trzeba najpierw sprecyzować odpowiednie wymagania (te trzy lata działalności gospodarczej - info dla innych kandydatów, którzy nie przeszli- to kryterium było niezgodne z prawem. można wnieść protest i konkurs musi być unieważniony). Wiadomo po tym kryterium, kto od początku tylko był brany pod uwagę. reszta, to pic na wodę. jankowi załatwił temat Zbychu u mietki, bo sylwek sie tam nie liczy(sama mietka mówi, że sylwek pije). Żeby były zachowane pozory, zrobiły władze ten cyrk z konkursem. no Czesław najpierw zdradził wcześniej dawnych kolegów, a obecni koledzy z władzy jego wystawili na boczny tor. trzeba zawsze być człowiekiem panie czesławie, a nie być dyrektorem. pana przykład pokazuje, jakim nie należy być - nie pomogło zatrudnienie w zukio pani radczyni bożenki s. Co do poczynań władz, to można powiedzieć, że w ciągu osmiu lat dwóch kadencji - zrobili trzy rzeczy (mówię o inwestycjach za gminne pieniądze). Poprawili na rynku fontannę, wybudowali za ciężkie pieniądze (ponad 12 mln złotych, inne hale w gminach ościennych kosztowały - 3-5 mln- zastanawiające no nie?, dlaczego tak drogo) halę sportową i wybudowali 1 "Orlika". Pozostałe inwestycje typu chodnik na Warszawskiej, czy Fabryczna- to za pieniądze dróg krajowych, "Biedronka", to zasługa "GS"W innych gminach widać postęp - Tychowo miastem - ściągają ciężkie miliony, Grzmiąca- buduje za 20 mln kotłownię na biomasę,Karlino buduje co roku "Schetynówki" tylko w Bobolicach jest stagnacja. Rynek woła o pomstę do nieba - dziura na dziurze. drogi lokalne tragedia, chodniki się rozpadają, a władza bije monetę- Boboliczaki.Żenada i tragedia. mam wrażenie, że powinny nazywać się Babole. Rolnikom z gminy władza szykuje wiatraki, pozbawiając ich gruntów- kolejny dramat. Tu apel do mieszkańców gminy - Kochani, czas wziąć sprawy w swoje ręce. Pozdrawiam.
J23 znowu nadaje.

#43 ~styrlitz~

~styrlitz~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 10:53:21

zgadzam się w 100% z J23 ... to co władza zrobiła przez dwie kadencje to żenada...w porównaniu z ościennymi gminami ...Grzmiąca wiocha a realizuje potężną inwestycję o Tychowie czy Polanowie już nie mówię bo jako mieszkaniec naszej gminny czuję się jak obywatel 3 kategorii , ulice w mieście żenada...weźmy choćby pierwszą gdzie postawiono domki ... ul. Lipową żeby przez tyle lat jej nie zrobić np. w polbruku...ale cóż wymagać skoro mieszkającemu tam radnemu to nie przeszkadza...ma sklep sprzedaje alkohol i papierosy nie letnim a władza ...straż miejska czy policja udają że tego nie widzą ...do tego w komisji sportu ręce opadają...za czasów Mieci B w szkole Zbychu R zawsze miał najwyższe nagrody wiadomo lepiej podpieprzyć kogoś niż samemu być podpieprzonym ;)) z tego co ptaszki ćwierkają to Janka poprosili żeby złożył papiery żeby tylko nie mógł wygrać jeden z Bobolic mówię tu o Arku K , który też startował...poprostu bali się że mógłby zostać i coś zrobić jak ktoś wcześniej wspominał był mundurowym wojsko potem SW studia z zakresu europeistyki...fundusze...programy unijne..podyplomowe z odnawialnych źródeł energii...ale był zagrożeniem dla Mieci B. dlaczego...na pewno po pół roku bylo by widać pierwsze efekty... wiem że był jednym z 4 ludzi którzy po byłej bazie radzieckiej w podborsku tworzył zakład karny...z niczego ruina i zero nawet prądu nie było , polecam zobaczyć ten zakład dziś...jest tam kilkaset osób odsiadujących wyroki pracujących też masa ...czyli można zrobić coś z niczego i wiem co mówię bo miałem okazję być jego podwładnym... zawsze potrafił stanąć po stronie zwykłego człowieka często wbrew szefostwu...uważam że to była najlepsza kandydatura ... bez układów , pracowity, wykształcony...ale lepszy okazał się sprzedawca ze sklepu...no cóż pozostaje mieć tylko nadzieję że my młodzi na jesieni pokarzemy starym defraudantom że możemy wszystko zmienić !!! apeluje do internautów z naszej gminy ZERO GŁOSÓW NA TYCH CO JUŻ BYLI OD BURMISTRZA PO RADNYCH !!!!!!!!!! I NIC NIE ZROBILI !!!!!! POZDRAWIAM GORĄCO :0)) ( nawiasem mówiąc musi być coś nie tak skoro komendant Straży Miejskiej podaje się do dymisji !!!!! )

#44 ~observer~

~observer~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 11:52:00

[quote name='J23' date='25.01.2010, 08:46:34' post='250327']
Przeczytałem ze zdziwieniem wszystkie wypowiedzi na forum. Widać, że piszą młodzi ludzie, bez doświadczenia. jeśli chodzi o fotel dyr. ZUKiO (nazwa nadaje się do Teleexpresu- można wywieźć śmieci i się dokształcić-che, che, che) widać było od początku pozoracje władz. Musicie kochani wiedzieć, żeby zatrudnić kogoś, kogo się chce - trzeba najpierw sprecyzować odpowiednie wymagania (te trzy lata działalności gospodarczej - info dla innych kandydatów, którzy nie przeszli- to kryterium było niezgodne z prawem. można wnieść protest i konkurs musi być unieważniony

dokładnie nazwa nadaje się do Teleexpresu co to za twór...zresztą czytając te wszystkie komentarze...nasuwa się nie odparcie jedna refleksja...władza ma nas wszystkich ZA DURNIÓW !!!!!!!! a my jej na to pozwalamy... i to jest bardzo smutne ...dużo gadania ale jak przyjdzie co do czego idziemy jak te owieczki na szafot...i GŁOSUJEMY NA TYCH CO JUŻ NAS TYLE RAZY ZAWIEDLI :(((( jeśli myślicie inaczej ...pokażcie to w tegorocznych wyborach...ponoć Miecia będzie startować na 100% potem...p. Stefański...i p. Sobańska... ( masakra ) p. burmistrz będzie walił do powiatu... jakoś posądzenie że był TW ,, Komnata " widać ludziom nie przeszkadza...może jeszcze Edek W się odezwie... szkoda gadać !!! przemyślcie wszystko na spokojnie...z tego co wiem to... p. A.Karolika też ludzie namawiają żeby wystartował... myślę że gdyby miał wsparcie w nas młodych mogłoby to dużo zmienić w naszej gminie która staję się pośmiewiskiem burmistrz...z-ca burmistrza...masakra dziwię się też radnym że nie reagują dlatego uważam że im też trzeba pokazać czerwoną kartkę...w nadchodzacych wyborach i nie tłumaczyć się że co może zrobić jeden głos...w sławnie burmistrz przegrał 3 głosami to są wybory powszechne...kto ma więcej głosów ten wygrywa wierzę że postawicie na właściwą osobę..pozdrawiam i zachęcam do wymiany poglądów właśnie tu ...może jakiś dziennikarz zajmie się tą sprawą ;0))

#45 ~TW Jasnowidz~

~TW Jasnowidz~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 12:38:34

Przeczytałem ze zdziwieniem wszystkie wypowiedzi na forum. Widać, że piszą młodzi ludzie, bez doświadczenia. jeśli chodzi o fotel dyr. ZUKiO (nazwa nadaje się do Teleexpresu- można wywieźć śmieci i się dokształcić-che, che, che) widać było od początku pozoracje władz. Musicie kochani wiedzieć, żeby zatrudnić kogoś, kogo się chce - trzeba najpierw sprecyzować odpowiednie wymagania (te trzy lata działalności gospodarczej - info dla innych kandydatów, którzy nie przeszli- to kryterium było niezgodne z prawem. można wnieść protest i konkurs musi być unieważniony). Wiadomo po tym kryterium, kto od początku tylko był brany pod uwagę. reszta, to pic na wodę. jankowi załatwił temat Zbychu u mietki, bo sylwek sie tam nie liczy(sama mietka mówi, że sylwek pije). Żeby były zachowane pozory, zrobiły władze ten cyrk z konkursem. no Czesław najpierw zdradził wcześniej dawnych kolegów, a obecni koledzy z władzy jego wystawili na boczny tor. trzeba zawsze być człowiekiem panie czesławie, a nie być dyrektorem. pana przykład pokazuje, jakim nie należy być - nie pomogło zatrudnienie w zukio pani radczyni bożenki s. Co do poczynań władz, to można powiedzieć, że w ciągu osmiu lat dwóch kadencji - zrobili trzy rzeczy (mówię o inwestycjach za gminne pieniądze). Poprawili na rynku fontannę, wybudowali za ciężkie pieniądze (ponad 12 mln złotych, inne hale w gminach ościennych kosztowały - 3-5 mln- zastanawiające no nie?, dlaczego tak drogo) halę sportową i wybudowali 1 "Orlika". Pozostałe inwestycje typu chodnik na Warszawskiej, czy Fabryczna- to za pieniądze dróg krajowych, "Biedronka", to zasługa "GS"W innych gminach widać postęp - Tychowo miastem - ściągają ciężkie miliony, Grzmiąca- buduje za 20 mln kotłownię na biomasę,Karlino buduje co roku "Schetynówki" tylko w Bobolicach jest stagnacja. Rynek woła o pomstę do nieba - dziura na dziurze. drogi lokalne tragedia, chodniki się rozpadają, a władza bije monetę- Boboliczaki.Żenada i tragedia. mam wrażenie, że powinny nazywać się Babole. Rolnikom z gminy władza szykuje wiatraki, pozbawiając ich gruntów- kolejny dramat. Tu apel do mieszkańców gminy - Kochani, czas wziąć sprawy w swoje ręce. Pozdrawiam.
J23 znowu nadaje.

J-23 nadaje!!! Ale co nadaje ...TO CO KAŻDY W GMINIE WIE.Nadaje też pół-prawdy,ćwierć-prawdy(np:tragedie rolników pozbawianych gruntów pod wiatraki...czyt.dzierżawców gruntów rolnych,a to istotnie zmienia postać rzeczy).Na tym forum nie piszą sami młodzi,bez doświadczenia (czyt.Wiedzy,czyli gminnych plotek)...nawet gdyby tak było,to super !! To znak nowych czasów bo już "biorą sprawy w swoje ręce"...czyste ręce!!! Oby zawsze były czyste.Zgadzam się z Tobą,że cyrkiem jest "wybór"Janka na tzw.DYREKTORA.Merytorycznie nadajesz,że można to odwołać prawnie.Zrób to...jako osobisty wkład dla dobra społeczności gminnej...i w imię praworządności.Bierz "sprawy w swoje ręce"...i nie podpuszczaj innych w apelach!!! Dla mnie cyrkiem jest utrzymywanie na starych zasadach takiej instytucji jak ZUKiO.Żaden Janek miejscowy czy Franek zamiejscowy nie wydoli (w tym układzie) i nie uczyni z tego trupa prężnej,ekonomicznie korzystnej DLA MIESZKAŃCÓW firmy świadczącej usługi komunalne!!!Dla mnie cyrkiem jest to,że Czesław "dyrektorując"doprowadził do takiego dużego deficytu...i prawdopodobnie odejdzie bezkarnie z kieszeniami wypchanymi odprawą 6-cio miesięczną jeżeli był pracownikiem samorządowym!!! "Merytorycznie"nadajesz,że nasza gmina jest karygodnie niewydolna\nieudolna w kwestii "ściągania ciężkich milionów" na inwestycje gminne.Fakt oczywisty.Porównujesz nas z naszymi sasiadami,słusznie bo tak łatwiej wyciagnąć konstruktywne wnioski.Mnie nasunęły się takie:brak determinacji WŁADZY zapatrzonej we własny wizerunek oraz brak przygotowanej i właściwie zmobilizowanej przez WŁADZę kadry urzędniczej w UMiG.Zamiast ciężkich milionów mamy na codzień kadzidlane artykuliki w lokalnych "bibułach",full-wypas foty z imprez szkolnych,sportowych i wycieczek "Odnowy",Uniwersytetu Emerytów itp.Władza jest ,działa widzi problemy ludzkie,zapobiega wykluczeniom społecznym,uszczęśliwia nieszczęśliwych,troszczy się o "milusińskich"....i "spieszmy się kochać ludzi,bo tak szybko odchodzą"króluje na każdym(byle widocznym)kroku.Punkty przybywają....ale kasy ubywa !!! A rynek straszy,bezrobotni atakują tabunami szklane drzwi,urzędniczki zamiast główkować nad "ściąganiem ciężkich milionów" redagują kolejne wypociny zajeżdżające kadzidłem i kapiące wazeliną.Stop! Nic nie widzę,dym z kadzideł zasłonił mi obraz....i zaczynam czarno widzieć.A muszę być Jasnowidzem!!!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 13:15:27

Chapeau bas TW Jasnowidzu! Pióro masz lekkie, oko bystre, język cięty! I co? Był zaścianek, jest zaścianek no i oby na tym się skończyło!! To taka obserwacja TW Dawnego (boboliczanina).

#47 ~wiatrak~

~wiatrak~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 21:01:00

miło widzieć , że ludzie z gminy Bobolice otwierają oczy

tylko trzeba te informacje przekazywać dalej, większej ilości mieszkańców

wkrótce zapraszam do współpracy
pozdrawiam

#48 ~goooość~

~goooość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 21:02:53

widać nie jest to ciekawy temat dla redaktorów GK , lub mają zakaz brudzić bobolickiej władzy :(

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 22:43:04

Mądrych było wiele, mądrych jest wiele, a robić nie ma komu... Apeluję tylko o to, żeby wśród rodziny, znajomych przedyskutować - żeby zmienić władzę, bo wszystko w tym mieście co się robi za publiczne pieniądze - idzie pod patronat Pani Burmistrz... Dlaczego? ... A ZUKiO za pół roku zapewne rozwiążą ;) Wszyscy tutaj jesteście mądrzy, a powiem Wam jedno - Mniej pier.... więcej robienia...! Jesteście lepsi, to działajcie... poza internetem!

#50 ~TW Jasnowidz~

~TW Jasnowidz~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 08:27:24

Mądrych było wiele, mądrych jest wiele, a robić nie ma komu... Apeluję tylko o to, żeby wśród rodziny, znajomych przedyskutować - żeby zmienić władzę, bo wszystko w tym mieście co się robi za publiczne pieniądze - idzie pod patronat Pani Burmistrz... Dlaczego? ... A ZUKiO za pół roku zapewne rozwiążą ;) Wszyscy tutaj jesteście mądrzy, a powiem Wam jedno - Mniej pier.... więcej robienia...! Jesteście lepsi, to działajcie... poza internetem!

Oooo!!! Ferdynand Kiepski odwiedził forum ! Apeluje do "nierobów"gminnych aby wśród bliskich przedyskutować zmianę władzy.I w dodatku odkrył prawdę co się robi za gminne pieniądze ....i co będzie za pół roku(ściągnął ode mnie) z ZUKiO. Cóż zatem wnosisz i co proponujesz konstruktywnego oprócz demagogii ....i kolejnego apelu.Powiem Ci "Gościu"prawdę>>> kto do innych apeluje,ten na pewno bumeluje<<<.Nam nie chodzi o to żeby być lepszymi od Władzy,gdyż prawdę mówiąc Władza nie była taka całkiem do czterech liter (ma kilka dobrych momentów).Nam raczej chodzi o to aby jej wytknąć złe ruchy lub bezruch w wielu sprawach. I od tego właśnie jest internet m.in.A poza internetem każdy z nas coś tam robi i działa.Nie bój się!! Właśnie popisałbym więcej,ale muszę robić...abyś nie myślał,że robić nie ma komu:) Aha,mam prośbę....sprecyzuj przy okazji własne "odkrycie",cóż znaczy cyt...bo wszystko w tym miescie co robi się za publiczne pieniądze - idzie pod patronat Pani Burmistrz...Jakoś nie jarzę.Pozdrawiam Cię "pracowity"Gościu.

#51 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 09:57:12

ktoś napisał na forum, że piszę o tym, o czym wszyscy wiedzą. jestem zdziwiony, że wszyscy wiedzą, a mimo to wybierają. nie rozumiem takiego podejścia. skoro wiedzą i wybierają, to znaczy, że nicnierobienie ma poparcie wyborców. jest to raczej nielogiczne. myślę, że ludzie nic nie wiedzą. czytają te wypociny władz gminnych (czytaj wiceburmistrza) w wiadomościach samorządowych, które tak na marginesie zawierają na każdej stronie zdjęcie mieci- nie rozumiem, jak można byc tak pustym i próżnym? brakuje mi w nich na ostatniej stronie super gościa, którym swego czasu pisał w tej tubie władz- Szerszenia. zawsze celne riposty w kierunku władz gminnych- to się czytało z przyjemnością. dzisiaj w tej "gazecie", chociaż trudno ją taką nazwać same podziękowania i imprezy dla władz, za pieniądze podatników. mam nadzieję, że niedługo skończy się to kadzenie.
jeszcze mała dygresja do podwładnego pana arka k. - jesteś chyba adiutantem arka, jak nie samym arkiem k.
J23 znowu nadaje.

#52 ~styrlitz~

~styrlitz~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 10:12:59

ktoś napisał na forum, że piszę o tym, o czym wszyscy wiedzą. jestem zdziwiony, że wszyscy wiedzą, a mimo to wybierają. nie rozumiem takiego podejścia. skoro wiedzą i wybierają, to znaczy, że nicnierobienie ma poparcie wyborców. jest to raczej nielogiczne. myślę, że ludzie nic nie wiedzą. czytają te wypociny władz gminnych (czytaj wiceburmistrza) w wiadomościach samorządowych, które tak na marginesie zawierają na każdej stronie zdjęcie mieci- nie rozumiem, jak można byc tak pustym i próżnym? brakuje mi w nich na ostatniej stronie super gościa, którym swego czasu pisał w tej tubie władz- Szerszenia. zawsze celne riposty w kierunku władz gminnych- to się czytało z przyjemnością. dzisiaj w tej "gazecie", chociaż trudno ją taką nazwać same podziękowania i imprezy dla władz, za pieniądze podatników. mam nadzieję, że niedługo skończy się to kadzenie.
jeszcze mała dygresja do podwładnego pana arka k. - jesteś chyba adiutantem arka, jak nie samym arkiem k.
J23 znowu nadaje.

nie byłem adiutantem ale pamietam jak tam trafiłem jako młody nie doświadczony... i wiem ile mi pomógł... w mundurze nigdy nie jest lekko zwłaszcza na poczatku...czasem sie spotykamy i myslę że znam go w miarę dobrze...to taka mała dygresja :0)) a obecnie jest on juz na emeryturze...pozdrawiam

#53 ~TW Jasnowidz~

~TW Jasnowidz~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 14:52:40

J23 znowu nadaje.

J23 - oburza się i widzę,że nie bardzo "kuma"posty.Wszystko stanie się logiczne i jasne dla Ciebie jak uruchomisz proces myślenia...na luziku!! Pamiętaj o tym,że proch już wymyślili Chińczycy,Kolumb (podobno)odkrył Amerykę....a "prawdziwy"J23 istniał na ekranie i dzięki niemu padł Berlin :) Wybory jeszcze muszą poczekać i nie ma co mieć przedwczesnej sraki.Wątek tego forum jest na temat wyboru nowego dyrektora...i nie odbiegajmy od tematu. Jak chcesz zajadle i merytorycznie podyskutować to wejdź na forum o Stefanie Banderze uznanym za bohatera Ukrainy.Tam zobaczysz co możesz mieć do powiedzenia zajadłym jego obrońcom.I jak zostaniesz potraktowany - mając 100% racji (mniemam,że jesteś polskiej narodowości). Wracając do tematu - czuję,że nasza Pani Vice-Burmistrz czymś bardzo Ci dopiekła i mierzi Cię jej postać na tym etacie(a może w ogóle).Ona jest jednym z kandydatów,czujesz też awersję do Pana Arka K.(i jego zwolennika).To kolejny kandydat ujawniony na tym wątku.Czyli już dwóch kandydatów.Zatem kimże Ty-J23 możesz być(hihihi)....czyżby kolejnym z kandydatów!!! Mała re-dygresja:jaki z Ciebie J23,można Cię przewidzieć,a więc jaki może być z Ciebie Burmistrz. Daj se siana na razie...albo zmień nicka.Aha,sikorki ćwierkają...Miecia i tak wygra!! wszystko jest możliwe,nawet to....że nie wygra.Pozdrawiam na luziku :)

#54 ~~Wyborca~~

~~Wyborca~~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 17:12:27

TW Jasnowidz, startuj na Burmistrza! Dla mnie internetowym Burmistrzem jesteś już dawno!

#55 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 13:33:55

I tu cię rozczaruję jasnowidzu. otóż nie jestem kolejnym wyimaginowanym przez ciebie kandydatem. żyję już parę lat w Bobolicach i widzę co się w nich dzieje, a co dzieje się w innych gminach. co do dopiekania, to także się mylisz, ani Miecia, ani Sylwek, ani samochód Edek niczym mi nie dopiekli. a może ty jesteś kandydatem, na razie tylko internetowym, ale jednak. możesz na pewniaka zmienić nicka na ciemnowidz. nikt nie będzie miał do ciebie o to pretensji

#56 ~TW Jasnowidz~

~TW Jasnowidz~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2010 - 09:55:16

I tu cię rozczaruję jasnowidzu. otóż nie jestem kolejnym wyimaginowanym przez ciebie kandydatem. żyję już parę lat w Bobolicach i widzę co się w nich dzieje, a co dzieje się w innych gminach. co do dopiekania, to także się mylisz, ani Miecia, ani Sylwek, ani samochód Edek niczym mi nie dopiekli. a może ty jesteś kandydatem, na razie tylko internetowym, ale jednak. możesz na pewniaka zmienić nicka na ciemnowidz. nikt nie będzie miał do ciebie o to pretensji

Wczoraj miałem "kocioł" w pracy,więc nawet nie otwierałem laptopa.Dziś (jak zwykle z rana)mamy luzik w barze...i mogę "odwiedzić" moje kochane Bobolice.O mein Got !!! Ale się narobiło...chyba będę musiał przestać pisać,gdyż sprawa przybiera nieoczekiwany obrót!!! Irina mnie kocha, inny wykonuje gest "szapo ba",dla kolejnego forumowicza jestem internetowym Burmistrzem....tylko ten J23 zaciemnia różową perspektywę.Mąciciel jeden(: No i zostałem przez niego zmuszony (tak jak poprzednicy)do tłumaczenia się: otóż drogi J23 (nie lubię "szpiegów"),nie pomyślałem nigdy aby być WŁADZĄ bo jestem alergikiem....mam silne uczulenie na .....ludzką ślinę,szczególnie w okolicach powyżej szyi.Moja przypadłość uniemożliwia mi całkowicie wszelką "karierę"w polityce,samorządach,policji itp.Na studiach dorabiałem trochę jako barman,znam języki i jestem komunikatywny.Gdy zostałem "emigrantem",los postawił mnie za barem w Lubece.Mam tu niezłe dochody,te prawe i te lewe...i nie jestem frustratem.No może troszeczkę,jak pomyślę o szufladce w Bobolicach...w której leży dyplom.W Bobolicach mam jeszcze Kochaną Mamę i siostrę,której się "udało"...i często je odwiedzam.Problemy Bobolice znam z autopsji i z relacji,jednak mam do nich z czasem coraz bardzej ambiwalentny stosunek...i gdyby nie rodzina i przyjaciele...Mógłbym mieć żal do pewnej osoby z decydenckich kręgów,ale gdzie jest napisane,że Władza miałaby mnie uszczęśliwić pod każdym względem.No chyba w Konstytucji,....którą zmienia się jak odzież partyjną.Nie mam w rodzinnym miescie wrogów ani osobistych ani światopogladowych...nie zdążyłem ich sobie stworzyć,więc niech tak zostanie. J23...pax vobiscum!!! Dziekuję adoratorom za uznanie i adorację.
Może trochę z nudów,a na pewno z sentymentu wszedłem kiedyś na te forum - ale w sumie przestaje mnie to bawić(obecnie jest drętwo i jałowo),mało luziku.NIe zmieniam nicka.Idę do swojej "roboty".Pozdrawiam...und bitte warten.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2010 - 14:54:29

Dyrektora trzeba było do szkoły wysłać, dać szanse uzupełnić wykształcenie i dalej by rządził.
Niestety nieliczni mają takie przywileje.

#58 ~1952~

~1952~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2010 - 19:42:01

Za pieniadze podatnikow juz prubowal sie uczyc ale mial scisly umysl i nic mu nie chcialo wejsc nie bylo juz miejsca na wiedze.Pozatym po co sie uczyc jak glaby i tak glaba przyjma do pracy takich im potrzeba zeby sie sluchal bezgranicznie,bo on bezgranicznie mocno chcial byc dyrektorem i prubowal ich sluchac ale byl za glupi zeby zrozumiec belkot Mieci i tak koncza glaby.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2010 - 20:00:17

A teraz będzie następny głąb! Będzie się słuchał bezgranicznie i dalej będzie jak jest, czyli po staremu...

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 07:28:06

ot i nasza szara rzeczywistość...nikt nie może być mądrzejszy od Mieci NIKT !!! widzieliście ostatni mecz koszykówki...Miecia w otoczeniu Rew... normalnie gang olsena...polecam wizyte w naszym gimnazjum...i obejrzenie zdjęć tam zamieszczonych...chyba nie ma takiego na którym nie było by pani burmistrz .... jak za komuny totalny kult jednostki kosztem ogółu...tylko patrzeć jak dowiemy się że Miecia sama to wszystko zbudowała ;))) pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych