Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ !

JAK I TAK

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PLUMPLUM~

~PLUMPLUM~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2012 - 21:50

Przepraszam z góry za to co napisze to jest waSZA sprawa, ale już pisze o co chodzi.
Jesteście, aż tak nie świadomi swojej głupoty, czy tak macie. Z ciekawości poszedłem do chińczyka
bo ludzie mówili, że tam tak tanio itp. Kobita kupiła kurtkę zimową za 150 zł ( ponad ) , spodnie, buty ponad 100 zł. Tam nie ma nic taniego takie same ceny jak w sklepach po 4 zł a nawet w nich są tańsze.
Zegarki, portmonetki, talerze, długopisy, szklanki i inne pierdoły są nawet tańsze w tych po 4.
Nie wiem co was tak ciągnie tam, ale kurtki spodnie bluzy są w podobnych cenach jak w sklepach i dużo ładniejsze. I to, co ktoś mówi, że tam tak tanio.To : GÓWNO PRAWDA. W du*** BYLIŚCIE I TYLE WIECIE CO ZJECIE A .......

#2 ~Darth Maul~

~Darth Maul~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 17:31

No i nie wiecie co czynicie,. a ~PLUMPLUM~ wie... Człowieku, nie podoba Ci się - nie chodź tam... Nie udawaj, że pozjadałeś wszystkie rozumy i jako jedyny widzisz niesprawiedliwość, zło, nieprawidłowości na świecie... Myślisz, że wszyscy sa głupi a Ty jeden mądry? Wyluzuj...

#3 ~Kibol~

~Kibol~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 17:40

Przepraszam z góry za to co napisze to jest waSZA sprawa, ale już pisze o co chodzi.
Jesteście, aż tak nie świadomi swojej głupoty, czy tak macie. Z ciekawości poszedłem do chińczyka
bo ludzie mówili, że tam tak tanio itp. Kobita kupiła kurtkę zimową za 150 zł ( ponad ) , spodnie, buty ponad 100 zł. Tam nie ma nic taniego takie same ceny jak w sklepach po 4 zł a nawet w nich są tańsze.
Zegarki, portmonetki, talerze, długopisy, szklanki i inne pierdoły są nawet tańsze w tych po 4.
Nie wiem co was tak ciągnie tam, ale kurtki spodnie bluzy są w podobnych cenach jak w sklepach i dużo ładniejsze. I to, co ktoś mówi, że tam tak tanio.To : GÓWNO PRAWDA. W du*** BYLIŚCIE I TYLE WIECIE CO ZJECIE A .......

AUTOREKLAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tam kupuję i będę kupować i ch....j Ci do tego że przepłacam,moja sprawa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych