Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koszalin miasto bez nadziei

Fg FOAD MF

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Koszmalin~

~Koszmalin~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 21:09:12

Obudźcie się koszmalinianie!!!!
To miasto umiera !!!
Syf kiła i Prowincja !
Dnom

#2 ~london~

~london~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 08:24:31

sami sobie winni,

kupujta dalej od chinczyków albo w galeriach na obrzezach miasta

gotujta bigos w sobote i pijta flache w domu zamiast wyjsc do lokalu czy kina

tylko banki i apteki ?

nie wchodzcie tam

kupujcie polskie warzywa w warzywniaku

i mieso w malym sklepie

wyjdzcie nieraz na lody , kawe czy obiad do miasta

ale wolicie siedziec przed telewizorem z tanim piwem rece

wiocha

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 15:44:21

Patrząc na zapadające się chodniki przy ulicy Łucyckiej 11 w Koszalinie to faktycznie można mieć negatywne zdanie o tym mieście.

#4 ~El Chapo~

~El Chapo~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 03:30:39

Już kilkanaście lat temu ewakuowaliśmy się z Köslina na Zachód za chlebem normalnością, godnym życiem, lepszą przyszłością dla dzieci oraz godnym zarobkiem. To była najlepsza decyzja w życiu! Mieszkanie w mieście zostawiliśmy bo w odwiedziny taniej niż hotel a może na niemieckiej emeryturze powrót na starość. Ostatnio byłem na święta w powiecie i mieście i trzeba przyznać że z roku na rok okolice i samo miasto wymiera, umiera.... Poznałem paru Ukraińców/ek jestem do dziś w szoku ile ich najechało jak parę milionów wyjechało... smutne to wszystko jak patrzy się z perspektywy tych lat... Rozmawiałem z dziadkami, rodzicami ogólnie od służby zdrowia po emerytury leki opłaty czynsze inflację szkoły itd. Jestem w szoku do dzisiaj :( Pzdr z Düsseldorf

#5 ~pytam potomku zza Buga~

~pytam potomku zza Buga~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 12:56:55

Już kilkanaście lat temu ewakuowaliśmy się z Köslina na Zachód za chlebem normalnością, godnym życiem, lepszą przyszłością dla dzieci oraz godnym zarobkiem. To była najlepsza decyzja w życiu! Mieszkanie w mieście zostawiliśmy bo w odwiedziny taniej niż hotel a może na niemieckiej emeryturze powrót na starość. Ostatnio byłem na święta w powiecie i mieście i trzeba przyznać że z roku na rok okolice i samo miasto wymiera, umiera.... Poznałem paru Ukraińców/ek jestem do dziś w szoku ile ich najechało jak parę milionów wyjechało... smutne to wszystko jak patrzy się z perspektywy tych lat... Rozmawiałem z dziadkami, rodzicami ogólnie od służby zdrowia po emerytury leki opłaty czynsze inflację szkoły itd. Jestem w szoku do dzisiaj :( Pzdr z Düsseldorf

dlaczego nie wróciles na wschód do swoich ?

#6 ~El Chapo~

~El Chapo~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 13:10:04

dlaczego nie wróciles na wschód do swoich ?

Tę wadę masz wrodzoną po mamusi czy nabytą?

#7 ~El Chapo~

~El Chapo~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 13:12:57

Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 13:37:59

Leck mich.

#9 ~El Chapo~

~El Chapo~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 14:47:04

</p> </p>
Leck mich.</p></p>

Nie spinaj się bo ci żyłka pierdząca pęknie

#10 ~El Chapo~

~El Chapo~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 15:13:23

Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!!

Politycy z cyrku na wiejskiej opowiadają na arenie międzynarodowej "we Francji się biją ludzie na ulicach palą auta a u nas siedzą cicho mamy demokrację wszystko u nas ok" Polacy to najgłupszy naród!!!!

#11 ~so viel zum Thema~

~so viel zum Thema~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 22:02:24

Du kannst mich mal und zwar kreuzweise :rolleyes:

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 11:05:41

"Koszalin miasto bez nadzei"
Nic dodać nic ująć :(

#13 ~tyle w temacie~

~tyle w temacie~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 14:11:08

Tobie dodajemy kopa

#14 ~Stary Koszała~

~Stary Koszała~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 14:17:41

Ale mamy przynajmniej u nas dumę Pomorza Zachodniego 

Stacha Melioranta!

#15 ~Mieszkańcy Jamna~

~Mieszkańcy Jamna~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 14:31:52

Ale mamy przynajmniej u nas dumę Pomorza Zachodniego
Stacha Melioranta!

My dziękujemy z serca Panu Stanisławowi Gawłowskiemu.Wczoraj rano nas zalewało w Jamnie! Zamknęli wrota przeciw sztormowe i piwnice dziś suche mamy. Brawo Gawłowski oraz wrota!

#16 ~fajno jest~

~fajno jest~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 14:46:27

Za rok Jamno - Mielno katamaranem co godzine

#17 ~nie wracaj~

~nie wracaj~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 14:50:09

Masz meczet pod nosem i zaczynasz z nimi ramadan ?

#18 ~El Chapo~

~El Chapo~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 15:19:28

Masz meczet pod nosem i zaczynasz z nimi ramadan ?

Mamy dom na przedmieściach.Cenimy sobie spokój ciszę i naturę.W mieście jest meczet jak i kościóły różnych religii, w końcu to centrum Europy i tolerancji,nawet z "polskimi" mszami. W odróżnieniu do Polski podczas mszy kościół pęka w szwach jak dzisiaj na przykład było. Jestem katolikiem i podatek w finanzamt płacę na wiarę i instytucje katolickie (chrzty, komunie, śluby itd.gratis) nie to co w Polsce koperty w modzie wszędzie :( (korupcja, czarna strefa bez podatköw) Mógłbym tak opisywać wszystko i wszystkie dziedziny życia tu i tam ale nie chce denerwować obywateli w kraju.... A co do wracania, odwiedzania Polski to będziesz ostatnią osobą na planecie do doradzania mi Januszku. Miłej niedzieli

#19 ~buaahhaaa~

~buaahhaaa~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 16:35:33

Mamy dom na przedmieściach.Cenimy sobie spokój ciszę i naturę.W mieście jest meczet jak i kościóły różnych religii, w końcu to centrum Europy i tolerancji,nawet z "polskimi" mszami. W odróżnieniu do Polski podczas mszy kościół pęka w szwach jak dzisiaj na przykład było. Jestem katolikiem i podatek w finanzamt płacę na wiarę i instytucje katolickie (chrzty, komunie, śluby itd.gratis) nie to co w Polsce koperty w modzie wszędzie :( (korupcja, czarna strefa bez podatköw) Mógłbym tak opisywać wszystko i wszystkie dziedziny życia tu i tam ale nie chce denerwować obywateli w kraju.... A co do wracania, odwiedzania Polski to będziesz ostatnią osobą na planecie do doradzania mi Januszku. Miłej niedzieli

Dom !!! na raty . W Polsce grasz geroja a tam talerze zmywasz ????????????????????????????????

#20 ~El Chapo~

~El Chapo~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 17:56:06

Dom !!! na raty . W Polsce grasz geroja a tam talerze zmywasz ????????????????????????????????</p></p>

Jak Cię matka nie wychowała to ja już nie wychowam :( Bez odbioru prostaku ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych