Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

784 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~M.W.~

~M.W.~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 17:30:52

Bardzo dobry Wójt! Gdyby nie on Gmina nie miała by tego co posiada. Ale staż, dwudziestoletnie doświadczenie mówią same za siebie. Pozdrawiam Pana Wójta!

#2 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 19:19:45

Gimnazjum, Oczyszczalnia, Chodniki w całym Rąbinie. To dobry polityk, bo zna się na rzeczy. Mieszkańcy gminy głosując na innego kandydata odcięli by sobie gałąź, na której siedzą. 20 lat na stanowisku zobowiązuje, ale dlatego, że tak długo to wie jak pozyskać fundusze dla gminy. Będę popierała w wyborach właśnie Pana Majewskiego. Człowiek ponad podziałami, myśli o gminie, a nie o sobie.

#3 ~mieszkaniec Gminy Rąbino~

~mieszkaniec Gminy Rąbino~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 13:23:33

Oddam głos na Krzysztofa Majewskiego , gdyż jest dobrym gospodarzem dbającym o ludzi i gminę. Dzięki jego inicjatywie i dużym zaangażowaniu powstało wiele obiektów. Oczyszczalnia ściewków , kanalizacja sanitarna, sieci wodociągowe, szkoła podstawowa, gimnazjum, hala sportowa itd.
Wybudowane zostały dzięki pozyskaniu przez niego środków zewnętrznych , bo budżet gminy jest bardzo skromny. Licze na to Panie Wójcie , że nadal będzie Pan chciał sprawować swój urząd i z tak wielkim oddaniem służyć mieszkańcom. Nie zapomina Pan nigdy o tych najbiedniejszych i najbardziej potrzebujących.

#4 ~mieszkaniec grzmiącej~

~mieszkaniec grzmiącej~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 13:51:02

, a
No i wyszło szydło z worka ,O zł.z funduszy unijnych! Skandal. A w radiu ESKA chwali się co to on zrobił. Oczywiście imprezy to jego domena ,ale nam nie potrzebny jest socjalistyczny kulturalno-oświatowy lecz WÓJT Z ".JAJAMI".Zobacz -gmina Grzmiąca 7 miejsce w kraju 3 w województwie pod względem pozyskiwania środków unijnych. A gmina o połowę mniejsza.Określenia -populizm -nepotyzm-arogancja[chamstwo]i brak kompetencji są wójtowi bardzo bliskie. Zastanawiam się w którym miejscu jesteśmy i odnoszę wrażenie że stojąc nad przepaśćią zrobiliśmy krok naprzód. Dlatego jako najgorszy wójt w kraju[0 funduszy UE ] oceniam pana na mniej niż zero iw dniu wyborów dostanie pan KOPA!!!!

Chyba sobie jaja robicie z tym 7 miejscem. Które środki unijne w Grzmiącej i kiedy? Co to za ranking ? Chyba startowało w nim 7 gmin. Narzekacie na Babińskiego. Zobaczcie, ile w Grzmiącej kosztuje woda i ścieki. Ma kosztować prawie 30 zł i to jeszcze przed zakończeniem projektu "Parsęty". Wójt Sysko nie robi nic od dawna. Przychodzi do urzędu rzadko, a jeśli już to po 9, a po 11 znika. Przez 8 lat jego rządów, jedyne co zrobił to wybudował w bólach halę sportową- i to są te jego miliony z UE. Może lepiej daj przykład innej gminy,jeżeli już.

#5 ~Miłosz~

~Miłosz~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 17:50:40

Mam nadzieję Panie Wójcie, że nadal będzie Pan sprawował ten urząd. Na mój głos i mojej rodziny może Pan liczyć. Jest Pan dobrym gospodarzem.
To widać. Zrobił Pan naprawdę bardzo dużo. Często zaglądam do BIP-u i jestem na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat naszej gminy. Widać , że duzo się dzieje.Będe za Pana trzymać kciuki, powodzenia.

#6 ~Milosz~

~Milosz~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 17:52:46

Mam nadzieję Panie Wójcie, że nadal będzie Pan sprawował ten urząd. Na mój głos i mojej rodziny może Pan liczyć. Jest Pan dobrym gospodarzem.
To widać. Zrobił Pan naprawdę bardzo dużo. Często zaglądam do BIP-u i jestem na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat naszej gminy. Widać , że duzo się dzieje.Będe za Pana trzymać kciuki, powodzenia.

Zapomniałem napisać , że jestem z Gminy Rabino

#7 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 19:32:20

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu...Najważniejsze obiekty takie jak nowa,przepiękna szkoła,duża hala sportowa i wiele,wiele innych powstały tylko i wyłącznie dzięki wójtowi i jego staraniom a proszę mi wierzyć,że nie jest tak łatwo wywalczyć pieniądze,trzeba wielu starań i trudu...a często skołatanych nerwów...bo przecież nikt nic nikomu bezinteresownie nie ofiaruje!
A więc doceńmy tego dobrego człowieka,który wychodzi do ludzi,nie robi niczego dla blichtru,nie ma w tym żadnego interesu...po prostu skromny człowiek lubiący swoją pracę i obcowanie z innymi...Pozdrawiam!!!

#8 ~mieszkaniec Rąbina~

~mieszkaniec Rąbina~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 11:37:26

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu...Najważniejsze obiekty takie jak nowa,przepiękna szkoła,duża hala sportowa i wiele,wiele innych powstały tylko i wyłącznie dzięki wójtowi i jego staraniom a proszę mi wierzyć,że nie jest tak łatwo wywalczyć pieniądze,trzeba wielu starań i trudu...a często skołatanych nerwów...bo przecież nikt nic nikomu bezinteresownie nie ofiaruje!
A więc doceńmy tego dobrego człowieka,który wychodzi do ludzi,nie robi niczego dla blichtru,nie ma w tym żadnego interesu...po prostu skromny człowiek lubiący swoją pracę i obcowanie z innymi...Pozdrawiam!!!

Zgadzam się .
Szanowny Panie Wójcie!
Mam nadzieję , że nie zabraknie Panu determinacji i wystartuje Pan w następnych wyborach. Moja rodzina , a jest dosyć liczna odda głos na Pana. Niech Pan się nie przejmuje głosem krytykantów. To sa mali ludzie. Większość z nich w swoim życiu nie wiele osiągnęła, a co dopiero dpóścić ich do władzy.
Jest Pan dobrym Wójtem i dobrym człowiekiem. Będę w miarę możliwości przekonywał tych , którzy będą mieli wątpliwości ... pozdrawiam

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 21:55:19

Bardzo ładnie ktoś z Urzędu Kadzi wójtowi jego wysokości majewskiemu kierownikowi prywatnego folwarku pn Gmina Rąbino. apropos wspaniałej inwestycji w kanalizaję to jest to inwestycja związku a nie samej Gminy

#10 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 21:58:40

masz Rację JA ta gmina to wysmienity przykład Rancza

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 17:24:58

Jak pięknie rozwija się gmina-wystarczy popatrzeć na na wsie Rzecino czy Stare Ludzicko -tam czas zatrzymał się 30 lat temu.Bieda aż piszczy.
Tak jak zresztą w całej gminie.
To ,że przez 20 lat u władzy udało się wójtowi wybudować gimnazjum i wyremontować szkołe oraz położyć parę metrów chodnika to sukces? Ludzie -minęło 20 lat i w tym zakresie należy patrzeć co zrobiono dla naszej gminy.Młodzi uciekają i nie chcą tu mieszkać ,inwestować ,rozwijać się.Nie chcą tu wracać,bo i po co.Zero przyszłosci.
Jest to jeden z najdłużej urzędujących wójtów w Polsce -jak się ma do tego obraz naszej gminy?Niestety żałośnie.
Przykry jest również fakt ,iż w tak zadłużonej gminie jak Rabino -wójt ma miesięczną pensję ponad 8 tysiecy złotych( według ostatniego artykułu w Głosie Koszalinskim o zarobkach urzędników).A radni jak zwykle bezradni.

#12 ~mieszkaniec Rzęcina~

~mieszkaniec Rzęcina~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 20:31:00

Jak pięknie rozwija się gmina-wystarczy popatrzeć na na wsie Rzecino czy Stare Ludzicko -tam czas zatrzymał się 30 lat temu.Bieda aż piszczy.
Tak jak zresztą w całej gminie.
To ,że przez 20 lat u władzy udało się wójtowi wybudować gimnazjum i wyremontować szkołe oraz położyć parę metrów chodnika to sukces? Ludzie -minęło 20 lat i w tym zakresie należy patrzeć co zrobiono dla naszej gminy.Młodzi uciekają i nie chcą tu mieszkać ,inwestować ,rozwijać się.Nie chcą tu wracać,bo i po co.Zero przyszłosci.
Jest to jeden z najdłużej urzędujących wójtów w Polsce -jak się ma do tego obraz naszej gminy?Niestety żałośnie.
Przykry jest również fakt ,iż w tak zadłużonej gminie jak Rabino -wójt ma miesięczną pensję ponad 8 tysiecy złotych( według ostatniego artykułu w Głosie Koszalinskim o zarobkach urzędników).A radni jak zwykle bezradni.

Nie tylko gmina Rąbino jest biedną gminą ale większość gmin w naszym województwie i jest to tylko i wyłącznie wina naszego położenia geograficznego a nie władzy. Niestety nie jestesmy gmina wojewodztwa mazowieckiego czy chociazby wielkopolskiego aby zylo nam sie ponad stan,gdzie blisko jest do wielkich miast i gdzie przemysl i gospodarka jest wysoko rozwinieta,a przez to niskie bezrobocie i przede wszystkim wyksztalceni ludzie bo przeciez w dzisiejszych czasach tylko tacy maja szanse na dostatnie zycie...i dlatego mlodziez z Rabina studiujaca w wielkich miastach zostaje tam i szuka pracy,A TO JEST PROBLEM CALEJ POLSKI A NIE TYLKO NASZEJ WSI! Popatrzmy tylko co dzieje sie na mazurskich wsiach i w malych miasteczkach,tam sytuacja jest jeszcze gorsza,niestety to nie wina tych ludzi ze mieszkaja w tzw. wschodniej Polsce, TO JEST WINA CALEGO SYSTEMU GOSPODARCZEGO W POLSCE A NIE POJEDYNCZYCH JEDNOSTEK!!!!!
A co do zarobkow-"jak sie uczylo i wyksztalcilo,to sie ma"..........prawda???????????

#13 ~mieszkaniec Rzecina~

~mieszkaniec Rzecina~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 14:03:18

Nie tylko gmina Rąbino jest biedną gminą ale większość gmin w naszym województwie i jest to tylko i wyłącznie wina naszego położenia geograficznego a nie władzy. Niestety nie jestesmy gmina wojewodztwa mazowieckiego czy chociazby wielkopolskiego aby zylo nam sie ponad stan,gdzie blisko jest do wielkich miast i gdzie przemysl i gospodarka jest wysoko rozwinieta,a przez to niskie bezrobocie i przede wszystkim wyksztalceni ludzie bo przeciez w dzisiejszych czasach tylko tacy maja szanse na dostatnie zycie...i dlatego mlodziez z Rabina studiujaca w wielkich miastach zostaje tam i szuka pracy,A TO JEST PROBLEM CALEJ POLSKI A NIE TYLKO NASZEJ WSI! Popatrzmy tylko co dzieje sie na mazurskich wsiach i w malych miasteczkach,tam sytuacja jest jeszcze gorsza,niestety to nie wina tych ludzi ze mieszkaja w tzw. wschodniej Polsce, TO JEST WINA CALEGO SYSTEMU GOSPODARCZEGO W POLSCE A NIE POJEDYNCZYCH JEDNOSTEK!!!!!
A co do zarobkow-"jak sie uczylo i wyksztalcilo,to sie ma"..........prawda???????????

Mądrze napisane. Wystarczy obejrzeć się doookoła ile w gminie się robi. Ale to tak już zwykle bywa, że nie znalazł się taki co wszystkim dogodzi. Kto by nie rządził dla opozycji zawsze będzie źle.
Oddam głos na K.Majewskiego , moja rodzina też.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 14:29:05

Chyba sobie jaja robicie z tym 7 miejscem. Które środki unijne w Grzmiącej i kiedy? Co to za ranking ? Chyba startowało w nim 7 gmin. Narzekacie na Babińskiego. Zobaczcie, ile w Grzmiącej kosztuje woda i ścieki. Ma kosztować prawie 30 zł i to jeszcze przed zakończeniem projektu "Parsęty". Wójt Sysko nie robi nic od dawna. Przychodzi do urzędu rzadko, a jeśli już to po 9, a po 11 znika. Przez 8 lat jego rządów, jedyne co zrobił to wybudował w bólach halę sportową- i to są te jego miliony z UE. Może lepiej daj przykład innej gminy,jeżeli już.

Ktoś się pogubił, ,pewnie ten ranking dotyczy Grzmiącej , to co ja wiem to Gmina Rąbino ma 2 miejsce w województwie w pozykiwaniu środków unijnych, takie dane podawało Ministerstwo Finansów.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 18:44:11

I własnie dlatego, że nie jesteśmy bogatą gminą jak gminy w Wielkopolsce wójt powinien zarabiać mniej , a wykształcenie gra tu drugorzędną rolę.
Dla przykładu cytat z internetu jak zarabiają wójtowie bogatej wspomnianej powyżej Wielkopolski-bardzo podobnie jak wójt Rąbina. Warto wspomnieć ,że dla oszczędności pieniędzy wójt Rąbina zatrudnił także wicewójta.

ze strony www.wielkoposka.naszemiasto.pl
"LISTA PŁAC - Dziś prezentujemy zarobki wielkopolskich samorządowców

8960 zł - wójt Czermina - jego pensja podstawowa to 4500 zł

8240 zł - wójt Rychtala - jego pensja podstawowa to 4600 zł

6690 zł - wicewójt Brodnicy - jego pensja podstawowa to 4408 zł "

#16 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 13:19:14

To ty chyba nie przeglądasz bipu jak tam są świeże informacje to chyba wierzysz zapewnieniom Wójta na sesji bo gdybyś czytał to byś wiedział, że nawet nie można dowiedzieć się z bipu kiedy jest sesja ten bip to jedna wielka ściema jak cały urząd

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 13:23:36

Gimnazjum, Oczyszczalnia, Chodniki w całym Rąbinie. To dobry polityk, bo zna się na rzeczy. Mieszkańcy gminy głosując na innego kandydata odcięli by sobie gałąź, na której siedzą. 20 lat na stanowisku zobowiązuje, ale dlatego, że tak długo to wie jak pozyskać fundusze dla gminy. Będę popierała w wyborach właśnie Pana Majewskiego. Człowiek ponad podziałami, myśli o gminie, a nie o sobie.

Gimnazjum oczyszczalnia chodniki

przez dwadzieścia lat gimnazjum i chodniki to wybudował by samodzielnie byle jaki budowlaniec (bez obrazy dla budowlańców) a oczyszczalnia to inwestycja parsęty.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 14:06:56

Gimnazjum oczyszczalnia chodniki

przez dwadzieścia lat gimnazjum i chodniki to wybudował by samodzielnie byle jaki budowlaniec (bez obrazy dla budowlańców) a oczyszczalnia to inwestycja parsęty.

Zapytaj budowlańca jak to się robi , gościu bez obrazy nie masz pojęcia , a zabierasz głos

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 16:44:14

Na tej gałęzi to chyba tylko radni w wójtem siedzą .I dziwnie spróchniała ta gałąź ...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 16:46:48

[quote name='ja' date='23.03.2010, 21:55:19' post='289680']
Bardzo ładnie ktoś z Urzędu Kadzi wójtowi jego wysokości majewskiemu kierownikowi prywatnego folwarku pn Gmina Rąbino. apropos wspaniałej
inwestycji w kanalizaję to jest to inwestycja związku a nie samej Gminy
[/quote]

Ciekawe co za to kadzenie dostanie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych