Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Lecznicze złoto

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 14:04:31

Cześć! Szukam informacji na temat leczniczego działania złota. Już parę razy czytałam w necie o przypadkach osób, którym złoto pomogło w różnych problemach chorobowych. Ktoś ma podobne doświadczenia? O jakie złoto dokladnie chodzi i gdzie takie lecznicze kupić żeby faktycznie było bezpieczne? Co ze srebrem, też pomaga na zdrowie? Piszcie, może nie tylko mi się przydadzą takie informacje.

Lecznicze złoto

#2 szymonsvs

szymonsvs

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 23:27:22

Nurtuje mnie to od dłuższego czasu też. Ciekawi mnie rozwiązanie tego zgadanienia.

#3 ~alaa~

~alaa~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 11:43:10

Dużo ludzi teraz się interesuje medycyną naturalną, myślę, że za jakiś czas te duże firmy farmakologiczne będą upadać o ile nie przekształcą się właśnie w producentów naturalnych ekologicznych środków bliższych organizmowi człowieka. Sama bardzo sobie chwalę szczególnie kurację złotem, kupuję specjalne nano koloidalne na proaktiv.pl. Poprawia wygląd i zdrowie skóry, ale jeszcze lepiej wpływa na to co wewnątrz organizmu. Serce, mózg, bóle stawowe – na wszystko to pomaga właśnie złoto.

#4 Beegos

Beegos

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 14:46:20

Ja osobiście nie stosuję, żadnych ziół. Nie jest mi to potrzebne w moim życiu.

#5 ulex

ulex

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 15:43:48

Ten temat jest dosyć często poruszany na innych forach. Informacji pod tym kątem zdecydowanie nie brakuje.

#6 ~majkkk~

~majkkk~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 14:34:02

W kwestii złota medycznego to warto kupować przez stronę proaktiv.pl. Mają duże doświadczenie, wiedzą jak produkować takie preparaty żeby były jak najbardziej efektywne. Malutkie cząsteczki czystego złota, do tego przebadana krystalicznie czysta woda – tutaj wszystko jest wyprodukowane zgodnie ze standardami, a nie chałupniczo, jak to niektórzy robią a potem sprzedają w necie.

#7 Winnetou

Winnetou

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 17:59:01

Jakoś jestem sceptyczny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych