Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Mango Music Club - nowy klub w Mielnie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#1 MangoClub

MangoClub

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 czerwiec 2009 - 16:04:04

Dołączona grafika

Mango Music Club, to nowoczesny, dwupoziomowy lokal w samym centrum słonecznego Mielna.
Klub znajduje się dosłownie kilka metrów od plaży, wejście do klubu od promenady, wspaniale oświetlone i oznaczone wejście sprawiają iż w nocy nie jesteśmy wstanie ominąć tego klubu podczas wędrówki po mieleńskich ulicach. Palmy, wygodne loże, plazmy, trzy vip room-y, 2 bary, sympatyczne barmanki i przystojni barmani – to to czego dzisiejszy klient oczekuje. Klub czynny codziennie od godz 21:00

Sweet Mango to hasło tego lata w Mielnie. Pokochaj Mango Club już dziś…
27 Czerwca w sobotę - wspaniały występ dziewczyn z grupy Maroka Show Girls. Prezentacja nowoczesnej kolekcji bielizny obssesive.

Piątki, Soboty to imprezy specjalne Special Night ,na których mnóstwo atrakcji. W weekendy królować będą różnego rodzaju odmiany muzyki klubowej.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Resident : Dj Quiz

Od 16 lat za konsoletą. Muzyka to jego życiowa pasja, której oddaje się w pełni. Kolekcjoner kilkunastu tysięcy płyt vinylowych, o których twierdzi, że w dotyku są ,,aksamitne niczym ciało kobiety''. Jego doskonały występ podczas Independence w poznańskiej hali Arena zaowocował tym, że zostal dwukrotnie zaproszony na główną scenę Sunrise Festival. Ogromne doświadczenie wraz z doskonałą techniką mixowania to jego wizytówka. To wszystko sprawiło, że występował na dużych klubowych eventach : Independence, Sunrise Festival 2006' i 2007', Insomnia Open Air Festival, Tunnel Electrocity. Swoje kilkunastoletnie doświadczenia potrafi wykorzystać przenosząc do klubu, gdzie w danej chwili zaspokaja od strony muzycznej najbardziej wymagających klubowiczów.

Dołączona grafika

Resident : Dj Martin

Zaczynał w wieku szkolnym obsługując muzycznie imprezy szkolne, a także takie jak 25-lecie Związku Zawodowego Marynarzy I Portowców w Szczecinie, imprezy kulturalne organizowane na Zamku Książąt Pomorskich przez redakcję gazety Szpak Szczecin. Pierwsze doznania z muzyką klubową miał w dawniejszym klubie Trezor ( Excalibur - wiadomo gdzie…) .Na poważnie zaczęło się w 2000 roku w Klubie Kazamaty w Kołobrzegu. Tam posiadając już jakiś zasób wiedzy i umiejętności pracował nad swoją techniką. Wspólnie z Dj’em Black ,oraz Drago założył Kazamaty Dj’s Team. Przez okres kilku lat wspólnie pracował i współtworzył wizerunek i klimat klubu. W latach 2003-2006 występował na takich imprezach jak : West Tour , Face 2 Face, Sunrise Festival Warm Up & Afterparty .W 2002 roku udział w konkursie Big Dj Star ( Big Star) – Lokomotiv Szczecin zakończony wyróżnieniem oraz występem w finale w klubie Domel we Wrocławiu. W między czasie objął na rok rezydenturę w klubie Alkatrazz Gryfice. Trudno było pogodzić czasowo ze sobą dwa kluby po czym pozostał w Kazamatach. Jednocześnie prowadząc w radiu Kołobrzeg audycję live Music Box Kazamaty przez ok. 2 lata. Od 2007-2009 Resident Klubu & Bowling Rio Kołobrzeg. Stworzył nową audycję Rytmy Rio na antenie radia Kołobrzeg, a także w okresie wakacji 2008 cykliczną imprezę Rio Summer House z gościem specjalnym Miqro. Liczne gościnne występy w klubiw Mosqito Kołobrzeg. Ulubiony gatunek muzyczny to House z gorącymi klimatami melodycznymi i wokalnymi , a także elektroniczne, mocne, klubowe brzmienia  Nie codzienna technika, doskonały słuch i łatwość wykorzystywania możliwości konsoli pozwala mu tworzyć niezapomniane remixy live podczas swoich setów, Do dnia dzisiejszego miał przyjemność grać z takimi gwiazdami polskiej sceny klubowej jak: Gregory, Hosse, Sasha Dubrovsky, Kroma, Micro (Miqro), Kriss, V-valdi, Martin Shaft, Neevald, Jay Bae, Darek Plaza (Tiddey), Cez Are Kane, Toxic Noiz , Dj W , Novy , Angelo Mike , Carla Roca Diana D'rouz , 2 Sweet Blondies, Hazel, Drum, Tomy, Levy i wielu innych.Oprócz gwiazd polskiej sceny klubowej grał również z dj'ami i producentami z Holandii , Niemiec , Wielkiej Brytanii: Ernesto & Bastian , Benjamin Bates , Driftwood, Svenson (Svenson & Ghielen) Three Drivers aka. Ton T.B. Ron Van Den Beuken, 4 Strings (Carlo Resoort), Peran Van Djik,

Mango Music Club
ul. Wojska Polskiego
wejście od Promenady
www.mangoclub.pl
te. 511 130 890

Użytkownik MangoClub edytował ten post 02 lipiec 2009 - 12:12:37

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2009 - 16:08:01

bardzo fajny klubik,bylismy na otwarciu,plazy juz nie ma i chyba dobrze bo ta muzyka co jest teraz jest o niebo lepsza,a stare 80 lata możecie posłuchać w namiotach żywca i na ul.chrobrego a ten klub przy plaży musi być dla młodzieży fajny housowo klubowy...nowy wystrój sprawia iż w klubie świetnie się idzie pobawić....w sobotę zawitamy tam ponownie

#3 ~Malinka~

~Malinka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2009 - 16:30:28

klub naprawde fajowsko zrobiony

#4 ~AniaKoszalin~

~AniaKoszalin~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2009 - 16:32:44

Zdjęcia się juz pierwsze pojawiły
http://www.gk24.pl/a...y...7031&Ref=PH

#5 ~~Arekk~~

~~Arekk~~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2009 - 21:55:49

tego brakowało - house w najlepszym wydaniu i to przy samej plaży,remont oraz nowy wlasciciel zadbali o wysoką jakość,wszystko jest nowe...obsługa bardzo miła i przede wszystkim ochrona z pierwszego zdarzenia

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 09:26:52

chciałeś powiedzeć z prawdziwego zdarzenia :)

#7 ~Fiona~

~Fiona~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 09:26:55

byłam wczoraj i powiem że klubik zaskakuje mega pozytywnie

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 09:28:52

i cos łudzaco przypomina ta z zeszłego roku z tego punktu :) zreszta cały lokal mocno bazuje na koncepcji z zeszłego roku

#9 ~Hania2788~

~Hania2788~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 16:13:59

co ma bazowac jak jest tam calkiem inny wystrój,bary,obsługa,sala do tańczenia itd !
mieli rozebrać całość i postawić na nowo czy jak bo nie wiem ?

dla mnie klub narazie prowadzi w rankingu mieleńskich klubów House/Dance

#10 ~szprota~

~szprota~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 18:12:10

remontowalem ta impreze !. wiec wiem jak tam wygladalo wczesniej!!!!!!!!! teraz przy tym wystroju mam nadzieje ze ludzie docenia nasze starania B)

#11 ~Gabrysiasty Buraczasty~

~Gabrysiasty Buraczasty~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 18:58:00

remontowalem ta impreze !. wiec wiem jak tam wygladalo wczesniej!!!!!!!!! teraz przy tym wystroju mam nadzieje ze ludzie docenia nasze starania B)

nie widziales jak tam wygladalo przed otwarciem Disco Plazy w zeszlym roku... w tym roku wyremontowanie tego to juz betka pewnie byla... :rolleyes:

#12 ~Nokian~

~Nokian~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 11:08:20

Ja wolałem Plaze, mam dosyć miejsc typu Senso, a to całe Mango własnie takim miejscem jest, Teraz to jedynie pozostaje mi Koko Bongo bo takich miejsc z latami 90 to juz chyba innych nie ma... pozatym widać że na otwarciu rewelki nie było. Fakt ładnie wygląda dywanki itd. ale zobaczymy co bedzie jak puszczą smroda albo ktoś się zeszcza na ten dywanik, to bedą zrywane hehe

#13 ~~Franek~~

~~Franek~~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 12:16:37

fajnie ze powstal nowy klubik w mielnie z muzyką house i dance,lata 80 są dla starych pryków ale skoro ktoś lubi te klimaty to ma bajke i koko bongo....

jak dla mnie Mango to jeden z lepszych klubików które otwarli w Mielnie,a na otwarciu bylo dośc dużo ludzi biorąc po uwage że pogoda w Mielnie kiepska byla i teraz dopiero na weekend ludzie zjezdzają...

ale cóż,nie ma co porównywać tego klubu do Senso bo ceny,wejście i ludzie którzy przychodzą do Mango to inna liga - ten klub w przeciwienstwie do Senso jest dla wszystkich a nie tylko bogatych co przyjezdzają Ferrari lub innymi wynalazkami...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 14:20:44

byłem zwiedziłem oceniam w skali od 1 do 10 - 8 za muzyke,wystrój,obsługe i bramke
napewno sie tam jeszcze pojawie nie raz

#15 ~Nokian~

~Nokian~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 01:04:05

fajnie ze powstal nowy klubik w mielnie z muzyką house i dance,lata 80 są dla starych pryków ale skoro ktoś lubi te klimaty to ma bajke i koko bongo....

jak dla mnie Mango to jeden z lepszych klubików które otwarli w Mielnie,a na otwarciu bylo dośc dużo ludzi biorąc po uwage że pogoda w Mielnie kiepska byla i teraz dopiero na weekend ludzie zjezdzają...

ale cóż,nie ma co porównywać tego klubu do Senso bo ceny,wejście i ludzie którzy przychodzą do Mango to inna liga - ten klub w przeciwienstwie do Senso jest dla wszystkich a nie tylko bogatych co przyjezdzają Ferrari lub innymi wynalazkami...

Nie mam Ferrari ale jakoś mnie stać na Senso a jestem przeciętniakiem, wieć nie gadaj że to inna liga, jak chodzisz na impezę z 30zł w kieszeni no to raczej że liga inna...
I nie zgodzę się z Tobą że muza z lat 80-90 jest dla starych, to tak jak ja bym powiedział ze house jest dla koksiarzy. Poprostu co niektórzy lubią zmienne kawałki podczas imprezy od housu poprzez r'n'b i dr albana czy snap'a :)

#16 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 14:40:04

byłam teraz w weekendzik i jak dla mnie klub BOMBA

#17 ~klubowicz~

~klubowicz~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 15:18:51

Wystrój ok. Muzycznie totalne dno... Masakra ,komercyjny klub.Dziwne bo gra tam Quiz...

#18 ~luciano~

~luciano~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 16:59:21

w trolu,bajce,coco leci sama komercja i kluby są wypchane,jak tylko zagrają inteligętnie to ludzie wychodzą - tam ludzie idą się bawić przy dobrej muzyce a nie (bardzo inteligętnej) - nie ma takiej nigdzie w Mielnie

#19 ~grzeg~

~grzeg~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 06:41:38

w trolu,bajce,coco leci sama komercja i kluby są wypchane,jak tylko zagrają inteligętnie to ludzie wychodzą - tam ludzie idą się bawić przy dobrej muzyce a nie (bardzo inteligętnej) - nie ma takiej nigdzie w Mielnie

Bo nie ma inteligentnych ludzi w tej Mielonce (poza tubylcami). Zlewisko szumowin.

#20 ~~Dawid~~

~~Dawid~~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 10:06:43

ludzie jadą wypoczywać i się bawić a inteligętnej muzyki mogą posłuchać na plaży w mp3 np i nic w tym złego....są inne kluby z inteligętną muzyką ale takich nie ma w Mielnie i napewno nie będzie w nadmorskiej miejscowości nigdy

Mango jak dla mnie jest jednym z prowadzących w rankingu tego rocznym

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych