Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marsz marsz Kaczyński

wybory wybory 2015 wybory2015 IV Rzeczpospolita PiS Premier Kaczyński Premier Szydło zwyciężymy okupacja głosowanie

 • Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 13:00:44

Ułaskawić można tylko osobę winną (niewinną sąd uniewinnia). Duda, ułaskawiając Kamińskiego, przyznał, że szefem tajnych służb został przestępca.

#82 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 13:39:36

Wczoraj - wielki dzień PiSu! W nocy zniesienie wymogu stażu pracy dla wojewodów, przyjacielska przysługa - ułaskawienie kolegi, a lokalnie - zablokowanie wyboru Wiceprzewodniczącej Rady Miasta z PO w Szczecinie i zwyzywanie od "agentów" radnych PO przez szefa klubu PiS w Sejmiku. Miała być "praca i pokora", a jest buta i arogancja! Hasło "‪‎DAMYRADĘ"‬ nabiera nowego znaczenia.

#83 ~Wolak~

~Wolak~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 13:47:44

Słucham exposè, ... mały niuans dla obszarów wiejskich. W kampanii słyszeliśmy ,,wyrównamy dopłaty bezpośrednie dla rolników". Dziś usłyszeliśmy, ,,podejmiemy próbę wyrównania dopłat". Gra słów, a jakże inne znaczenie.

#84 ~Gościu~

~Gościu~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 14:43:34

Myślę o nowym pojęciu "ekonomicznym" (?) ogłoszonym dzisiaj przez B. Szydło, pełniącą obowiązki premiera - "symbolicznym bilionie". Jest to dla mnie cokolwiek dziwne, ale jak już wydamy ten symboliczny bilion i może nawet więcej, to spełni się obietnica niejakiego Kaczyńskiego z czasów kampanii wyborczej. Rozumiem, że pozostałe obietnice PiS też maja charakter symboliczny?

#85 ~XYZ~

~XYZ~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 17:14:53

„Po pierwsze rozwój, po drugie rozwój, po trzecie rozwój” – tak premier Beata Szydło zaprezentowała program swojego rządu.

Niestety, potem snuła wizje kraju jak z czytanek w PRL

#86 ~Prawda111~

~Prawda111~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 18:02:02

Sędzia Małek przyznał, że ani prezydent, ani nikt z jego kancelarii nie zwracali się do sądu, przed wydaniem aktu ułaskawienia, z prośbą o wgląd w akta tej sprawy. Tymczasem większa ich część jest tajna, co oznacza, że zapoznawać się z nimi można jedynie w kancelarii tajnej sądu.
Ciekawe w jaki sposób oceniono materiały.

#87 ~WOLF~

~WOLF~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 19:07:40

Pani premier, chcemy więcej!
Beata Szydło stawia sobie za punkt honoru wypełnienie obietnic i deklaracji, które złożyła w exposé. Ale zawsze mogła obiecać więcej.
Beata Szydło podkreślając kilkukrotnie, że wypełnienie deklaracji z exposé jest sprawą honoru jej samej, całego gabinetu i partii obecnie rządzącej, obiecała m.in.:
1. „po pierwsze: rozwój, po drugie: rozwój, po trzecie: rozwój” (w tym jednym zdaniu streszczać się ma, jak to sama ujęła, program rządu).
Ale dlaczego by nie pociągnąć tego wyliczenia dalej? Wszak Beata Szydło – jak sama stwierdziła – wierzy, że Polacy po czterech latach przedłużą „kontrakt” z ekipą PiS. A więc znów będziemy mieli lata rozwoju, co zbliży nas do marksistowskiego ideału postępu nieskończonego.
2. w ciągu mitycznych stu pierwszych dni urzędowania załatwić kluczowe obietnice z kampanii wyborczej (500 zł na dziecko, bezpłatne leki dla chorych powyżej 75. roku życia, minimalną stawkę godzinową w wysokości 12 zł, 8 tys. wolnych od podatku i obniżenie wieku emerytalnego do 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn).
Niby dlaczego nie przebić tych liczb? Zwłaszcza jeśli równocześnie PiS nie wskazuje, skąd tak naprawdę wziąć pieniądze (ekonomiści szacują, że te pomysły mogą kosztować i 50 mld zł rocznie, podczas gdy szefowa rządu znalazła około 3 mld). A więc: tysiąc złotych na dziecko, bezpłatne leki dla emerytów, rencistów, bezrobotnych i samotnych matek, 20 zł płacy minimalnej za godzinę, 10 tys. kwoty wolnej i - bo przecież mamy równouprawnienie - wiek emerytalny po 60 lat dla kobiet i mężczyzn. Dlaczego nie? To tak samo nierealne.
3. przełamać kryzys demograficzny.
Proponowałbym od razu ustawić poprzeczkę na jakimś bardziej wymiernym poziomie: siedmioro albo i dziesięcioro dzieci w rodzinie. Główne hasło drużyny PiS brzmi przecież „razem damy radę!”.
4. sprawić (zgodnie z planem „wyrwania się” z preferowanej ponoć przez poprzedników „pułapki średniego rozwoju”), że małe firmy staną się średnimi, średnie – dużymi, duże – wielkimi, a wielkie – będą konkurować na całym świecie.
Tu akurat niczego już więcej domagać się nie można: powiedziane zostało wszystko. Dalej tylko lot w kosmos, ale i te obietnice brzmią wystarczająco kosmicznie.
5. zdobyć bilion złotych na inwestycje.
W tym przypadku suma jest tak astronomiczna, że równie dobrze można by żądać i półtora, jeśli nie dwa biliony.
6. stworzyć (na nowo) gabinety stomatologiczne i lekarskie w szkołach.
A może i inne placówki usługowe: księgarenki, klubokawiarnie – zwłaszcza w gminach wiejskich?
7. sprawić, by na Śląsku „biło serce polskiego przemysłu”, a Łódź „rozkwitła”.
A może by się dało wskrzesić także sukces Huty im. Lenina czy PGR-ów? Odtworzyć przemysł włókienniczy? Łódzkie włókniarki czekają.
8. przeciwdziałać „zwijaniu się państwa” z prowincji poprzez otwieranie na nowo „szkół, bibliotek, urzędów pocztowych i komisariatów”.
Dlaczego w takim razie we wsi nie ma być też sądu czy delegatury Urzędu Rady Ministrów (zwłaszcza wobec podkreślanej co rusz przez szefową rządu chęci „słuchania głosu Polaków”)?
9. powrócić do „pełnego nauczania historii” i do „klasycznego zestawu lektur” w szkołach.
Jeśli tak, to w programach, prócz budujących prawdziwy patriotyzm Sienkiewicza i Konopnickiej, powinny się też znaleźć choćby opowieści o polskich narodowych socjalistach w rodzaju przedwojennego ONR-u czy powojennego PAX-u.
10. na wyższych uczelniach przywrócić „wolność badań i wypowiedzi”, a także możliwość kontaktów z osobami reprezentującymi mniej popularne poglądy.
Byleby konsekwentnie: włącznie z takimi, którzy – jak swego czasu niejaki dr Ratajczak – chcą przekonać studentów, że w Auschwitz nie było tak źle. Albo jak niejaki mgr Zyzak dowieść, że Lech Wałęsa był sterowany przez SB. I oczywiście włącznie ze specjalistami od zamachu na lotnisku pod Smoleńskiem.
11. spowodować, by wymiar sprawiedliwości w Polsce był sprawiedliwy.
Bardzo słuszny postulat. W wydaniu PiS oznacza to ułaskawianie w toku procesów kolejnych partyjnych kolegów pana prezydenta i wybieranie tylko tych sędziów, którzy będą wydawać właściwe wyroku.
12. pokazać obłudę nazywania „solidarnością” tego, co w rzeczywistości jest „próbą eksportu problemów, które stworzyły sobie inne państwa”.
Bo, jak wiadomo, solidarność powinna dotyczyć jedynie naszych problemów. Nam trzeba pomagać, inni niech radzą sobie sami.
13. przeprowadzić audyt poprzedniej ekipy…
A z tym już mam problem. Przecież koledzy pani premier przekonywali przez ostatnie lata, że Polska jest w ruinie. Co więc miałoby być poddane audytowi?

#88 prawda111..

prawda111..

  Swojak

 • Zbanowani
 • PipPipPipPip
 • 2178 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 09:53:00

MISKI - mam dla ciebie bardzo dobrą wiadomość.... 

Nareszcie wszyscy aferowicze zaczną odpowiadać za swoje machlojki, MISKI, na pewno narobi w POrcięta ale naród sie wreszcie doczekał sprawiedliwości...

 

Jan Bury zatrzymany przez CBA w związku z zarzutami korupcyjnymi

 

Były poseł, były szef klubu PSL Jan Bury został zatrzymany na polecenie Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach w związku z zarzutami korupcyjnymi - poinformował PAP w czwartek rzecznik prokuratury prok. Leszek Goławski.


#89 ~WOLF~

~WOLF~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 10:15:47

"Prezydent ułaskawił Kamińskiego wraz ze współsprawcami. Czyli jasno pokazał, że akceptuje, a nawet promuje metody działania, które prokuratura i sąd uznały za przestępcze. Znaczy to, że za kolejne tego typu działania – jeśli się w jakiejś tajnej służbie zdarzą – będą odpowiadali nie tylko bezpośredni sprawcy, ale też cały polityczny łańcuch dowodzenia z prezesem Kaczyńskim na szczycie, z prezydentem, panią premier, wicepremierami i innymi luminarzami władzy, którzy publicznie popierali, tłumaczyli i wychwalali najpierw nominację, a potem ułaskawienie".

#90 ~WOLF~

~WOLF~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 10:21:32

Blisko stanowiska wiceministra infrastruktury, odpowiedzialnego za drogi, jest były poseł PiS-u, Jerzy Szmit, któremu policja dwa razy odbierała prawo jazdy za drogowe ekscesy.

Wniosek o powołanie Jerzego Szmita na wiceministra infrastruktury jest już na biurku Beaty Szydło – dowiedzieliśmy się od kilku polityków PiS.

– Nie ma jeszcze podpisów pani premier na dokumentach o nominacjach. Gdy będą, będziemy komentować – powiedział nam Andrzej Adamczyk, nowy minister infrastruktury. Sam Szmit też uchyla się od odpowiedzi, ale nie zaprzecza, że idzie do ministerstwa. – To nie są moje decyzje – mówi.Szmit i dużo punktówSzmit, lider PiS na Warmii i Mazurach, miał w ostatnich miesiącach fatalną passę. Finał był taki, że polityk nie znalazł się na listach wyborczych. Teraz ma się odnaleźć w ministerstwie i odpowiadać za sprawy dróg i bezpieczeństwo na nich. Szmit znany jest z tego, że na drogach ma „ciężką nogę”. Policja już dwa razy odbierała mu prawo jazdy. Ostatni raz latem tego roku. Polityk wyprzedzał na podwójnej ciągłej na krajowej „siódemce” niedaleko Nidzicy. Po sprawdzeniu przez policjantów okazało się, że kierowca ma już 25 punktów karnych. – W związku z tym poseł został poinformowany, że nie może kontynuować jazdy – mówił PAP Krzysztof Kunicki, zastępca komendanta policji w Nidzicy. Szmita wysłano na ponowny egzamin. Poseł stracił prawo jazdy już w 2009 roku po uzbieraniu kompletu punktów karnych. Rok później sąd w Mrągowie ukarał go za zbyt szybką jazdę w miejscowości Sorkwity na krajowej „szesnastce”. – Teraz będę musiał przesiąść się na autobusy. Jak w Olsztynie będą już tramwaje, to będę jeździł tramwajami – komentował szef lokalnego PiS po ostatniej utracie prawa jazdy.IPad i monitoringDrogowe ekscesy to jednak nie wszystko. Szmit miał ostatnio inne kłopoty. W sierpniu „Fakt” wyciągnął prawicowemu politykowi obyczajową historię z życia osobistego. Gazeta dowodziła, że polityk, który głosi rodzinne wartości, sam jest daleki od ich respektowania. To nie koniec. We wrześniu wyszła na jaw kolejna sprawa. Podczas posiedzenia jednej z podkomisji sejmowych Szmit podszedł do stolika i zabrał iPada, który nie należał do niego. Zdarzenie zostało wychwycone przez monitoring. Szmit tłumaczył, że zrobił to omyłkowo, gdyż posłowie i sejmowi urzędnicy korzystają z podobnych tabletów.

Efekt wszystkich wydarzeń był taki, że lider partii w regionie wypadł z list wyborczych.

Podczas ich układania Szmit miał wziąć „jedynkę”, ale okazało się, że to miejsce przypadło Iwonie Arent, również parlamentarzystce PiS z Olsztyna. Szmit znalazł się na ostatnim miejscu. Ale w ostatecznym rozdaniu w ogóle z listy wypadł. Oficjalnie twierdził, że sam zrezygnował z udziału w wyborach. A nieoficjalnie mówiono, że przez wspomniane sytuacje popadł w niełaskę kierownictwa partii.Szmit zapowiada powrótW zeszłym tygodniu Szmit tłumaczył dziennikarzom, że dostał niedawno pismo z prezydium Sejmu. Pismo, z którego ma wynikać, że jego tłumaczenia związane z zabraniem iPada zostały zaakceptowane. – Tym samym sprawa incydentu jest definitywnie zakończona – mówił były poseł. Przed tygodniem olsztyńska „Gazeta Wyborcza” pisała, że Jerzy Szmit odzyskał dawny wigor i cytowała jego tajemniczą wypowiedź: „Wiadomości o mojej politycznej śmierci były przedwczesne, o czym opinia publiczna już niedługo się przekona”. Najwyraźniej chodziło mu właśnie o przejście na ministerialną posadę. Pytanie jeszcze tylko, czy Beata Szydło tę nominację zaakceptuje?

#91 prawda111..

prawda111..

  Swojak

 • Zbanowani
 • PipPipPipPip
 • 2178 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 10:26:52

Jak się cieszę że to bezprawie w końcu się skończy, czekając na następne aresztowania....

 

- W sprawie korupcji na Podkarpaciu mamy do czynienia z pajęczyną powiązań towarzysko-biznesowo-politycznych - mówił wcześniej szef CBA Paweł Wojtunik. Jak wówczas ujawnił, w sprawach dotyczących korupcji na Podkarpaciu do tej pory zarzuty usłyszało ok. 40 osób. - Zarzuty te dotyczą różnych osób - i osób pełniących funkcje publiczne, przedsiębiorców i samych polityków - dodawał. 

W sierpniu Prokuratura Apelacyjna w Katowicach wystąpiła do Sejmu o uchylenie Buremu immunitetu, chcąc mu zarzucić przekroczenie uprawnień poprzez nakłaniania wysokich rangą funkcjonariuszy publicznych do niezgodnego z prawem wpływania na wyniki konkursu na stanowiska szefów delegatury NIK w Rzeszowie i wpływania na wyniki kontroli prowadzonej przez NIK w jednej z podkarpackich gmin. Sejm nie zdążył rozpoznać wniosku ws. Burego, który nie zdobył mandatu w wyborach z 25 października. Oznacza to, że w dniu zaprzysiężenia nowego Sejmu jego immunitet wygasł wraz z mandatem poselskim. #92 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 10:51:31

Bezprawie to właśnie teraz będzie miało miejsce :)#93 ~Prawda111~

~Prawda111~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 12:25:59

Skoro Polacy dali radę pogonić PZPR i Jaruzelskiego, to i PiS i Kaczyńskiego pogonią. Tym bardziej, że PiS niczym "Titanic" nieuchronnie zmierza w kierunku góry lodowej.

#94 prawda111..

prawda111..

  Swojak

 • Zbanowani
 • PipPipPipPip
 • 2178 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 12:30:12

Bezprawie to właśnie teraz będzie miało miejsce :)

Bezprawie było przez 8 lat POkomuszych rządów, gdzie byliście bezkarni - teraz za wszystko odpowiecie....  Dobrze by było aby przy rozliczaniu POkomuchów, zabrać im cały zagrabiony majątek...#95 rniski

rniski

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 3144 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 12:41:20

Jak Kali ukraść to prawo, jak ukradli Kalemu, bezprawie.#96 prawda111..

prawda111..

  Swojak

 • Zbanowani
 • PipPipPipPip
 • 2178 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 13:07:15

MISKI - mam dla ciebie kolejną dobrą wiadomość :P  która mnie bezgranicznie cieszy :D ...

 

Katarzyna Adamiak-​Sroczyńska: pismo ws. willi w Klarysewie złożone do prokuratury

 

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor biura prasowego kancelarii Prezydenta, poinformowała w rozmowie z Wirtualną Polską, że pismo ws. willi w Klarysewie zostało złożone do prokuratury. W czwartek ma zostać upubliczniony raport z pięciu lat działalności Bronisława Komorowskiego. Szefowa Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy Małgorzata Sadurska mówiła na początku tygodnia, że prezydencka posiadłość została ogołocona z mebli i całego wyposażenia. Rzeczniczka poprzedniego prezydenta, Joanna Trzaska-Wieczorek, nie chciała komentować tej informacji.


#97 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 13:23:11

Ten komentarz dedykuję wszystkim kwękającym: "Znowu coś o PiS-ie, ale jesteście nudziarze". Oraz tym gadającym głowom w setkach tzw. programów publicystycznych, których analiza i wnioski ograniczały się do konstatacji: "Straszenie PiS już nie działa, to przecież taka sama partia jak PO, oni się zmienili". I zachwycali się, jaką PiS ma dynamiczną kampanię.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
W ten sposób brali udział w propagandowej, usypiającej grze PiS. I o to mam największą pretensję do większości komentatorów.
Każdego, kto zwracał uwagę, że PiS nie trzyma standardów zwykłej partii demokratycznej i że nie można zrównywać PiS z PO, SLD, PSL, nazywano "sługusem rządu", w najlepszym razie "histerykiem". A teksty o związkach SKOK z PiS i Andrzejem Dudą łatwo uznali za "skomplikowane" i nieobchodzące opinii publicznej. Łatwiej było podziwiać, jaka to pani Szydło jest "dynamiczna" i "daje radę".
No to, proszę, macie "dobrą zmianę", o której tak marzyliście, znudzeni normalnością kraju rozwijającego się, może powoli, ale niebędącego w ruinie.
Teraz możecie godzinami wsłuchiwać się w nieskończenie banalne wystąpienia pana Dudy i pani Szydło, którzy "dziękują Polakom za dobrą zmianę".
I powtarzać ze zrozumieniem ich ulubione frazy z kampanii wyborczej, też banalnej: "Nie może być tak, że Polacy żyją na gorszym poziomie niż Niemcy"; "Nie może być tak, że Polak wstydzi się za swoje państwo" itd. itp.
Otóż stało się tak, że wstydzę się za to, iż prezydent mojego kraju już na starcie zepsuł demokratyczne standardy, ułaskawiając Mariusza Kamińskiego i kolegów z CBA. I za to, że pani premier, dzień po decyzji prezydenta, ośmiela się powiedzieć przed polskim Sejmem: "Koniec arogancji władzy". Bo to zarówno szczyt arogancji władzy, jak i szczyt zakłamania.
Grzechy prezydenta i PiS są już niemałe i groźne:
* pozbawili opozycję z PSL miejsca w Prezydium Sejmu;
* jedną decyzją zmienili mądre zasady obowiązujące w demokratycznych krajach, że na czele sejmowej komisji ds. służb specjalnych zasiadają rotacyjnie przedstawiciele wielu partii, a nie tylko rządowej;
* niekończące się próby grzebania przy wyborze sędziów Trybunału Konstytucyjnego;
* powołanie na szefa senackiej komisji finansów Grzegorza Biereckiego, który tak dbał o interes SKOK, że państwo musiało zapewnić bezpieczeństwo złożonych w nich oszczędności obywateli.
Rzeczywiście, "dobra zmiana". Ale jestem pewny - udławicie się nadmiarem władzy.

#98 rniski

rniski

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 3144 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 13:36:29
MISKI - mam dla ciebie kolejną dobrą wiadomość :P która mnie bezgranicznie cieszy :D ...

Katarzyna Adamiak-​Sroczyńska: pismo ws. willi w Klarysewie złożone do prokuratury

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor biura prasowego kancelarii Prezydenta, poinformowała w rozmowie z Wirtualną Polską, że pismo ws. willi w Klarysewie zostało złożone do prokuratury. W czwartek ma zostać upubliczniony raport z pięciu lat działalności Bronisława Komorowskiego. Szefowa Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy Małgorzata Sadurska mówiła na początku tygodnia, że prezydencka posiadłość została ogołocona z mebli i całego wyposażenia. Rzeczniczka poprzedniego prezydenta, Joanna Trzaska-Wieczorek, nie chciała komentować tej informacji.

Możesz wyjaśnić dlaczego ta wiadomość jest dla mnie a ciebie cieszy? Przecież takich willi jest mnóstwo. Skoroście tacy kozacy to weźcie się za sprawy poważniejsze np. morderstwo Jaroszewiczów. Ale domyślam się dlaczego ciebie cieszy, po prostu lubisz dokopać bo to PO.Ten komentarz dedykuję wszystkim kwękającym:...

Czyli i mnie :) Sprawa jest prosta. PIS czego domyślaliśmy się przed wyborami, po wygranej już w pierwszych dniach udowodnił, że nie ma pojęcia co to jest demokracja i prawo. Udowodnił, że jest partyjką malutkich, zawistnych polaczków tzw. "prawdziwych Polaków", którzy dalej niż koniec własnego nosa nie widzą. Udowodnił, że posiadają moralność Kalego. Pokazał swoje oblicze i dalej już wiemy, że będą jedynie rozróby i rozgrywki a sprawy istotne pozostaną odłogiem. Dalsze drążenie tematu nie ma sensu. Pozostaje jedynie czekać aż wykończą się sami. O takich "polaczkach" Bismarck twierdził "Dajcie im władzę..."
PS
Na początku miałem nadzieję, że Duda będzie prezydentem wszystkich Polaków, że jako prawnik rozumie czym jest prawo.
Temat zamknięty, trzeba odczekać, naprawiać szkody będziemy potem.

#99 prawda111..

prawda111..

  Swojak

 • Zbanowani
 • PipPipPipPip
 • 2178 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 16:03:05

Możesz wyjaśnić dlaczego ta wiadomość jest dla mnie a ciebie cieszy? Przecież takich willi jest mnóstwo. Skoroście tacy kozacy to weźcie się za sprawy poważniejsze np. morderstwo Jaroszewiczów. Ale domyślam się dlaczego ciebie cieszy, po prostu lubisz dokopać bo to PO.

 

 

MISKI - ty uważasz że wszystkie kanalie, które grabili przez 8 lat swoich nierzadów, nadal mają być bezkarni - a ja ci mówię i pokazuję, że będą odpowiadać za swoje niecne postępki, ich miejsce jest jedno - KRYMINAŁ... I możesz sobie uprawiac dalej tę POkomuszą propagandę, którą i tak każdy olewa, a nawet się nią brzydzi, tak jak w innym temacie gdzie twoją propagandą doprowadziłeś nawet moderatora do mdłości i zamknął ci temat...#100 rniski

rniski

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 3144 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 16:17:03

Uważam, że aby kogoś nazwać "kanalią" i że grabili najpierw trzeba to udowodnić i uzyskać wyrok. Nazywanie tego przed powyższymi faktami jest naruszaniem dóbr osobistych i powinno się za to może nie do kryminału ale z pewnością jakaś nawiązka na Dom Dziecka i publiczne przeprosiny. Propagandę natomiast uprawiasz ty, publikując nazwiska bogu ducha winnych ludzi sugerując, że są przestępcami. Systematycznie i z premedytacją obrażasz niewinnych ludzi. Winny jest tylko i wyłącznie po wyroku sądowym. Tematu nikt mi nie zamknął. Dobrze się stało bo moderator zamknął ci jadaczkę do czego dążyłem i możesz być pewien, że będę to robił zawsze.Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, wybory 2015, wybory2015, IV Rzeczpospolita, PiS, Premier Kaczyński, Premier Szydło, zwyciężymy, okupacja, głosowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych