Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 00:12:40

szkoda tylko, że dzierżawca nie pomyślał o uldze w opłatach dla osób, które tylko przyjeżdżają na godzinę na samo pływanie. Nie brudzą, nie zostawiają śmieci, nie palą grilla. Codziennie 5 zł, to za dużo dużo, dlatego zrezygnowałam z tego jeziora.

#2 ~biedroneczka~

~biedroneczka~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 06:16:43

co za mózg... tu płacisz 5 pln i możesz siedzieć cały dzień ale skoro jesteś "złotówą" to płać w tym swoim sanatorium 35pln, no tak- tam masz dodatkowo sporo uciech w tej cenie :)

#3 ~kordziu~

~kordziu~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 06:24:17

Jak ktoś lubi, to spuszczanie krwi pijawkami też ma tam gratis.

#4 ~kordziu~

~kordziu~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 06:25:50

Jak ktoś lubi upuszczanie krwi pijawkami, to 5zł nie jest dużo za takie leczenie.

#5 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 09:52:18

Miejsce rzeczywiście godne polecenia. Dzierżawca na medal. Pijawek nie spotkałem :-)

#6 Falal1ty

Falal1ty

Szczery komentator

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1389 postów

Napisano 20 lipiec 2010 - 09:55:40

Wszędzie tylko zdziercy szukają sposobu jak zarobić... Nie ma gdzieś jeziora gdzie można posiedzieć za darmo?

#7 Kaszub

Kaszub

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 20 lipiec 2010 - 09:57:12

Można by pokusić się o bardziej rzetelny artykuł i napisać, że istnieją przeciwskazania związane ze stosowaniem borowiny (http://www.ochoroba....ia-zastosowanie). Co prawda nie jest to to samo co kąpiele w uzdrowiskach, ale jednak istnieją pewne niebezpieczeństwa, o których należy wspomnieć.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 10:40:45

Dlaczego mam płacic za wejście nad jezioro, które nie ma ratownika? Dzierżawca jest chamski i butny!Wcale nie jest za czysto na tej plaży, ostatnio kilka osób ( w tym ja) rozciąłem sobie nogę szkłem na plaży!!!

#9 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 10:55:08

co za mózg... tu płacisz 5 pln i możesz siedzieć cały dzień ale skoro jesteś "złotówą" to płać w tym swoim sanatorium 35pln, no tak- tam masz dodatkowo sporo uciech w tej cenie :)

nie jestem złotówą, nie mam tyle czasu i ochoty, by siedzieć tam w tym kurzu cały dzień. Chcę przyjechać po pracy na godzinę.

#10 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 10:56:48

Wszędzie tylko zdziercy szukają sposobu jak zarobić... Nie ma gdzieś jeziora gdzie można posiedzieć za darmo?

jest i to o wiele bliżej j.Policko - kierunek Lubiatowo

#11 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 12:21:09

Kawalek za jeziorem czernym, dokladnie za niedalinem przed tabliczka ,,czacz'' skreca sie w lewo i jest super czyste jeziorko i przy okazji mozna wypozyczyc lodke, rowerek czy tez kajak za 8zł, a za wjazd nic sie nie placi. Lepiej wydac te grosze na jakas atrakcje niz na wjazd. pzdr:)

#12 ~zyczliwa~

~zyczliwa~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 12:35:55

A ja slyszalam, ze miejscowi tam konie myją. A pozniej ludzie sie nacieraja tym konskim lajnem i sie ciesza, ze beda zdrowsi

#13 MistrzuAZS

MistrzuAZS

Lokalny Patriota

• PipPipPipPip
  • 870 postów

Napisano 20 lipiec 2010 - 13:07:28

J. Policko jest za darmo, ale ja za tym jeziorem nie przepadam. O ile pamięć mnie nie myli, to Jezioro Rosnowskie jest za darmo, Jezioro Czaple k. Wyszeborza jest za darmo, ale jak przyjedziesz rowerem, czy będziesz pieszo, bo za samochód zapłacisz 7 zł. W Cewlinie też kasują za samochód, a jak przyjedziesz rowerem, to dajesz za 2 zł (czyli za osobę i za rower). Na Parnowskim płacisz za samochód chyba 5 zł.

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 13:08:29

ale TY zyczliwa :P

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 19:41:17

dokladnie na hajce tez siedzi jakis kulawy troll i usiluje kasowac za wszystko wlacznie za parkowanie w miejscu gdzie jest to za darmo. Dostal w zeszlym roku ode mnie opier....ol to malo kul nie pogubil

#16 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 21:19:22

Czyżbyś nie wiedział, że nic darmo nie? Nawet ksiądz nie modli się za darmo. Miejsce na parkingu blisko morza kosztuje od 7 do 10 zł

#17 Falal1ty

Falal1ty

Szczery komentator

• PipPipPipPip
  • 1389 postów

Napisano 22 lipiec 2010 - 08:59:16

Czyżbyś nie wiedział, że nic darmo nie? Nawet ksiądz nie modli się za darmo. Miejsce na parkingu blisko morza kosztuje od 7 do 10 zł

Wiele rzeczy jest za darmo, parking blisko morza też, wystarczy wiedzieć gdzie. Tak samo z jeziorami... Trzeba tylko znaleźć takie, przy którym nie siedzi jakiś stary troll albo zasyfiała trollica.

#18 ~internetowy~

~internetowy~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 11:04:55

A internetowi mają za darmo ;-)

#19 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 11:38:53

Wiele rzeczy jest za darmo, parking blisko morza też, wystarczy wiedzieć gdzie. Tak samo z jeziorami... Trzeba tylko znaleźć takie, przy którym nie siedzi jakiś stary troll albo zasyfiała trollica.

#20 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 11:45:50

ciekawe czy tam gdzie za darmo? jest taki porządek jak w miejscach gdzie jest pobierana opłata,śmieci pewnie leżą przy samym kocyku gdzie się opalacie...miły ten odpoczynek z pewnością.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych