Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 21:44:24

Ja jadę z narzeczonym do Medical SPA Unitral w Mielnie - to już nasza trzecia wizyta w tym miejscu. Mają genialne SPA z basenem solankowym, jacuzzi w środku i na zewnątrz i super strefą saun i łaźni. Mamy nadzieję załapać się też na rytuały saunowe z saunamistrzem - 6 maja się odbywają. Kto nie był, polecamy!

#2 bogdano

bogdano

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 21:44:48

Majówka dla tubylców to wynik = zero ! Dolegliwości fiskalne ( karta podatkowa, ZUS, klimatyczne wzrost podatku od nieruchomości ) to po prostu się nie opłaca. Dlaczego więc  w to idą ? Ano być może wrócą turyści  w sezonie. Sprawdzone grono bez poznańskich chłystków, którzy myślą że są Pany i wszystko im wolno. Ponadto logistyczny wysiłek, aby sprawdzić czy wszystko funkcjonuje jak potrzeba. To wbrew pozorom nie łatwy kawałek chleba. Trza być złota rączka; kosiarzem hydraulikiem, elektrykiem, budowlańcem, placowym etc. etc.      

#3 ~Kamila K.~

~Kamila K.~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 13:29:11

Tak jak napisaliście - Kołobrzeg jest modny, ale ja od zawsze chyba wolałam miejsca mniej znane. Są mniej zatłoczone, bardziej kameralne i nie trzeba szukac miejsca na plazy ;) Dlatego do kolobrzegu nei pojade na pewno, ale wybieram się za to w okolice - do Dźwirzyna. Nieduza miejscowość, ale okolica jest super (dużo lasow, sciezek i szeroka plaza), a hotel do którego jezdze (Senator) tez pierwsza klasa. Maja ekstra baseny i sauny, a jedzenie takie ze wlasciwie można by nie odchodzić od stolu. Kołobrzeg nie ma szans ;)

#4 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 11:15:40

Na majówkę musieliśmy zostać z narzeczonym w domu (praca), ale na weekend czerwcowy jedziemy nad morze! Mamy już rezerwację w hotelu Senator pod kolobrzegiem. Liczymy na dobrą pogodę ale jakby padało mamy alternatywę - idziemy na basen, do sauny albo na jakies fajne zabiegi. Raz w roku się nam należy ; )

#5 ~Gancia~

~Gancia~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 22:51:44

Wspomniane spa unitral też mogę polecić, chociaż moim zdaniem koleżanka nie powiedziała przynajmniej dla mnie o rzeczy kluczowej - są nastawienie na przyjazdy całych rodzi, jest całą masa atrakcji dla dzieci! My z tego względu do nich trafiliśmy. Ale oczywiście to nie jest ich jedyna zaleta! :)

#6 mone

mone

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 12:24:50

fajnie macie. Ja w tym roku miałam parę wydatków, planowaliśmy wyjazd ale chyba nici z tego będą :(

#7 ~mamoto~

~mamoto~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 07:17:24

Cudowna miejscówka w Bieszczadach, zerknijcie - zielonapolana.com.pl/weekend_majowy.php

Tam macie dosłownie wszystko, co tylko może przyjść wam na myśl.

Super chłopskie jadło, animacje, bajkowy klimat, basen, plażę, kajaki - nie macie prawa się nudzić.

Podczas ostatniego pobytu nie skorzystaliśmy nawet z połowy atrakcji, więc chyba to jasno pokazuje, jak wygląda sytuacja. 

#8 Monika.K

Monika.K

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 11:27:15

a ja osobiście polecam Wam nasze mało doceniane Gąski..   :)

Jestem zwolenniczką ciszy i spokoju, dlatego co roku w weekend majowy wyjeżdżam z rodzinką właśnie do Gąsek. Mimo, iż na co dzień mieszkamy w Koszalinie, więc nie jest to daleki wyjazd, bardzo odpoczywamy, miło i rodzinnie spędzamy czas. Ostatnio znaleźliśmy przytulne pokoje: http://pokojeprzymorzu.pl , znajdujące sie nad samym morzem! (kwatera ma nawet własne, prywatne zejście do plaży - odległość do brzegu to jakieś 100m!  :) ) Serdecznie Wam polecam, szczególnie dla tych, którzy nie lubią natłoku ludzi, jak to ma miejsce w Mielnie czy Kołobrzegu.

#9 ~mamsek~

~mamsek~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 07:08:18

Patrzcie tutaj - zielonapolana.com.pl/boze_cialo_2018.php

To akurat na weekend czerwcowy, ale miejsce po prostu cudowne na taki wypad - pod każdym względem. Ogólnie Zielona Polana daje wyjątkowe możliwości. I to było pierwsze miejsce w Polsce w jakim byłem, gdzie faktycznie te możliwości były aż takie. Co wy na to? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: majówka, morze, bałtyk, mielno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych