Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 08:31

Oj dostrzegam wielki chaos i niekompetencje członków komisji i pracowników mieszkaniówki Koszalina. Od kiiedy to odmownie rozpatrzone wnioski dalej się rozpatruje po kilku latach? Oj taki porządek u was jest jak przy ustalaniu stawek czynszu, że Miasto Koszalin ma zwracać mieszkańcom budynków komunalnych niesłusznie naliczone czynsze.

#2 ~koszalinianin~

~koszalinianin~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 10:07

Bałagan jak w każdej dziedzinie w naszym KOSZALINKU. Taką mamy władzę, wszystko z du....py strony podchodzą do wszystkiego.

#3 ~Wiedzący~

~Wiedzący~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 11:35

Oj chyba to nie do końca prawda, że wszyscy członkowie Komisji pracują bezpłatnie. Wiem, że do 2010 roku, tylko radni nie pobierali diet, natomiast pozostali członkowie tak i to wcale niemałe pieniądze. Chyba, że coś się w tym względzie zmieniło i nowy prezydent zmienił rozporządzenie poprzednika?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 11:51

Oj chyba to nie do końca prawda, że wszyscy członkowie Komisji pracują bezpłatnie. Wiem, że do 2010 roku, tylko radni nie pobierali diet, natomiast pozostali członkowie tak i to wcale niemałe pieniądze. Chyba, że coś się w tym względzie zmieniło i nowy prezydent zmienił rozporządzenie poprzednika?

O ile wiem jest jak piszesz, radni za darmo a reszta pobiera wynagrodzenie.
Całe GK24, zero kompetencji, nawet sprawdzic im sie nie chce.

#5 Koszalineo

Koszalineo

"mistrz lokalnego forum internetowego"

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4711 postów

Napisano 21 luty 2013 - 12:52

Masz rację. Ja, zwykły człowiek, potwierdziłem to w minutę. Pani red. Sutryk mogła nie dość, że zrobić to samo, to jeszcze uruchomić swoje kontakty i zweryfikować nie wiadomo skąd zaczerpniętą informację.

Zarządzenie Nr 18/76/11
Prezydenta Miasta Koszalina
z dnia 24 stycznia 2011r.

§3

1. Członkowie Społecznej Komisji Mieszkaniowej, z wyjątkiem członków będących radnymi,
otrzymują wynagrodzenie:

1) za każdorazowy udział w posiedzeniu na którym będą opiniowane wnioski o przydział
lokali mieszkalnych, w wysokości:
a) Przewodniczący Komisji - 15% minimalnego wynagrodzenia za pracę pracowników
określonego w ustawie z dnia 10 października 2002r. o minimalnym wynagrodzeniu
za pracę ( Dz. U. z 2004r. Nr 200, poz. 1679, Nr 240, poz. 2407 oraz nr 157, poz. 1314
z 2005r.).
B) Członek Komisji – 10% minimalnego wynagrodzenia za pracę pracowników
określonego w ustawie z dnia 10 października 2002r. o minimalnym wynagrodzeniu
za pracę (Dz. U. z 2004r. Nr 200, poz. 1679, Nr 240, poz. 2407 oraz nr 157, poz. 1314
z 2005r. )
2) za weryfikację warunków mieszkaniowo – bytowych wnioskodawców, biorący udział
w wizji w kwocie 50zł za każdy wniosek.
2. Wynagrodzenie płatne będzie w przypadku ust.1 pkt 1 w oparciu o listę obecności,
a w przypadku ust.1 pkt 2 w oparciu o sporządzony protokół z wizji, na zasadach
określonych w umowie zawartej z członkiem Społecznej Komisji Mieszkaniowych.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 12:57

Na miejscu P. Sutryk bym sie pod ziemie zapadl.
I takie wlasnie rewelacje i wlasne fantazje opisuje w gazecie...
I jeszcze odplatne "Piano" smiech

#7 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 13:58

Oszusci wypowiadajac sie na temat komisji brak slow mieszkam w loszalinie na stancji pracuje i jestem bez meldunku stalego za stanje place1200zl chodzilam i tu i tam i odsylali mnie z kwitkiem a distaja ludzie gdzie maja gdzie mieszkac w tym je***ym kraju niema sprawiedliwosci :(za zal ze tak jest masakra znieczulica nawet do rematu niechca dac!!!!

#8 ~młody koszalim~

~młody koszalim~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 01:17

jestem młodym chłopakiem ktury nie dawo wyszed z wiedzenia i dowiedziałem sie ze nie mam tak na prawde wrucić bo straciłem mieszakie bo mama nie płaciła za mieszaknie po niewasz była troche chorowita i nie pracowła moja mama jest teraz w schronisku dla bez domnny a ja nie pujdę tam poniewasz tam jest tragicznie mieszkam w koszalinie a dokładnie na ulicy może w kocu ktoś mi pomorze ale bym chciał dostać mieszkanie ale jak narazie to muszę mieszkać u rużnych kolegach bo nie mam gdzie wracać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych