Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kosz-alina~

~kosz-alina~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 08:04:25

Pani Sutryk, wynajmij Pani helikoptery, nie będzie wtedy korków na ulicy.

CO za plecenie farmazonów, korki muszą być bo jest budowa i tyle .. Zawsze możńa przesiąść sięna rower.

#2 ~j.połomski~

~j.połomski~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 08:11:23

A to dlatego, że żaden z "ratuszowych mądrali" nie mieszka w tej dzielnicy... a my musimy się przemęczyć.

#3 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 08:25:37

Tłumaczenie idiotyczne, że ulica Franciszkańska jest zamknięta przez kilka miesięcy bo jest to "teren budowy" a przecież jest tam budowane tylko jedno rondo. Dlaczego w takim wypadku na te kilka miesięcy nie zamknięto ulicy Morskiej (tam jest większa budowa)?

Właśnie za takie "ułatwianie" ludziom życia zostaniecie rozliczeni przy następnych wyborach!

#4 ~Ryś~

~Ryś~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 08:43:55

To ten sam INFRABUD co wyprawia różne opóźnienia z placem przed Ratuszem. Dziwne, że taka firma tak łatwo prowadzi Prezydenta i ludzi ratusza na smyczy a oni tak go zaciekle bronią i dają mu następne inwestycje .Naprawdę dziwna ta tolerancja

#5 ~viceLucek~

~viceLucek~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 09:21:41

pani ekspert, czy p. Agata jest pani koleżanką ?

ten filmik obrazuje to, że pani nie ma pojęcia o czym pani pisze, i pewnie w życiu

nie widziała pani zakorkowanej ulicy, kiedy czytam pani "publikacje" - zastanawiam się

kto skazał nas na takie "dziennikarstwo", redaktor naczelny czy pani sama z siebie tak ?

#6 ~Mrska~

~Mrska~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 09:39:39

Z dwudziestu ludzi , notoryczne przechodzenie na przejściu dla pieszych przy szkole na Morskiej ,oczywiście w godzinach szczytu i władze otworzą Franciszkańską

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 10:47:43

Tak jest jak deb***e rządza miastem a mieszkańców mają w du***! Odeszła "mądra" Dobijata  przyszła następna "mądra" Ciszek..........

#8 ~Ffm~

~Ffm~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 10:57:18

We Frankfurcie nad Menem w 40 minut to ja pokonuję 3/4 ponad milionowego miasta! Zarówno samochodem ( autostrady), jak i komunikacją miejską ( S-Bahn, U-Bahn i in.) A w Koszalinku tyle czasu zajmuje przejechanie +-  1 kilometra!!! :DDDD Polsko! Obudź się, zanim ostatni zmęczony tym bajzlem mieszkaniec wyjedzie na zawsze!!

#9 ~typ~

~typ~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 11:39:58

Do kretynow z forum: inaczej niestety nie da sie nazwac was, zwlaszcza tego co porownuje miasto z najwiekszym europejskim lotniskiem do Koszalina. Otoz, nawet gdy w Niemczech trwaja roboty drogowe, organizowane sa objazdy, a jesli tak Ci korkow brakuje jedz do Berlina albo Hamburga odstoj swoje 2 godziny (bez zadnych robot drogowych) wroc i przepros. Kretyni! Zrobia ta nieszczesna ulice i okaze sie nagle ze wasze osiedle z ktorego by dojechac do Emki trzeba bylo jechac garazami albo dookola wiaduktu nagle jest dobrze skomunikowane z reszta miasta i ma duzo alternatywnych polaczen w kazda mozliwa strone. Czy dla takiej perspektywy nie warto zaczekac te pol roku tylko pienic sie na forum? Czy jesli chocby jeden z was zrujnowal sobie zawieszenie na dziurze nie byloby akcji - dlaczego drogowcy nie zamkneli Franciszkanskiej, kto mi odda za zawieszenie? Wiem, ze na ww.osiedlu (chodzi mi o domki na Franciszkanskiej bo to glowni pieniacze) mieszka swoista miejska elyta, lekarze, architekci itd. ale jestescie ludzmi jak kazdy inny! Na moim osiedlu budowano wpierw: Matejki, potem Moniuszki, teraz Szymanowskiego. Jezdzi sie tak samo ciezko jak u was, a jednak nikt nie idzie do GK plakac, bo wie ze czasami trzeba zagryzc zeby i troche poczekac by moc miec potem lepiej. Dla was pewnie najlepiej jakby w ogole ta ulica nie powstawala tylko zapomnieliscie jak fajnie wyjezdza sie np.w lewo z waszych pokracznych uliczek latem.. prosze was - idzcie sobie z internetu kretyni. PS.staly bywalcu Frankfurta, dobrze wiemy ze sie stad nie wyniesiesz bo tam bedziesz sprzatac kible a tu masz normalna prace. Jak bardzo normalnie jest w tej czesci Niemiec pokazuje pierwszy z rzedu artykul: wpisz w google: proteza reki, frankfurt

#10 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 13:54:25

Najgorsi są idioci, bo inaczej ich nazwać nie można, którzy jadą w stronę Mielna ( w godzinach szczytu) blokując całe skrzyżowanie na Morskiej, bo on ma jeszcze zielone to jedzie po czym zatrzymuje się na środku skrzyżowania bo są ogromne korki a reszta użytkowników ruchu i pieszych  ( kierujących się np, z ulicy spokojnej w stronę Bowid) nie może przejechać. 

#11 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 14:48:20

A o uczniach już nikt nie pomyśli? Codziennie przez całą zimę, trzeba chodzić po rozkopanej drodze, żaden autobus nie podjeżdża pod szkołę, jedynie do biedronki. Błoto po kolana, trzeba było codziennie buty szorować,  a do tego opieprz w szkole za brudne buty. Przebrać oczywiście nie można, bo nie ma miejsca na schowanie  brudnych.  Były takie dni, gdzie cały chodnik był zastawiony maszynami i ofoliowany, jedyna możliwość dojścia do szkoły to po ulicy między ciężarówkami.  

#12 ~Optymista~

~Optymista~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 15:42:42

Nic nie robią źle,robią coś źle.To jest jedna z cech Polaków.Szczególnie tych pieniaczy na forach.Jak robili nową nawierzchnię na Fałata ,to też pobiegli do redakcji płakać że studzieńki trzeba wymijać w trakcie prac.Wcześniej płacze że tiry całą Fałata rozwaliły..i tak w koło Macieja.Banda kretynów na tym forum, w du*** wam się poprzewracało zasrani pesymiści.Jak zrobią ten ring ,to połowa płaczków będzie się cieszyć że szybko może wsadzić dupę i przejechać szybciutko do Emki ,badź wylecieć na Gdańsk.Troszeczkę cierpliwości hołoto.Mimo wszystko miłego weekendu. ;)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 17:12:34

Pani Sutryk, wynajmij Pani helikoptery, nie będzie wtedy korków na ulicy.

CO za plecenie farmazonów, korki muszą być bo jest budowa i tyle .. Zawsze możńa przesiąść sięna rower.

Ludzie mają większe ambicje niż jazda rowerem.

#14 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 18:54:15

Nic nie robią źle,robią coś źle.To jest jedna z cech Polaków.Szczególnie tych pieniaczy na forach.Jak robili nową nawierzchnię na Fałata ,to też pobiegli do redakcji płakać że studzieńki trzeba wymijać w trakcie prac.Wcześniej płacze że tiry całą Fałata rozwaliły..i tak w koło Macieja.Banda kretynów na tym forum, w du*** wam się poprzewracało zasrani pesymiści.Jak zrobią ten ring ,to połowa płaczków będzie się cieszyć że szybko może wsadzić dupę i przejechać szybciutko do Emki ,badź wylecieć na Gdańsk.Troszeczkę cierpliwości hołoto.Mimo wszystko miłego weekendu. ;)

Dobrze by było abyś Pan zgłosił się i to bardzo szybko do lekarza psychiatry , ponieważ Pana mózgownica przestała prawidłowo funkcjonować. Proszę się pośpieszyć aby Pan nie był zagrożeniem dla społeczeństwa.

#15 ~rondzik~

~rondzik~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 06:47:58

Tłumaczenie idiotyczne, że ulica Franciszkańska jest zamknięta przez kilka miesięcy bo jest to "teren budowy" a przecież jest tam budowane tylko jedno rondo. Dlaczego w takim wypadku na te kilka miesięcy nie zamknięto ulicy Morskiej (tam jest większa budowa)?

Właśnie za takie "ułatwianie" ludziom życia zostaniecie rozliczeni przy następnych wyborach!

szukaja nowego dyrektora do drog to sie zglos

#16 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 08:13:27

Do kretynow z forum: inaczej niestety nie da sie nazwac was, zwlaszcza tego co porownuje miasto z najwiekszym europejskim lotniskiem do Koszalina. Otoz, nawet gdy w Niemczech trwaja roboty drogowe, organizowane sa objazdy, a jesli tak Ci korkow brakuje jedz do Berlina albo Hamburga odstoj swoje 2 godziny (bez zadnych robot drogowych) wroc i przepros. Kretyni! Zrobia ta nieszczesna ulice i okaze sie nagle ze wasze osiedle z ktorego by dojechac do Emki trzeba bylo jechac garazami albo dookola wiaduktu nagle jest dobrze skomunikowane z reszta miasta i ma duzo alternatywnych polaczen w kazda mozliwa strone. Czy dla takiej perspektywy nie warto zaczekac te pol roku tylko pienic sie na forum? Czy jesli chocby jeden z was zrujnowal sobie zawieszenie na dziurze nie byloby akcji - dlaczego drogowcy nie zamkneli Franciszkanskiej, kto mi odda za zawieszenie? Wiem, ze na ww.osiedlu (chodzi mi o domki na Franciszkanskiej bo to glowni pieniacze) mieszka swoista miejska elyta, lekarze, architekci itd. ale jestescie ludzmi jak kazdy inny! Na moim osiedlu budowano wpierw: Matejki, potem Moniuszki, teraz Szymanowskiego. Jezdzi sie tak samo ciezko jak u was, a jednak nikt nie idzie do GK plakac, bo wie ze czasami trzeba zagryzc zeby i troche poczekac by moc miec potem lepiej. Dla was pewnie najlepiej jakby w ogole ta ulica nie powstawala tylko zapomnieliscie jak fajnie wyjezdza sie np.w lewo z waszych pokracznych uliczek latem.. prosze was - idzcie sobie z internetu kretyni. PS.staly bywalcu Frankfurta, dobrze wiemy ze sie stad nie wyniesiesz bo tam bedziesz sprzatac kible a tu masz normalna prace. Jak bardzo normalnie jest w tej czesci Niemiec pokazuje pierwszy z rzedu artykul: wpisz w google: proteza reki, frankfurt

Idiotą jest ten kto zamyka ulicę Franciszkańską (na kilka miesięcy) która jest objazdem dla Morskiej (na której są roboty) tylko dlatego żeby raz albo dwa w tygodniu przewieść sprzęt przez ulicę Franciszkańską. Pojedz sobie pod szlaban na Franciszkańskiej i obserwuj że tam się nic nie dzieje (nie ma żadnych robót), a w tym czasie na Morskiej robi się duży korek.

#17 ~przemko~

~przemko~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 09:10:27

oni nic nie robią, ale my możemy nie tracić czasu na ciągłe korki w Koszalinie. ja korzystam z aplikacji yanosik, która informuję o utrudnieniach i wybieram inną trasę 

#18 ~Agatka~

~Agatka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 13:32:59

oni nic nie robią, ale my możemy nie tracić czasu na ciągłe korki w Koszalinie. ja korzystam z aplikacji yanosik, która informuję o utrudnieniach i wybieram inną trasę 

Korki na Morskiej to jakaś tragedia (kto wie, kiedy to się skończy)? Niestety na rower dla mnie jest jeszcze trochę za zimno, zwłaszcza, ze w marcu bywa różnie. Pomysle nad tym yanoskiem, słyszałam od znajomej o jeszcze jakieś nowej appce ICoyote, bo mam już szczerze dosyć tych niekończących się utrudnień.

#19 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 18:19:22

Korki na Morskiej to jakaś tragedia (kto wie, kiedy to się skończy)? Niestety na rower dla mnie jest jeszcze trochę za zimno, zwłaszcza, ze w marcu bywa różnie. Pomysle nad tym yanoskiem, słyszałam od znajomej o jeszcze jakieś nowej appce ICoyote, bo mam już szczerze dosyć tych niekończących się utrudnień.

Ja też dlatego ściągnąłem ICoyote i uważam że jest świetna. W końcu mam spokój i moge bez obaw ruszać w drogę. Wskazuje gdzie sa korki i pozwala w odpowiednim czasie je ominąć. Ale to nie wszystko, ostrzega także przed patrolami i fotoradarami. I co najwazniejsze jest darmowa :)

#20 ~Agatka~

~Agatka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 22:06:00

Ja też dlatego ściągnąłem ICoyote i uważam że jest świetna. W końcu mam spokój i moge bez obaw ruszać w drogę. Wskazuje gdzie sa korki i pozwala w odpowiednim czasie je ominąć. Ale to nie wszystko, ostrzega także przed patrolami i fotoradarami. I co najwazniejsze jest darmowa :)

W takim razie wypróbuję Coyote, dzięki za opinię!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowa obwodnicy, koszalin, ring, 2014, marzec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych