Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 siema

siema

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 19:35:35

siema wykorzystuje dzieci w kampanii wyborczej na rzecz Wezgraja. Bardzo brzydko.

siema gal anonim czy twoja wypowiedź oznacza że pochwalasz odbieranie dzieciom możliwości zabawy , a może w tej piaskownicy http://picasaweb.goo...feat=directlink są twoi znajomi

#22 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 23:28:20

Brawo dla Solidarności i Romackiego. To pokazuje kto jest prawdziwym kandydatem bezpartyjnym. Piotr Jedliński Prezydentem Koszalina

I chwała Bogu jeśli spojrzymy w historię to ludzie popierani przez SOLIDARNOŚĆ zawsze przegrywali lub odchodzili w niesławie .Często powtarzałem moim kolegom ze związku że nie powinniśmy oficjalnie mieszać się do polityki

#23 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 08:28:05

Nie jestem za kimś ani nikt nie jest za mną , chcę tylko ażeby dzieci miały normalne dzieciństwo mono władztwo już przerabialiśmy w historii patrz i wyciągaj wnioski jestem ojcem i nie odpuszczę , nie pozwolę zniszczyć dzieciom przyszłości . Może dla niektórych piszących tu na forum ważniejsze są inne wartości , ale dla mnie i większości mieszkańców naszego miasta wartością nadrzędną jest prawidłowy rozwój dzieci odbieranie im miejsca do zabawy i tolerowanie znajdującego się na tym samym podwórku miejsca zabaw dorosłych http://picasaweb.goo...feat=directlink jest dla mnie haniebne i godne potępienia nie ja rozpocząłem tą ''wojnę '' w okresie wyborczym to Pan Jedliński strzelił sobie samobója

#24 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 12:12:33

siema wykorzystuje dzieci w kampanii wyborczej na rzecz Wezgraja. Bardzo brzydko.

drogi galu jeśli jesteś normalnym mieszkańcem miasta to możemy porozmawiać czy jest to brzydkie czy też nie , ale wydaje mi się że jesteś z ekipy Pana Jedlińskiego i te brzydko brzmi brzydko w Twoich ustach , bo skoro jesteś blisko Pana Jedlińskiego to się zapytaj czemu nie podejmuje decyzji , a może ją już podjął tylko czeka po wyborach

#25 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 23:35:22

Człowieku zrozum, że nikt Ci nie chce zniszczyć tej i tak paskudnej piaskownicy, którą sam zrobiłeś nie pytając nikogo o zdanie, na nie swoim terenie. Tylko pozwól ludziom pracować, aby usunąć to drzewo to trzeba było rozwalic kolejną samowolę, czyli ten płot nie wiadomo z czego. Masz wieczny problem i ciągle kręcisz jakieś beznadziejne filmy. Daj sobie na luz. Na wybory zapewne tez nie pójdziesz, bo masz za daleko, a komisje powineneś miec na podwórku, żeby Ci się chciało.
Nie narzekaj, że wokół masz zakłady, bo szczecińska to ulica przemysłowa, gdzie powinny byc same zakłady. Stoi tam jeszcze pare domów z mieszkaniami, ale niestety to jest teren przemysłowy, a nie mieszkalny i powineneś to zrozumieć. Mogłeś nie przyjmować tego mieszkania od zbmu.

#26 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:25:27

[quote name='Orełek' timestamp='1291415722' post='436040']
Człowieku zrozum, że nikt Ci nie chce zniszczyć tej i tak paskudnej piaskownicy, którą sam zrobiłeś nie pytając nikogo o zdanie, na nie swoim terenie. Tylko pozwól ludziom pracować, aby usunąć to drzewo to trzeba było rozwalic kolejną samowolę, czyli ten płot nie wiadomo z czego. Masz wieczny problem i ciągle kręcisz jakieś beznadziejne filmy. Daj sobie na luz. Na wybory zapewne tez nie pójdziesz, bo masz za daleko, a komisje powineneś miec na podwórku, żeby Ci się chciało.
Nie narzekaj, że wokół masz zakłady, bo szczecińska to ulica przemysłowa, gdzie powinny byc same zakłady. Stoi tam jeszcze pare domów z mieszkaniami, ale niestety to jest teren przemysłowy, a nie mieszkalny i powineneś to zrozumieć. Mogłeś nie przyjmować tego mieszkania od zbmu.
Nie zdążyłem odpisać bo GK mnie zablokowało , myślę orełku że siedzisz wysoko na grzędzie w Jkurniku masz doskonałe informacje i możesz nimi manipulować , wszystko co napisałeś jest kłamstwem 1. na plac zabaw jak pewnie wiesz była zgoda i to na piśmie 2. jeśli uważasz że piaskownica jest paskudna to przywieź inną , mając takie plecy jak Ty , to nie będzie problem 3.od lipca proszę o zabranie powalonego drzewa bezskutecznie władza do której przecież należysz nie potrafiła się z tym uporać przez szereg miesięcy , na koniec przyszedł nakaz rozebrania placu zabaw 4. żeby zabrać drzewo nie trzeba rozbierać ogrodzenia, może i nie jest ładne , ale po pierwsze jest moje po drugie chroni dzieci przed tymi gośćmi z piaskownicy . Miast pisać bzdury zainteresował byś się jako władza co tu się naprawdę dzieje i dlaczego trzeba chronić dzieci wysokim parkanem , ale ty masz to gdzieś . na wyborach byłem Głosowałem na Artura Wezgraja i mam nadzieję że wygra , bo jak nie to o moją piaskownicę niejeden sobie nogi połamie. Zapraszam Ciebie i wszystkich odwiedzających to forum do przejrzenia zdjęć http://picasaweb.goo...feat=directlink to tylko część , te zdjęcia obejrzało już tysiące internautów zobacz i TY
http://picasaweb.google.com/rybapila.piwo

Użytkownik siema edytował ten post 05 grudzień 2010 - 23:42:16

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych