Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

238 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 15:25:33

to jest duzy problem, w szczególności gdy zachodzi potrzeba nocowana z dzieckiem przez kilka tygodni w szpitalu. Tu przykładem jest Oddział Kardiochirurgi Dziecięcej w Poznaniu. Oddział składa się jedynie z dwóch małych 4-5 os.sal ciasnota i warunki jak w PRL-u.Tam rodzice nie mają luksusu spania na polówce przy dziecku bo nie ma gdzie jej postawić.Dla bardziej przezornych jest możliwość spania na karimacie pid lóżeczkiem dziecka, dla pozostałych zostaje twarde krzesełko. Trauma dla dziecka i rodzica oczywiście. Ale jakie to polskie...

#222 ~Natalia Ładyko~

~Natalia Ładyko~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 17:38:16

na miejscu dyrekcji przestałbym być miły i wyprosił matki do hoteli poza szpitalem. wtedy byłoby miejsce dla pielęgniarek żeby mogły przejść między łóżkami i nikt by nie robił bałaganu na oddziale...

Nikt nie ma prawa nakazać matce czy ojcu zakazać bycia z dzieckiem. Dość mam czytania bzdur. Zdjęcie było przykładem.Materac widoczny na zdjęciu nawet nie należy do mnie, ani.łóżeczko ani dziecko. Ppokazalam Wam jak wygląda noc tutaj
A przewijak? Mamy poukładać sobie wszystko na podłodze? Na parapecie? Hejtujcie sobie ile chcecie. Spędziłam tu wiele tygodni, byłam na każdej sali. Dziecia należą się godne warunki i przestrzeń
Całej załodze medycznej również!

#223 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 18:06:50

Nikt nie ma prawa nakazać matce czy ojcu zakazać bycia z dzieckiem. Dość mam czytania bzdur. Zdjęcie było przykładem.Materac widoczny na zdjęciu nawet nie należy do mnie, ani.łóżeczko ani dziecko. Ppokazalam Wam jak wygląda noc tutaj
A przewijak? Mamy poukładać sobie wszystko na podłodze? Na parapecie? Hejtujcie sobie ile chcecie. Spędziłam tu wiele tygodni, byłam na każdej sali. Dziecia należą się godne warunki i przestrzeń

Szpital wygląda smutno ale jest czysty. Ja jako młoda mama prawie 40 lat temu musiałam zostawić w tym szpitalu dziecko a sama siedziałam na stopniach szpitala albo stałam pod oknem i płakałam i słuchałam jak płacze moje dziecko, bo nie można było zostać z dzieckiem.

I zapewniam was drogie Mamy, że wołałabym nawet na podłodze zostać razem z dzieckiem. 

A Wy macie materace. 

A Ty piszesz, że nikt nie ma prawa zostać matce z dzieckiem w szpitalu. To prawo działa całkiem niedawno. I nie zawsze jest dobre. 

#224 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 18:17:16

Szpital wygląda smutno ale jest czysty. Ja jako młoda mama prawie 40 lat temu musiałam zostawić w tym szpitalu dziecko a sama siedziałam na stopniach szpitala albo stałam pod oknem i płakałam i słuchałam jak płacze moje dziecko, bo nie można było zostać z dzieckiem.

I zapewniam was drogie Mamy, że wołałabym nawet na podłodze zostać razem z dzieckiem. 

A Wy macie materace. 

A Ty piszesz, że nikt nie ma prawa zostać matce z dzieckiem w szpitalu. To prawo działa całkiem niedawno. I nie zawsze jest dobre. 

40 lat temu zęby wyrywali bez znieczulenia. Czy to powód aby dalej tak było? 

#225 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 21:29:25

Szpital to nie hotel. Tam się zdrowieje i szybko wraca do domu. Trzeba zwolnić miejsce dla innego chorego. Jak chcecie super warunków to polecam Aquariusa w Kołobrzegu.

#226 ~Monika Z~

~Monika Z~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 09:28:49

Wiekszychb bzdur tu nie czytalam.. Pani redaktor jest mega nie kompetentna.. PRAWO JEST TAKIE ZE NIE MOGE ZABRONIC CI PRZEBYWANIA NA ODDZIALE Z DZIECKIEM.. i tu nie chodzi o LOZKA DLA MAM a o ogolne warunki.. i o to ze jest juz czesciowo wyremontowany oddzial kilka pienter wyżej i marnuje sie bo nie ma na jego dokonczenie.. a raczej jest ale przeznaczana na cos innego.. rece opadaja.. jak sie czyta te bzdury.. zamiast pisac i hejtowac napisze kilka petycji.. zapraszam do rozdawania ulotek o 1 procent na oddzial.. bo teb szpital ani nie jest Natali.. ani MwMK tylko mieszkancow Koszalina.. wiec zapraszamy do dzialania

#227 Maja.maja

Maja.maja

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 luty 2015 - 10:42:40

Jaki smród koszalińskich mamusiek? Chyba to właśnie koszalińskie mamuśki walczą o ten lepszy byt w szpitalu?

#228 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 13:06:53

Jakim cudem można nakazać komuś zakazać czegoś ? Wstyd, chyba mamy wielkie braki w edukacji.

#229 ~Elef~

~Elef~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 13:53:32

Co jak co,ale kobiety ie powinny wyjeżdżać na poligon...................Prawda :D ???

#230 Medeah

Medeah

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 luty 2015 - 22:10:42

Szanowny panie/pani bolcu...

Pale populistycznie głupa? W sensie, że merytorycznie odwołuję się do głosu ludu? Przyjmuję, to jako komplement :) 

Komu szpital ma zabrać? Myślę, że sensowniej byłoby wszystkich pacjentów traktować równo, tych z onkologii, ginekologii, CHirurgii oraz z oddziału dzieci młodszych... Jak również z innych oddziałów... Ale w sumie nie będę się rozpisywała, bo zapewne było to pytanie retoryczne...

Dodam od siebie, że w innych szpitalach się dało, np. w Kołobrzegu... Zatem ja również pozwolę sobie zadać pytanie retoryczne... Czyżby trwający już 5 lat remont oddziału dzieci młodszych (remont rozpoczął się w 2010 r.), świadczył o "nierozgarniętości" dyrektora koszalińskiego szpitala? Bo absolutnie nie oskarżam go o działania mające na celu remontowanie i doposażanie tylko tych oddziałów, które przynoszą wymierne korzyści.

Miłego wieczoru życzę i zdróweczka dla dzieci...

#231 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 22:31:22

jesli matce coś nieodpowiada to niech wynajmuje pokój w pobliżu szpitala,albo śpi w na przystanku na lini nr ,,10,,

jesli matce coś nieodpowiada to niech wynajmuje pokój w pobliżu szpitala,albo śpi w na przystanku na lini nr ,,10,,

Ja proponuję  SOR na krzesle plastikowym bo przynajmniej można się oprzeć o jakiegoś pijanego gościa co zieje piwskiem na odległość

#232 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 13:11:12

To daj więcej, opodatkuj się dobrowolnie, wplac darowiznę z ta pania pieniaczką, bo za mało kasy jest systemie zdrowia. Nie udawal ze tego nie wiesz. Albo zaproponuj z czego derektor ma zabrać: ginekologia, hirurgia, onkologia?

I nie pal populistycznie głupa bo nikt nie ma drukarki z pieniędzmi w szpitalu.

dziękujemy rzecznikowi szpitala  wojewódzikego w Koszalinie za opinię

#233 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 13:13:50

Jaki smród koszalińskich mamusiek? Chyba to właśnie koszalińskie mamuśki walczą o ten lepszy byt w szpitalu?

dziękujemy rzecznikowi  prasowemu szpitala  wojewódzikego w Koszalinie za opinię

#234 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 13:16:30

na miejscu dyrekcji przestałbym być miły i wyprosił matki do hoteli poza szpitalem. wtedy byłoby miejsce dla pielęgniarek żeby mogły przejść między łóżkami i nikt by nie robił bałaganu na oddziale...

dziękujemy rzecznikowi szpitala  wojewódzikego w Koszalinie za opinię

#235 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 21:49:27

Wyczuwam tu smród Koszalińskich Mamusiek...

wal się. tyle ci powiem takim zachowaniem pokazujecie tylko kim Wy jesteście. nie musimy wam pisać bezdzietnych komentarzy   same takim zachowaniem na to zasługujecie. 

#236 ~Emm~

~Emm~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 20:42:39

Trzeba było do Białogardu jechac,tam maja dobre warumki w szpitalu u dziecięcym. A co do tego zeby mamuski do hotelow poszly...to chyba pisal ten ktory nie ma dziecka,bo wiadomo ze chorego dziecka,samego sie nie zostawia w obcym miejscu...

#237 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 06:33:13

Wczoraj trafiłam tu z synem. Masakra!!!!! Dziecko śpi na malutkim łóżku a czuwają rodzic cało noc na krześle bez koca nawet.Nawet głupiego koca z domu nie można przynieść aby okryć się na tym plastikowym krześle. Jak można stworzyć takie piekło rodzicom chorych dzieci?! I jak długo ma to tak wyglądać? !

#238 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 10:57:48

najwazniejsze zeby rodzic mogl byc z dzieckiem-co kilka lat temu nie bylo mozliwe-teraz moze zostawac z dzieckiem na noc-to najwazniejsze - warunki są bardzo wazne ale nie najwazniejsze-wazni są dobrzy lekarze i odpowiedzialni oraz mile odpowiedzialne pielegniarki. - oddzial musi byc zmodernizowany na pewno-warunki nie są najlepsze na pewno ale najistotniejsza jest atmosfera i zdolnosci oraz odpowiedzialnosc personelu przede wszystkim lekarza-tez warto o tym pamietac a nie tylko oburzac sie na wszystko 

#239 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 11:05:09

najwazniejsze zeby rodzic mogl byc z dzieckiem-co kilka lat temu nie bylo mozliwe-teraz moze zostawac z dzieckiem na noc-to najwazniejsze - warunki są bardzo wazne ale nie najwazniejsze-wazni są dobrzy lekarze i odpowiedzialni oraz mile odpowiedzialne pielegniarki. - oddzial musi byc zmodernizowany na pewno-warunki nie są najlepsze na pewno ale najistotniejsza jest atmosfera i zdolnosci oraz odpowiedzialnosc personelu przede wszystkim lekarza-tez warto o tym pamietac a nie tylko oburzac sie na wszystko 

Zgadzam się!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szpital

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych