Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lecznicze złoto

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 14:04:31

Cześć! Szukam informacji na temat leczniczego działania złota. Już parę razy czytałam w necie o przypadkach osób, którym złoto pomogło w różnych problemach chorobowych. Ktoś ma podobne doświadczenia? O jakie złoto dokladnie chodzi i gdzie takie lecznicze kupić żeby faktycznie było bezpieczne? Co ze srebrem, też pomaga na zdrowie? Piszcie, może nie tylko mi się przydadzą takie informacje.

Lecznicze złoto

#2 szymonsvs

szymonsvs

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 23:27:22

Nurtuje mnie to od dłuższego czasu też. Ciekawi mnie rozwiązanie tego zgadanienia.

#3 ~alaa~

~alaa~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 11:43:10

Dużo ludzi teraz się interesuje medycyną naturalną, myślę, że za jakiś czas te duże firmy farmakologiczne będą upadać o ile nie przekształcą się właśnie w producentów naturalnych ekologicznych środków bliższych organizmowi człowieka. Sama bardzo sobie chwalę szczególnie kurację złotem, kupuję specjalne nano koloidalne na proaktiv.pl. Poprawia wygląd i zdrowie skóry, ale jeszcze lepiej wpływa na to co wewnątrz organizmu. Serce, mózg, bóle stawowe – na wszystko to pomaga właśnie złoto.

#4 Beegos

Beegos

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 14:46:20

Ja osobiście nie stosuję, żadnych ziół. Nie jest mi to potrzebne w moim życiu.

#5 ulex

ulex

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 15:43:48

Ten temat jest dosyć często poruszany na innych forach. Informacji pod tym kątem zdecydowanie nie brakuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych