Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

238 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 20:46:36

Niestety, ale mogę to potwierdzć ,ponieważ pòł roku temu leżałem na tym oddziale,bo nie miałem skończonych 18 lat. Warunki fatalne,toalety nie przystosowane dla dzieci niepełnosprawnych,miałem złamaną nogę a umęczyłem się samą kąpielą jak robotą przy łopacie. A pielegniarz z SOR-u zabrał mi wòzek,ktòrym się poruszałem. Nie był dzwonka ani zasłon aby użyc tz. Kaczki ponieważ nie mogłem chodzic, bo czekałem na operacje, szwagier mnie na rękach zaniósł do toalety,kiedy usyszał,że trzymam siku od rana... Także porażka!

#2 ~MAMA~

~MAMA~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 20:56:57

Kuriaty to tam nie było!!!!! Pani redaktor równiez sie nie zjawiła!!!!

#3 ~paga~

~paga~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:03:19

Mądre oświadczenie szpitala. Sama jestem mamą i wiem, że czasami niektóre mamy robią z igły widły. Fakt, szpital to nie Hilton ale opiekę dzieci mają dobrą. Poza tym w wielu szpitalach jedyna opcja to krzesełko przy łóżku. Niestety pieniądze z NFZ są jakie są i można je wydatkować w taki a nie inny sposób. Nasz szpital jednak cały czas się modernizuje i myślę, że i oddział dziecięcy jest wysoko na liście priorytetów. Więc uspokójmy emocje bo z całej tej sytuacji może być więcej niepotrzebnych nerwów niż pożytku.

#4 ~ANna~

~ANna~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:05:24

Ja w 2005 spalam przez tydzien na ziemi bo nie mieli lozka pielegniarka pomagalam myc i opiekowac sie innymi dziecmi jak dla mnie po bloku Wewnetrznym C najgorszy oddzial w szpitalu zapomniany a przeciez to te male istotki ktore tam przebywaja kiedys beda placic za to ze my jako dziadkowie bedziemy dogorywac na wew.C!!!! Wiec ludzie zrobcie cos i zadbajcie Aby nasze pociechy mogly w godnych warunkach przejsc chorobe Mama

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:09:41

gdzie można zobaczyć wszystkie zdjęcia?

#6 ~AM~

~AM~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:15:13

Każdy kto ma coś do powiedzenia w tym temacie powinien najpierw poleżec tam z dzieckiem ninimum tydzień.

I kiedy w środku nocy idąc do toalety zastanie tam bezdomnego załatwiającego sie na podłogę od razu zmieni zdanie.

Jerzy ty chyba dziecka nidgy nie miałaś albo jeśli miałeś to mu współczuje. Ja nigdy nie zostawiła bym swojej córki nawet na minutę samej w chorobie

#7 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:17:59

Przestańce pieprzyc bzdury, moja żona leżała na oddziale dziecięcym w szczecinie, na uni lubelskiej w 2010 roku, to uwierzcie mi takich warunków nigdy w zyciu nie widizałem, az miałem ochote foty porobic ale jakis fi*** z ochrony się krecił. Tam zona spała na ziemi, trzebya było przywieśc swój materac, poduszke i kołdre, no i oczywiście środki czystości. nawet nie było prysznica na tym oddziale. Żeby żona mogła się wykompać, musiałem wynając pokój na własny koszt obok w hotelu( tktóry defakto należał do szpitala) 3 doby hotelowe. To jest chore , co dzieje się w tym kraju, a minister Arłukowicz wygląda juz jak przysłowiowy tłusty kot.

#8 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:18:08

I odezwały się głosy idiotów wynajmowanych przez tych, którym ta sytuacja nie leży. W artykule pojawiło się tylko jedno zdjęcie( te na którym najmniej widać), nie powiedziano o toalecie jednej na trzy oddziały i dostępnej dla chorych z przychodni. Artykuł więcej tłumaczy szpital niż pokazuje problem matek.  Upodlone leżą  na podłodze z głowami nad koszami pełnymi zużytych pampersów, czy to psy czy ludzie?   

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:20:31

jesli matce coś nieodpowiada to niech wynajmuje pokój w pobliżu szpitala,albo śpi w na przystanku na lini nr ,,10,,

Pisała to osoba która ukończyła studia pomostowe

#10 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:20:58

Madre oświadczenie??? Dyrekcja to typowi ignoranci, którzy jak zwykle próbują się wybielać. Swoją drogą chciałabym zobaczyć jak ich gabinety wyglądają. Czy Pan szanowny dyrektor czasem nie chciałby przyjść i  spędzić jednej nocy na karimacie. 

Nikt nie oczekuje warunków na miare Hiltona, tylko przywzoitej sali dla dziecka i siebie. 

Nie wiem jak jest w innych szptalach i mało mnie to interesuje. Mieszkam tu, płace podatki, zusy i cała reszte haraczy dlatego WYMAGAM, oprócz dobrej i fachowej opieki, godnych warunków.

#11 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:22:07

P.Kuriaty,P.Redaktor GK nie było, byłam osobiście na proteście Mam pod Szpitalem i widziałam 

#12 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:23:42

Każdy kto ma coś do powiedzenia w tym temacie powinien najpierw poleżec tam z dzieckiem ninimum tydzień.

I kiedy w środku nocy idąc do toalety zastanie tam bezdomnego załatwiającego sie na podłogę od razu zmieni zdanie.

Jerzy ty chyba dziecka nidgy nie miałaś albo jeśli miałeś to mu współczuje. Ja nigdy nie zostawiła bym swojej córki nawet na minutę samej w chorobie

Czytaj babo z rozwagą posty , a nie pieprzysz o mnie jakieś farmazony, nie wiem o co ci chodzi z tą pozostawiona córką. Ogarnij sie .

#13 ~Em~

~Em~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:26:14

Lepsze warunki muszą spełniać cele więzienne a pieniądze na NFZ muszą iść do MOPSU dla cieżko chorych ( czyt. alkoholików ) taki kraj. Jako mama mam nadzieję tam nie leżeć. A co do porodówki jestem bardzo zadowolona i z oddziału i z personelu .

#14 ~magduchaaa~

~magduchaaa~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:32:42

tak wlasnie jest tez lezałam w ubiegłaym roku z corka !! nigdzie tak nie ma jak w koszalinie kobiety rodzic nawet nie cha u nas ! a co dopiero lezec w takich warunkach z dziecmi,nie dosc ze martki takich maluszkow musza placic za dobe to jeszcze spia na podlodze !!!!! wstyd 

#15 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:33:33

A toaleta z której korzystają wszyscy? Nawet pacjenci poradni wenerologicznej! Szafki przy Lozeczkach? To stare szafeczki bez drzwiczek. Matki mają w nich trzymać jedzenie, ubrania. Kapcie,środki higieniczne i artykuły dla Dziecka?? Jak to zmieścić? Nie porównuje, że gdzieś indziej jest gorzej. Bo to usprawidliwianie faktycznego stanu po yo, by wyjść z tej sytuacji z twarzą!

#16 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:34:33

Bardzo dobrze napisany artykuł i takie komentarze ze jak cos sie jej nie podoba to mogla wynajac sobie pokój jest nie na miejscu. Po 1 niue kazdego stac na wynajmowanie pokoju. Po 2 nigdy w zyciu bym nie zostawila dziecka samego na oddziale. Sama lezalam z dzieckiem w szpitalu w koszalinie. Warunki okropne. Opieka rewelacynka ale warunki ???? Kobiety ktora z was chcialaby byc w takiej sytuacji ? Troche wyrozumialosci!!!!!

#17 ~Madox1~

~Madox1~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:35:07

Kuriaty to tam nie było!!!!! Pani redaktor równiez sie nie zjawiła!!!!

Nie było .Potwierdzam.Byli Ci co widać na zdjęciach i filmie.Młoda Matka napisała tak jak na prawdę jest.zadne  ubrania  ,które tam wisiały nie maja sie do tego ,ze  maja ciasno oraz brak  godnej toalety itd.

#18 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:37:25

Brawo !!!!!! Moze dzieki dziewczynie zaczna cos robic z tym szpitalem. Nie oklamujmy sie ale warunki sa kiepskie

#19 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:39:16

leżałam na oddziale dziecięcym jakieś 1,5 roku temu wówczas z 6 miesięcznym synkiem warunki masakryczne. teraz jeszcze są jakieś "łóżka" ja spałam na 2 kocach i trzecim byłam przykryta żeby zrobić dziecku trzybabyło zostawić dziecko iść do kuchni przez pół korytarza, żeby zrobić mleko nie chciałabym tam jeszcze raz trafić a leżałam 10 dni

#20 ~yo~

~yo~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:39:41

Dobrze, że znalały się takie kobiety które o tym mówią. Oby tylko nie były szykanowane przez dyrekcje,lekarzy i całą reszte.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szpital

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych