Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kram wygrał w sądzie z Bayer Full :: zobacz komentowany artykuł

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bortek~

~Bortek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2008 - 01:38:14

a to ci numer. Komunistyczny prokurator wygrywa jako MECENAS. Ja gostka pamietam jako obroncę stanu wojennego. Teraz feruje, nie wnioskuje wyroki. Ciekawe jest zycie takich dziwnych przechowalników prawników. Widocznie ma w klapie "koniczynke", na szczęście !

#2 ~słynny Ja~

~słynny Ja~
  • Goście

Napisano 01 luty 2008 - 07:24:10

SŁYNNY zespół disco polo "Bayer Full”.....dobre :D .....popularny, popularny się mówi :D

#3 ~proces sędziów z Gdańska~

~proces sędziów z Gdańska~
  • Goście

Napisano 01 luty 2008 - 09:56:55

Dlaczego żaden z dziennikarzy nie opisze procesu Sądu Okręgowego w Koszalinie w sprawie oskarżonych z Gdańska sędziów,adwokatów,prokuratorów ,policjantów i z nimi gangsterów????????????????????????????????????

#4 Koszalineo

Koszalineo

sensei

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4981 postów

Napisano 01 luty 2008 - 10:59:41

Dlaczego żaden z dziennikarzy nie opisze procesu Sądu Okręgowego w Koszalinie w sprawie oskarżonych z Gdańska sędziów,adwokatów,prokuratorów ,policjantów i z nimi gangsterów????????????????????????????????????

Chyba coś Ci umknęło, bo o tej sprawie GK napisał chociażby tutaj http://www.gk24.pl/a...NOSCI/490596965

Disco Polo - ktoś tego słucha? Po co oni te płyty nagrywają? Żeby sobie w pokoju powiesić?

Użytkownik j0tj0t87 edytował ten post 01 luty 2008 - 11:00:33

#5 ~mec~

~mec~
  • Goście

Napisano 01 luty 2008 - 11:14:08

To by było nawet wskazane, żeby wrócic do tego tematu. W Koszalinie mają być sądzeni sędziowie z |Gdańska, którzy wcześniej umorzyli postepowanie koszalińskiemu sędziemu Stanisławowi K. który pijany kierował samochodem. To kpina, że on dalej sam sądzi innych pijanych kierowców. A teraz ten sam sąd sądzi sędziów z Gdańska. No cóz w tym środowisku ręka rękę myje. I tak będzie jeszcze długo.

#6 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2008 - 14:53:50

Chyba coś Ci umknęło, bo o tej sprawie GK napisał chociażby tutaj http://www.gk24.pl/a...NOSCI/490596965

Disco Polo - ktoś tego słucha? Po co oni te płyty nagrywają? Żeby sobie w pokoju powiesić?

Słuchają tego miliony. Żadna z pop gwiazdek nie ma takiej sprzedaży płyt legalnych, a żadnego wykonawcy "z górnej półki" piraci nie kopiują w takiej ilości jak przeciętny zespół grający disco polo.
Można tej muzyki (jeśli muzyką disco polo nazwać można) nie lubić, ale trzeba przyznać że jest popularna

#7 ~bolec~

~bolec~
  • Goście

Napisano 03 luty 2008 - 00:38:05

Słuchają tego miliony. Żadna z pop gwiazdek nie ma takiej sprzedaży płyt legalnych, a żadnego wykonawcy "z górnej półki" piraci nie kopiują w takiej ilości jak przeciętny zespół grający disco polo.
Można tej muzyki (jeśli muzyką disco polo nazwać można) nie lubić, ale trzeba przyznać że jest popularna

... a ja nie lubie Twojego jazzu ! Mnie "nastraja" muzyka Cyganka Trojanka. Zatwardzenie mam jak byk.

#8 ~Indianin~

~Indianin~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2009 - 16:32:57

Niestety pan Świerzynski ciągle kradnie komus piosenki. Niedawno odbywalo się dochodzenie w sprawie ukradzionej i trochę pozmienianej piosenki powstałej w 1979roku, piosenki laureatki nagrody publiczności Bazuny80(jest też np. nagranie z Yapy 85, gdzie Karol gra ją z mlodziutkimi Wojtkiem Czemplikiem(teraz SDM), Stefanem Błaszczyńskim oraz z Jackiem Wolskim(eks Osjan) studenckiego barda Karola Płudowskiego pt "Taka piosenka", w wersji Bayer Fulla "Moja muzyka" Sprawę umorzono podobno z powodu przedawnienia(!?) , mimo, że były dowodyoraz swiadkowie.
Mimo wszystko Karol powiedział mi, że nie przestanie o to walczyć .No i kolejne tantiemy nie autorowi a panu Świerzyńskiemu. Skoro nawet Michał Wiśniewski z Ich Troje w jakiejś gazecie tez coś mu zarzucał, to chyba coś w tym musi być. Nieładnie panie Slawku, oj nieładnie!!!

#9 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 00:12:27

Piosenka ma oryginalny tytuł "Please don' t change the  Chord of this Song". Pochodzi z repertuaru zespołu Silver Convention i nie napisał jej ani żaden pan Nowak ani jakiś Świerzyński. I jeden i drugi powinien zapłacić oryginalnemu zespołowi. Za to polski tekst pana Wrocławskiego jest fajny i zabawny.

#10 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 22:10:40

To jest normalna praktyka i prawdę mówiąc nawet uczciwa. Jeśli ktoś nie uzgodnił wcześniej praw autorskich, to promuje utwór spodziewając się roszczeń. Obydwie strony są zadowolone spodziewając się zysku. Problem się pojawia, kiedy faktycznie pojawią się niezłe pieniądze, ale z reguły dzielą się zyskiem. Czasem jednak komuś się wydaje, że może wszystko, bo piosenka jest popularna i nikt jej nie wymyślił. Wtedy są sądy itd, ale zawsze autor odczekuje, żeby utwór zarobił na siebie --- i to jest uczciwa gra. AUTOR TEKSTU LUB MELODII prawdopodobnie nigdy by nie zarobił takich pieniędzy, a dostanie o wiele więcej niż sam by próbował.AUTOROM TEKSTU ORAZ MUZYKI NALEŻY SIĘ GODNA ZAPŁATA. 

J.D.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych