Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

malarz złota raczka niepijący POTRZEBNY

PRACA

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 10:55:06

Witam
czy ktoś może   polecić malarza dokładnego i starannego  który nie pije  i może wyjechać na 2,3 tyg trzeba pomalować dom wewnątrz  zaszpachlować dziurki po kolkach rozporowych itp może trzeba bedzie cyklinować podłogę, proszę o poważne propozycje i proszę o nie troll-owanie jeśli złośliwcy dadzą rade nie   czepiać sie tutaj 

#2 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 11:53:21

Nie znajdziesz !!!

Złota rączka ? Takich już w Świdwinie nie ma. A jeżeli są, to mają pracę zamówioną na rok naprzód.

Powinnaś w tym miejscu napisać "Złote usta" bo każdy z nich w gębie jest dobry.

Rada!!!

Nigdy nie płać przed zakończeniem WSZYSTKICH prac Jeżeli ktokolwiek będzie chciał zaliczkę to kopnij gnoja w dupę i nie zaprzątaj sobie nim głowy, bo dopiero wtedy zaczną się Twoje problemy.

Szybciej się sama nauczysz takich prostych robót.

Wróć do tematu za kilka tygodni i napisz czy się Tobie udało znaleźć tutaj fachowca.

Trzymam kciuki ale raczej przyznasz mi rację. Ja na końcu i tak musiałam wszystko zrobić sama

#3 ~Ahnia~

~Ahnia~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 12:26:00

Nie znajdziesz !!!

Złota rączka ? Takich już w Świdwinie nie ma. A jeżeli są, to mają pracę zamówioną na rok naprzód.

Powinnaś w tym miejscu napisać "Złote usta" bo każdy z nich w gębie jest dobry.

Rada!!!

Nigdy nie płać przed zakończeniem WSZYSTKICH prac Jeżeli ktokolwiek będzie chciał zaliczkę to kopnij gnoja w dupę i nie zaprzątaj sobie nim głowy, bo dopiero wtedy zaczną się Twoje problemy.

Szybciej się sama nauczysz takich prostych robót.

Wróć do tematu za kilka tygodni i napisz czy się Tobie udało znaleźć tutaj fachowca.

Trzymam kciuki ale raczej przyznasz mi rację. Ja na końcu i tak musiałam wszystko zrobić sama

smutne co piszesz i niestety bardzo realne wiem bo kilka lat temu w PL podczas remontu domu już zmieniałam kilku " specjalistów " zegnaliśmy się w niemilej atmosferze wiec

mam doświadczenie ale obyś się myliła Kasiu  ,możne coś się zmieniło a najlepsze jest ze takie prace robię i potrafię to robić dobrze  ale nie mogę  wyjechać i samej w swoim domu wykonać  ta prace dlatego szukam fachowca który oceni ile chce za całość ,oszacował i wtedy dogadamy się lub nie, za spierniczona robotę nikt nie zapłaci dlatego czekam na odzew tylko  prawdziwego malarza , fachowca , praca za granica

#4 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 12:40:01

Nie piję, nie palę, malować potrafię, a jeżeli chodzi o inne rzeczy to musiałbym wiedzieć konkretnie, żeby ocenić czy podołam. Jestem teraz w takiej sytuacji, że mógłbym wyjechać na 3tyg. , z tym, że samochód jak i narzędzia mam obecnie za granicą. Więc transport i zakup tego co będzie potrzebne leżą w gestii zleceniodawcy. Wycenić moją prace mógłbym po bliższym zapoznaniu się z zakresem prac. Pozdrawiam

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 13:25:59

palić można do woli bo to nie przeszkadza w trzeźwym myśleniu :) chodzi o dom wolnostojący i  zalepienie jakiegoś pęknięcia (mało ich) i dziur po kolkach rozporowych regipsow ani gładzi nie trzeba chodzi o pomalowanie 5 pokoi (każdy około min 20m) korytarza kuchnia 2łazienki ściany i sufity, cyklinowanie podłogi może wyburzenie malej ścianki itp chodzi o odświeżenie i mala przeróbkę może jakieś tynkowanie w domu w którym od 15 lat nie było remontu dowóz na miejsce  i nocleg zapewniony tylko poważne oferty osób z do świadczeniem

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 13:35:37

aha i  dom nie jet żadna ruina był zamieszkiwany i opalany nie bylo tylko remontu :Di

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 14:44:37

Malowanie, zalepianie wspomnianych dziur i szpachlowanie niewielkich powierzchni OK. Dobrze by było wiedzieć o jakie pęknięcie chodzi, może jakieś zdjęcie? Chyba, że wystarczy pianka montażowa plus gips, wtedy nie ma problemu. W takim razie z narzędzi to niewiele będzie potrzeba. Cykliniarka najpoważniejsza. Jeżeli się pani się zdecyduje to maila podałem wyżej. Tą drogą można dogadać szczegóły.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 17:18:10

A co na miejscu firm nie ma? Pewnie golas i szuka Polaczka za ćwierć ceny. Będzie tanio i napewno będzie byle jak.

A ci nie pijący, to już dawno pracują za granicą, zostali tylko ci pijący.

#9 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 19:45:17

Poprosze jakis kontakt do Panstwa.Robie prace remontowe starannie i dokladnie.Profesjonalne malowanie

#10 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 21:53:28

Trollu jasne ze szukam polaczka takiego jak ja który zrobi taniej i dokładniej jak niemiec sama tak robię, pracuje u Niemca taniej niż Niemka a dokładniej ja i tak jestem zadowolona z zarobku nie jestem bogaczem ale też nie jestem golasem...ja nie oszukuje i nie chc byc oszukana jestem uczciwa i szukam uczciwych....jutro podam maila dla zainteresowanych milego wieczoru uczciwym i trollom nic na siłę jeśli ktoś się nie zna niech się nie odzywa bo nie dam się oszukać i naciagacze też niech sobie odpuszcza za uczciwą rzetelna i solidna pracę zapalace tyle ile ustaliles na poczatku

#11 ~Patryjota~

~Patryjota~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 08:20:20

aniu nie wycieraj esesmanom dup tylko wracaj do kraju nad wisla wyspowiadaj sie z wyczyszczonych nocnikow gestapowcow i mordercow naszych babc i dziadkow, wez sie za prace w swoim ojczystym kraju nie widzisz ze ojczyzna gore ! chcesz ja zdradzic za kilka germanskich srebrnikow. :lol:

#12 ~trolololo~

~trolololo~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 10:24:36

e cwaniaczek a ty szukasz najdroższego pracownika? chyba wątpię! każdy chce zaoszczędzić a skoro można i zaoszczędzić i dac zarobić drugiemu i go zasdowolić to o co chodzi pytam ? pewnie z biedy i oszczędności sam wszystko robisz a za granicę gdybyś miał gdzie to pojechałbyś natychmiast ale pewnie nic nie potrafisz nawet znalazł się mądrala a dziewczyna prosiła bez trolli jeżenli nie masz nic do powiedzenia z sensem to wstrzymaj paszcze!

#13 ~trolololo~

~trolololo~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 10:27:04

e cwaniaczek a ty szukasz najdroższego pracownika? chyba wątpię! każdy chce zaoszczędzić a skoro można i zaoszczędzić i dac zarobić drugiemu i go zasdowolić to o co chodzi pytam ? pewnie z biedy i oszczędności sam wszystko robisz a za granicę gdybyś miał gdzie to pojechałbyś natychmiast ale pewnie nic nie potrafisz nawet znalazł się mądrala a dziewczyna prosiła bez trolli jeżenli nie masz nic do powiedzenia z sensem to wstrzymaj paszcze!

A co na miejscu firm nie ma? Pewnie golas i szuka Polaczka za ćwierć ceny. Będzie tanio i napewno będzie byle jak.

A ci nie pijący, to już dawno pracują za granicą, zostali tylko ci pijący.
TO DO CIEBIE CWANIACZKU  UWAGA POWYŻEJ!!!

#14 ~antka kobity szwagra brat~

~antka kobity szwagra brat~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 11:27:05

ty burakowozie analfabeto trolololo zamk paszcze bo ci naszcze deb***u wiejski paszol won na pole bukom jaja bujac :lol:

#15 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 10:54:27

ty burakowozie analfabeto trolololo zamk paszcze bo ci naszcze deb***u wiejski paszol won na pole bukom jaja bujac :lol:

zawsze jakiś pajac musi klepać bez ładu i składu no ale nie ważne

i jak Ania poszukiwania polskiego trzeźwego pracownika ? napisz czy udało się :D pozdrawiam

#16 ~malasz pokojowo nastawiony~

~malasz pokojowo nastawiony~
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 12:25:02

jestem na mega kacu moge cus zmalowac a jak kcesz na czezwo to nidyrydy :wacko:hyba ze polejesz cus do garnuha :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 09:53:21

Szukasz fachowców Na świdwińskim forum?

Puknij się w głowę.

#18 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 07:38:28

Szukasz fachowców Na świdwińskim forum?

Puknij się w głowę.

sam się puknij po co twoja nikomu nie potrzebna i nic nie wnosząca uwaga , ale odp Ci  :) tak,  szukam fachowców na forum a dlaczego nie ?co uważasz że ludzie czytający forum nie mogą być fachowcami czy że w Świdwinie nie ma fachowców ? skoro nie ma mnie na miejscu a moi znajomi nie maja nikogo godnego lub wolnego do polecenia to jaki problem że szukam tutaj ? rozwiń swoją dziwną wypowiedź

#19 ~antka kobity sfangra brat~

~antka kobity sfangra brat~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 08:29:02

w switfinie jes duszo fahofcuf ot szczyrzenia ofcuf :Da tak serjo to w tym plugawym zadupiu jedyny fahofiec to ja :Pale cie nie stac na mnie tak ze wynoha esesmanom dupska wycierac :lol:

#20 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 10:37:05

wiesz co wyganiac to możesz matkę z domu a ja wole Niemcowi podetrzeć dupę niż tobie z twoją niewyparzoną gębą podać rękę, i być może mnie na Ciebie nie stać ale wolę nie mieć z tobą nic wspólnego bo twój jad i żółć aż kipią w twoich wypowiedziach i chyba czas już Ciebie zignorować :D

i kilka słów do NORMALNYCH
dziękuję za odzew namiary itp znalazłam osobę z którą będę współpracowała i która zna się na kompleksowym remoncie , finansowo jak najbardziej tańszy od Niemieckiego pracownika ale sam zaproponował wynagrodzenie mi pasuje i jemu też czyli wszystko ok można? można !!! i na forum gk może się udać spotkac normalnego uczciwego człowieka
pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PRACA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych