Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

KUP TERAZ LICENCJĘ PRAWDZIWĄ I FAKTOWANĄ KIEROWCY

Körkort

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Davids

Davids

    Nowy

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2019 - 16:09:44

Produkujemy zarówno prawdziwą, jak i fałszywą licencję kierowcy. W przypadku licencji Real Driver's License rejestrujemy wszystkie informacje w systemie bazy danych i jeśli licencja kierowcy jest sprawdzana za pomocą urządzenia do odczytu danych, wszystkie informacje pojawią się w systemie i użytkownik będzie legalnie korzystać z dokumentu. Produkujemy również prawo jazdy, które jest takie samo jak prawo jazdy.
Ale żadna z informacji w dokumencie nie zostanie zarejestrowana w systemie bazy danych. Tak więc dokument będzie fałszywy. Ale wszystkie tajne funkcje licencji Real zostaną skopiowane i wydrukowane na fałszywej kopii.
 Dlatego zawsze doradzamy naszym klientom, aby pozwolili nam produkować dokumenty Real, jeśli chcą legalnie korzystać z dokumentu.
 
Wszystkie nasze prawa jazdy są produkowane na drukarkach wysokiej rozdzielczości. Oferują trwałość, wyjątkową jakość druku i ogólne wrażenie jakości i autentyczności naszych fałszywych kart DL. Oferujemy szereg funkcji, takich jak kody kreskowe, paski magnetyczne, inteligentne chipy i nakładki holograficzne. Oferujemy również holograficzne laminaty, które dodają autentyczności kartom.
 
Skontaktuj się z nami teraz pod adresem:
E-mail: davidsgoyer20@gmail.com
Tekst lub Wasap +1 (858) 880-7290

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych