Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
693 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Klient sano szczecinek~

~Klient sano szczecinek~
  • Goście

Napisano 09 maj 2009 - 22:35:05

Dlaczego czepiacie się moi drodzy sano w szczecinku ja również robie tu zakupy prawie codziennie znamprawie wszystkie ekspedientki i kasjerki z imienia i tak na miesnym zaróno pani Renata jak pani Danka,Hanka,Małgosia,Marysia są bardzo miłe i pomocne a że zapracowane to fakt,jest ich mało z tego co zaobserwowałem staniwczo za mało .Zapracowane ,zabiegane a klijenci też często są bezczelni/sam niejednokrotnie widziałem/.Te dziewczyny mają anielską cierpliwość, a szcególnie kiedy zbliża się godzina zamknięcia sklepu.a ludzie jak by mogli to zostaliby tam na noc.Kasjerki równiez są bardzo miłe i jak trzeba to pomogą znależc towar na półkach.Klienci tez magliby być bardziej wyrozumiali .To że chwilę postoją w kolejach idzcie do innych sklepów to dopero zobaczycie kolejki i burkliwych pracowników.Tak trzymać dziewczyny jesteście wszystkie Lącznie z kierowniczkami wporządku .SKLEP JEST SUPER.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 22:29:10

nie wiem co masz do Ani fakyurzystki ale jest to jedyna osoba w tym sklepie ktora zostaje po godzinach jesli tego nie zauwazylas to znaczy ze zmykasz z pracy po 8 godzinach,a jesli chodzi o wyzwiska to tez jest przesada nikt tutaj nikogo nie wyzywa jesli ci sie tak nie podoba praca w tym sklepie to idz do innego...chora babo!!!!!!!!!!!!!a jesli chodzi o scisłość to kierowniczki zasuwają w regałach

#43 weendyy1984

weendyy1984

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 10 maj 2009 - 22:29:19

To,że znasz pracowników pracujących w SANO nie znaczy nic. Tam naprawdę często dochodzi do łamania praw pracowników. Sama byłam nie jeden raz świadkiem tego.
Zgodzę się, że pracownicy są temu sami winni, bo skoro nie odpowiada praca to w każdej chwili mogą ją zmienić. Dużo zależy także od kierownika.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 22:37:42

JAKIM CUDEM STAŁY KLIENCIE ZNASZ IMIONA WSZYSTKICH EKSPEDIENTEK SKORO ONE NIE MAJĄ IDENTYFIKATORÓW........PRZYZNAJ SIĘ ZE JESTES NIEZADOWOLONA PRACOWNICA TEGO SKLEPU KŁAMCZUCHO

#45 ~Gość:)~

~Gość:)~
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 22:40:56

Zgadzam się, sam byłem wiele razy świadkiem odzywek kierownictwa do personelu. A zdarza się także, że codziennie bez wolnego widzę te same twarze w sklepie SANO w Szczecinku. Czyżby wolne już zostało zniesione, a pracownik zasuwał 7 dni w tygodniu? Wiem, co widzę, gdyż robie zakupy co dziennie w tym sklepie.
Pracownicy mino zmęczenia na twarzach są bardzo mili i doradzą, kiedy trzeba.
Kierownictwo mogłoby to czasami docenić.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 22:44:05

Chorzy to są osoby, które nie widzą co się tam dzieje. Skoro tak bronisz fakturzystki, to sobie broń, ale poznaj najpierw fakty. Faktem jest, że często zostaje po godzinach, tak jak każdy tam, ale sama nie widzi własnych błędów a wytyka je innym. Wiele razy tak było, że towar nie wchodził na kasę, bo nie został wprowadzony, a kazano go wykładać na półki. Kasjerki latały w te i we wte, a klienci się denerwowali. A Ty skąd wiesz jak tam jest, czyżbyś tam pracował? Ja już tam nie pracuje, ale mam stały kontakt z pracownikami i wiem jak tam nadal jest. To mi daje prawo do wypowiadania się na ten temat. A co tobie daje takie prawo?

chora kobieto poszukaj sobie nowej pracy i nie rób zamętu tam gdzie nie trzeba doskonale dajemy sobie radę bez ciebie ....

#47 weendyy1984

weendyy1984

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 10 maj 2009 - 22:47:44

chora kobieto poszukaj sobie nowej pracy i nie rób zamętu tam gdzie nie trzeba doskonale dajemy sobie radę bez ciebie ....

Ciekawe czy z PIP też sobie dacie rade. Wcale nie tęskno mi do Was, a mam świetną pracę, a forum jest dla każdego i mogę się swobodnie wypowiadać na ten temat. A kto tu jest chory?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 23:09:02

Ciekawe czy z PIP też sobie dacie rade. Wcale nie tęskno mi do Was, a mam świetną pracę, a forum jest dla każdego i mogę się swobodnie wypowiadać na ten temat. A kto tu jest chory?

TY JESTES CHORA HALINKO

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2009 - 12:29:29

Nie mam na imię Halinka! I przestańcie zgadywać

#50 ~~Gość12~

~~Gość12~
  • Goście

Napisano 11 maj 2009 - 18:27:47

TY JESTES CHORA HALINKO

LUDZIE CO WY GADACIE JAK TAK MOŻECIE KOGOŚ OCZERNIAĆ I KŁÓCIĆ SIĘ NA FORUM
JAK WAM NIE WSTYD FIRME SANO ZNAM OD LAT STALE TAM ROBIĘ ZAKUPY {KOSZALINIE) I TO CO WYPISUJECIE JEST DLA MNIE TOTALNĄ BZDURĄ I POMÓWIENIAMI ZWOLNIONYCH,ROZŻALONYCH PRACOWNIKÓW

#51 ~Gość 1~

~Gość 1~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2009 - 15:15:53

Ja też jestem pracownikiem Sano 17 i nie mogę nic powiedzieć złego na temat pracy są super koleżanki miła atmosfera , a małe spięcia bywają jak w każdym zakładzie pracy

#52 ~~gośc~~

~~gośc~~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 10:42:29

ja też pracuje w sano 17 i to co niektórzy piszą to tylko bzdury

#53 ~emi~

~emi~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2009 - 19:51:40

Widzę,że moje słowa wywołały lawinę wyznań. bardzo dobrze, że piszecie bo nie możemy być obojętni na tak drastyczne kłamstwa wobec naszej pracy w Sano. Mam nadzieję , że więcej ludzi się odezwie i popsze moje wcześniejsze słowa, które napisałam.Szlak mnie trafia jak pisze się takie kłamstwa,obczernia przekręcając prawdę. Nawiązując jeszcze do moich wcześniejszych słów ciekawa jestem czy tej osobie która oczerniła Sano-17 dobrze wydawało się bony świąteczne i czy jej dzieciom smakowały słodycze z paczek.

wiesz, ja również pracuję w Sano,ale w przeciwieństwie do Ciebie TA firma-jeśli można o niej tak napisać- nie kupi mnie bonami świątecznymi czy paczkami dla dzieci- to dostajesz za swoją zajebiś..e ciężką, śmierdzącą i pełną stresu pracę. Kierownictwo-masakra -siedzą krowy i patrzą jak tu się dorobić na lewo -z kąd wziąć na drugie śniadanko i kawusię. jak masz superate-oddajesz z kasetki do puszeczki i już na jutro na kawusię się znajdzie -jak masz manko to ci z portfela zabiorą-nigdy nie wyrównują!!! kiełbasa- plus papier toaletowy równa się świeżość klasunia! pracownice jedna przez drugą skaczą do kiecki Pani kierownik i liżą dupsko by było ciut lżej i lepiej płatne! jak by mogły to by ci oczy wydrapały ,ale oczywiście na pozór to są twoje przyjaciółki-im więcej wiedzą tym lepiej mogą cię podpier....ć. Szkoda słów-płaca marna, ale powodzenia -ty pewnie należysz do grupy przykieckowych.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 19:48:04

zgadzam się z wszystkimi negatywnymi wypowiedziami ,pracuję w sano bo gdzieś muszę a na rynku pracy jest jak jest kazdy wie.Wykorzystują człowieka jak mogą za te marne grosze,teraz wprowadzają 12 godzinny dzień pracy.Popadamy wszystkie jak muchy.zobaczymy co zrobią jak zaczniemy w końcu uciekac z tamtąd a chętnych wątpie zeby znalezli.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 19:37:08

TO CO SIĘ TERAZ W SANO DZIEJE TO KOSZMAR..KIEROWNICTWO TRAKTUJE PRACOWNIKÓW JAK BY TO BYŁA ICH WŁASNOŚĆ ..KOLEJKI NIESAMOWITE LUDZI MAŁO A TE BIEDNE KOBIETY LEDWO ŻYJA I MAJĄ SIE USMIECHAC ABO POLECAĆ TOWAR ...PRZECIEŻ TO CHORE..........NIECH SOBIE KIEROWNICTWO STANIE NA MIĘSNY ALBO USIĄDZIE NA KASĘ TO BEDA WIEDZIELI CO TO JEST ... ŻADNEGO WSPÓŁCZUCIA .....ZACZYNA W SANO SIE ROBIĆ OBÓZ BO INACZEJ NIE MOŻNA TEGO OKREŚLIĆ .......CORAZ GORZEJ.....ALE NIE DAJMY SIE ...... <_< :unsure:

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 19:43:16

Sano zeszło na psy!!!!!!!! :(

#57 ~uczciwy~

~uczciwy~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2009 - 17:01:54

gra

#58 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2009 - 17:06:52

A w Połczynie to sano to totalna porażka,co tydzień zwalnia się jedna osoba ludzie nie wytrzymują psychicznie.O kierowniczce nie wspomne,chodzi po sklepie jak gbur i drze sie na te biedne dziewczyny,myśli że jak przyjechała z wielkiego miasta to wszystko jej wolno!?Widać,że nie ma szacunku do nikogo,znowu mamy czasy tzw.sto lat za murzynami,gdzie te szefostwo ma oczy?

#59 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2009 - 10:35:22

wiesz, ja również pracuję w Sano,ale w przeciwieństwie do Ciebie TA firma-jeśli można o niej tak napisać- nie kupi mnie bonami świątecznymi czy paczkami dla dzieci- to dostajesz za swoją zajebiś..e ciężką, śmierdzącą i pełną stresu pracę. Kierownictwo-masakra -siedzą krowy i patrzą jak tu się dorobić na lewo -z kąd wziąć na drugie śniadanko i kawusię. jak masz superate-oddajesz z kasetki do puszeczki i już na jutro na kawusię się znajdzie -jak masz manko to ci z portfela zabiorą-nigdy nie wyrównują!!! kiełbasa- plus papier toaletowy równa się świeżość klasunia! pracownice jedna przez drugą skaczą do kiecki Pani kierownik i liżą dupsko by było ciut lżej i lepiej płatne! jak by mogły to by ci oczy wydrapały ,ale oczywiście na pozór to są twoje przyjaciółki-im więcej wiedzą tym lepiej mogą cię podpier....ć. Szkoda słów-płaca marna, ale powodzenia -ty pewnie należysz do grupy przykieckowych.

to co piszesz to naprawde szczera prawda popieram cię

#60 ~~aaa~~

~~aaa~~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2009 - 20:59:02

skoro tak wam tam źle, to po co tam pracujecie ?
chyba nikt nie jest związany ze sklepem dożywotnio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych