Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Łazienka retro

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kobata~

~kobata~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 13:56:23

Łazienka w stylu retro jest moim marzeniem od dawna, ale nie wiem jak stworzyć taki styl. Proszę, doradźcie mi kolor ścian.

#2 ~Ekspert Śmieszka~

~Ekspert Śmieszka~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 14:27:19

Idź do sklepu z farbami. Na forum są tylko naciągacze, którzy sami siebie reklamują. (jak ty zrobisz za chwilę) Wybierz farby Dulux/Beckers/Tikkurila

#3 warmo

warmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 09:05:40

Przy aranżowaniu takiej łazienki liczą się szczegóły więc polecam np. https://www.dozownik...-c-364_218.html tutaj sobie zerknąć sądzę, że takie dozowniki będą idealnie pasowały do stylu retro. Swoją drogą skąd inspiracja na akurat ten styl? Sama mam taką łazienkę i ja zdecydowałam się na to gdy zobaczyłam fajny projekt w telewizji, a Ty? :)

#4 ~gabrychna~

~gabrychna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 16:08:13

Taka łazienka w stylu retro to kojarzy mi się z wolnostojącą wanną, zobacz sobie w Swissliniger. Ja u nich zamawiam taką w formie liścia, coś pięknego

#5 MireK83

MireK83

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 10:21:03

To prawda, że styl retro może kojarzyć się z wolnostojącymi wannami - oprócz tego postawiłbym również na miedziane dodatki - kran, nożki do wanny (ewentualnie jakieś maskownice). Zachęcam do wypróbowania wyszukiwarki produktów na https://domni.pl/pro...ny-wolnostojace, a także do skorzystania z tamtejszej bazy magazynu w którym dokładnie odwołano sie do opisu różnych styli (nie tylko retro, ale też klasycznego, vintage, glamour, skandynawskiego, nowoczesnego...). 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych