Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Mam problem w związku z mieszkaniem.

ZBM Mieszkanie Zadłużenie Wniosek Pomoc Problem Ojciec Mama Bezprawie Stracić

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 cheateradrian

cheateradrian

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 maj 2014 - 12:46:35

Witam.
Mam 19 lat i mam pewien problem oraz pytanie dotyczącą mieszkanie socjalnych w Koszalinie. Jakie kryteria trzeba spełniać ,aby się starać o mieszkanie socjalne z ZBM i na jakich warunkach się je dostaje?
Jestem w dość ciężkiej sytuacji życiowej ,ponieważ w 2012 roku zmarła moja mama z którą mieszkałem przez całe życie.Niby mieszkanie było przepisane w spadku na mnie i jej męża ,który zrzekł się mieszkania ,a ja nie byłem w tym momencie pełnoletni i mieszkanie w ,którym mieszkałem przejął ZBM . Nie mam gdzie się podziać ,a na stancje przy moich zarobkach mnie nie stać (ok.1000zł miesięcznie) . Ponieważ jeszcze się uczę nie mogę również znaleźć lepszej pracy i jestem teraz w kropce , ponieważ mam czas do sierpnia ,aby znaleźć mieszkanie ,a jak nie to zostanę bez dachu nad głową. Co poradzicie mi w tej sytuacji ? Bo już przez tą cała sytuacje od 2 lat nerwowo nie wytrzymuje.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Użytkownik cheateradrian edytował ten post 08 maj 2014 - 12:48:29

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 14:20:03

stancja

#3 rniski

rniski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 08 maj 2014 - 14:48:33

Witam.
Mam 19 lat i mam pewien problem oraz pytanie dotyczącą mieszkanie socjalnych w Koszalinie. Jakie kryteria trzeba spełniać ,aby się starać o mieszkanie socjalne z ZBM i na jakich warunkach się je dostaje?
Jestem w dość ciężkiej sytuacji życiowej ,ponieważ w 2012 roku zmarła moja mama z którą mieszkałem przez całe życie.Niby mieszkanie było przepisane w spadku na mnie i jej męża ,który zrzekł się mieszkania ,a ja nie byłem w tym momencie pełnoletni i mieszkanie w ,którym mieszkałem przejął ZBM . Nie mam gdzie się podziać ,a na stancje przy moich zarobkach mnie nie stać (ok.1000zł miesięcznie) . Ponieważ jeszcze się uczę nie mogę również znaleźć lepszej pracy i jestem teraz w kropce , ponieważ mam czas do sierpnia ,aby znaleźć mieszkanie ,a jak nie to zostanę bez dachu nad głową. Co poradzicie mi w tej sytuacji ? Bo już przez tą cała sytuacje od 2 lat nerwowo nie wytrzymuje.

Jeżeli masz tauzena na rączkę i jesteś sam nie jest źle. 500zł za pokoik wystarczy, 500 na życie. Na ekstrasy niestety trzeba będzie dorobić. Masz wielki kapitał, młodość niestety ona zwykle jest niebogata więc głowa do góry, posłuchaj "Ściernisko" Golców. Szkoda zdrowia aby się przejmować, ktoś zabrał, przepadło, niesprawiedliwie, oszukali....jeszcze im pokażesz co potrafisz :)

#4 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 15:29:00

Ja się boję o to samo.. co prawda mam gdzie mieszkać ale pieniędzy jest za mało, pracy nie ma a niby 10 lat w unii i miało być lepiej.. teraz jest tak ciężko.. no ale co nic nie zrobimy już w tej zasranej PL ..

#5 ~rK~

~rK~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 19:24:44

Głowa do góry i posłuchaj "ściernisko",

tak mu doradzają co niektórzy,

ale nie ma mieszkania "chłopaczysko",

i w sierpniu go urząd wykurzy.

Trzeba pomóc naszemu koledze,

to jest obowiązkiem także i moim,

żeby nie wyrzucono go za "niewiedzę"

tylko pozostał dalej na swoim.

Dajmy przepis z prawniczej ławy,

przecież tam był zameldowany,

jak mama żyła, nie było sprawy,

ale teraz już ON nie ma mamy.

Idź przyjacielu do urzędu,

gdzie jest radca prawny darmowy,

on podpowie Ci, jak uniknąć błędu,

i pozostaniesz dalej w zaciszu domowym.

#6 ~Binek~

~Binek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 20:19:13

Witam.

Zglos sie do siedziby SLD na ul.Pilsudskiego 11-15 trzecie pietro wkazda srode o godz.16 tam przyjmuja radcy prawni,pytaj o p.Ostaszewskiego napewno Ci pomoze..Mnie tez pomogl.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZBM, Mieszkanie, Zadłużenie, Wniosek, Pomoc, Problem, Ojciec, Mama, Bezprawie, Stracić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych