Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marsz marsz Kaczyński

wybory wybory 2015 wybory2015 IV Rzeczpospolita PiS Premier Kaczyński Premier Szydło zwyciężymy okupacja głosowanie

 • Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~kaczor666~

~kaczor666~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2015 - 10:36:11

Jestem w szoku, on modlił się do TEGO, który ma władzę nad diabłami, a przecież władcą wszystkich duchów nieczystych jest SZATAN.


Ci, którzy modlą się do niego to szataniści.

#62 ~Prawda111~

~Prawda111~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2015 - 17:44:11

Teraz będziemy się już tylko wstydzić, chyba ?

Nic, albo niewiele damy od siebie Europie, ale pieniądze z UE rząd PiS-u będzie brał zapewne bez rumieńców na twarzy. Obietnice wyborcze są bowiem ważniejsze, niż autorytet państwa i demokratycznie wybranych władz. Zresztą Kaczyński & Spółka nigdy nie ukrywali, że nie lubią UE, a brak poczucia wstydu pozwalał im bez problemu wysłać do Brukseli swoich posłów i brać pieniądze z unijnej kasy. Obłuda i hipokryzja jak Himalaje, ale teraz chyba tak będzie..

#63 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 10:14:36

Jestem w szoku, on modlił się do TEGO, który ma władzę nad diabłami, a przecież władcą wszystkich duchów nieczystych jest SZATAN.


Znamienne, że publiczna modlitwa Kaczyńskiego do sił nieczystych niestety nie spotkała się chyba z żadną reakcją przedstawiciela Episkopatu kościoła katolickiego...Nie ma żadnego problemu, bo Kaczyński jest swój (przyznaje się do kościoła katolickiego i uczestniczy w katolickich rytuałach?

#64 ~Krystyna~

~Krystyna~
 • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 17:43:44

Znamienne, że publiczna modlitwa Kaczyńskiego do sił nieczystych niestety nie spotkała się chyba z żadną reakcją przedstawiciela Episkopatu kościoła katolickiego...Nie ma żadnego problemu, bo Kaczyński jest swój (przyznaje się do kościoła katolickiego i uczestniczy w katolickich rytuałach?


Poczekajmy, może znajdzie się chociaż jeden odważny kapłan, by przełamać tę zmowę milczenia.

#65 ~Inka~

~Inka~
 • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 21:57:53

Podzielam opinie tych, którzy twierdzą, że w tak trudnym, by nie powiedzieć dramatycznym okresie jaki przeżywa dziś Europa, ale i świat, Polacy w swej zdecydowanej mniejszości zafundowali Polsce zmianę władz, które nie są absolutnie przygotowane na taki rozwój wydarzeń.

Słuchałem dziś rano Waszczykowskiego i ręce opadają. Odnoszę wrażenie, że zanim on, Prezydent, Macierewicz, Błaszczak, czy inni nauczą się dyplomacji minie kadencja. Wiele zapewne się w tym czasie wydarzy. Oby nic złego, czy kompromitującego nie przytrafiło się Polsce i Polakom. Popełnione błędy będzie trudno naprawić, jeżeli w ogóle.

Dyplomacja to taka międzynarodowa impotencja , cała para idzie w gwizdek i nic z tego nie wynika , ale gdyby nadal  była premierem Kopacz przyjęłaby  10 x więcej uchodźców niż przyjmie Szydło i Waszczykowski.... na razie mi to odpowiada . Dość z  bezmyślną poprawnością polityczną i  populistycznym oszołomstwem za publiczne , czyli nasze pieniądze . Jest w Polsce przygotowanych wiele ośrodków dla uchodźców min przez Caritas . Na  miejsca dla 50 rodzin świadomie tylko 1 rodzina z Syryjczyków wybrała Polskę w ośrodku pod Jelenią Góra . A który z działaczy PO  chce przyjąć kilkunastu arabskich uchodźców płci męskiej ok. 30 roku życia na utrzymanie można to zgłosić do biura imigracyjnego a nie być pianę na forach internetowych.....#66 ~Prawda111~

~Prawda111~
 • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 08:58:06

No, jeszcze przestępca skazany wyrokiem Sądu I-szej instancji, a już niedługo "ŚWIĘTY" mający misję od boga, ma pretensje, że nie spotkał się z nim ustępujący Szef specsłużb. Jak miał przekazać skazańcowi informacje uznane za tajne, jeżeli przestępca nie ma dostępu do tajnych akt ? A po drugie, PiSiorek ma pretensje. Zapomniał, jak 8 lat temu oddawali władzę, to żaden odchodzący pisowski minister nie spotkał się ze swoim następcą. Wyjątkiem była Elżbieta Jakaśtam, ustępująca minister sportu. Ona jedyna przekazała swój gabinet następcy.
Ale dla pisu, to jak pis ukradnie, to jest dobrze, a jak pisowi ukradną, to jest bardzo źle.

#67 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
 • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 13:10:40

Ciekawe, że przez 5 lat szef wszystkich szefów nie raczył pojawić się u prezydenta Komorowskiego, przez trzy miesiące kukiełka na stołku prezydenta nie widział potrzeby spotkania z Panią Premier Kopacz. Zaprzysiężenie Premiera Tuska obyło się cichaczem, po kryjomu. Pis zawsze okazywał pogardę PO, 10 lat siał propagandę nienawiści a teraz afera, bo na biednego skazanego Kamińskiego nikt nie czekał...

#68 ~WOLF~

~WOLF~
 • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 14:22:20

Wicepremier i minister rozwoju w rządzie Beaty Szydło Mateusz Morawiecki został nagrany przez głównego podejrzanego w aferze podsłuchowej Łukasza N. - poinformowało Radio ZET i opublikowało część stenogramu z rozmowy.

Morawiecki został nagrany w kwietniu 2013 roku podczas spotkania z prezesem PKO BP Zbigniewem Jagiełło, Krzysztofem Kilianem byłym prezesem PGE i Bogusławą Matuszewską, byłą wiceprezes PGE. Morawiecki był wówczas prezesem banku BZ WBK.

W trakcie rozmowy Zbigniew Jagiełło mówił o tym, że rząd Donalda Tuska chciałby, by PKO BP ratował SKOK-i. Ponadto Kilian informował o tym, że minister Skarbu Państwa nie przekazał Donaldowi Tuskowi informacji o pomocy publicznej udzielonej PLL LOT. W jego relacji, "Donald o mało zawału serca nie dostał", gdy dowiedział się o tym, że pieniądze trafiły do spółki, mimo że podczas posiedzenia rządu Mikołaj Budzanowski zaprzeczał takiej wersji. Co ciekawe, według Kiliana, z 400 milionów złotych wypłacono premie i było to pierwsze działanie po otrzymaniu przez PLL LOT środków.

W trakcie spotkania krytykowano także ówczesnego wicepremiera Janusza Piechocińskiego. W rozmowie padło, że ten nie zna się na gospodarce. Mateusz Morawiecki poruszał tematy dotyczące ekonomii i demografii.

Informację opublikowano na stronie internetowej Radia ZET.

#69 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
 • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 18:59:04

Chyba p. Andrzej Duda uratował dupę cwaniaczka Kamińskiego, przynajmniej tak podaje nieoficjalnie PAP. Chłopczyk straciłby mandat poselski po wyroku drugiej instancji, no i miałby latkę skazanego. Ziobro coś bełkotał o usprawnieniu pracy sądów, no widać, że dotrzymują słowa i Sądy są już tak sprawne i szybkie, że kończą pracę zanim ją jeszcze zaczęły. Brawo!!!

#70 ~Prawda111~

~Prawda111~
 • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 21:26:51

Duda ma gest, a co.. wkrótce da radość Dubienickiemu!

#71 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 21:48:25

wy szczekajace psy mozecie tylko wyc.a szykujcie sie ze o 6 przyjda po was.#72 ~CBA~

~CBA~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 07:19:30

wy szczekajace psy mozecie tylko wyc.a szykujcie sie ze o 6 przyjda po was.

Już po was idziemy, zakłamane i skorumpowane PiSiorki.

#73 ~Prawda 111~

~Prawda 111~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 08:49:41

Mariusz Kamiński i bunga bunga.
Co łączy naszego nowoniewinnego szefa służb specjalnych z aferą bunga bunga? Pozornie nic. Jednakże jest pewien wpólny mianownik. Organizator bunga bunga były premier Silvio Berlusconi starał się tak jak Mariusz Kamiński o ułaskawienie u Prezydenta. Berlusconiego skazano na 4 lata, a Kamińskiego na 3 lata. Na tym kończą się podobieństwa. Prezydent Włoch Napolitano odmówił ułaskawienia swego kolegi b. premiera pomimo, że partia Berlusconiego wywierała na niego ogromne naciski. Prezydent Włoch uznał bowiem, ze każdy jest równy wobec prawa i ułaskawienie Berlusconiego podważyłoby fundamenty włoskiej demokracji i naruszyło podstawową sprawiedliwość. A prezydent Duda uznał, że czymże jest równość wobec prawa wobec prośby kolegi. A mówią, że Włochy to państwo ze słabą demokracją. To co powiedzieć o nas?

#74 ~WOLF~

~WOLF~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 10:18:40

Minister środowiska Jan Szyszko powołał na stanowisko dyrektora generalnego Lasów Państwowych Konrada Tomaszewskiego, swego bliskiego współpracownika spokrewnionego z Jarosławem Kaczyńskim.

#75 ~Prawda111~

~Prawda111~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 10:26:06

Pierwsze dni nowej władzy: grubo powyżej oczekiwań!
Tego się nie spodziewali najwięksi sceptycy. Ekipa Prawa i Sprawiedliwości już w pierwszych dniach panowania pokazała, na co ją stać.
Demokratyczny obyczaj nakazuje dać nowej władzy ok. stu dni, by mogła wdrożyć się w działania. PiS zanegowało możliwość uszanowania tej tradycji. I to nie tylko dlatego, że jest to już jego drugie podejście do rządzenia Polską.
Co ważniejsze: od samego początku przejęcia sterów państwa grupa rządząca (a zważywszy na nieskrywane powiązania, trzeba za nią uznać: prezydenta, rząd, klub parlamentarny oraz centralę w postaci willi na Żoliborzu, w osobie jej lokatora) robi, co się jej podoba. Nie bacząc na standardy, i to na każdym polu: dyplomatycznym, prawno-ustrojowym czy – przeprośmy za staroświeckie wyrażenie – moralnym. O prostych, choćby językowych, wtopach nie wspominając.
Oto siłą rzeczy niepełna lista dowodów:
1. Nowy minister odpowiedzialny za kontakty z Unią Europejską Konrad Szymański po piątkowych zamachach w Paryżu oznajmia, że „nie widzi politycznych możliwości wykonania decyzji o relokacji uchodźców”. Tym samym – poza totalnym brakiem ludzkich odruchów – kwestionuje zobowiązanie RP gwarantowane przez poprzednią ekipę, narażając państwo polskie na zarzut nielojalności i niewiarygodności.
2. Również nowy szef dyplomacji występuje ze sprzeczną z prawem międzynarodowym tezą, by nie przyjmować uchodźców syryjskich, którzy znaleźli tymczasowe schronienie w Turcji, Jordanii czy Libanie. Dorzuca do tego atak na kilka europejskich idei: „poprawności politycznej” (której – jak wykazuje mu prowadzący z nim rozmowę dziennikarz, zwyczajnie nie rozumie) czy zwykłej solidarności. Ale co się dziwić, skoro już wcześniej chwalił się publicznie, że jest islamofobem…
3. Nowo mianowany szef resortu spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak ma za złe przewodniczącemu parlamentu Europejskiemu, który przypomniał w sumie logiczną zasadę solidarności: że jeśli Polska chce, aby Europa pomogła jej w razie zagrożenia przez Rosję, to powinna być z Europą solidarna w kwestii rozwiązania problemu uchodźców. Polityk PiS uważa na dodatek tę uwagę za przykład niemieckiej buty. I odwołuje się do zniszczenia Warszawy podczas II wojny światowej.
4. W zdominowanym przez PiS Sejmie pojawiają się kolejne (bodaj trzy na tydzień) wersje pomysłów ustaw dotyczących Trybunału Konstytucyjnego, z których każda prowadziłaby do upartyjnienia tej kluczowej w państwie prawa instytucji.
5. Nowy minister sprawiedliwości (o mało co nie pociągnięty do odpowiedzialności przed Trybunałem Stanu za nadużycia podczas pełnienia tego samego urzędu przed kilku laty) straszy więzieniem skorumpowanych ponoć sędziów, prokuratorów i biegłych – sugerując na dodatek wymiar kary!
6. Przy okazji – będąc, było nie było, przedstawicielem władzy wykonawczej – wyżej wspomniany krytykuje sądowy wyrok w sprawie partyjnego kolegi, sugerując, bez podania dowodów, manipulację składem sądu.
7. Chwilę po tym prezydent państwa ułaskawia tegoż partyjnego kolegę – i to w trakcie procesu (bo eksszef CBA Mariusz Kamiński złożył przecież apelację do wyższej instancji). Tym samym nie tylko kpi sobie z powagi sądownictwa w swoim kraju, ale też pozbawia kolegę szansy na uniewinnienie.
8. Posłowie PiS wykluczają z Prezydium Sejmu opozycyjnego PSL (niestety przy braku zdecydowanego oporu innych ugrupowań opozycji).
9. Podobna zagrywka: posłowie PiS w ekstraordynaryjnym trybie przegłosowują zmiany w sejmowej komisji ds. służb specjalnych: zmniejszają liczbę jej członków oraz zrywają z niepisaną, acz zdroworozsądkową zasadą tzw. rotacyjnego przewodnictwa. Oznacza to, że nie zasiądą w niej przedstawiciele wszystkich ugrupowań, a posłowie opozycji nie będą jej przewodniczyć na zmianę z parlamentarzystami PiS.

#76 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 10:31:12

Mafijne państwo PiS
Od zwycięstwa PiS w wyborach parlamentarnych politycy tej partii i sam prezydent Andrzej Duda zaczęli wywierać naciski na wymiar sprawiedliwości. Bez ogródek krytykowali wyrok pierwszej instancji na Mariusza Kamińskiego, atakowali sędziego i otwarcie mówili, że w apelacji spodziewają się "sprawiedliwości". Premier Beata Szydło wyrażała wręcz nadzieję, że "sprawiedliwość stanie po stronie" byłego szefa CBA.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
Już samo mianowanie przez PiS skazanego na trzy lata Kamińskiego ministrem ds. służb specjalnych było policzkiem dla poczucia przyzwoitości i okazaniem całkowitego braku szacunku dla władzy sądowniczej.
Powyborcza presja PiS na sądy w tej jednej sprawie jest bez precedensu. Przed otwartym atakiem na sędziego nie powstrzymał się nawet Zbigniew Ziobro, obejmując Ministerstwo Sprawiedliwości, które sprawuje nadzór nad sądami. To już nie był nacisk. To było zastraszanie.
Prezydent Duda poszedł jeszcze dalej - anarchicznym gestem wyeliminował w ogóle sąd z procesu wymierzania sprawiedliwości i ułaskawił Kamińskiego. Decyzja została podjęta pokątnie, bez konsultacji z prokuraturą. Nie podpisał się pod nią żaden prawnik.
Nie wiadomo, czy decyzję poprzedził wniosek Kamińskiego o ułaskawienie. Jeżeli nie, jest to kolejne złamanie procedur. Jeśli wniosek był, to znaczy, że Kamiński umówił się z prezydentem, że zastosuje prawo łaski. Głowa państwa popadła przy tym w absurd, gdyż ułaskawić można jedynie osobę winną, co oznacza, że pisowski prezydent mimowolnie uznał Kamińskiego za winnego, mimo że PiS jak jeden mąż głosił, że Kamiński jest niewinnym herosem walki z korupcją.
Dzień ten zaciąży nad całą prezydenturą Andrzeja Dudy. Pokazał on, że stawia ponad prawem siebie, kolegów i działaczy swojej partii. Że to oni, poza powołanymi do tego organami państwa, będą teraz orzekać, kto jest winny, a kto może spać spokojnie. Że oni są państwem.
Służbom kierowanym przez Kamińskiego prezydent dał zielone światło do nadużyć - sygnał, że wszystko im wolno, a sądów nie muszą się bać.
Tak nie działa państwo demokratyczne. Tak działa państwo mafijne.

#77 ~WOLF~

~WOLF~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 10:38:54

Mariusz Kamiński o ułaskawieniu Sobotki przez prezydenta Kwaśniewskiego mówił tak: "..Decyzja prezydenta była "bezwstydna i bezczelna". - Aleksander Kwaśniewski zachował się w tej sprawie nie jak prezydent, ale jak „prezio” - mówił. - To pokazuje, że jest jakaś nierówność wśród obywateli, że są osoby szczególnie chronione, a taką osobą dla Aleksandra Kwaśniewskiego jest pan Sobotka.."
W pełni podpisuję się pod oceną M. Kamińskiego z 2005 roku i dlatego podobnie jak proponuje to senator Bogdan Klich, proszę wszystkich zamieńcie nazwisko Kwaśniewski na Duda, a Sobotka na Kamiński , a uzyskacie moją ocenę tej decyzji prezydenta Dudy.

#78 rniski

rniski

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 3144 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 12:00:42

Pierwsze dni nowej władzy: grubo powyżej oczekiwań!...

Przestańcie już bo gdy słyszę PIS zbiera się na wymioty.#79 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 12:32:25

SŁUCHACIE EXPOSE?
To feeria pobożnych zyczeń pisana przez grono zakłamanych fantastów-paranoików. Łamanie prawa poprzedniemu rządowi zarzucają ci którzy zaczęli seryjnie łamać to prawo jeszcze nie zacząwszy dobrze swoich rządów. Czarno to wszystko widzę także w kontekście gospodarczym bo 500 zł/ dziecko już kosztuje 15, 5 mld zł a gdzie obniżenie wieku emerytalnego i kwota wolna od podatku do 8 tyś zł ? Tymczasem wpływy z uszczelnienia vatu i podatek od pow handlowych daja 3,0 mld. Gdzie reszta? To co? DRUKUJEMY?

#80 ~gościu~

~gościu~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 12:55:06

Słucham ( jeszcze ) expose Premier Szydło:
Tyle truizmów i sloganów, że głowa boli. A można by to chyba zmieścić w zdaniu: Zrobimy wszystko, by Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej. Tyle tylko, że już to kiedyś słyszałem, nawet wiem jak się skończyło...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, wybory 2015, wybory2015, IV Rzeczpospolita, PiS, Premier Kaczyński, Premier Szydło, zwyciężymy, okupacja, głosowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych