Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

133 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Roro~

~Roro~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 21:50:18

A kiedy zamknięte zostaną kolektury lotto??? Wstyd żeby tak narażać klientów i pracowników. Zero szacunku do tych biednych pan sprzedających i bojacych się o swoje zdrowie. To nie jest artykuł pierwszej potrzeby i dawno powinno być zamknięte do odwołania ale nie kasa najważniejsza bo na gorze pracują zdalnie i mają w d... A pracownicy muszą zasuwac bez żadnej ochrony i narażać się codziennie.

#102 ~Leopatriot~

~Leopatriot~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 09:02:41

słuchaj „ PiS-gościu , w Niemczech wcale nie ma chaosu i nikt nie narzeka na rząd, wszyscy stosują zalecenia rządowe w przeciwieństwie do Polaków , 

Jak Niemcy takie wzorowe, to czemu masowo przyjeżdżają do nas ? Zwłaszcza niemieccy seniorzy coś  polubili nasze hotele . Przestań więc POwtarzać PrOpagandę i zacznij myśleć . 

#103 ~Nikos~

~Nikos~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 18:27:06

A czym odkażają te przystanki? Woda? Ale pokazówka.

#104 ~Pytanie~

~Pytanie~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 16:56:58

Nie można iść do parku na spacer i tu mam pytanie jak będę wracał z pracy to mogę iść parkiem?

#105 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 06:44:30

Komunikacja miejska między innymi jest powodem rozmnażania się epidemii,w autobusach czy tramwajach jakie ma znaczenie gdy wystarczy jeden chory i zaraża nie 10,15 czy 20 osób,tylko wystarczy 1 lub 2,i te osoby w ciągu dnia zarażają bliskich ,rodzinę i pajęczyna dalej się będzie sięgać coraz szybciej i intensywniej aż zaleje nas wszystkich.

#106 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 14:47:44

Ja tego nie rozumiem czego dla seniorów są godziny w sklepach od 10 do 12 a czego nie zrobili dla rodziców tak samo z dziećmi małymi do cholerny też powinny być wyznaczone dwie godziny a nie jak niema się z kim dziecka zostawić to stac nie wiadomo ile na zewnątrz w kolejkach mimo warunków pogodowych!!! Chore przepisy i tyle.

#107 ~Jus~

~Jus~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 15:49:37

Bo dziecka głupia babo nie powinnaś zabierać do sklepu.

#108 ~Jus~

~Jus~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 15:51:40

A kiedy zamknięte zostaną kolektury lotto??? Wstyd żeby tak narażać klientów i pracowników. Zero szacunku do tych biednych pan sprzedających i bojacych się o swoje zdrowie. To nie jest artykuł pierwszej potrzeby i dawno powinno być zamknięte do odwołania ale nie kasa najważniejsza bo na gorze pracują zdalnie i mają w d... A pracownicy muszą zasuwac bez żadnej ochrony i narażać się codziennie.

Zgadzam się w 100%. Nie rozumiem tego totalnie.

#109 ~KAJA~

~KAJA~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 16:36:45

DO JUS:
Ty cwelu, to co ma przywiązywać dziecko do barierki i iść sama, jeśli jej mąż to lekarz i ratuje ludzi na oddziale.
Życzę Ci aby ten wirus cis zjadł na,stojąco, może wtedy przestaniesz się mądrzyć w sieci!

#110 ~KAJA~

~KAJA~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 16:37:37

DO JUS:
Ty cwelu, to co ma przywiązywać dziecko do barierki i iść sama, jeśli jej mąż to lekarz i ratuje ludzi na oddziale.
Życzę Ci aby ten wirus cis zjadł na,stojąco, może wtedy przestaniesz się mądrzyć w sieci!

#111 Mr.Ktos

Mr.Ktos

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 20:54:45

WItam. Ciekawy temat. Dlaczego nikt nie sprawdza kierowców ciężarówek! Dziwi mnie to przeyjeżdża taki z Niemiec Belgii albo Holandii

Mieszkamy w małej miejscowości w woj. zachodniopomorskim. Co dwa tygodnie pan chodzi to do sklepu to tu to tam. Dlaczego..Proszę żeby ktoś zajął sie tą sprawą'

#112 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 22:15:05

Sam jestem kierowcą i właśnie wróciłem z Norwegi pomyśl trochę tepaku jak nie my to kto ci do sklepu dostarczy produkty co myślałeś że wszystko na pułkach jest z Polski

#113 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 22:58:50

TAK i ja również kieruje autem ciężarowym i tu moje spostrzeżenia, choć nie jeżdżę zagranicę to jestem pewny w 100 procentach ze ten kraj by umarł bez nas kierowców
Rozejrzyj się jeden z drugim po swoim domu
I tadam !!! Nie ma w nim jednej rzeczy której by nie przywiozła ta zła ciężarówka i jej kierowca !
Dalej macie do nas taki problem ? Serio ?
Nie robie z siebie ofiary bo jestem zaradnym gościem i w kazdych czasach będę potrafił utrzymać rodzinę ale ilu z kierowców przestało jeździć na zachód po towary dla Was "pierwsze potrzeby" ?
I ilu z Was teraz to odczuwa ?

#114 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 23:04:33

Masa wsparcia z mojej strony dla Was PRZYJACIELE którzy jedziecie zagranicę i narazacie zdrowie i życie siebie i swoich rodzin żeby tym co teraz tu hejtuja Was lub Waszych bliskich
"Bo twój mąż jest kierowca, powinnaś iść na kwarantannę..."
Ile z Was drogie Panie to słyszało ?
Ale żeby nie ci goście to byście umarli z głodu a nie z pandemii korona wirusa !!!!!

#115 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 00:22:43

Dzięki Paweł że wiesz o co chodzi. Każdy myśli że tylko kasa się dla nas liczy ale mogę iść na urlop i po kłopocie czekać ja inni ale to moja praca i jeżdżę dla nas wszystkich. A tak przy okazji telewizja czy radio mówią co kto nie robi a o kierowcach nie wspomną chodź jednego miłego słowa w końcu to psy leją na koło jedzą z michy i śpią w budzie. DZIĘKI

#116 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 15:01:07

Tiry błądzą po Koszalinie!!! wszystko przez brak informacji dla ciężarówek jadących w stronę Gdańska iż powinny zjechać z S6 na pierwszym zjeździe do miasta a jadąc dalej są zaskakiwani zakazami dla ciężarówek!!!

#117 ~wojzak~

~wojzak~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 08:56:08

W Koszalinie z jednostki wojskowej po godzinach pracy wychodzi w jednym czasie setki żołnierzy  i nikt nie reaguje, a jest zakaz wejścia do lasu.

#118 ~Agni~

~Agni~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 15:09:25

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnościа odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agni

#119 ~zarabianiezdalne.pl~

~zarabianiezdalne.pl~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 08:02:13

Siedzisz w domu??? Zacznij zarabiać! Nawet 1500zł w dzień 

przez internet na stronie 

--   zarabianiezdalne.pl  

Wystarczy Ci do tego komputer czy tablet.

Nie musisz posiadać żadnej wiedzy! Doradcy zrobią wszystko za Ciebie!

Koszt to jedyne 1000zł zwrot nawet do kilku k!

#120 ~Myszowor~

~Myszowor~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 16:40:10

Dzięki Paweł że wiesz o co chodzi. Każdy myśli że tylko kasa się dla nas liczy ale mogę iść na urlop i po kłopocie czekać ja inni ale to moja praca i jeżdżę dla nas wszystkich. A tak przy okazji telewizja czy radio mówią co kto nie robi a o kierowcach nie wspomną chodź jednego miłego słowa w końcu to psy leją na koło jedzą z michy i śpią w budzie. DZIĘKI

Jeśli tu ktoś ma jakieś zastrzeżenia do kierowców ciężarówek to musi być jakiś straszny za przeproszeniem pustak.
Panowie kierowcy! Wielki szacunek dla waszej pracy! Nie zazdroszczę wam pracy, zarobków

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 15

0 użytkowników, 15 gości, 0 anonimowych