Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Którą Pizzerie Wybrać ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
351 odpowiedzi w tym temacie

#341 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 19:52:03

polecam HEAVEN. jadło przyzwoite. a jak ktoś chce pizzę jak z Włoch, to niech jedzie do Włoch. Zachciało się prawdziwej pizzy za 30zł. I jeszcze durny komentarz "raz jest ok, a raz nie, nie wiem co dostanę", dotyczący chyba dagrasso. zawsze dostajesz to za co zapłaciłaś. a jak ci nie smakuje, to niech ci mama zrobi w Kurozwęczu. ekskluzywnego jedzenia za 30-40 zł brak!, ale smacznym można napełnić brzuszek :D

#342 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 21:48:32

Uwaga na Chilipizza,zamówiliśmy po raz pierwszy i ostatni.Pizza pyła koszmarna, a na dodatek znalezliśmy w niej dwa włosy.Informuję właścicieli tego przybytku,że zgłaszam sprawę do SANEPIDU.
Nie zamawiajcie tam nic, bo nadchodza ciepłe dni i można się zatruć.

#343 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 18:07:07

Chili pizza to Trokadero. W Trokadero nigdy nie było dobrego jedzenia. Pamięta jak kilka lat temu podali w Sylwestra śmierdzące mięso z pieczonej świnki. Pizza w dyskotece zawsze byla sucha i z mierną ilością składników. Niestety z żarcie temu lokalowi nigdy nie wyjdzie.

#344 ~Juzek~

~Juzek~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 21:06:52

DA GRASSO PORAŻKA !!! Obsługa przez telefon chamska !! Beszczelna s..ka! Nie polecam składniki nie świeże i kombinują ze wszystkim sanepid nasłać !!!

#345 ~Krol~

~Krol~
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 09:19:03

Chillipizza- nie polecam :o Zmarnowana kasa na niezbyt smaczne jedzenie + rozwolnienie w gratisie. 

#346 ~kuzynka anita~

~kuzynka anita~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 14:16:22

Uwaga na Chilipizza,zamówiliśmy po raz pierwszy i ostatni.Pizza pyła koszmarna, a na dodatek znalezliśmy w niej dwa włosy.Informuję właścicieli tego przybytku,że zgłaszam sprawę do SANEPIDU.
Nie zamawiajcie tam nic, bo nadchodza ciepłe dni i można się zatruć.

A te wlosy to proste czy krecone ?

#347 ~klamka~

~klamka~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 20:56:22

dziwne - ze wszystkie obelgi na chilli pizze pisane sa z 2 adresow ip.

wlascicielem jednego z nich jest villaggio! buhahaha

#348 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 12:41:18

Pyszna pizza z Villagio. POLECAM

#349 ~kubus~

~kubus~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 09:02:19

może kiedyś była pyszna w villaggio - kilka lat temu. teraz syf i nie daje się jeść.

#350 adam289

adam289

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 13:27:37

Lubię pepperoni z Maxi pizza - maxipizza.pl, można zamawiać dowóz online na ich stronie. Jak na tej jakości pizzę to naprawdę mało biorą, za dużą ostatnio dałem 25 zł a taką dużą to się można we dwie osoby najeść po sam sufit :) Ciasto jest świeże, ja preferuję te grubsze jest fajne puszyste, na jedzenie czeka się krótko bo z tego co wiem mają specjalne piece które tam w ciągu chwili opiekają wszystko.

#351 cesarenato

cesarenato

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:28:48

polecam tre pomodori, odradzam kanguregano, i tyle :)

#352 ksol

ksol

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 14:37:02

dla mnie najlepsza PIzza HUt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych