Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

LAMENT STRZĄBAŁY

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azazel

Azazel

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:00:37

Wpis z F.B Strząbały

Tak, to prawda. Prokurator Okręgowy chce zwolnić mnie z pracy. Jestem winien Wam garść informacji.

➡️W styczniu 2016 roku, spośród 35 kandydatów uzyskałem najlepszy wynik w konkursie na asystenta prokuratora.
➡️Brakuje mi 8 miesięcy stażu, aby móc podejść na przykład do egzaminu adwokackiego bez zaliczania aplikacji.
➡️Moja praca podlega ocenie przez przełożonych. Trzy spośród czterech opinii były dobre, jedna zadowalająca.
➡️W styczniu 2019 roku wystąpiłem do Ministra Sprawiedliwości z apelem o rezygnację z likwidacji Wydziału Pracy w Sądzie Rejonowym w Białogardzie. Rada Miejska jednogłośnie podjęła w tej sprawie oficjalne stanowisko.
➡️25 stycznia 2019 roku Ministerstwo zrezygnowało z likwidacji Sądu Pracy.
➡️11 marca 2019 roku do biura Rady Miejskiej trafił wniosek o wyrażenie zgody na zwolnienie mnie z pracy. Wniosek został podpisany przez Prokuratora Okręgowego w Szczecinie, z którym nigdy nie miałem nawet okazji porozmawiać.
➡️W ostatnich miesiącach byli zatrudniani nowi asystenci prokuratorów.
➡️Obszerna korespondencja wymieniona pomiędzy Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Maciejem Siwkiem a Prokuratorem Okręgowym nie rozwiała w żaden sposób wątpliwości co do przyczyn zwolnienia mnie z pracy.
➡️Nie mam wątpliwości, że kluczową przesłanką do zwolnienia mnie z pracy jest mój sprzeciw wobec likwidacji Sądu Pracy w Białogardzie, a także nieobecności w pracy związane z uczestnictwem w pracach Rady.
➡️Dziś odbyły się 4 komisje Rady Miasta. Wszystkie jednogłośnie zagłosowały za odmową zgody na zwolnienie mnie z pracy.

Dziękuję za okazane wsparcie. Wierzę, że jutro, podczas sesji Rady Miasta przekonam Radnych do zagłosowania za odmową zwolnienia mnie z pracy.

Chcę wyraźnie podkreślić, że ta sytuacja w żaden sposób nie zmieni mojego podejścia do pracy na rzecz mieszkańców. Wręcz przeciwnie, zamierzam jeszcze ciężej pracować dla naszego Miasta.

Tak, to prawda. Prokurator Okręgowy chce zwolnić mnie z pracy. Jestem winien Wam garść informacji.

A co to mieszkańców obchodzi? Czy jak mieszkańcy Białogardu byli są i będą zwalniani to też maja pisać  na F.B i rada miasta będzie debatować?

Nie mam wątpliwości, że kluczową przesłanką do zwolnienia mnie z pracy jest mój sprzeciw wobec likwidacji Sądu Pracy w Białogardzie, a także nieobecności w pracy związane z uczestnictwem w pracach Rady.

Nie ma wątpliwości przecież zawsze jak się kogoś zwalnia z pracy podaję się podstawę prawną to prawie prawnik nie wie?

Nieobecność w pracy ze względu na pracę w szczecinie i sprawowanie funkcji przewodniczącego jak to połączyć?

Mam dobrą radę nie mazgaj się i nie becz masakra jeszcze na F.B o tym pisać słabo to wygląda co innej pracy nie znajdziesz? W rybach potrzebują będziesz miał blisko.

Zbliżają się zbiory borówki tam też przecież masz znajomych.

Proponuję zgłosić fakt Arłukowiczowi lub Bodnarowi znawcy od zatrzymania morderców. Może dadzą ci pracę przekwalifikuj się.

Przestań się lansować tylko weź się do roboty na rzecz miasta a nie wywieszasz banery w miejscu przeznaczonym do plakatów wyborczych. Lansik na każdym kroku koryto poselskie się marzy.

Kolejny Lansik na Unia Cup przyjdę zrobią mi zdjęcie i będę medialny ponieważ jestem przewodniczącym rady.

A czym się przyczyniłeś do organizacji turnieju?

Gdyby nie wielkie zaangażowanie rodziców tych dzieci to nic by nie było rozumiem jeszcze obecność Pawła Szyszaka który ufundował nagrody oraz wspiera od czasu do czasu unie a ty co?

Wolałeś banery wywiesić z podziękowaniami dla głosujących w B.O. A co do budżetu to jak to możliwe, że mogły głosować osoby niepełnoletnie? nawet dzieci z przedszkola?

I takie pytanie ile ty masz tych niebieskich koszul:)

Użytkownik Azazel edytował ten post 27 czerwiec 2019 - 10:16:27

#2 ~Ćwok~

~Ćwok~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 22:04:42

Chyba się wszyscy uwzięli.hahahaaaa

Pozdrawia ćwok i oderwany od pługa.

#3 ~takjest~

~takjest~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 20:24:46

Azazel: " A co do budżetu to jak to możliwe, że mogły głosować osoby niepełnoletnie? nawet dzieci z przedszkola?"

Głosować mogą nawet niemowlaki. PiSowski Sejm nie przewidział żadnych ograniczeń wiekowych, a PiSowski wojewoda uchyla uchwały rad gmin, które ograniczenia wiekowe dla głosujących na projekty w ramach budżetu obywatelskiego wprowadzają. 

#4 ~Jon~

~Jon~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 20:52:49

Takie strzębały nie mają zahamowań w lansowaniu siebie. Czy jest to uczciwe, ze za nasze pieniądze wisi na banerach. Dziękuje za budżet obywatelski. Żenada okropna. To ja będę np. dziękował, ze kupiłem chleb, że minęły upały, że mleko mi smakowało itp Prosty ludzik Takie strzebały wybierane są na stanowiska. Robi sobie darmową kampanie. Nie ma facio godności. Prokurator powinien go za to ścigać. Facet o takim morale sobie normalnie funkcjonuje w społeczeństwie. Takie proste społeczeństwo...

#5 ~TRUTEŃ~

~TRUTEŃ~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 09:37:29

Człowiek lewicy w Białogardzie, tak rozwalił lewicę,że nie ma ona żadnego znaczenia!

Zamiast opiekować się 95-letnią matką, wydaje jej pieniądze na siebie! Nie ma skrupułów!

Takich mamy miałkich polityków.

#6 ~MALPA~

~MALPA~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:06:50

Człowiek lewicy w Białogardzie, tak rozwalił lewicę,że nie ma ona żadnego znaczenia!

Zamiast opiekować się 95-letnią matką, wydaje jej pieniądze na siebie! Nie ma skrupułów!

Takich mamy miałkich polityków.

Tak to prawda!!!ZNAM CZŁOWIEKA, ZGADZA SIĘ, PRZYWŁASZCZA PIENIĄDZE SWOJEJ MATKI. NIE OPIEKUJE SIĘ NIĄ , TAK JAK POWINIEN!!!

#7 ~MALPA~

~MALPA~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:07:41

Tak to prawda!!!ZNAM CZŁOWIEKA, ZGADZA SIĘ, PRZYWŁASZCZA PIENIĄDZE SWOJEJ MATKI. NIE OPIEKUJE SIĘ NIĄ , TAK JAK POWINIEN!!!

#8 Azazel

Azazel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 22:05:49

Nowy lans strząbały tym razem chce się wypromować na zamknięciu drogi kolejowej. Chodząc po mieście roznosząc ulotki ze swoim wizerunkiem. Żenada szkoda, że dał się w to wciągnąć Paweł Szyszlak myślałem, że ma większe poczucie wartości no ale nic to jego sprawa. Co do naszego białogardzkiego lansera zastanawiam się ile jeszcze kitu sprzeda mieszkańcom by się promować. Masakra, że mieszkańcy kupują ten kit jak mniemam wszyscy codziennie pociągiem telepią się do gdańska wycieczki robią. Chciałabym aby ci co podpisują tą listę poparcia podpisali ile razy jechali pociągiem do Gdańska. Proponuję zamiast baneru przemalować koszule w barwach LGBT i wywiesić ze swoją podobizną lepszy efekt będzie.

#9 Azazel

Azazel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 18:41:29

Cześć❗️
➡️Jak dobrze wiecie walczę o mandat poselski.

➡️Aby dotrzeć do mieszkańców banery muszą być w każdej miejscowości i wiosce. Oprócz tego ulotki, gadżety, promocja na Fb itd.
➡️Jak wiecie to kosztuje duże pieniądze, chciałbym z moim programem dotrzeć do każdego z Was. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie.
➡️Możecie pomóc w mojej kampanii i dać szansę do nawiązania równej walki. Wystarczy, że każdy wpłaci kilkadziesiąt złotych na moje kampanijne konto.

1 baner = 25 zł
2 banery = 50 zł
4 banery = 100 zł

➡️ Liczy się każda złotówka!

➡️ Dzięki temu będę w stanie nawiązać walkę i wygrać tu, na Pomorzu Zachodnim!

Wpłaty można dokonać tylko do 20 września! Liczy się data zlecenia przelewu.

Dane do przelewu na komitetowe konto:

Mogę na Was liczyć?
PLATFORMA OBYWATELSKA RP
00-490 Warszawa, ul. Wiejska 12a
15 1020 1013 0000 0602 0005 9378
Tytułem: SEJM/Zachodniopomorskie/Tomasz Strząbała

Taka to oto prośba strząbały czyli pieniądze się skończyły czy specjalnie zrobiona afera ay ukryć lewe wpływy.

Szanowni mieszkańcy mam wielka prośbę nie dawajcie tym co pchają się do koryta oni wam tych pieniędzy nie oddadzą a jak będą już przy korycie to będą mieli was w du***.

Skoro zdecydował się startować na (p)osła to niech wydaje kasę ze swojego komitetu a nie żebra od innych.

Wpłacajmy i pomagajmy naszym mieszkańcom choćby

https://m.facebook.c...100000275659226

To jest link do naszej mieszkanki i jej tragedii co ważniejsze baner strząbały, który chce walczyć z PISEM na banery nie na program, którego nie ma.

Szanowni mieszkańcy pomóżmy Pani Joannie a nie lansowaniu się komuś komu nie zależy na nas tylko na korycie.

#10 Azazel

Azazel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 19:06:42

https://bialogardinf...ardzie-rozmowa/

Polecam niezła rozmowa gości się cieszy, że jest robiona ulica na qurła fenomen polityczny.

Więcej pieniędzy na drogi rowerowe na ulice yyy ale skąd on chce to wziąć nie napisał. Jego poprzednik vicenty mówił, że piniędzy nie ma i nie będzie.

8 strząbały ale dolna czy górna? No i poproszę aby ten pseudo prawnik pokazał aplikację.

#11 Azazel

Azazel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 19:18:33

Kolejna wrzutka na F.B

Czaplinek i jak zawsze serdeczny i gościnny Burmistrz Marcin Naruszewicz. 1f642.png:)

Podczas rozmowy poruszyliśmy temat rewitalizacji starówki w Czaplinku. Zorganizowałem spotkanie w tej kwestii z przedstawicielami Białogardu, aby wymienić doświadczenia.

Czy my mamy starówkę raczej sypiące się rudery i on zorganizował spotkanie przepraszam a z kim sam ze sobą ?

I szanowni wyborcy jak gościu który podpiął się pod KO chce wprowadzać swoje pomysły z kim? Przecież zarzeka się, że jest bezpartyjny masakra to taki nikoś dyzma

#12 Azazel

Azazel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 10 październik 2019 - 07:00:33

Pendolino w Sławnie ma się zatrzymywać aby mieszkańcy mogli jeździć do Warszawy postulat Strząbały hmmm zastanawiam się ilu by jeździło a może by tak w Białogardzie wybudować lotnisko abyśmy mogli godnie latać np. do pracy bo w Białogardzie z nią krucho

#13 Azazel

Azazel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 12 styczeń 2020 - 16:54:21

samorządowców  mimo, że nie posiadam FB jestem zapewne jak jeden z nielicznych jestem im tym panom wdzięczny za przekazywanie tych informacji i nie dopatrzyłem się tam żadnego hejtu jak to nazywają popularnie.

czytając komentarze na profilu pseudo prawnika zastanawiam si gdzie ci mieszkańcy mają  oczy pseudo władza pluje im a twarz a oni jeszcze klaskają. W szczególności Paweł Krzywy który jak zapewne wiecie kim jest Paweł to taki latawiec żołnierz każdej władzy nie wspomnę o groźbach na Fb lokalnemu reporterowi.

Mam nadzieję, że Starosta Pakuszto nie będzie robił z tego afery

i dowiemy się więcej ka działa pseudo władza.

A tak wracając do naszego celebyty toczy ktoś z oklaskujących zadał sobie pytanie skąd nasz celbryta miał pieniądze na swoją twórczą kampanię tu oświadczenie majątkowe.

http://bip.bialogard...a_Tomasz_01.pdf

Jak dla nie to za mało....

#14 Azazel

Azazel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 17:31:29

Kolejny odlot naszego miejskiego celebryty

Zapraszamy wraz z Pawłem Anuszkiewiczem Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej na spotkanie, które odbędzie się:

w dniu 22 stycznia 2020 r. (środa) o godz. 17:00 w Klubie Osiedlowym BSM przy ul. Komara 25 w Białogardzie.

Spotkanie ma charakter konsultacji społecznych dotyczących przewozów komunikacji miejskiej, kształtu linii autobusowych oraz usytuowania przystanków autobusowych w obrębie miasta Białogard, ze szczególną uwagą osiedla Olimpijczyków.

Na spotkanie zaproszeni zostali Prezes Zakładu Komunikacji Miejskiej oraz Zastępca Burmistrza Białogardu.

Przestanki wyznaczone oni konsultacje robią mieszkańcy Osiedla nie dajcie się omamić

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 19:17:54

Jak tam spotkanie w wyrocznią hahahaaaaaa 

Wybrańcy narodu tylko byli? 

Coś słabo oj słabiutko. Jak wygra to wam da pieniądze na wszystko.hahahaaaaa

#16 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 07:14:50

Co tam slychac ze smieciami? Jak wczorajsze spotkanie? Ile osob ma zlozone wnioski ile nie .czy lud sie dowie czy nie? Za duźo pytan a odpowiedzi zero.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 21:21:48

Wszystko na stronie Szczepana J.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 08:44:28

Kolejny odlot naszego miejskiego celebryty

Zapraszamy wraz z Pawłem Anuszkiewiczem Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej na spotkanie, które odbędzie się:

w dniu 22 stycznia 2020 r. (środa) o godz. 17:00 w Klubie Osiedlowym BSM przy ul. Komara 25 w Białogardzie.

Spotkanie ma charakter konsultacji społecznych dotyczących przewozów komunikacji miejskiej, kształtu linii autobusowych oraz usytuowania przystanków autobusowych w obrębie miasta Białogard, ze szczególną uwagą osiedla Olimpijczyków.

Na spotkanie zaproszeni zostali Prezes Zakładu Komunikacji Miejskiej oraz Zastępca Burmistrza Białogardu.

Przestanki wyznaczone oni konsultacje robią mieszkańcy Osiedla nie dajcie się omamić

A jednak załatwili i przystanek na ulicy Stamma będzie,

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 16:59:50

A jednak załatwili i przystanek na ulicy Stamma będzie,

No i super sukces bhawo bhawo bhawo.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 09:23:23

No i super sukces bhawo bhawo bhawo.