Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto burmistrzem po Owsiaku?

671 odpowiedzi w tym temacie

#661 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 22:59:37

Czuję że Kukiz nie ma z kim rozmawiać na swoim blogu bo zbyt mocno się moderuje, przeniósł swoje wywody na forum. Będzie wesoło

#662 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 06:12:00

Przedszkola tez zamkniete nauczyciele strajkują

#663 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 06:12:56

Naprawdę uważasz, że jedyną niezadowoloną i rozczarowaną osobą jest przegrany? Otóż nie. Ludzie powoli zrozumieją, że to jedynie zabawa w rządzenie jak się zacznie kończyć kasa

#664 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 06:41:51

Czyli rodzice pozostali bez opieki nad dziećmi... mam tylko pytanie czy Pan burmistrz dał pracownikom obsługi szkół i przedszkoli wolne? Oni nie strajkują! Czy naprawdę nie można zorganizować opieki świetlicowej dla naszych pociech? Co z wolnymi oddziałowymi w przedszkolach? Będą w sufit się patrzyły wctrakcie strajku... po prostu skandal

#665 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 08:25:44

Po burniemistrzu janie o. jest już kto inny na tej funkcji. Oif - ten temat do zamknięcia.

Dla ciebie ma znaczenia jaki tytuł ma temat? Przecież każdy z mieszkańców wie, że jest nowy burmistrz, nie ma powodu zamykać/ kasować wątku dla ''złego'' zatytułowania tematu.

#666 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 08:29:44

A ty z PiSu jesteś? Dobrze rozumiem ? Rozdawnictwo ale nie dla wszystkich. Nauczycielom nie trzeba bo nie pójdą na was głosować. Dobrze o tym wiecie.

Czyli potwierdzasz, że danie podwyżki nauczycielom to ROZDAWNICTWO.

Inni biorą to i im się należy?

Jak widzę kto  zostal nauczycielem to za głowę się łapię. Osoby, dla łatwej kasy.

#667 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 08:40:42

Puknij się w ten dzban. Jak ja widzę kto zostaje ojcem lub matką tylko z tego względu że pincset plus dostanie też sie za głowę trzymam

#668 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 08:55:20

Jak ja widzę kto zostaje ojcem lub matką tylko z tego względu że pincset plus dostanie też sie za głowę trzymam

Z tym zgadzam się.

#669 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 16:15:34

Obyśmy po tych głupich pinset + nie mieli nowego narybku z poalkoholowymi przypadłościami. Ale takim tłumem podobno lepiej sterować zwłaszcza przy urnach.

#670 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 10:17:56

Jeśli ten wątek czytają palacze, prośba do was: nie rzucajcie petów na chodnik. I zwracajacie innym placzom uwagę. Brzydko to wygląda.

Druga sprawa: wizyta prezydenta, tłum ludzi, a pan swoi i pali papierosa, a dym leci na stojących obok. Taka sytuacja nie pwoinna mieć miejsca, tym bardziej, że obo stały dzieci.

I prośba do was palacze, nie palcie idąc chodnikiem, bo pzrechodzący obok was jest obarczony dymem ( z wiatrem).

#671 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 10:28:00

A ja mam prośbę do cb-jak idziesz miastem to nie puszczaj bąków -bo taki smród idzie z wiatrem ze az slabo sie robi.Nastepnym razem jak chcesz pierda puścić obejrzyj się za siebie czy jakas osoba nie idzie za Tobą bądź dzieci

#672 ~oj tak~

~oj tak~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 06:42:25

Jeśli ten wątek czytają palacze, prośba do was: nie rzucajcie petów na chodnik. I zwracajacie innym placzom uwagę. Brzydko to wygląda.

Druga sprawa: wizyta prezydenta, tłum ludzi, a pan swoi i pali papierosa, a dym leci na stojących obok. Taka sytuacja nie pwoinna mieć miejsca, tym bardziej, że obo stały dzieci.

I prośba do was palacze, nie palcie idąc chodnikiem, bo pzrechodzący obok was jest obarczony dymem ( z wiatrem).

A ja mam prosbe wlasnie do tej Pani............jak stoi Pani z kolezankami w "tlumie"(wizyta Prezydenta) to prosze na nastepny raz nie wypowiadac sie glosno o innych osobach stojacych obok lub na przeciwko. poprostu nie obrabiac D..y znajomym lub nie znajomym,bo nigdy sie nie wie kto obok stoi. DZIEKUJE

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych