Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pilot~

~pilot~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 09:12:15

Powodzenia kolego!!!!

#2 ~mateusz 18~

~mateusz 18~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 19:43:13

Kajetan jesteś dumą narodu polskiego. Trzymaj tak dalej życzę Ci tego abyś doszedł jak najdalej. Powodzenia

#3 ~pilot~

~pilot~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 22:06:18

brawo! brawo! Brawo!

#4 ~ameryka~

~ameryka~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 23:43:21

mamy nadzieję że bedzie najlepszy!!!!! Trzymamy kciuki! Brawo!!!!

#5 ~dudus~

~dudus~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 08:02:40

co tu ma do tego polityka? zawistnicy!

#6 ~cywil~

~cywil~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 10:30:15

co za zazdrośnicy! Zamiast wszyscy się cieszyć to wstrętnie zazdroszczą

#7 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 13:29:18

Osobiście wolałbym widzieć tego chłopca w polskim mundurze wojskowym i z godłem Polaków na czapce - Orłem Białym. Dziwi mnie, ze Polak się cieszy z tego, że paraduje w mundurze USArmy, a chce dodać, że jako obywatel popieram z całego serca sojusz wojskowy z USA (w Europę nie wierzę). Ale to nie znaczy, że mamy wyrzekac się swoich polskich znaków i barw.

#8 ~Bogdan Wegrzynek~

~Bogdan Wegrzynek~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 16:36:35

Witam Serdecznie.. Ja akurat przeciwnie do pierwszego goscia na forum bardzo sie ciesze z tego iz wlasnie mlodzi ludzie zdobywaja wiedze i relizuje swoje pasje wszedzie. Cieszy mnie fat iz nie maja, lub pozbywaja sie barier jezykowych i gnaja do przodu "w nieznane" by dopiac cel..
Moze juz nie jestem zbytnio mlody, ale tez nie zaliczam sie go grona starszych osob, ale bedac w POLSKIEJ ARMI, przezylem prawdziwa szkole zycia..
Bylem w 16 Batalonie Powietrzno Desantowym w 6 Brygadzie Desantwo-Szturmowej..2 lata.. Moje wyszkolenie wojskowe jak i fizyczne bylo rowniez pasja. Do wojska trafilem z czarnym pasem Karate,a i rowniez trenowalem Ai-kido i Jiu Jitsu.. Cieszylem sie z treningow i z dyscypliny jaka paowala w jednostce.. Choc na poczatku bardzo sie buntowalem, bo uwazalem iz zjadlem wszystkie rozumy to do dzisiaj uwazam ze Armia mnie wychowala..
Dzienne treningi, skoki i walka z samym soba stala sie recepta na slabosc i na warunki zewnetrzne.. Po paru latach wyjechalem do Stanow Zjednoczonych spedzilem tam w sumie ponad 9 lat. Poznalem wielu Polakow i Amerykanow polskiego pochodzenia bedacych w amerykanskiej armi..
Moj kuzyn skonczyl studia admiralskie i pracuje dla wojska. Mialem do czynienia z zolnierzami poniewaz realizowalem sie w Chicago w SYDIVE CHICAGO w IL. Skoki byly czyms co pozwalalo mi na chwile zapomniec o rzeczywistosci, ktora dla wszystkich jest bardzo trudna. Uczylem skladania spadochronow i sam je skladalem i uwazam ze realizowalem swoje marzenie zycia byc KOMANDOSEM. W Chicago zalozylem organizacje POlish American Youth- organizacja mlodziezy polonijnej.. Poznalem wiele osob, bardzo zyczliwych. Zorganizowalem Wielki Marsz w dzien pogrzebu Jana Pawla II na ktorym pojawilo sie wiele dziesiatek tysiecy ludzi. Zorganizowlem Glowne Obchody XXV Lecia Solidarnosci w USA, wiele koncertow, akcji z WOSP naczele.. Do takich celow otrzebny jest mocny charakter. Ja jestem swiecie przekonany, ze sila charakteru i walka to pozostalosc po Elitarnej Jednostce Komandosow. I na koniec bardzo Ci gratuluje bo wiem jak trudno jest zdobywac szczeble kariery nie bedac obywaelem Stanow Zjednoczonych
Bogdan Wegrynek MBA
managercich.group@gmail.com

#9 ~Borowik~

~Borowik~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 01:55:47

Witaj Kajetan , czy twój Tato ma na imię Bogdan ? I w latach 90 był „ królem Amway w Polsce .... jeżeli tak to gratuluje Ojca a Ojcu Syna ..... Pozdrawiam Nauczyciel ... „ króla Amway w Polsce !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych