Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~asdf~

~asdf~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 10:05:23

Ale inwestor smaruje - juz 5ty artykuł o tej budowie. I teraz kolejny chwyt marketingowy - ostatnie pietro wyprzedane. Jasne, ciekawe kto by tam coś kupił i po co. Jak ktoś ma pieniądze i chce coś nad polskim morzem to kupuje coś w sopocie albo międzyzdrojach, jak ma więcej pieniędzy to kupi coś nad morzem śródziemny. W Mielnie tylko młodzi mogą coś kupić żeby poszaleć na dyskotekach, ale czy są oni aż tak bogaci ? wątpię

#2 ~UG~

~UG~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 10:34:40

Z 5-go pietra bedzie fajny widok na elektrownie !
SAME LUXUSY!!!

#3 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 12:41:13

A coś takiego jeszcze ma podobno u nas powstać
http://www.inwestycj...e,marina-mielno

#4 ~mikolaj~

~mikolaj~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 15:22:56

polecam www.arystoglam.com cudne meble polskich projektantow

#5 ~Super Mario~

~Super Mario~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 15:56:47

Ale inwestor smaruje - juz 5ty artykuł o tej budowie. I teraz kolejny chwyt marketingowy - ostatnie pietro wyprzedane. Jasne, ciekawe kto by tam coś kupił i po co. Jak ktoś ma pieniądze i chce coś nad polskim morzem to kupuje coś w sopocie albo międzyzdrojach, jak ma więcej pieniędzy to kupi coś nad morzem śródziemny. W Mielnie tylko młodzi mogą coś kupić żeby poszaleć na dyskotekach, ale czy są oni aż tak bogaci ? wątpię

Po tym wpisie domniemam ,że Ciebie nie stać nawet na zwykłą budę nad jeziorem. Kto ma olej w głowie to inwestuje tam gdzie czysta woda a nie śmierdząca np przy ujściu Wisły i Odry.

#6 ~loki balboa~

~loki balboa~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 16:39:20

Z 5-go pietra bedzie fajny widok na elektrownie !
SAME LUXUSY!!!

Jesteś głupszy, niż przewiduje to ustawa o szkolnictwie podstawowym. Żadnej elektrowni atomowej w naszym regionie nie będzie i przestańcie srać ogniem sprzedawczyki mieleńskie, bo sobie dupę poparzycie.

#7 ~Do kretyna !~

~Do kretyna !~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 17:18:58

Jesteś głupszy, niż przewiduje to ustawa o szkolnictwie podstawowym. Żadnej elektrowni atomowej w naszym regionie nie będzie i przestańcie srać ogniem sprzedawczyki mieleńskie, bo sobie dupę poparzycie.

Pozwolę sobie dorzucić swoje 3 grosze do tematu. Na dziś ATOM w Gąskach jest jak w banku. Odsyłam do oświadczenia rzecznika PGE EJ1 p. Zając z tamtego tygodnia na sugestie premiera Pawlaka, że Gąski będzie trzeba sobie chyba odpuścić. Wystarczy. Szkoda mi klawiatury aby z takim kretynem, jak Ty prowadzić dialog.

#8 ~loki balboa~

~loki balboa~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 16:04:28

Pozwolę sobie dorzucić swoje 3 grosze do tematu. Na dziś ATOM w Gąskach jest jak w banku. Odsyłam do oświadczenia rzecznika PGE EJ1 p. Zając z tamtego tygodnia na sugestie premiera Pawlaka, że Gąski będzie trzeba sobie chyba odpuścić. Wystarczy. Szkoda mi klawiatury aby z takim kretynem, jak Ty prowadzić dialog.

To się jeszcze okaże, kto wyjdzie na kretyna, bo żadnej elektrowni (chyba, że PV lub wiatrowa, jeśli mówi ci to coś mądralo) w Gąskach nie będzie! A szkoda, bo w końcu ktoś (coś) by ukrócił wasz proceder nabijania sobie kieszeni nieopodatkowaną kasą zdzieraną z turystów.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 17:20:49

Po tym wpisie domniemam ,że Ciebie nie stać nawet na zwykłą budę nad jeziorem. Kto ma olej w głowie to inwestuje tam gdzie czysta woda a nie śmierdząca np przy ujściu Wisły i Odry.

No właśnie stać na całkiem niezły domek czy to w Mielnie czy innej miejscowości nadmorskiej - niestety Sopot jest poza moim zasięgiem. Nie mam już 20stu lat więc imprezy do rana to dla mnie żadna frajda. Nad taką zabawę przedkładam ciepłą wodę i pewną pogodę - dlatego zamiast wydawać milion na coś w Mielnie to wolałbym go wydać na coś nad Morzem Śródziemnym - bez problemu w tej cenie znajdzie się coś w Chorwacji czy Hiszpanii. Wszystko godzinę lotu samolotem więc bliżej niż Mielno. Tak więc apartament w Mielnie to może kupić jedynie jakiś bogacz z Koszalina, tylko czy koszalinianin tak lubi nasze morze żeby nad nim kupować apartament? Zwłaszcza że w wakacje można albo tam siedzieć cały czas albo wcale - bo dojazd w korkach z Mielna do firmy w Koszalinie to żadna atrakcja - nawet jak się jedzie s-klasą.

To są moje argumenty - a Ty masz jakieś? Czy po prostu jesteś związany z inwestorem i musisz upierać się przy swoim nawet nie mając racjonalnych przesłanek?

p.s. Osobiście chciałbym żeby tu się udało zrobić tą całą marinę, hotele i inne cuda - ale wychodząc na zewnątrz i sprawdzając osobiście pogodę - wątpię żeby to się udało

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 23:06:16

Piszmy o faktach.Tusk przed swoim exposse odwiedził elektrownię atomową w Finlandii. A potem obiecał / jak zawsze / wzrost nakładów na energetykę. NOWI WŁAŚCICIELE APARTAMENTÓW W DARŁÓWKU. Widok na ATOM czy w Gąskach czy Kopaniu macie zagwarantowany. Czy warto. Decyzja należy do Was.
Po prostu spytajcie nie developera a PGE / inwestora / czy to prawda. Ok. A potem postawcie mi piwo.

#11 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 12:27:09

Oj... Zostały tylko mieszkania z wyższej półki:( Bardzo podoba mi się ta inwestycja, uwielbiam Mielno i okolice, atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna. Myślę że taki apartament nad polskim morzem to dobra lokata pieniędzy :) Zazdroszczę mieszkańcom:)

#12 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 13:58:05

Ja uważam że ogólnie trzeba zacząć myśleć o przyszłości. Nie oszukujmy się nie mamy co liczyć na emerytury, inwestowanie w nieruchomości to szansa na zapewnienie sobie fajnej starości. Zakup takiego apartamentu Dune w Milenie czy w innej nadmorskiej miejscowości pomoże nam wyjść z wyścigów szczurów:)

#13 ~Kasila~

~Kasila~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 15:29:15

Niby mamy kryzys, a większość apartmentów w tym Dune jest wyprzedanych... Jednym słowem ludzie więdzą co kupować i w co inwestować swoje pieniądze...Zawsze takie mieszkanie nad bałtykiem będzie przynosiło zyski...Wielką zaletą jest wysoki standard tego apartamentu a także bliskość do morza, oraz spa, baseny i recepcja. To tak jakbyśmy kupili sobie mieszkanie w pięcio gwiazdkowym hotelu:)

#14 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2013 - 15:52:49

Coraz więcej pojawia się w Polsce inwestycji typu condo czy firm takich jak sun and snow. Można przebierać w lokalizacjach od morza po góry aż do mazur:) Chyba jednak te lokalizacje nad morzem bedą cieszyły sie większym zainteresowaniem przez cały rok, no bo tylko wtedy taka inwestycja ma sens kiedy nieruchomość jest wynajmowana. Zobaczycie Dune za niedługo będzie miał wszystkie mieszkania wyprzedane...

#15 ~radar~

~radar~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2013 - 16:18:05

Czy bedzie dobry widok na elektrownie ?

#16 Hotelarz

Hotelarz

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 07 styczeń 2013 - 13:10:11

Może być ciekawie : >

#17 ~HanaMontana~

~HanaMontana~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 22:03:14

Z Dune będzie tylko widok na morze:) Zresztą przepiękny...Do Mielna zaczną zjeżdzać bogaci ludzie,jak powstanie Marina będą tam tylko bogaci:) Tak jest na całym świecie...

#18 ~elizabeth~

~elizabeth~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 16:26:20

Jestem oczarowana tą inwestycją...Na portalu miłośnków budownictwa widziałam zdjęcia budynku i jego wizualizacje...Widać że to projekt norwegów, ten minimalizm, estetyka, mhmhhhh........bosko

#19 ~kupiec~

~kupiec~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 19:03:04

A bedzie widac elektrownie ???

#20 ElArturo

ElArturo

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 08 luty 2013 - 21:14:37