Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kradzież w sklepie Koneser [film] potrzebna pomoc

kradzież koszalin sklep koneser pomoc

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Oburzony~

~Oburzony~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 19:01:17

Typowa zagrywka oszustów - dwóch odwraca uwagę, a jeden kradnie. Wyjątkowy tupet! Koneser jest moim ulubionym sklepem z alkoholem i krew się we mnie gotuje, gdy to widzę. Wierzę, że zguba się odnajdzie, a złodzieje zostaną szybko złapani i ukarani.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 19:04:43

Nie popieram złodziejstwa, ale ceny piwa to macie wypas, lepsze niż ceny w Aquapark. Moja noga wstąpiła tam raz i koniec naszej współpracy. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 20:32:15

Normalnie Gang Olsena :).

#4 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 21:41:53

Nie popieram złodziejstwa, ale ceny piwa to macie wypas, lepsze niż ceny w Aquapark. Moja noga wstąpiła tam raz i koniec naszej współpracy. 

jak sama nazwa mówi są to piwa dla koneserów , a jak jesteś zwykłym piwożłopem to biedronka ma dla Ciebie wiele atrakcji za 1,99 PLN ... pozdrawiam najlepsze piwa w mieście :)

#5 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2015 - 18:42:15

Osłupiałem. Właścicielka sklepu powiedziała, że Policja nie chciała przyjąć zgłoszenia o popełnieniu przestępstwa.

#6 ~unijny podatnik~

~unijny podatnik~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2015 - 19:03:15

jak sama nazwa mówi są to piwa dla koneserów , a jak jesteś zwykłym piwożłopem to biedronka ma dla Ciebie wiele atrakcji za 1,99 PLN ... pozdrawiam najlepsze piwa w mieście :)

Markowe piwo w Niemczech kosztuje w promocji od  10 do 12 Euro za skrzynke . Warsteiner albo Radeberger po 10 a Holsten nawet za 8,80 . Beck´s tez za 10,99 .

Ale co wam tlumaczyc .Przeplacajcie dalej .

#7 ~JaCa~

~JaCa~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 19:46:30

Sam prowadzą podobny sklep i wiem jakie ceny są ceny w moim sklepie.

TAKIE JAKI UWAŻAM ZA STOSOWNE.

Proponuje wyjazd do niemiec po skrzyneczkę.

Będzie "tanieje" hehe

#8 ~pablo~

~pablo~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 14:21:31

Nie trzeba być piwożłopem, jak sam twierdzisz, żeby mieć świadomość, że 8-9pln (i więcej) za butelkę piwa to wysoka cena. Po wypiciu kilku takich "koneserskich" piw stwierdzam, że stosunek jakości do ceny jest bardzo mocno zachwiany. Chyba, ze mówimy o koneserach co to jak widzą piwo po 12 zyka to się sślinią, kupują i chwalą boć to on "koneser" przecie jak tyle za piwo zapłacił ! Smak to rzecz gustu a cena nie jest tu żadnym wyznacznikiem - mają drogie piwa i tyle. Większość czeskich piw w budżetowej cenie i niemieckich regionalnych (też tańszych) jest o niebo lepsza. Ave!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kradzież, koszalin, sklep, koneser, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych