Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 17:05:41

Parę dni temu czytałam że projektant Maciej Zień, zaaranżuje wnętrze ponad 180-metrowego penthousu na ostatnim piętrze apartamentowca Dune w Mielnie!!! To już kolejna przygoda Zienia z aranżacją wnętrz. Wnętrza będą nawiązywać do stylistyki marynistycznej. To będzie napewno owocna współpraca:)

#22 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 12:04:16

Fantastyczny projekt!!! Zień już tyle osiągnął w modzie że teraz chce podbić rynek wnętrzarski. Myślę że obie strony i deweloper i Zień Home wyjdą na tym projekcie zwycięsko.

#23 ~Kryska~

~Kryska~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 12:23:22

Uwielbiam Zienia i jego projekty. Uważam że bardzo dobrze że zajął się projektowaniem wnętrz. Myślę że taki apartament pokazowy w Dune przyciągnie wielu potencjalnych klientów. Szacun wielki!

#24 ~Lietuvos~

~Lietuvos~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 13:43:32

Jesli bedzie widok na elektrownie to chetnie kupimy !

#25 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 17:52:32

"Działalność deweloperska to więcej niż stawianie budynków - to tworzenie otoczenia dla przyszłych pokoleń, a to wymaga najwyższej staranności"
STEIN CHRISTIAN KNUTSEN, prezes firmy Firmus Group (twórca Dune)

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 21:51:00

Dune to wielka, fajna i niepowtarzalna inwestycja. Ciekawa jestem efektów współpracy z Zieniem. Myślę, że sama lokalizacja, bliskość plaży i promenady to największe zalety Dune.

#27 ~Jerzy_ratocki~

~Jerzy_ratocki~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 19:42:37

Maciej Zień kolejny raz da z siebie wszystko i projekt wnętrza w apartamentowcu Dune zaskoczy nas wszystkich:) Świetny pomysł przyciągnąć znane i lubiane nazwisko do tego projektu.

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 19:01:17

Niedawno wróciłam z Mielna. Widziałam ten apartamentowiec Dune na żywo. Robi z bliska jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach czy prospektach. Największą zaletą ten inwestycji jest położenie apartamentowca, tak blisko morze jeszcze chyba nikt nie budował nad bałtykiem......

#29 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 19:24:42

Trzeba bylo w wodzie wybudowac , nie trzeba by bylo za dzialke tyle placic .

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 11:07:53

Inwestycja Dune to perełka wśród innych budowanych apartamentowców na wybrzeżu. Apartamenty na wynajem w miejscowościach turystycznych stają się alternatywą dla tych w dużych miastach. Kupując taki apartament na pewno jesteśmy bezpieczniejsi gdy wynajmujemy na krótsze okresy i w dodatku turystom niż np. studentom...

#31 ~potencjalny kupiec~

~potencjalny kupiec~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 12:42:07

Inwestycja Dune to perełka wśród innych budowanych apartamentowców na wybrzeżu. Apartamenty na wynajem w miejscowościach turystycznych stają się alternatywą dla tych w dużych miastach. Kupując taki apartament na pewno jesteśmy bezpieczniejsi gdy wynajmujemy na krótsze okresy i w dodatku turystom niż np. studentom...

Napisz jeszcze - ile kosztuje m² ?

I dlaczego tak drogo ?

W Miedzyzdrojach i Swinoujsciu do dzisiaj stoja puste mieszkania.

#32 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 20:37:48

Dune jest przepiękne, wnętrza dopieszczone, widok z balkonu nieziemski, Czekamy już tylko na budowę prywatnej plaży (w przyszłym sezonie już będzie), restauracji na patio, spa i siłownię. Cudownie jest tam mieszkać. Inwestycja doskonale dostosowana do całorocznego użytkowania. Warto było zainwestować te pieniądze. Jedyny minus to taki, że na razie jeśli chce się pójść na plażę, zamiast na basen to jest tłok. 

#33 ~dunia~

~dunia~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 20:40:47

Dune jest przepiękne, wnętrza dopieszczone, widok z balkonu nieziemski, Czekamy już tylko na budowę prywatnej plaży (w przyszłym sezonie już będzie), restauracji na patio, spa i siłownię. Cudownie jest tam mieszkać. Inwestycja doskonale dostosowana do całorocznego użytkowania. Warto było zainwestować te pieniądze. Jedyny minus to taki, że na razie jeśli chce się pójść na plażę, zamiast na basen to jest tłok. 

to pogonic to badziewie z plazy !

#34 ~Marcepan~

~Marcepan~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 11:38:09

Żadnej siłowni, ani spa w Dune nie będzie.

#35 ~Zainteresowany~

~Zainteresowany~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 18:27:17

Dune Restaurant Cafe Lounge - zamknięty?

#36 ~Głos rozsądku~

~Głos rozsądku~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 22:20:38

Kiełbasi się wam we łbach z tą prywatną plażą. Wszystkiego nie można mieć za pieniądze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych