Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 siema

siema

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 00:15:59

Kiedy przyjdą ukradkiem nocą i siekierami w płot załomocą ,nie będę czekał ,nie będę spał tylko takiej władzy kopa w du...... dam

#2 696969

696969

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 07:38:03

Kiedy przyjdą ukradkiem nocą i siekierami w płot załomocą ,nie będę czekał ,nie będę spał tylko takiej władzy kopa w du...... dam

Do którego z kandydatów masz takie życzliwe usposobienie?? :lol:
Wezgraj jest najlepsza opcją. Niezwiązany z żadną opcja polityczną, będzie tym darmozjadom z Rady Miasta patrzył na ręce. Zresztą większość miast w Polsce opowiedziała się za apolitycznym prezydentem. Nie straćmy swojej szansy.

#3 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 07:43:47

To obecna władza kazała zniszczyć jedyny plac zabaw w okolicy

#4 nati-srati

nati-srati

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 08:52:58

Dziwie się, że ludzie głosują na Jedlińskiego!! Czas na zmiany!

#5 Pedro

Pedro

Swojak

• PipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 09:03:07

Dziwne jest to że większość ludzie głosujących na Wezgraja nie głosowała na jego ludzi do rady. Czy nasze społeczeństwo jest naprawdę takie tępe i nie rozumie pojęcia władzy wykonawczej, władzy uchwałodawczej i zależności pomiędzy nimi ? Pan Wezgraj z dwoma radnymi nic nie zrobi. Trudno się spodziewać aby 14 radnych z PO z nim współpracowało na jego warunkach. Rządy mniejszościowe, to najgorszy scenariusz.

#6 696969

696969

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 09:34:50

Dokładnie tak! Jednopartyjny system już mieliśmy. W różnorodności tkwi klucz do sukcesu.

#7 Obiektyw

Obiektyw

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 09:51:31

W wyborach zawsze głosuję na opcję gospodarki liberalnej, więc bliżej mi do Platformy Obywatelskiej niż do jakichkolwiek ugrupowań, które mają realne szanse na dzień dzisiejszy. Jednak uważam, że PO popierając pana Jedlińskiego popełniła błąd, pomimo iż wygrał w I turze! Na miejscu P.O. Prezydenta Miasta Koszalina nie byłbym zadowolony, ponieważ, pan Wezgraj teoretycznie ma szanse pokonać kandydata popieranego przez Platformę Obywatelską! Otwarcie mówiąc szefostwo PO w Koszalinie wystawiło miernego kandydata na prezydenta jak na ponad 100 tysięczne miasto, w którym jest bardzo dużo do zrobienia, gdyż ani pod względem merytorycznym, czy relacjach społecznych, ani pod względem doświadczenia w polityce, czy uczestniczeniu i realizacji projektów dla rozwoju miasta pan Jedliński w porównaniu z innymi działaczami PO w Koszalinie nie ma! Społeczeństwo bardzo rzetelnie oceniło ten fakt, dowodem na to jest niezbyt dobry wynik, a nawet jeśli wygra w II turze - będzie to raczej duże poparcie dla Platformy Obywatelskiej w Koszalinie, czego dowodem jest 14 mandatów w Radzie Miasta, a nie realizacja planu czy założeń jakie sobie postawili prominentni działacze Platformy Obywatelskiej w naszym mieście. Za całokształt należy podziękować między innymi panu Gawłowskiemu, który zapomniał chyba o tym, że w Koszalińskiej Platformie są inni o wiele lepsi, bardziej doświadczeni, z większymi osiągnięciami potencjalni kandydaci, do obejmowania najważniejszych funkcji w mieście! Dla przykładu, można nawiązać do wyniku pana Władysława Husejko obecnego Marszałka Województwa Zachodnio-Pomorskiego, który zdobył najwięcej głosów do Rady Miasta, pana Przemysława Krzyżanowskiego, czy pana Tomasza Czuczaka! W przypadku gdy opozycja w wyborach nie ma mocnego kandydata, partia rządząca powinna wystawiać kandydata, który miażdży konkurencję pod względem doświadczenia i wiedzy, co w rezultacie przekłada się na wynik, Chciałoby się powiedzieć, że Platforma Obywatelska mając takich mocnych działaczy w Koszalinie jak między innymi pan Husejko, może wygrywać wybory w I turze oszczędzając sobie czasu i nerwów, a podatnikom pieniędzy na II turę, zapewniając dobre rządy dla miasta przez kolejne lata! Wygrane wybory to nawet nie połowa sukcesu, bo jeśli chcemy mieć rozwijające się przyjazne miasto, zarządzać nim powinni ludzie kompetentni, doświadczeni i uczciwi, którym zależy przede wszystkim na interesie mieszkańców. Jeśli przy wyborze kandydata nie bierze się takich elementarnych aspektów pod uwagę, nie łudźmy się, że przez następną kadencję będziemy mieli dobrego prezydenta!

#8 Combat1989

Combat1989

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 11:55:00

Najlepiej niech wszędzie rządzi ,,platforma partyjna'' wtedy bedą sie dobrze dogadywać bo zgoda buduje i przy okazji nie robią polityki. Myślę, że komuna się jeszcze nie skończyła.

#9 Władek

Władek

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 12:52:06

Bezpartyjny...
http://w923.wrzuta.p...szalin_z_partia

#10 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 21:30:09

Dokładnie tak! Jednopartyjny system już mieliśmy. W różnorodności tkwi klucz do sukcesu.

fan róznorodności, może na paradach równości to się sprawdza, ale na pewno nie przy skutecznym rządzeniu, czy zarządzaniu czymkolwiek. Władza wykonawcza inna niż wykonawcza, to jest paraliż władzy, ciągłe udowadnianie, kto jest lepszy i ma rację. Dlatego uważam, że skoro PO dostało władzę w radzie, to niech odpowiada w pełni za Koszalin. W Warszawie, właśnie czytam, że Hanna GW wygrała i ma większość w radzie. Podobnie w Gdańsku, też jest prezydent z PO i ma wiekszość w radzie. Nie bał bym się tego. Dlatego warto zagłosować na Piotra Jdlińskiego.

#11 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 21:41:39

W wyborach zawsze głosuję na opcję gospodarki liberalnej, więc bliżej mi do Platformy Obywatelskiej niż do jakichkolwiek ugrupowań, które mają realne szanse na dzień dzisiejszy. Jednak uważam, że PO popierając pana Jedlińskiego popełniła błąd, pomimo iż wygrał w I turze! Na miejscu P.O. Prezydenta Miasta Koszalina nie byłbym zadowolony, ponieważ, pan Wezgraj teoretycznie ma szanse pokonać kandydata popieranego przez Platformę Obywatelską! Otwarcie mówiąc szefostwo PO w Koszalinie wystawiło miernego kandydata na prezydenta jak na ponad 100 tysięczne miasto, w którym jest bardzo dużo do zrobienia, gdyż ani pod względem merytorycznym, czy relacjach społecznych, ani pod względem doświadczenia w polityce, czy uczestniczeniu i realizacji projektów dla rozwoju miasta pan Jedliński w porównaniu z innymi działaczami PO w Koszalinie nie ma! Społeczeństwo bardzo rzetelnie oceniło ten fakt, dowodem na to jest niezbyt dobry wynik, a nawet jeśli wygra w II turze - będzie to raczej duże poparcie dla Platformy Obywatelskiej w Koszalinie, czego dowodem jest 14 mandatów w Radzie Miasta, a nie realizacja planu czy założeń jakie sobie postawili prominentni działacze Platformy Obywatelskiej w naszym mieście. Za całokształt należy podziękować między innymi panu Gawłowskiemu, który zapomniał chyba o tym, że w Koszalińskiej Platformie są inni o wiele lepsi, bardziej doświadczeni, z większymi osiągnięciami potencjalni kandydaci, do obejmowania najważniejszych funkcji w mieście! Dla przykładu, można nawiązać do wyniku pana Władysława Husejko obecnego Marszałka Województwa Zachodnio-Pomorskiego, który zdobył najwięcej głosów do Rady Miasta, pana Przemysława Krzyżanowskiego, czy pana Tomasza Czuczaka! W przypadku gdy opozycja w wyborach nie ma mocnego kandydata, partia rządząca powinna wystawiać kandydata, który miażdży konkurencję pod względem doświadczenia i wiedzy, co w rezultacie przekłada się na wynik, Chciałoby się powiedzieć, że Platforma Obywatelska mając takich mocnych działaczy w Koszalinie jak między innymi pan Husejko, może wygrywać wybory w I turze oszczędzając sobie czasu i nerwów, a podatnikom pieniędzy na II turę, zapewniając dobre rządy dla miasta przez kolejne lata! Wygrane wybory to nawet nie połowa sukcesu, bo jeśli chcemy mieć rozwijające się przyjazne miasto, zarządzać nim powinni ludzie kompetentni, doświadczeni i uczciwi, którym zależy przede wszystkim na interesie mieszkańców. Jeśli przy wyborze kandydata nie bierze się takich elementarnych aspektów pod uwagę, nie łudźmy się, że przez następną kadencję będziemy mieli dobrego prezydenta!

Teoretycznie masz rację, gdyby PO wystawiło Husejkę, juz by było po wyborach, ale dzisiaj w drugiej turze startuje Jedliński. Nie zgodzę się z Tobą, że nie ma doświadczenia. Ma i wydaje mi się, że jest ono wystarczające. Czy będzie potrafił je wykorzystać, to się okaże. Mam nadzieję, że on zostanie prezydentem. Jeżeli popatrzysz na wyniki to jednak PO zdobyła w Koszalinie chyba 2 punkty procentowe mniej niż Jedliński, który miał prawie 45%. To oznacza, że jednak oprócz poparcie, która prawdopodobnie jest mu dane, dlatego że startuje z PO to potrafił ten wynik trochę zwiększyć w wyborach na prezydenta.

#12 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 23:34:32

#13 A**A

A**A

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 14:55:07

Do którego z kandydatów masz takie życzliwe usposobienie?? :lol:
Wezgraj jest najlepsza opcją. Niezwiązany z żadną opcja polityczną, będzie tym darmozjadom z Rady Miasta patrzył na ręce. Zresztą większość miast w Polsce opowiedziała się za apolitycznym prezydentem. Nie straćmy swojej szansy.

Nie związany z żadną partią polityczną? owszem póki co nie ale zobaczymy za jakis czas. co niektórzy na szczęście zdają sobie sprawę z tego jakiej partii jest przychylny.a poki co zamiast krytykowac zapraszam do zapoznania sie z programami kandydatów i do głosowania bo wiekszosc wypowiada sie na forum jednak nie raczy oddać swojego głosu.

#14 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:46:37

Ja oddam swój głos na Jedlińskiego. Bardzo dokładnie zapoznałem się z programami tych dwóch kandydatów i Jedliński ma konkretny program, a Wezgraj leje wodę po całości.

#15 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 08:58:56

Ja oddam swój głos na Jedlińskiego. Bardzo dokładnie zapoznałem się z programami tych dwóch kandydatów i Jedliński ma konkretny program, a Wezgraj leje wodę po całości.

Oj orełek orełek chowasz sie za przyłbicą niewypierzonego orlątka (czytaj dziecka ) i takie są twoje wypowiedzi . Papa J nawkładał Ci demagogi do główki ,a Ty powtarzasz jak wierszyk o kotku , a może tak byscie wzieli się w końcu do roboty i posprzątali tą piaskownice http://picasaweb.goo...feat=directlink ,a nie jak dzieci walczycie z moimi dziećmi .Z braku czasu -dzieci praca rodzina- od dawna nie zajmuję się polityką , ale myślę że przychodzi taki moment dla Każdego Polaka - Kiedy przyjdą podpalić dom ...... - wtedy zrywamy się i mówimy NIE dla politykierstwa kumoterstwa i popierania demoralizacji . Tak chcę ażeby moje dzieci mogły się normalnie rozwijać , i chcę ażeby moje miasto moja gmina mi w tym pomagała bo to dla nich dla dzieci modernizujemy nasze miasto Dotychczasowe działania Twojego przełożonego - ukrywanie się za drzwiami nie podejmowanie jakichkolwiek decyzji kilka prób rozwalenia dzieciom piaskownicy . Tak właśnie było urzędnicy wraz z ekipą przyjeżdżali kilka razy , rozwalili część ogrodzenia a potem uciekli bo włączyłem kamerę . Czy w tym przypadku przykład idzie z góry ?

#16 gal

gal

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 09:41:46

Skoro chcesz żeby twoje dzieci siema mogły się normalnie rozwijać to tylko Pan Jedliński gwarantuje, że Koszalin będzie się dalej rozwijał. Podczas debat widać kto ma konkretny program i konkretne pomysły dla przyszłości Koszalina. Artur Wezgraj składa tylko obietnice bez pokrycia.

#17 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 10:25:02

Skoro chcesz żeby twoje dzieci siema mogły się normalnie rozwijać to tylko Pan Jedliński gwarantuje, że Koszalin będzie się dalej rozwijał. Podczas debat widać kto ma konkretny program i konkretne pomysły dla przyszłości Koszalina. Artur Wezgraj składa tylko obietnice bez pokrycia.

TO EKIPA JEDLIŃSKIEGO KAZAŁA ROZWALIĆ TO CO DLA DZIECI JEST NAJWAŻNIEJSZE KĄCIK ZABAW . JUŻ O TYM PISAŁEM ,ALE POWTÓRZĘ OBECNEJ WŁADZY PODOBA SIĘ TAKA ZABAWA W PIASKU http://picasaweb.goo...feat=directlink . TAK WIĘC PRZYSZŁOŚĆ POD RZĄDAMI PANA JEDLIŃSKIEGO ZNAM , CO DO PANA ARTURA WEZGRAJA TO PRZYKRE DOŚWIADCZENIA Z EKIPĄ PANA JEDLIŃSKIEGO ZMUSIŁY MNIE AŻEBYM ZNALAZŁ CZAS I POSZEDŁEM NA DEBATĘ NA KTÓRĄ NIE STAWIŁ SIĘ PAN JEDLIŃSKI , -NO CÓŻ PO RAZ KOLEJNY BYŁ NIE TU GDZIE NALEŻY- . MAM 48 LAT STAN WOJENNY I TRANSFORMACJĘ USTROJOWĄ MAM WYPISANĄ NA PLECACH PRZEŻYŁEM RZĄDY KLD POD PRZYWÓDZTWEM TUSKA POLACY MÓWILI - KONGRES LIBERALNO AFERALNY - TO WTEDY DRASTYCZNIE ZUBOŻAŁA CZĘŚĆ SPOŁECZEŃSTWA TO WTEDY ZACZĘŁY POWSTAWAĆ SLUMSY . PAN JEDLIŃSKI WALCZĄC Z DZIEĆMI , ODBIERAJĄC DZIECIOM MOŻLIWOŚĆ ZABAWY NA WŁASNYM PODWÓRKU ODBIERAJĄC IM RADOŚĆ DZIECIŃSTWA WSZAK ZAGWARANTOWANĄ MIĘDZYNARODOWĄ KONWENCJĄ PRAW DZIECKA PRZEKREŚLA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA KOSZALIN - WSZAK TAKIE RZECZYPOSPOLITEJ WŁADANIE JAKIE DZIECI CHOWANIE -

Użytkownik siema edytował ten post 02 grudzień 2010 - 10:26:01

#18 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 17:19:16

siema, ty jesteś naprawdę nawiedzony, ciekaw jestem, czy ten płot postawiłeś zgodnie z prawe, czy nazosiłeś jakis gratów, żeby coś sobie na nie swoim podwórku postawić. Teraz masz problem. Strasznie ciężko musiałeś ten stan wojenny przeżyc rzeczywiście, to widać po twoim zachowaniu. Społeczeństwo było biedne, później tylko o tym zaczęto mówić i tyle. Nie ty jeden przeżyłeś stan wojenny i mając te kilkanaście lat nie gadaj, że byłeś męczennikiem stanu wojennego.

#19 gal

gal

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 17:28:39

siema wykorzystuje dzieci w kampanii wyborczej na rzecz Wezgraja. Bardzo brzydko.

#20 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 19:30:09

siema, ty jesteś naprawdę nawiedzony, ciekaw jestem, czy ten płot postawiłeś zgodnie z prawe, czy nazosiłeś jakis gratów, żeby coś sobie na nie swoim podwórku postawić. Teraz masz problem. Strasznie ciężko musiałeś ten stan wojenny przeżyc rzeczywiście, to widać po twoim zachowaniu. Społeczeństwo było biedne, później tylko o tym zaczęto mówić i tyle. Nie ty jeden przeżyłeś stan wojenny i mając te kilkanaście lat nie gadaj, że byłeś męczennikiem stanu wojennego.

Drogi orełku gdyby głupota umiała fruwać byłbyś skowronkiem , a tak tylko nieopierzonym orełkiem . Pomimo to odpowiem Ci 1. na zorganizowanie placu zabaw dostałem zgodę ZBM kilka miesięcy to trwało ponieważ kochani sąsiedzi nie tolerują dzieci na podwórku 2. na temat stanu wojennego nie powinni wypowiadać się ludzie nazbyt młodzi - orełki- ani też tacy co lizali d.. tamtej władzy . Znasz moje nazwisko i imię może też się przedstaw i nie ukrywaj się za nieopierzonym ptaszkiem pozdro Zbigniew Chodowski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych