Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto kolwiek widzial, kto kolwiek wie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 11:24

Piotrusiu to pase tak pisać. Ja Tobie również życzę miłego dnia.

Piotrus i Lucynka plotkarze zycza sobie milego dnia hahaha

#42 ~lucyna~

~lucyna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 12:05

Piotrus i Lucynka plotkarze zycza sobie milego dnia hahaha

To takie przyjemne życzyć nieznajomej osobie miłego dnia. Nieprawdaż? Co do pozostałej części wypowiedzi odsłyłam na stronkę http://pl.wikipedia.org/wiki/Plotka . Miłego dnia.

#43 piotrek_brd

piotrek_brd

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 12:18

Wiesz Lucynko, ja coraz czesciej zaczynam to miec gdzies, to forum, tu nie ma zasad, bo pisze sobie taki Jonko co chce jako gość czy inne ma nicki i mysli ze moze kazdemu ublizac.On tylko jako Szczepan Jonko udaje takiego sprawiedliwego i elokwentego, jednak jak już sie wyloguje to pokazuje swoja prawdziwa twarz...........Ja pisze tylko jako piotrek_brd wiem ze czasami jest to niemiłem bo mowie prawde, ale coz...........Pan Lewandowski przegral, bo wiem ze ludzie Raczewskiego, ciagali cale rodziny na glosowania, byleby tylko utrzymac sie na stołku np. taka Krupinska, czy Janowski.Mam nadzieje ze w nastepnym roku białogardzki elektorat wybierze własciwego kandydata. RAczewski juz zaczyna robic to co przez ostatnie 7 lat, mowie o wywiadzie dla BTK, najczestsze słowa to "mam w planach, mam pomysl"i znowu wielkie G z tego wyjdzie.......Klapki na oczy obiecanki cacanki a jak zwykle nic. Za te 22 mln ktre wydamy na basen moglby praktycznie zginac problem mieszkan komunalnych w Białogardzie.Pisuje czescie na www.bialogard.net.pl bo nie mam tam opcji "gość" chociaż i tak wiem, że taki Jonko sie kilkarotnie logował..... A ten wpis, że niby my 2 plotkarze, to zenada, sam wiem jak Jonko chodzil i przed wyborami rozpowiadał że Lewandowski z Raczewskim zamkną MOPS, co jest nieprawdą, gdyż MOPS i mu podobne instytucje naleza do zadań podstawowych gminy

#44 piotrek_brd

piotrek_brd

Swojak

• PipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 12:19

PS. Niedługo, bodajże od nastepnego roku wchodzi program rządowy, ktory przewiduje basen w każdej gminie...............

#45 bodzio

bodzio

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1997 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 12:23

Szkoda, że nie zabierasz głosu na forum,jak wyzywa się Piotra lub innych piszących. Zauważyłam, że dla niektórych tego typu posty to woda na młyn i stąd ta prośba.

Do takich żeczy Lucynko można się przyzwyczaić i ignorowac, choć czasami szlag trafia i............, to muszę przyznać. Dziwne tylko że Piotr nie wstawia się za innymi a z obrażania Szczepana i mnie zrobił sobie doskonałą zabawę.
Wystosuj proszę Swoją prośbę do wszystkich a w szczeglności do Piotra gdyż w ostatnim czasie wiedzie w tym prym nie tylko na tym forum.
Pozdrowionka.

Użytkownik bodzio edytował ten post 13 listopad 2009 - 12:24

76073_518212494897366_1709112358_n.jpg .................. medium_DB_logo.jpg

• Wprowadzimy w Polsce prawdziwe referendum, wzorowane na rozwiązaniach szwajcarskich.
  • Wprowadzimy możliwość odwołania polityka z funkcji w trakcie kadencji.
  • Wprowadzimy możliwość weta, wobec ustaw oraz umów międzynarodowych wymierzonych w obywateli.
  • Wprowadzimy możliwość oddawania głosu przez Internet.
  • Wprowadzimy kontrolę obywateli nad sądownictwem oraz prokuraturą. Wprowadzimy w końcu nadzór obywateli nad premierem oraz Radą Ministrów.

To tylko część naszych najważniejszych postulatów. Więcej tutaj>>>

Forum Obywatelskie Białogard
http://db.org.pl
https://www.facebook...rumobywatelskie

#46 piotrek_brd

piotrek_brd

Swojak

• PipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 12:27

Ok, pANA Jonko zostawiam w spokoju, ale bodziu zrozum, nie zniese jak ktoś udaje swietego, a potem sie wylogowuje i mnie poniza.....Wiem ze Ciebie to też dotykało

#47 ~korekta~

~korekta~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 12:29

Do takich żeczy Lucynko można się przyzwyczaić i ignorowac, choć czasami szlag trafia i............, to muszę przyznać. Dziwne tylko że Piotr nie wstawia się za innymi a z obrażania Szczepana i mnie zrobił sobie doskonałą zabawę.
Wystosuj proszę Swoją prośbę do wszystkich a w szczeglności do Piotra gdyż w ostatnim czasie wiedzie w tym prym nie tylko na tym forum.
Pozdrowionka.

Bodziu pisz do "rzeczy".

#48 bodzio

bodzio

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1997 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 12:35

Ok, pANA Jonko zostawiam w spokoju, ale bodziu zrozum, nie zniese jak ktoś udaje swietego, a potem sie wylogowuje i mnie poniza.....Wiem ze Ciebie to też dotykało

W ostatnim czasie dość często widuję się ze Szczepanem i mogę Cię zapewnić że pisze tylko pod swoim nickiem. Ktoś po prostu pisze na tym forum żeby tylko namącić dgyż rajcuje go taka zabawa. Znam jadną taką osobę, ale o tym w odpowiednim czasie. Zresztą niebawem sam się ujawni i wszystko zrozumiesz.

Użytkownik bodzio edytował ten post 13 listopad 2009 - 12:36

76073_518212494897366_1709112358_n.jpg .................. medium_DB_logo.jpg

• Wprowadzimy w Polsce prawdziwe referendum, wzorowane na rozwiązaniach szwajcarskich.
  • Wprowadzimy możliwość odwołania polityka z funkcji w trakcie kadencji.
  • Wprowadzimy możliwość weta, wobec ustaw oraz umów międzynarodowych wymierzonych w obywateli.
  • Wprowadzimy możliwość oddawania głosu przez Internet.
  • Wprowadzimy kontrolę obywateli nad sądownictwem oraz prokuraturą. Wprowadzimy w końcu nadzór obywateli nad premierem oraz Radą Ministrów.

To tylko część naszych najważniejszych postulatów. Więcej tutaj>>>

Forum Obywatelskie Białogard
http://db.org.pl
https://www.facebook...rumobywatelskie

#49 ~lucyna~

~lucyna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 12:36

Wiesz Lucynko, ja coraz czesciej zaczynam to miec gdzies, to forum, tu nie ma zasad, bo pisze sobie taki Jonko co chce jako gość czy inne ma nicki i mysli ze moze kazdemu ublizac.On tylko jako Szczepan Jonko udaje takiego sprawiedliwego i elokwentego, jednak jak już sie wyloguje to pokazuje swoja prawdziwa twarz...........Ja pisze tylko jako piotrek_brd wiem ze czasami jest to niemiłem bo mowie prawde, ale coz...........Pan Lewandowski przegral, bo wiem ze ludzie Raczewskiego, ciagali cale rodziny na glosowania, byleby tylko utrzymac sie na stołku np. taka Krupinska, czy Janowski.Mam nadzieje ze w nastepnym roku białogardzki elektorat wybierze własciwego kandydata. RAczewski juz zaczyna robic to co przez ostatnie 7 lat, mowie o wywiadzie dla BTK, najczestsze słowa to "mam w planach, mam pomysl"i znowu wielkie G z tego wyjdzie.......Klapki na oczy obiecanki cacanki a jak zwykle nic. Za te 22 mln ktre wydamy na basen moglby praktycznie zginac problem mieszkan komunalnych w Białogardzie.Pisuje czescie na www.bialogard.net.pl bo nie mam tam opcji "gość" chociaż i tak wiem, że taki Jonko sie kilkarotnie logował..... A ten wpis, że niby my 2 plotkarze, to zenada, sam wiem jak Jonko chodzil i przed wyborami rozpowiadał że Lewandowski z Raczewskim zamkną MOPS, co jest nieprawdą, gdyż MOPS i mu podobne instytucje naleza do zadań podstawowych gminy

Pisanie na forum to dobra szkoła. Mi nie przeszkadza ani Bodzio ani Szczepcio. Jeżeli chcę to czytam i odpisuję przedstawiając swoje stanowisko z którym nie wszyscy muszą się zgadzać. Chowanie przysłowiowej głowy w piasek tylko dlatego, że ktoś mnie wyzywa jest bezsensu. Wiem co było w czasie wyborów, ale czas wyborczy się skończył i Pan Raczewski z woli mieszkańców przejął stery Miastem. Wybór Vice i fuzja mieszkaniówki to decyzje pod którymi podpisał się Pan Raczewski, a nie Pan Lewandowski. Program wyborczy Pana Lewandowskiego nie jest realizowany i dlatego nie można o nim pisać. Na gdybanie szkoda czasu. Pisz kolejne posty i nie przejmuj się, tym co inni o Tobie piszą.

#50 ~omen~

~omen~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 12:37

Niezły dyplomata z Ciebie zdajesz sobie doskonale sprawę z faktu,że Pan Szczepan Jonko
to kandydat nr 1 w przyszłorocznych wyborach samorządowycj na
Burmistrza Białogardu.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 12:47

Niezły dyplomata z Ciebie zdajesz sobie doskonale sprawę z faktu,że Pan Szczepan Jonko
to kandydat nr 1 w przyszłorocznych wyborach samorządowycj na
Burmistrza Białogardu.

No pewnie. Każde miasto musi mieć swojego błazna.

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 12:54

No pewnie. Każde miasto musi mieć swojego błazna.

Odezwał się zazdrośnik.
Wystarczy nam jeden błazen,który swoją błazenadą zaraził
Pana Marka L. i niektórych na forum,którzy do chwili obecnej
nie mogą dojśc do siebie po przegranej bitwie o Białogard.

#53 ~lucyna~

~lucyna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 12:57

W ostatnim czasie dość często widuję się ze Szczepanem i mogę Cię zapewnić że pisze tylko pod swoim nickiem. Ktoś po prostu pisze na tym forum żeby tylko namącić dgyż rajcuje go taka zabawa. Znam jadną taką osobę, ale o tym w odpowiednim czasie. Zresztą niebawem sam się ujawni i wszystko zrozumiesz.

Czy my nie możemy normalnie pisać o miecie i naszych problemach z włodarzami. Nie rozumiem tej agresji, anie wobec Ciebie i Szczepcia ani też wobec IH, AG i Pani Sztark itd. Miejskie worki treningowe odwracają uwagę od istoty sprawy. Mnie nie interesuje kto kryje się za nickiem, ale co ma do powiedzenia . Dzięki niektórym postom trochę pobuszowałam w internecie. Muszę napisać, że relacje mieszkańcy - włodarze, ich zwolenników i przeciwników są podobne.

#54 ~lucyna~

~lucyna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 13:05

Piotrusiu, każdy z nas piszących winien respektować zasady obowiązujące w sieci. Wchodzą na naszą stronkę z innych gmin i o czym czytają? Szkoda gadać.

#55 ~liberał~

~liberał~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 13:05

Czy my nie możemy normalnie pisać o miecie i naszych problemach z włodarzami. Nie rozumiem tej agresji, anie wobec Ciebie i Szczepcia ani też wobec IH, AG i Pani Sztark itd. Miejskie worki treningowe odwracają uwagę od istoty sprawy. Mnie nie interesuje kto kryje się za nickiem, ale co ma do powiedzenia . Dzięki niektórym postom trochę pobuszowałam w internecie. Muszę napisać, że relacje mieszkańcy - włodarze, ich zwolenników i przeciwników są podobne.

Nie możemy pisać z jednego względu: niewielu to interesuje. Jest tylko grupa fanatyków z jednej lub z drugiej strony. A fanatyka nie przekonasz logiczną wypowiedzią i fanatyk, gdy jest przyparty do ściany rzuca obelgami. Sam się z tym spotkałem gdy pisałem na jednym forum. Przestałem tam pisać gdy pojawiło się tam dwóch fanatytków i dyskusja straciła sens. A najciekawsze jest to, że większość czytających forum szuka obelg a dyskusja merytoryczna ich nie interesuje.

#56 ~etyk~

~etyk~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 13:08

Nie możemy pisać z jednego względu: niewielu to interesuje. Jest tylko grupa fanatyków z jednej lub z drugiej strony. A fanatyka nie przekonasz logiczną wypowiedzią i fanatyk, gdy jest przyparty do ściany rzuca obelgami. Sam się z tym spotkałem gdy pisałem na jednym forum. Przestałem tam pisać gdy pojawiło się tam dwóch fanatytków i dyskusja straciła sens. A najciekawsze jest to, że większość czytających forum szuka obelg a dyskusja merytoryczna ich nie interesuje.

Pisanie w nieskończoność o RIO,ma być dyskusją ?.

#57 ~lucyna~

~lucyna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 13:13

Odezwał się zazdrośnik.

Jak wiesz, to była nierówna walka. Wykorzystanie informacji zdobytej jako vice w pozyskaniu głosów, to krótka piłka. Po wyborach trzeba realizować program wyborczy.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 13:15

Pisanie w nieskończoność o RIO,ma być dyskusją ?.

Lucyna nie rozumie, że wyniki kontroli nikogo nie interesują z jednego powodu: protokół jest pisany zbyt trudnym językiem. Lucyna ma rację w tym co pisze, ale nie zmienia to faktu, że niewiele osób coś z tego rozumie. Uparła się wyjaśnić to ludziom, ale tłumaczka to z niej marna. Kiedyś próbowałam jej to w miarę delikatnie wyjaśnić, ale ona dalej tkwi w przekonaniu, że jak będzie długo mówić niezrozumiale to kiedyś jednak ją zrozumieją. I to jest jej problem.

#59 ~chichot historii~

~chichot historii~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 13:19

Odezwał się zazdrośnik.

Za jakiś czas może się okazać,
że radnemu JH należą się podziękowania
za wygraną Pana Raczewskiego.

#60 ~lucyna~

~lucyna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 13:25

To ich zainteresuj tym co masz do powiedzenia. Fanatyk nie rzuca obelgami, a broni swojej teorii. A to pozwala mieć nadzieję że z biegiem czasu nie mając odpowiedzi z naszej strony przestanie rzucać obelgami myślących inaczej nić on.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych