Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 21:44:24

Ja jadę z narzeczonym do Medical SPA Unitral w Mielnie - to już nasza trzecia wizyta w tym miejscu. Mają genialne SPA z basenem solankowym, jacuzzi w środku i na zewnątrz i super strefą saun i łaźni. Mamy nadzieję załapać się też na rytuały saunowe z saunamistrzem - 6 maja się odbywają. Kto nie był, polecamy!

#2 bogdano

bogdano

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 21:44:48

Majówka dla tubylców to wynik = zero ! Dolegliwości fiskalne ( karta podatkowa, ZUS, klimatyczne wzrost podatku od nieruchomości ) to po prostu się nie opłaca. Dlaczego więc  w to idą ? Ano być może wrócą turyści  w sezonie. Sprawdzone grono bez poznańskich chłystków, którzy myślą że są Pany i wszystko im wolno. Ponadto logistyczny wysiłek, aby sprawdzić czy wszystko funkcjonuje jak potrzeba. To wbrew pozorom nie łatwy kawałek chleba. Trza być złota rączka; kosiarzem hydraulikiem, elektrykiem, budowlańcem, placowym etc. etc.      

#3 ~Kamila K.~

~Kamila K.~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 13:29:11

Tak jak napisaliście - Kołobrzeg jest modny, ale ja od zawsze chyba wolałam miejsca mniej znane. Są mniej zatłoczone, bardziej kameralne i nie trzeba szukac miejsca na plazy ;) Dlatego do kolobrzegu nei pojade na pewno, ale wybieram się za to w okolice - do Dźwirzyna. Nieduza miejscowość, ale okolica jest super (dużo lasow, sciezek i szeroka plaza), a hotel do którego jezdze (Senator) tez pierwsza klasa. Maja ekstra baseny i sauny, a jedzenie takie ze wlasciwie można by nie odchodzić od stolu. Kołobrzeg nie ma szans ;)

#4 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 11:15:40

Na majówkę musieliśmy zostać z narzeczonym w domu (praca), ale na weekend czerwcowy jedziemy nad morze! Mamy już rezerwację w hotelu Senator pod kolobrzegiem. Liczymy na dobrą pogodę ale jakby padało mamy alternatywę - idziemy na basen, do sauny albo na jakies fajne zabiegi. Raz w roku się nam należy ; )

#5 ~Gancia~

~Gancia~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 22:51:44

Wspomniane spa unitral też mogę polecić, chociaż moim zdaniem koleżanka nie powiedziała przynajmniej dla mnie o rzeczy kluczowej - są nastawienie na przyjazdy całych rodzi, jest całą masa atrakcji dla dzieci! My z tego względu do nich trafiliśmy. Ale oczywiście to nie jest ich jedyna zaleta! :)

#6 mone

mone

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 12:24:50

fajnie macie. Ja w tym roku miałam parę wydatków, planowaliśmy wyjazd ale chyba nici z tego będą :(

#7 ~Marta12~

~Marta12~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 01:21:38

Morze w maju potrafi byc również piękne, no i fajnie ze nie jest tak tłoczno :D My czesto z rodzina wybieramy sie do Ustki. Zatrzymujemy sie w Hotelu Lubicz który spacerkiem oddalony jest kilka minut od plaży. Cudownie bo jest tam spa wiec mozna sie zrelaksować, panie sa tam bardzo miłe wiec zawsze cos doradzą. Dzieci tez sie nie nudzą :) Same plusy takich wyjazdów!

#8 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 22:04:58

My jedziemy do stałej miejscówki - dom przy plaży w Sarbinowie. Warunki super, miejsce DOSŁOWNIE na plaży

#9 Kosmat

Kosmat

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 15:22:52

Majówka w górach! Polecam Karpacz, mało ludzi, spokój, pogoda w tym okresie jest sprzyjająca do spacerów. Tu można znaleźć tanie noclegi: https://www.e-wczasy...noclegi/karpacz

#10 Klement

Klement

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 15:24:49

Majówka w górach! Polecam Karpacz, mało ludzi, spokój, pogoda w tym okresie jest sprzyjająca do spacerów. Tu można znaleźć tanie noclegi: https://www.e-wczasy...noclegi/karpacz

#11 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 21:06:06

Miejscówka na majówkę w Dworku Karwia 8 już dawno zaklepana. By uniknąć tłumów z przyjaciółmi do Karwi właśnie jeździmy. Urokliwa nadmorska miejscowość już tutaj byliśmy w zeszłe wakacje to wiemy co i jak. Sprawdzone miejsce to nie ma co zmieniać. Modlimy się, by ładna pogoda była, bo u nas nad morzem to jest loteria :) Na wszelki wypadek weźmiemy jakieś planszówki 

#12 karowronka

karowronka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 12:50:03

moim tegorocznym dylematem było czy wybrać majówkę na Chorwacji z Party Camp czy w Hiszpanii - wygrała Chorwacja :D 

#13 mauryciusz

mauryciusz

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 09:37:17

Polecam wyjazd do Chorwacji - nawet na krótki czas :)

#14 NOWINSKY

NOWINSKY

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 18:07:08

Jeżeli na wakacje to tylko do Ustki! :) Mogę polecić fajne i sprawdzone przez moją rodzinkę apartamenty nad morzem zaledwie 300m od morza i są tańsze, niż hotel na booking...

#15 Krzysztof Dziobek

Krzysztof Dziobek

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 14:24:12

Na majówke świetny będzie wypad do Krakowa. To piękne miasto i można się wcześniej umówić na zwiedzanie z fajnym przewodnikiem https://www.krakkos.pl/. Ja wybieram się na cały tydzień.

#16 ~ella~

~ella~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 22:53:31

Na sunandsnow mają teraz promocje na majówkę i apartamenty za pół ceny. Jeśli jeszcze nie macie sprecyzowanych planów to warto zerknąć co tam jeszcze zostało.

#17 ~arturwolka~

~arturwolka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 20:43:47

Moim zdaniem warto rozważyć mazury. Nie ma tłumów, jest dużo zieleni, świeże powietrze i piękne krajobrazy. Jeździliśmy przez ładne kilka lat nad morze, lecz odkąd żona wyciągnęła mnie do hotelu Zalesie Mazury zmieniłem zdanie. Zobaczcie sami - idealne miejsce na relaks, odpoczynek i wyciszenie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: majówka, morze, bałtyk, mielno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych