Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Królewski orszak w Koszalinie :: zobacz komentowany artykuł

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~katoliczka~

~katoliczka~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 18:43:21

Jestem pod dużym wrażeniem zorganizowania tak pięknego orszaku!! powinno to przejść do tradycji i co roku tak się powinno obchodzić to święto. Wielkie uznanie Księże Januszu!! pozdrawiam

#2 ~Smile~

~Smile~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 18:56:56

Czym to się różni od pochodu Zullusów ,tańca Pigmejów czy święta Trygława ??? inni szamani ??

#3 Damien

Damien

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 06 styczeń 2011 - 19:10:19

Cywilizacja XXI wieku i czczą mityczne postacie. :lol:

#4 ~chomiczek~

~chomiczek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 19:20:45

Pochód naprawde dobrze zorganizowany tylko że miał zacząć się o godz. 14 a nie o 14;30, czekać w taką pogodę , nie należało do przyjemności

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 20:31:29

Czym to się różni od pochodu Zullusów ,tańca Pigmejów czy święta Trygława ??? inni szamani ??

Ty, yntelygent nie przerywaj sobie ogladania TVN-u i czytania GW.Współczuje Ci zagubienia w świecie z plastiku.

#6 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 20:31:41

Taki orszak to jeden z przykładów, że kościół jest żywy, a nie staroświecki i nudny. Dużo się w nim dzieje także tu, w Koszalinie. I trzeba go poznawać, zanim cokolwiek się na jego temat skomentuje. Małe sprostowania - może nie najważniejsze tu informacje, ale gwoli dokładności dziennikarskiej. Wydaje mi się, że artykuł przygotowywany jest na jutro, skoro pada w nim określenie "wczoraj", a w postać jednego z Mędrców wcielił się jeden z ojców franciszkanów.

#7 ~@~

~@~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 20:41:15

A tu są inne zdjęcia tego orszaku zdjęcia

#8 ~hiu~

~hiu~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 20:52:15

Fajnie!Ikona przedstawiająca św.Jana Chrzciciela zawiśnie w gabinecie Pana Prezydenta.Super!W gabinecie Prezydenta Miasta Koszalina.Tak u nas wygląda rozdział państwa od kościoła.Alleluja.A tak poza tym impreza sympatyczna i potrzebna skoro tylu mieszkańców na nią przyszło. :huh:

#9 ~fifi~

~fifi~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 22:50:04

jestem pewien, że większość katolików nie ma pojęcia o co chodzi dokładnie w święcie trzech króli. gdybym był turystą to bym pomyślał, że trwa w najlepsze bal przebierańców.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 23:57:14

SZOPKA

TOTALNA SZOPKA KATOLANDOWA

#11 ~B) B)~

~B) B)~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 23:59:36

PRZECIEŻ TO BEZPRAWIE . PAŃSTWO UCHWALA ŚWIĘTO III KRÓLI? TO NIE BYLI KRÓLOWIE TYLKO MĘDRCY . PAŃSTWO NIE MOŻE UCHWALAĆ ŚWIĘTA KOŚCIELNEGO BO JEST PAŃSTWEM ŚWIEDZKIM . MAM NADZIEJĘ ŻE ZNIOSĄ TE ŚWIDTO I UCHWALĄ WIGILIE DNIEM ŚWIĘTYCH .DOŚĆ KLERYZMU- FASZYZMU W PAŃSTWIE POLSKIM.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#12 ~IV krul~

~IV krul~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 02:46:32

PRZECIEŻ TO BEZPRAWIE . PAŃSTWO UCHWALA ŚWIĘTO III KRÓLI? TO NIE BYLI KRÓLOWIE TYLKO MĘDRCY . PAŃSTWO NIE MOŻE UCHWALAĆ ŚWIĘTA KOŚCIELNEGO BO JEST PAŃSTWEM ŚWIEDZKIM . MAM NADZIEJĘ ŻE ZNIOSĄ TE ŚWIDTO I UCHWALĄ WIGILIE DNIEM ŚWIĘTYCH .DOŚĆ KLERYZMU- FASZYZMU W PAŃSTWIE POLSKIM.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No, zaraz dojdziemy do państwa szwedzkiego.... Ja prdl, kto cie rodził? Trzeba cię pomścić....

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 07:14:01

Pomyłka w składzie - za jednego z Trzech Króli przebrał się kto inny :-)

#14 696969

696969

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 07 styczeń 2011 - 07:31:27

jestem pewien, że większość katolików nie ma pojęcia o co chodzi dokładnie w święcie trzech króli. gdybym był turystą to bym pomyślał, że trwa w najlepsze bal przebierańców.

Dokładnie tak! katolandowe igrzyska dla mas! A przy okazji z tacą się obleci i parę tysiaczków wpadnie! ;)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 08:31:37

Naukowo udowodniono, że ludzie bardzo religijni odnoszą większę sukcesy na polu zawodowym, lepiej zarabiają, zdobywają wyższe wykształcenie, poznają języki obce i zakładają szczęśliwe rodziny aniżeli ateistyczne i antyklerykalne bezhołowie bez przyszłości.
Ja jestem przykładem, 6000 PLN

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 08:34:47

Pani Marzeno Sutryk! A tak się Pani martwiła, że ludzie nie będą mieli co kupić w Święto Objawienia Pańskiego Trzech Króli. A my nie na zakupy tylko na orszak Trzech Króli! A Pani była czy po sklepach latała w Święto? Pzdr

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 08:36:35

Przeszkadza komuś orszak Trzech Króli? To wyjeżdżać stąd do palikota

#18 ~beobachter~

~beobachter~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 09:01:12

Naukowo udowodniono, że ludzie bardzo religijni odnoszą większę sukcesy na polu zawodowym, lepiej zarabiają, zdobywają wyższe wykształcenie, poznają języki obce i zakładają szczęśliwe rodziny aniżeli ateistyczne i antyklerykalne bezhołowie bez przyszłości.
Ja jestem przykładem, 6000 PLN

Nie ma reguł.Ja: ateista,wyższe wykształcenie/studia filologiczne,studia techniczne,dr/,znam biegle 3 języki/rosyjski,niemiecki,angielski/,żona,dziewięcioro dzieci,dom 300 m2 z kortem tenisowym i basenem,2 samochody,motocykl Harley, urlopy -najchętniej Hawaje,praca za granicą,pensja mies. 6-8 tys.euro.Zatkało kakao ,biedaku ,nieudaczniku ze swoimi 6 tys.zł.?

#19 ~nocate~

~nocate~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 09:08:02

Jestem pod dużym wrażeniem zorganizowania tak pięknego orszaku!! powinno to przejść do tradycji i co roku tak się powinno obchodzić to święto. Wielkie uznanie Księże Januszu!! pozdrawiam

Wczorajszy Orszak Trzech, jest tylko kolejną akcją neokatechumenatu, do którego katolik nie musi należeć i nie musi z nim sympatyzować, i nie jest to grzechem tak myślę, jeśli ktoś zamiast na Orszaku, spędził ten czas na Eucharystii w swojej parafii, świętując Objawienie Pańskie.

#20 ~jojo~

~jojo~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 09:21:20

name='beobachter' timestamp='1294387272' post='454959']
Nie ma reguł.Ja: ateista,wyższe wykształcenie/studia filologiczne,studia techniczne,dr/,znam biegle 3 języki/rosyjski,niemiecki,angielski/,żona,dziewięcioro dzieci,dom 300 m2 z kortem tenisowym i basenem,2 samochody,motocykl Harley, urlopy -najchętniej Hawaje,praca za granicą,pensja mies. 6-8 tys.euro.Zatkało kakao ,biedaku ,nieudaczniku ze swoimi 6 tys.zł.?
[/quote]

Beobachter, moze i masz wyzsze wyksztalcenie ale inteligencji nie masz za grosz (albo za eurocenta). Skoro tak sie dorobiles u Niemców , to powinienes tez nauczyc sie odrobiny kultury. Domyslam sie, ze arogancki jestes tylko w stosunku do swoich rodaków, wobec których okazujesz wyższosc. Na szczescie miarą sukcesu nie jest ani harley, ani urlop na Hawajach , ani tym bardziej pensja w euro. pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych