Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3939 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 15:00:24

Wiesia" ja tez mam daleko do tego sanatorium jestem ze śląska dokładnie z Tychów blisko Katowic niestety trzeba zaryzykować, z tym wyjazdem jedni sobie chwalą ale większość narzeka może akurat będzie nam się podobało? trochę się boję, tak daleko jechać samochodem bo to trochę kilometrów dokładnie 640,a pogoda jaka jest to sama wiesz, ale myślę ze będzie dobrze nie załamuj się i nie rezygnuj na pewno długo czekałaś na skierowanie pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu. Krystyna

Wiesia ja tez mam sanatorium do kombatanta od 8 kwietnia jestem z Zielonej Gory .Pozdrawiam Aga

#22 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 24 luty 2010 - 13:13:25

Dostałam skierowanie dopiero na wrzesień 2010, ale jak czytam te komentarze, to zaczynam się zastanawiać nad rezygnacją:((pokoje są narzucane, czy mozna sobie coś wybrać??

#23 ~~misia~~

~~misia~~
  • Goście

Napisano 24 luty 2010 - 17:15:43

Dostałam skierowanie dopiero na wrzesień 2010, ale jak czytam te komentarze, to zaczynam się zastanawiać nad rezygnacją:((pokoje są narzucane, czy mozna sobie coś wybrać??

Monika nie opowiadaj glupot,ze dostalas skierowanie na wrzesien bo skierowania sa wysylane 2 miesiace przed planowanym wyjazdem i tak jest w calym kraju .Pracuje w NFZ i nigdy nie wysyla sie 7 miesiecy wczesniej a przede wszystkim kontrakty z sanatoriami ,placowkami zdrowia,szpitalami sa podpisywane dwa razy do roku w styczniu i w czerwcu .pewnie planujesz sobie wyjazd we wrzesniu ale napewno skierowania nie masz. Prosze nie opowiadaj bajek.

#24 ~ewiko~

~ewiko~
  • Goście

Napisano 24 luty 2010 - 19:28:47

Po pierwsze skierowanie do konkretnego sanatorium faktycznie dostajemy ok. miesiąca przed wyjazdem. Po drugie pamiętajmy że sanatorium to nie wczasy gdzie wszystko możemy sobie wybrać. Wybrać możemy jadąc prywatnie i płacąc dosłownie za wszystko. Wówczas będzie tak jak sobie zaplanujemy. A jeśli chodzi o konkretne sanatorium tzn. KOMBATANTA to każdemu kuracjuszowi życzę takich warunków jakie ja tam miałam. Byłam z NFZ i niczego tam mi nie brakowało. Te narzekania są wyssane z palca albo osoba która je pisała jest po prostu malkontentem.

#25 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 24 luty 2010 - 21:25:25

Nie opowiadam głupot, skierowanie dostałam w zeszłym roku, jednak musiałam wtedy zrezygnować. Lekarz powiedział mi, że pewnie "pójdę" na koniec kolejki, więc nie spodziewałam się dostać na tegoroczny turnus, a jednak się udało. A co do wyboru terminów, to kolejna niespodzianka, bo w podaniu napisałam kiedy mogę wykorzystać urlop w pracy i jakoś NFZ na to przystał.

#26 ~meggi~

~meggi~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2010 - 21:54:31

cześć kuracjusze byli i obecni jadę tam od 17 marca i to co przeczytałam napawa mnie przerażeniem wygląda na to że zamiast się podleczyć wrócę bardziej chora mam uczulenie na kurz czy dalej tam tak wiercą czy ktoś był tam teraz jakie są tam warunki ja wiem że ci z kasy chorych to gorszy gatunek pacjenta ale bez przesady

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 12:45:33

cześć kuracjusze byli i obecni jadę tam od 17 marca i to co przeczytałam napawa mnie przerażeniem wygląda na to że zamiast się podleczyć wrócę bardziej chora mam uczulenie na kurz czy dalej tam tak wiercą czy ktoś był tam teraz jakie są tam warunki ja wiem że ci z kasy chorych to gorszy gatunek pacjenta ale bez przesady

#28 ~~ewa~~

~~ewa~~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 12:49:18

Megii. Ja tez jadę od 17 marca. Nie denerwuj sie. Z moich informacji wynika że wszystko jest ok. Remont w tej chwili jest tylko w kawiarni na 14 pietrze. :rolleyes:

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 08:56:08

Ależ oczywiście, tam naprawdę jest super. Zapewniam że nie ma wyróżnień wśród kuracjuszy. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jesli mogę doradzić to proście Panie o pokój od siódmego piętra wzwyż. Macie zagwarantowany piękny widok na morze. Proszę nastawić na super jedzonko, ja przytyłam o zgrozo 2 kg. Zapewniam że wrócicie zadowolone. Pozdrawiam.

#30 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 10:17:34

Ależ oczywiście, tam naprawdę jest super. Zapewniam że nie ma wyróżnień wśród kuracjuszy. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jesli mogę doradzić to proście Panie o pokój od siódmego piętra wzwyż. Macie zagwarantowany piękny widok na morze. Proszę nastawić na super jedzonko, ja przytyłam o zgrozo 2 kg. Zapewniam że wrócicie zadowolone. Pozdrawiam.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2010 - 16:02:56

Wiesia" ja tez mam daleko do tego sanatorium jestem ze śląska dokładnie z Tychów blisko Katowic niestety trzeba zaryzykować, z tym wyjazdem jedni sobie chwalą ale większość narzeka może akurat będzie nam się podobało? trochę się boję, tak daleko jechać samochodem bo to trochę kilometrów dokładnie 640,a pogoda jaka jest to sama wiesz, ale myślę ze będzie dobrze nie załamuj się i nie rezygnuj na pewno długo czekałaś na skierowanie pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu. Krystyna

Nie polecam Kombatanta,nadal jest tam remont,windy się ciągle psują ,pokoje brudne,chodzi mi o ściany,łazienki to koszmar, kabiny prysznicowe się psują lub zacinają, 1 klucz na 3 osoby i nie ma zapasowych,jedynie czego mi żal to pań które tam sprzątają,bo nie wiem jakby się starały to jak jest kontrola to zawsze się tym biednym paniom oberwie,a to nie ich wina że taki standard ośrodka, nawet w kawiarni nie ma ciastek,tylko nadąsana obsługa.Ogólnie niewarte zachodu,lepiej poszukać innego :)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 14:09:04

Nie polecam Kombatanta,nadal jest tam remont,windy się ciągle psują ,pokoje brudne,chodzi mi o ściany,łazienki to koszmar, kabiny prysznicowe się psują lub zacinają, 1 klucz na 3 osoby i nie ma zapasowych,jedynie czego mi żal to pań które tam sprzątają,bo nie wiem jakby się starały to jak jest kontrola to zawsze się tym biednym paniom oberwie,a to nie ich wina że taki standard ośrodka, nawet w kawiarni nie ma ciastek,tylko nadąsana obsługa.Ogólnie niewarte zachodu,lepiej poszukać innego :)

Witam, dostałam skierowanie tez do Kombatanta od 15 czerwca i po tym co tu przeczytalam jestem troche przerażona. Mam tylko nadzieje, że trafie z pogoda albo stanie sie cud i do tego czsu cos sie zmieni :)

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 13:25:14

:( Ośrodek kombatant to porażka,pokoje niby po remoncie ale jakoś tego nigdzie niewidac,poplamione wykładziny,popsute kabiny prysznicowe, za wszystko sobie liczą nawet za dodatkowe prześcieradło czy ręcznik trzeba płacić , panie na recepcji wolały by aby nic od nich nie chcieć, na stołowce tez jest masakra z posiłkami,szefowa ośrodka jakby nie z tej bajki,wogóle nie ma pojęcia o prowadzeniu osrodka,rano budzą przerażliwe odgłosy sprzętu jaki mają panie pokojowe,którym tylko należy współczuć,bo pracy mają sporo a i to nie zawsze słyszą dziękuje,jestem tu od 4 dni i poznałam kilka pań sprzątających , szczególnie bardzo miła i sympatyczna jest pani Dorotka ,nieduża ,szczuplutka choć niewiem z którego piętra ,zawsze z uśmiechem na ustach . zabiegi też nie wszystkie są w Kombatancie, na niektóre trzega chodziś do Przyrodoleczniczego,jak jest ładna pogoda spacerek ok,ale jak pada i wieje odechciewa się nawet zabiegów,jednym słowem powinni go zamknąć i zrobić remont generalny i postarać się o lepsze warunki pobytu kuracjuszy i o dowóz na zabiegi,bo dla niktórych starszych osób to naprawde ciężka sprawa.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 19:37:38

Ja tez wróciłam z kombatanta wrażenia całkiem pozytywne przez całe 3 tygodnie ani raz zadna winda nie zepsuła sie, jestem z tego sanatorium bardzo zadowolona POLECAM :rolleyes:

#35 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 13:27:14

Czy ktoś jedzie z nfz na leczenie szpitalne od 11.09.2010 do 02.10.2010?

#36 ~malutka34~

~malutka34~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2010 - 15:46:00

Witam
Jadę do Kombatanta prywatnie i po tym co tu przeczytałam jestem przerażona :( Naprawde jest tam tak beznadziejnie? Jakie pokoje są na VI piętrze po remoncie czy przed?

#37 ~ann~

~ann~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2010 - 13:30:21

Witam
Jadę do Kombatanta prywatnie i po tym co tu przeczytałam jestem przerażona :( Naprawde jest tam tak beznadziejnie? Jakie pokoje są na VI piętrze po remoncie czy przed?

#38 ~ann~

~ann~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2010 - 13:41:31

Bez obaw. BYłam w czerwcu 2 tygodnie prywatnie. Jestem b. zadowolona. Pokój na VII p. po remoncie, duży. Jedzenie b.dobre, śniadania szwedzki stół. Windy są 3 - w porze posiłków trzeba trochę czekać. Nie wiem na co ludzie tak narzekają, zwłaszcza Ci co są w sanatorium za darmo lub za niewielką opłatą. Polecam i chyba się tam jeszcze wybiorę.

#39 ~George~

~George~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 11:18:36

Witam Panie Kuracjuszki !

Jadę do Kombatanta w dniu 10.09.10r. Wyjazd ok. godz. 6,00 samochodem przez Szamotuły, Czarnków, Wałcz, Czaplinek, Białogard -planowany przyjazd ok. 11,00.

Pozdrawiam

Pyra

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 16:01:59

kombatant jest super piekny taras widokowy na 12 pietrze byłem w tym roku w czerwcu ,już remontu nie było stołowka jest piekna pokoje tez ale byłem prywatnie a zapewnie na nfz za darmoche jest gozej ale nie ma co się zamartwiać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych