Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lepszy Koszalin kłamie - Wilki to kampania Pana Wezgraja!

Wezgraj Lepszy Koszalin LK koncert Wilki

106 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 20:24:10

No i wyszło wszystko na jaw. Lepszy Koszalin miał nadzieję, że darmowy koncert będzie ich promocją bez wrzucania w koszty kampanii. Ale sąd stanowi inaczej. Czy starczy im środków do końca kampanii ?

Jak to czy starczy? On już przekroczył limit!

To jest sprawa dla prokuratury! NIE dla takiego kandydata!

#22 ~STUDENCI 2 i 3 ROKU~

~STUDENCI 2 i 3 ROKU~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 20:27:04

Jestem studentką PK.

Nikt z moich koleżanek i kolegów studentów nie darzy Artura Wezgraja sympatią. Nie chcemy miec z nim nic wspólnego.

Zamiast zająć sie nami STUDENTAMI zajął się Polityką i dziwnymi sprawami.

Panie REKTORZE prosimy o reakcję - MY STUDENCI POLITECHNIKI KOSZALINSKIEJ NIE CHCEMY BY NA UCZELNI ZATRUDNIALI BYLI LUDZIE ZAJMUJĄCY SIE POLITYKĄ! NIE CHCEMY MIESZANIA NASZEJ UCZELNI Z POLITYKĄ. ŻĄDAMY NATYCHMIASTOWEGO USUNIĘCIA Z WŁADZ ARTURA WEZGRAJA

#23 ~Mariusz z Karlina~

~Mariusz z Karlina~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 20:30:08

Jestem studentką PK.

Nikt z moich koleżanek i kolegów studentów nie darzy Artura Wezgraja sympatią. Nie chcemy miec z nim nic wspólnego.

Panie REKTORZE prosimy o reakcję - MY STUDENCI POLITECHNIKI KOSZALINSKIEJ NIE CHCEMY BY NA UCZELNI ZATRUDNIALI BYLI LUDZIE ZAJMUJĄCY SIE POLITYKĄ! NIE CHCEMY MIESZANIA NASZEJ UCZELNI Z POLITYKĄ. ŻĄDAMY NATYCHMIASTOWEGO USUNIĘCIA Z WŁADZ ARTURA WEZGRAJA

m.in. dlatego nie wybrałem Politechniki Koszalińskiej jak szedłem na studia. Trzeba było zrobiic tak samo

#24 ~Luki~

~Luki~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 20:32:07

A taki uczciwy człowiek się wydawał. Dobrze, że Pan Ostaszewski złożył przeciwko Panu Wezgrajowi zawiadomienie do prokuratury ws koncertu Wilków. Brawo Panie Adamie.

#25 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 20:37:47

Człowiek chory na władzę. Pracowałam kilka lat temu na Politechnice i mogę śmiało powiedzieć, że ten człowiek zawłaszczył całą władzę na uczelni. A każdy przecież wie, że Kanclerz uczelni jest odpowiedzialny tylko za sprawy organizacyjne.

#26 ~Student~

~Student~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 20:41:54

Jestem studentką PK.

Dołączam się do apelu! Kłamstwo potwierdzone! Jak taka osoba może być Kanclerzem? A tym bardziej kandydatem na prezydenta! 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 20:44:59

A ludzie i tak was i wasze kłótnie mają w du***. możecie się podpisywać Danka, Luki, Mariusz i jak tylko chcecie . Mylicie że mieszkańców to rusza ?? Wchodzicie na forum, nabijacie sobie posty - dowartościujecie się tym ?? Wasze posty czyta może 0,0005 % mieszkańców a i tak tylko wasze własne komitety wyborcze to czytają i komentują. Jesteście żenujący, w sumie czemu się dziwic , nic więcej nie potraficie poza kuciem i intrygami. Na wolnym rynku, bez poparcia kolegów sobie nie poradzicie. Przykre to, ze tacy ludzie chcą rządzić moim miastem.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 20:46:54

Jestem studentką PK.

i postanowiłaś/eś kolego z kolanem na głowie napisać to na forum GK24?? Piękny apel. Odważny/na jesteś. Brawo

#29 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 20:51:54

Szczyt obłudy Wezgraja! Szydło wyszło z wora. Krzyczą o transparentnym prawie a sami psują obyczaj. Oszukują wszystkich dookoła. Jeżeli teraz będą wmawiać, że tak potężny koncert kosztował niewiele to znaczy, że są skłonni zrobić wszystko, żeby wygrać. Takiego prezydenta chcecie??? Ja nie.

#30 ~Andi~

~Andi~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 21:21:42

Ogłupili Ludzi !!! Darmowy koncert, który miał tylko jeden cel AGITACJĘ WYBORCZĄ

#31 ~balon~

~balon~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 22:17:26

jakby Nowe nie kłamał to by nie musiał bulić 1.000 - a tak to przepraszać i płacić. Okłamywaliście ludzi przez cztery lata i starczy już... chłopaki - zajmijcie się dziewczynami swoimi czy tam chłopakami na lody zabierzcie, do kina a nie całe dnie przed kompem i farmazonicie tylko i szczekacie...

#32 ~Czy Wezgraj ma honor?~

~Czy Wezgraj ma honor?~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 07:25:11

Panie Wezgraj czy ma pan honor?
Przeproś pan pana Ostaszewskiego i zrezygnuj z kandydowania

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 07:31:02

Jestem studentką PK.

e, studenci z Dworcowej 10 wam sie chyba w tych d....ch poprzewracało.prosze sie podpisac.

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 07:49:49

Wezgraj i prezes Per Media zasłaniali się niepamięcią  w sądzie w sprawie kosztów organizacji koncertu. Czyli Wezgraj nie przedstawił jednak żadnych rachunków, że za koncert zapłacił ?

Tę sprawę naprawdę musi dogłębnie wyjaśnić prokuratura, bo wydany wyrok w trybie wyborczym, to jest zupełnie coś innego.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 07:58:09

KŁAMLIWA POLITYKA PLATFORMY SKUTKUJE NIE TYLKO KOSZTAMI FINANSOWYMI DLA MIASTA ALE RÓWNIEŻ DLA JEJ POJEDYNCZYCH ŻOŁDAKÓW ! PŁAĆ 1.000 - PRZEPRASZAJ HULTAJU

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 08:32:20

KŁAMLIWA POLITYKA PLATFORMY SKUTKUJE NIE TYLKO KOSZTAMI FINANSOWYMI DLA MIASTA ALE RÓWNIEŻ DLA JEJ POJEDYNCZYCH ŻOŁDAKÓW ! PŁAĆ 1.000 - PRZEPRASZAJ HULTAJU

Chcieliście 15 tysięcy. Czyli przewinienie nie takie wielkie, skoro sąd zasądził tylko 1 tysiąc. Swoją drogą sam Wezgraj zgotował sobie taki los, chcąc wszystkich wykiwać. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi. Panie Wezgraj - proszę wliczyć koszty koncertu w koszty kampanii i nie kompromitować się więcej !

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 10:20:39

wysokość kary jest nieistotna - ISOTĄ JEST WINA TOMASZA NOWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST KARA ZNACZY WINNY !!!! PŁACZ I PŁAĆ - TO SĄ KONSEKWENCJE MÓWIENIA NIEPRAWDY !!!

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 10:31:36

wysokość kary jest nieistotna - ISOTĄ JEST WINA TOMASZA NOWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST KARA ZNACZY WINNY !!!! PŁACZ I PŁAĆ - TO SĄ KONSEKWENCJE MÓWIENIA NIEPRAWDY !!!

Jeżeli wyrok jest tak wspaniały dla Wezgraja, to dlaczego składa apelację ?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 15:59:32

wyrok potwierdza winę pana Nowe ale pewnie wysokość kary jest niesatysfakcjonująca - każdy z nas ma inne poczucie sprawiedliwości - jednego taka kara zadowala drugiego nie, proste...

Kwestia też jest taka z popełniającymi przestępstwa (wykroczenia) żeby kara odstraszała przed kolejnym łamaniem prawa, może pan Artur ma wrażenie że ten tysiąc nie nic nie zmieni w prowadzeniu kampanii przez Platformę Obywatelską - a może 10 tysięcy już tak... poza tym niezapominajmy że kasa idzie na szczytny cel więc ja tam jestem za odwoływaniem jak najbardziej - nie zbiednieją...

#40 ~Janik~

~Janik~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 18:31:48

Ogłupili Ludzi !!! Darmowy koncert, który miał tylko jeden cel AGITACJĘ WYBORCZĄ

bylem z rodzinka na wystepie i zadnej agitacji nie widzialem nie slyszalem,topanika parti oszu...tak sie widac boja utraty stolkow nic wiecej dlatego tak szkaloja czlonkow.LK. ktorzy tylko chca Lepszego Koszalina i dzialac na rzecz spoleczenstwa i Miasta,wstyd panowie z po rozliczcie afery lepiej pa

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wezgraj, Lepszy Koszalin, LK, koncert, Wilki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych