Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kredyt dla firmy

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bartekk~

~Bartekk~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 13:40:23

Jaką firmę polecacie która pomoże w uzyskaniu kredytu dla firmy ? 

#2 ~jasio77~

~jasio77~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:11:08

Fajna oferta dostępna na dobrym poziomie będzie pieniadzedlaciebie.com.pl. Specjaliści w zakresie pośrednictwa, który zajmą się profesjonalnie każdą sprawą i załatwią finansowanie w najtrudniejszych momentach.

#3 warmo

warmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 17:37:24

Też mnie to zastanawia jaki kredyt dla firm na start jest najlepszy i w ogóle gdzie się starać o taki kredyt? Czy banki chętnie udzielają kredytów początkującym przedsiębiorcom czy raczej tego unikają? Dopiero raczkuje jeżeli chodzi o prowadzenie firmy, ale kazdego dnia dowiaduje się coraz wiecej na ten temat. 

#4 biendzio24

biendzio24

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:49:31

Może zamiast brać kredyt, lepiej zainwestować pieniądze? Pieniądze dostaniemy wolniej, ale nie będziemy mieć zadłużenia na głowie.  Ja inwestuję dzięki http://www.social.estate i bardzo dobrze na tym wychodzę.

#5 justynakrosno

justynakrosno

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:01:00

Ja długo szukałam kredytu, nigdzie nie mogłam go dostać, zwiedziłam dużo firm. Napotkałam całkiem przypadkiem firmę ImperiumFinanse.pl opowiedziałam w czym problem i udało mi się uzyskać kredyt firmowy. dziękuję i na pewno polecam https://imperiumfina...redyt-dla-firm/

#6 doradcaonlinebnp

doradcaonlinebnp

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 12 marzec 2020 - 19:55:50

Witajcie!
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Państwa doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką kredytu firmowego dla mikroprzedsiębiorców w BNP Paribas. Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania, chętnie pomogę najszybciej jak to możliwe.

Pozdrawiam,
Monika
Doradca Online BNP Paribas.

#7 ~Dajana~

~Dajana~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 21:17:51

Od jakiegoś czasu rozważam temat kredytu dla swojej działalności. Niestety bez kredytu się nie da, macie jakieś oferty godne polecenia ?

@doradca na co warto zwrócić uwagę przeszukując oferty ?

#8 doradcaonlinebnp

doradcaonlinebnp

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 14:12:01

Od jakiegoś czasu rozważam temat kredytu dla swojej działalności. Niestety bez kredytu się nie da, macie jakieś oferty godne polecenia ?

Witaj Dajana !

Przede wszystkim musisz wiedzieć jakiej kwoty potrzebujesz, dobrze też sprawdzić wszelkie koszta finansowania i wysokość prowizji. Istotny jest także aspekt odnośnie czasu prowadzenia własnej działalności - w przypadku BNP Paribas wynosi on 12 lub 24 miesiące w zależności od tego czym dany Klient się zajmuje.

Pozdrawiam,

Monika

#9 ~monstera~

~monstera~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 18:40:07

Masz nową działalność? chcesz się rozwinąc,czy są już problemy?

Witaj Dajana !

Przede wszystkim musisz wiedzieć jakiej kwoty potrzebujesz, dobrze też sprawdzić wszelkie koszta finansowania i wysokość prowizji. Istotny jest także aspekt odnośnie czasu prowadzenia własnej działalności - w przypadku BNP Paribas wynosi on 12 lub 24 miesiące w zależności od tego czym dany Klient się zajmuje.

Pozdrawiam,

Monika

jaką macie ofertę? prowizja? 

#10 ~viko~

~viko~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 10:47:39

@doradca w sumie 12 miesięcy to tak jak większość

bnp miało fajne warunki kredytowe. ciekawe czy i tu jest korzystnie

#11 doradcaonlinebnp

doradcaonlinebnp

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 marzec 2020 - 11:23:28

jaką macie ofertę? prowizja? 

Witaj monstera!

Oferta banku BNP Paribas w kwestii kredytu dla Mikroprzedsiębiorców to przede wszystkim niskie koszty finansowania. Prowizja o którą pytasz, za udzielenie kredytu to wysokość 2,99%.

Pozdrawiam,

Monika

#12 doradcaonlinebnp

doradcaonlinebnp

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 marzec 2020 - 11:28:02

Masz nową działalność? chcesz się rozwinąc,czy są już problemy?

Witaj Monstera!

Kredyt dla Mikroprzedsiębiorców w BNP Paribas jest przeznaczony na zakupy związane z bieżącą działalnością lub refinansowanie kredytu zaciągniętego w innym banku. Spektrum dosyć szerokie, tak więc kredyt pasuje praktycznie do każdego Klienta prowadzącego działalność.

Pozdrawiam,

Monika

#13 doradcaonlinebnp

doradcaonlinebnp

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 marzec 2020 - 11:40:09

@doradca w sumie 12 miesięcy to tak jak większość

Witaj  Viko!

Każdy bank ma swoje kryteria i warunki, BNP Paribas stara się wyjść Klientom na przeciw i dyktować je tak aby były jak najkorzystniejsze dla wszystkich. 12 miesięcy przysługuje Klientom, których działalność gospodarcza zaliczana jest do tzn ''Profesjonalistów", pozostałe osoby muszą spełnić warunek 24 miesięcy.

Pozdrawiam,

Monika

Doradca Online BNP Paribas.

bnp miało fajne warunki kredytowe. ciekawe czy i tu jest korzystnie

Witaj  Viko!

W tym przypadku - Mikro Kredyt 2,99% dostępny jest dla nowych lub obecnych Klientów banku, marża wynosi 0%, a maksymalna wartość to aż 250tys zł. Czy takie warunki wydają Ci się korzystne ?

Pozdrawiam,

Monika

#14 warmo

warmo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 01 maj 2020 - 08:50:48

Możesz wejść też na stronę https://krakowkredyty.pl/ Doradca Finansowy Kraków czy też z okolic to dobre rozwiązanie dla osób, które słabo znają się na kredytach i mają dylemat z wyborem tej jednej, konkretnej oferty. Z tego co czytam to porady są bezpłatne więc dlaczego by nie wykorzystać? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych