Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Koszalinianin~

~Koszalinianin~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 07:38:24

Choć tu padło zapewnienie ze strony Czesława Hoca, że „trzęsienia ziemi nie będzie”. Czy to oznacza, że szefowie koszalińskich oddziałów TVP oraz publicznego radia mogą spać spokojnie? - Zmiany będą ewolucyjne, a nie rewolucyjne - odpowiada dyplomatycznie Czesław Hoc.

Panie Hoc trzęsienie robicie jak nikt inny, ale co tam chcecie młodych na stanowiskach obsadzić, uczciwych itd, itp. Po Koszalinie biegają już informacje, że zanim ten ów pan (dyr. programowy - jeszcze obecnie) został (zostanie) prezesem a prawie wszystkich młodych dziennikarzy się pozbył i mobbing uprawia w białych rękawiczkach!

Więc moje pytanie jest następujące. Czy zweryfikował pan tego młodego pana, którego chcecie obsadzić w roli prezesa Radia Koszalin?

Jakoś nie chce mi się wierzyć! Bo wydaje mi się że uprawiacie kolesiostwo jak wszystkie inne partie, które rządziły i rządzą od upadku komuny.

Drodzy dziennikarze GK24 proszę was abyście zadali te pytanie Panu Hocowi.

#2 ~Koszalinianin~

~Koszalinianin~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 07:48:31

Choć tu padło zapewnienie ze strony Czesława Hoca, że „trzęsienia ziemi nie będzie”. Czy to oznacza, że szefowie koszalińskich oddziałów TVP oraz publicznego radia mogą spać spokojnie? - Zmiany będą ewolucyjne, a nie rewolucyjne - odpowiada dyplomatycznie Czesław Hoc.

Panie Hoc trzęsienie robicie jak nikt inny, ale co tam chcecie młodych na stanowiskach obsadzić, uczciwych itd, itp. Po Koszalinie biegają już informacje, że zanim ten ów pan (dyr. programowy - jeszcze obecnie) został (zostanie) prezesem a prawie wszystkich młodych dziennikarzy się pozbył i mobbing uprawia w białych rękawiczkach!

Więc moje pytanie jest następujące. Czy zweryfikował pan tego młodego pana, którego chcecie obsadzić w roli prezesa Radia Koszalin?

Jakoś nie chce mi się wierzyć! Bo wydaje mi się że uprawiacie kolesiostwo jak wszystkie inne partie, które rządziły i rządzą od upadku komuny.

Drodzy dziennikarze GK24 proszę was abyście zadali te pytanie Panu Hocowi.

#3 ~Jop~

~Jop~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 08:08:17

Też jestem doświadczony,uczciwy, kulturalny,nie piję, nie palę, prowadzę zdrowy tryb życia! panie Hoc -może znajdzie się jakaś posadka?!?

#4 ~baba~

~baba~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 08:17:30

te PiSowskie głupki nie mają żadnych argumentów poza "tak, jak to robiła PO", od tego zaczynają lub tym kończą każde tłumaczenia

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 08:21:48

Żałosne to jest i tyle, ta "dobra zmiana" to tak naprawdę nic nowego, zmiana nazwisk na stołkach i zawłaszczanie całkowicie władzy po poprzednich rządach, o tyle gorzej, że PiS rzuca się wściekle na stołki jak wygłodniały pies na miskę po 8 latach na łańcuchu o wodzie i chlebie, obsadzając wszystkie stanowiska jakie się da, miernymi i wiernymi działaczami bez kompetencji. PO była słaba, PiS to jeszcze większy syf, trzeba wytrzymać do kolejnych wyborów i wysłać tych oszołomów na Marsa.

#6 ~erykkk~

~erykkk~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 08:26:39

te PiSowskie głupki nie mają żadnych argumentów poza "tak, jak to robiła PO", od tego zaczynają lub tym kończą każde tłumaczenia

Dokładnie, jak dzieci w przedszkolu "proszę pani, a Janek też tak robił", poziom PiS-u poniżej zera, partia dla prostaków, zawistników i nieudaczników próbujących spełnić swoje płytkie marzenia w brudnej polityce i sekcie pod przewodnictwem Jarosława "Polskę Zbaw"

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 08:29:09

Też jestem doświadczony,uczciwy, kulturalny,nie piję, nie palę, prowadzę zdrowy tryb życia! panie Hoc -może znajdzie się jakaś posadka?!?

Twój problem to głowa i wiedza. Nic twój "Jop", a to w staropolskim oznacza "głupi". Takich nie biorą.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 08:34:33

Dobra zmiana :) :) :)

Dla ludzi z PiS nawet bardzo dobra :)

#9 ~ALA~

~ALA~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 08:55:54

A KIEDY WYMIANA URZEDNIKOW SKARBOWYCH I NACZELNIKOW  ????????????????????????POWINNI W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI..[ZA DUZO POWIAZAN Z BIURAMI RACHUNKOWYMI ]

#10 ~Rom~

~Rom~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 09:15:26

Słusznie postępuje PIS, dość złodziejstwa, kumoterstwa i zamiatania pod dywan przestępstw POpaprańców. Nie jestem zwolennikiem PIS, ale ich działania mnie odpowiadają., Myślę, że nie będzie tyle machlojek co za czasów PO. PIS winien jeszcze oderwać od koryta prezydentów,  burmistrzów, wójtów, i pozostałych  miernot z nadania PO. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 09:19:39

Nie widzę w tych zmianach nic nadzwyczajnego. Taka jest kolej losu. Ci się już dorobili, jak ten na zdjęciu a teraz zrobią to następni. Czyli poziom zadowolenia w społeczeństwie będzie wyższy. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 09:32:01

Czy też nastąpią zmiany w RIO?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 09:42:59

"....podjął decyzję o odwołaniu aż 304 z 314 kierowników..." czyli wszyscy z nich nie byli ".....uczciwi, odpowiedzialni, kompetentni", ale ma być dobra zmiana

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 09:49:00

Ciekawe, czy nowi następcy to tacy będą kompetentni, jakie mają wykształcenie i doświadczenie w pracy w poszczególnych instytucjach?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 10:10:42

Wszystkich ,których odsuwają od koryta zamontowanych przez klan partyjny PO-PSL należy wspierać. Każdy kto zostanie powołany na stanowisko w miejsce osobników z klanu partyjnego PO-PSL ma moje poparcie...

#16 ~Koszalinianin~

~Koszalinianin~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 10:15:40

Słusznie postępuje PIS, dość złodziejstwa, kumoterstwa i zamiatania pod dywan przestępstw POpaprańców. Nie jestem zwolennikiem PIS, ale ich działania mnie odpowiadają., Myślę, że nie będzie tyle machlojek co za czasów PO. PIS winien jeszcze oderwać od koryta prezydentów,  burmistrzów, wójtów, i pozostałych  miernot z nadania PO. 

Kumoterstwo już jest i nawet o tym nie wiesz, postępują jeszcze gorzej jak POpaprancy bo robią to pod przykrywką że PO też tak robiło, a jak się okazuje z zemsty na PO że Ci rządzili 8 lat. 

#17 ~donek~

~donek~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 10:33:22

Kumoterstwo już jest i nawet o tym nie wiesz, postępują jeszcze gorzej jak POpaprancy bo robią to pod przykrywką że PO też tak robiło, a jak się okazuje z zemsty na PO że Ci rządzili 8 lat. 

Do lemingów -co to znaczy kompetencje,czy to,że pan na zdjęciu

znał gawłowskiego z czasów gdy ten był zarządca komisarycznym w Mielnie i zdobył w wyborach do rady gminy w Mielnie ok.15 głosów, czy to ,że kończyli bwsh. Kopacz zawiesiła gila jako dyr. więc coś musi być na rzeczy. A jakie kompentencje miał gawłowski gdy został posłem?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 10:34:03

Do lemingów -co to znaczy kompetencje,czy to,że pan na zdjęciu

znał gawłowskiego z czasów gdy ten był zarządca komisarycznym w Mielnie i zdobył w wyborach do rady gminy w Mielnie ok.15 głosów, czy to ,że kończyli bwsh. Kopacz zawiesiła gila jako dyr. więc coś musi być na rzeczy. A jakie kompentencje miał gawłowski gdy został posłem?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 11:04:36

A jakie kompentencje miał gawłowski gdy został posłem?

Jak to jakie ? Umiał kłamać, jak z nut tak, jak jego guru Tusk.

#20 ~pani ani~

~pani ani~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 11:09:40

Haha a po co wykształcenie i doswiadczenie? dla rzadu pisu to raczej nie jest najwazniejsze :DDDD

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Hoc, radio koszalin, Radio Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych