Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Żołnierz~

~Żołnierz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 21:13:11

Dlaczego dzieci żołnierzy zawodowych mają być gorsze od dzieci cywilów.Dlaczego ojciec nie morze spędzić trochę czasu ze swoim dzieckiem będąc żołnierzem.Czy nasze prawo musi być tak zrobione aby ktoś zawsze był pokrzywdzony.Boleję nad tym ,że prawo robią sami idioci.

#2 ~chatom~

~chatom~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 23:15:38

Żołnierze mają ograniczone prawa obywatelskie i to nie tylko w tym przypadku.Nie mozna prowadzic działalności gospodarczej,politycznej,społecznej..do tego dochodzi i to..Dlatego bardzo mnie to dziwi że zabierane są przywileje, ponieważ prawo wobec żołnierzy jest bardziej rygorystyczne..Nie będzie urlopów ojcowskich natomiast sa prowadzone prace nad ograniczeniem woli żołnierza np.dotyczące udziału żółnierza w misjach.. chcą wszystkio zabrac nie dając w zamian nic..ciekawe do czego to doprowadzi?Może będzie tak jak w innych armiach gdzie żołnierzami są obcokrajowcy z trzeciego świata.. chyba nie o to nam chodzi?

#3 ~agawa~

~agawa~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 07:36:41

Policja i Państwowa Straż Pożarna też nie dostaną - czy oni są gorsi? a może za swoją służbę dla kraju i ludzi będa karani??

#4 ~tao1111~

~tao1111~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 22:19:47

To prawda, że żołnierze dziś są pozbawiani praw publicznych i ich przywilejów, dlatego tez trzeba się mocno zastanowić by wstępować do woja za 1800 do ręki i po 12 latach usłyszeć... przykro nam nie ma dla pana(i) już kolejnego kontraktu i składki poszły w błoto, a do emerytury zamiast bliżej jest dalej. zamiast na ojcowski tydzień trzeba by poszli na lekarski i się wyrówna.

#5 ~wara~

~wara~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 22:23:20

Żołnierze mają ograniczone prawa obywatelskie i to nie tylko w tym przypadku.Nie mozna prowadzic działalności gospodarczej,politycznej,społecznej..do tego dochodzi i to..Dlatego bardzo mnie to dziwi że zabierane są przywileje, ponieważ prawo wobec żołnierzy jest bardziej rygorystyczne..Nie będzie urlopów ojcowskich natomiast sa prowadzone prace nad ograniczeniem woli żołnierza np.dotyczące udziału żółnierza w misjach.. chcą wszystkio zabrac nie dając w zamian nic..ciekawe do czego to doprowadzi?Może będzie tak jak w innych armiach gdzie żołnierzami są obcokrajowcy z trzeciego świata.. chyba nie o to nam chodzi?

#6 ~wara~

~wara~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 22:42:15

to dopiero początek w polskim wojsku a będzie tak że zabiorą nam wszytko ale taka jest polska ja powiem troszkę na temat kadry są oni bez litości dla drugiego człowieka liczą się tylko oni wejdą w dupę drugiemu aby tylko oni mieli dobrze i ktoś powinien się w końcu zastanowić nad tym problemem.polskie wojsko jest bardzo w tyle z innymi państwami jesteśmy po prostu 50 lat do tyłu nic kompletnie się nie rozwijamy a w takim stanie wojsko cierpi mowa o żołnierzach w stopniu ser. bo kadra liczy tylko na siebie a nas ma w du***...

#7 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 06:55:52

Dzień dobry

Pracowałam od 1.01.2011 r. do 30 .06. 2011 r. w szkole niepublicznej na zastępstwo.Rok szkolny zakończył się 22. 06. 2011 r. a więc mam otrzymać ekwiwalent pieniężny za okres 24.06.2011 - 30. 06.2011 r.
Proszę mi powiedzieć na jakiej podstawie otrzymałam tylko 5 dni, nie biorąc wcześniej żadnego urlopu a przysługują mi 20? < przepracowałam tylko ok 4 lat>

Bardzo proszę o odpowiedz.
Sylwia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych