Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

LAMENT STRZĄBAŁY

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azazel

Azazel

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:00:37

Wpis z F.B Strząbały

Tak, to prawda. Prokurator Okręgowy chce zwolnić mnie z pracy. Jestem winien Wam garść informacji.

➡️W styczniu 2016 roku, spośród 35 kandydatów uzyskałem najlepszy wynik w konkursie na asystenta prokuratora.
➡️Brakuje mi 8 miesięcy stażu, aby móc podejść na przykład do egzaminu adwokackiego bez zaliczania aplikacji.
➡️Moja praca podlega ocenie przez przełożonych. Trzy spośród czterech opinii były dobre, jedna zadowalająca.
➡️W styczniu 2019 roku wystąpiłem do Ministra Sprawiedliwości z apelem o rezygnację z likwidacji Wydziału Pracy w Sądzie Rejonowym w Białogardzie. Rada Miejska jednogłośnie podjęła w tej sprawie oficjalne stanowisko.
➡️25 stycznia 2019 roku Ministerstwo zrezygnowało z likwidacji Sądu Pracy.
➡️11 marca 2019 roku do biura Rady Miejskiej trafił wniosek o wyrażenie zgody na zwolnienie mnie z pracy. Wniosek został podpisany przez Prokuratora Okręgowego w Szczecinie, z którym nigdy nie miałem nawet okazji porozmawiać.
➡️W ostatnich miesiącach byli zatrudniani nowi asystenci prokuratorów.
➡️Obszerna korespondencja wymieniona pomiędzy Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Maciejem Siwkiem a Prokuratorem Okręgowym nie rozwiała w żaden sposób wątpliwości co do przyczyn zwolnienia mnie z pracy.
➡️Nie mam wątpliwości, że kluczową przesłanką do zwolnienia mnie z pracy jest mój sprzeciw wobec likwidacji Sądu Pracy w Białogardzie, a także nieobecności w pracy związane z uczestnictwem w pracach Rady.
➡️Dziś odbyły się 4 komisje Rady Miasta. Wszystkie jednogłośnie zagłosowały za odmową zgody na zwolnienie mnie z pracy.

Dziękuję za okazane wsparcie. Wierzę, że jutro, podczas sesji Rady Miasta przekonam Radnych do zagłosowania za odmową zwolnienia mnie z pracy.

Chcę wyraźnie podkreślić, że ta sytuacja w żaden sposób nie zmieni mojego podejścia do pracy na rzecz mieszkańców. Wręcz przeciwnie, zamierzam jeszcze ciężej pracować dla naszego Miasta.

Tak, to prawda. Prokurator Okręgowy chce zwolnić mnie z pracy. Jestem winien Wam garść informacji.

A co to mieszkańców obchodzi? Czy jak mieszkańcy Białogardu byli są i będą zwalniani to też maja pisać  na F.B i rada miasta będzie debatować?

Nie mam wątpliwości, że kluczową przesłanką do zwolnienia mnie z pracy jest mój sprzeciw wobec likwidacji Sądu Pracy w Białogardzie, a także nieobecności w pracy związane z uczestnictwem w pracach Rady.

Nie ma wątpliwości przecież zawsze jak się kogoś zwalnia z pracy podaję się podstawę prawną to prawie prawnik nie wie?

Nieobecność w pracy ze względu na pracę w szczecinie i sprawowanie funkcji przewodniczącego jak to połączyć?

Mam dobrą radę nie mazgaj się i nie becz masakra jeszcze na F.B o tym pisać słabo to wygląda co innej pracy nie znajdziesz? W rybach potrzebują będziesz miał blisko.

Zbliżają się zbiory borówki tam też przecież masz znajomych.

Proponuję zgłosić fakt Arłukowiczowi lub Bodnarowi znawcy od zatrzymania morderców. Może dadzą ci pracę przekwalifikuj się.

Przestań się lansować tylko weź się do roboty na rzecz miasta a nie wywieszasz banery w miejscu przeznaczonym do plakatów wyborczych. Lansik na każdym kroku koryto poselskie się marzy.

Kolejny Lansik na Unia Cup przyjdę zrobią mi zdjęcie i będę medialny ponieważ jestem przewodniczącym rady.

A czym się przyczyniłeś do organizacji turnieju?

Gdyby nie wielkie zaangażowanie rodziców tych dzieci to nic by nie było rozumiem jeszcze obecność Pawła Szyszaka który ufundował nagrody oraz wspiera od czasu do czasu unie a ty co?

Wolałeś banery wywiesić z podziękowaniami dla głosujących w B.O. A co do budżetu to jak to możliwe, że mogły głosować osoby niepełnoletnie? nawet dzieci z przedszkola?

I takie pytanie ile ty masz tych niebieskich koszul:)

Użytkownik Azazel edytował ten post 27 czerwiec 2019 - 10:16:27

#2 ~Ćwok~

~Ćwok~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 22:04:42

Chyba się wszyscy uwzięli.hahahaaaa

Pozdrawia ćwok i oderwany od pługa.

#3 ~takjest~

~takjest~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 20:24:46

Azazel: " A co do budżetu to jak to możliwe, że mogły głosować osoby niepełnoletnie? nawet dzieci z przedszkola?"

Głosować mogą nawet niemowlaki. PiSowski Sejm nie przewidział żadnych ograniczeń wiekowych, a PiSowski wojewoda uchyla uchwały rad gmin, które ograniczenia wiekowe dla głosujących na projekty w ramach budżetu obywatelskiego wprowadzają. 

#4 ~Jon~

~Jon~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 20:52:49

Takie strzębały nie mają zahamowań w lansowaniu siebie. Czy jest to uczciwe, ze za nasze pieniądze wisi na banerach. Dziękuje za budżet obywatelski. Żenada okropna. To ja będę np. dziękował, ze kupiłem chleb, że minęły upały, że mleko mi smakowało itp Prosty ludzik Takie strzebały wybierane są na stanowiska. Robi sobie darmową kampanie. Nie ma facio godności. Prokurator powinien go za to ścigać. Facet o takim morale sobie normalnie funkcjonuje w społeczeństwie. Takie proste społeczeństwo...

#5 ~TRUTEŃ~

~TRUTEŃ~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 09:37:29

Człowiek lewicy w Białogardzie, tak rozwalił lewicę,że nie ma ona żadnego znaczenia!

Zamiast opiekować się 95-letnią matką, wydaje jej pieniądze na siebie! Nie ma skrupułów!

Takich mamy miałkich polityków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych