Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Leczenie tlenem

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:11:02

Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tlenoterapią, leczeniem tlenem i może podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda taka kuracja, ile czasu trzeba chodzić, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Problem to schorzenia neurologiczne, a raczej jedno poważne, czyli nasilające się z biegiem lat bóle migrenowe. Bardzo proszę o kontakt.

#2 ~rrta~

~rrta~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 07:49:28

U mojego syna wyraźnie wzrosła koncentracja, dzięki zastosowaniu komory hiperbarycznej. Terapia przy ul. Korabnickiej 7A w Skawinie. U nas dojazdowo, ale się opłaciło. Przede wszystkim syn wysypia się, nie ma napadów bezsenności, a to się zdarzało bardzo, bardzo często. Dużo plusów naprawdę. Dziecko autystyczne, ale ze znaczącą poprawą, bo stosujemy sporo innowacyjnych rozwiązań. Chodzimy, gdzie się da, ale komora hiperbaryczna w OxyTerapia do tej pory najlepsza.

#3 warmo

warmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 30 październik 2019 - 14:53:17

No to jezeli masz wątpliwości gdzie najlepiej stosować takie leczenie sprawdź w internecie opinie różnych klinik i będziesz mieć czarno na białym. Wydaje mi się, że tak najlepiej postąpić, bo nie problem wybrać pierwszą lepsza klinike tylko bardzo prawdopodobne, ze pozniej bedziesz zalowac...

#4 bestmed90

bestmed90

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 31 październik 2019 - 10:40:13

Miałem i bardzo pomogło. Jak długo trzeba chodzic? Każdy przypadek jest inny niestety ale raczej jest to długi czas 

https://best-med.pl/...pielegniarskie/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych