Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marsz marsz Kaczyński

wybory wybory 2015 wybory2015 IV Rzeczpospolita PiS Premier Kaczyński Premier Szydło zwyciężymy okupacja głosowanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#101 prawda111..

prawda111..

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2178 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 17:39:04

MISKI- grozić to ty sobie możesz POkomuchu, przez 8 lat mnie zastraszaliście, a ja wasze straszenie miałem i mam gdzieś.... Zapamiętaj sobie jedno że każda kanalia która przez ostatnie 8 lat czuła się bezkarna - teraz odpowie za wszystko - kryminały czekają :P  :P  :P

#102 rniski

rniski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 17:44:01

Zastraszaliście??!! Człowieczku masz paranoję, to ciebie mają gdzieś.

#103 prawda111..

prawda111..

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2178 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 18:00:27

MISKI - przez długich 8 lat robiliście wszystko aby mnie uciszyć, zniszczyc i zastraszyc , ja nigdy się nie dałem i zawsze mówiłem wprost że doczekam się chwili że kryminały się wszystkimi kanaliami zapełnią i tak też się dzieje... Doczekałem się w końcu wolnej - sprawiedliwej Polski... I mam w głębokim poważaniu ciebie i tobie podobnych.... Tyle twojego co pocieszysz się tą perfidną propagandą, którą tu uprawiasz, NIC WIĘCEJ.....

Czyli i mnie :) Sprawa jest prosta. PIS czego domyślaliśmy się przed wyborami, po wygranej już w pierwszych dniach udowodnił, że nie ma pojęcia co to jest demokracja i prawo. Udowodnił, że jest partyjką malutkich, zawistnych polaczków tzw. "prawdziwych Polaków", którzy dalej niż koniec własnego nosa nie widzą. Udowodnił, że posiadają moralność Kalego. Pokazał swoje oblicze i dalej już wiemy, że będą jedynie rozróby i rozgrywki a sprawy istotne pozostaną odłogiem. Dalsze drążenie tematu nie ma sensu. Pozostaje jedynie czekać aż wykończą się sami. O takich "polaczkach" Bismarck twierdził "Dajcie im władzę..."
PS
Na początku miałem nadzieję, że Duda będzie prezydentem wszystkich Polaków, że jako prawnik rozumie czym jest prawo.
Temat zamknięty, trzeba odczekać, naprawiać szkody będziemy potem.

MISKI- mogłeś śmiało napisać za Sikorskim.... ,,BĘDZIEMY DORZYNAĆ WATAHY ,, :P co się stało - ano wyszło na to że sami między sobą się ,,dorzynacie,, i koniec wasz będzie szybki... :P

#104 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 18:14:04

Prawda111, zmień lekarza.

#105 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 18:17:16

MISKI - przez długich 8 lat robiliście wszystko aby mnie uciszyć, zniszczyc i zastraszyc , ja nigdy się nie dałem i zawsze mówiłem wprost że doczekam się chwili że kryminały się wszystkimi kanaliami zapełnią i tak też się dzieje... Doczekałem się w końcu wolnej - sprawiedliwej Polski... I mam w głębokim poważaniu ciebie i tobie podobnych.... Tyle twojego co pocieszysz się tą perfidną propagandą, którą tu uprawiasz, NIC WIĘCEJ.....

Za PO RP wolna była trochę bardziej, sprawiedliwość nie była upolityczniona. Co do reszty cóż, miotaj się dalej ze swoimi paranojami. Dopóki nie jest to szkodliwe dla osób trzecich, nic ci nie będzie. Jedynie radzę miej umiar, przestrzegaj prawa.

#106 prawda111..

prawda111..

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2178 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 18:23:47

Prawda111, zmień lekarza.

Ty już nie zmieniaj, bo i tak ci żaden nie POmoże :P

Za PO RP wolna była trochę bardziej, sprawiedliwość nie była upolityczniona. Co do reszty cóż, miotaj się dalej ze swoimi paranojami. Dopóki nie jest to szkodliwe dla osób trzecich, nic ci nie będzie. Jedynie radzę miej umiar, przestrzegaj prawa.

MISKI - ty chyba naprawdę jesteś chory, pisać takie głupoty , to tylko może człowiek który przez ostatnich 8 lat był w kosmosie i jak powrócił, to przeczytał te peany chwalebne PO, jak to zrobili nam najpierw ZIELONĄ WYSPĘ - i jak to się wszystkim dobrze żyło - kolesiom z PO i patrz MISTKI, z tego całego dobrobytu - nieskończonej szczęśliwości - ogromnej sprawiedliwości społecznej - ten ,, niewdzięczny ,, naród dał pełnię władzy PiS-owi.... :P

#107 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 21:13:47

Nie patrząc na zdanie opozycji PiS uchwalił zmiany w Trybunale Konstytucyjnym. To skok na niezależność Trybunału i kpina ze standardów demokracji. Czy to jest ta "dobra zmiana"?

#108 prawda111..

prawda111..

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2178 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 21:55:57

Nie patrząc na zdanie opozycji PiS uchwalił zmiany w Trybunale Konstytucyjnym. To skok na niezależność Trybunału i kpina ze standardów demokracji. Czy to jest ta "dobra zmiana"?

Przestań się błażnić, bo doskonale każdy wie co PO planowało zrobić z trybunałem, chciało sparaliżować wszystkie uchwały nowego rządu jak również zapewnić sobie dalszą bezkarność.... Mamy bardzo mądrego Prezydenta, który zapobiegł temu, z czego naród bardzo się cieszy....

Znowu mam dobre wieści, z których przeogromnie się cieszę...

Jan Bury usłyszał sześć zarzutów.

W katowickiej prokuraturze apelacyjnej skończyło się przesłuchanie byłego posła Jana Burego, zatrzymanego przez Centralne Biuro Śledcze. Były szef klubu PSL usłyszał sześć zarzutów korupcyjnych. Jak informuje jego adwokatka, nie przyznaje się do winy.

Rzecznik katowickiej prokuratury Leszek Goławski powiedział, że Bury (zgodził się na podawanie nazwiska) - jako poseł i sekretarz stanu - miał przyjmować korzyści majątkowe od pewnego biznesmena - w wysokości 228 tys. zł i jednej sztabki złota - za załatwienie spraw w różnych instytucjach państwowych. 

Trzy inne zarzuty dotyczą przyjmowania korzyści majątkowych i pośrednictwa w przyjmowaniu łapówek w różnych instytucjach. Zdaniem prokuratury Bury przyjął też 700 tys. zł od pewnego przedsiębiorcy za załatwienie sprawy w Naczelnym Sądzie Administracyjnym. 

Pozostałe zarzuty są związane z nakłanianiem różnych urzędników do działań niezgodnych z prawem. 

#109 ~Prawda111~

~Prawda111~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 06:55:34

Nie ulegajcie trwodze! I we Mnie wierzcie. Ja jestem drogą, prawdą i życiem.

#110 ~WOLF~

~WOLF~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 12:31:52

Jarosław Kaczyński to przykład zaściankowości, ohydnej ksenofobii, brutalnego nacjonalizmu, pychy i pogardy dla słabszych oraz nienawiści do wszystkich o innych poglądach.

#111 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 12:40:42

No właśnie MISKI , PO nawet tego nie brało pod uwagę że kij ma dwa końce, zawłaszczyło sobie  państwo, wszystkie instytucje do przestrzegania prawa i łupiło naród na maksa czując się bezkarnym, zawsze byli do dyspozycji dyspozycyjni prokuratorzy i sędziowie którzy zamiatali wszystkie POafery, to również dotyczy waszego koalicjanta PSL... Skorumpowano państwo na niespotykaną skalę, robiono to na oczach bezbronnego narodu... Powracając do TK, to właśnie PO wprowadzając czerwcową ustawę dotyczącą sędziów TK, złamało konstytucje, chciano sparaliżować wszystkie ustawy które by wprowadzał nowy rząd, bo mając swoich sędziów, waszych sędziów wTK, zaskarżalibyście te wszystkie dobre ustawy dla narodu, aby PiS nie mógł zrealizować zapowiadanych zmian i poprawy życia ludziom... Mało tego, chcieliście sobie również zapewnić dalszą bezkarność... MISKI, a były prezydent, jak taki człowiek mógł sprawować najwyższy urząd w państwie - pełna kompromitacja państwa jako demokratycznego ale o nim to trzeba oddzielny temat założyć, bo tak jest umoczony, dalej - jak mogli zajmować najwyższe stanowiska w państwie ludzie z PO którzy uczestniczyli w różnych aferach, dla każdego również należało by założyć osobne tematy, bo umaczani są niesamowicie...  Miski - zapewniam cię że PO nigdy już naród nie dopuści do władzy - raczej powinieneś brać pod uwagę że ta partia się rozpadnie - przestanie istnieć, przynajmniej pod tą nazwą...

Problem w tym, że twoja optyka zawężona jest jedynie do PO, świata poza tym nie widzisz. Jak bardzo jest zawężona? Chociażby związek R z N ale tego też nie widzisz :) Idąc dalej PO wyczerpało swoją formułę. Po 8 latach jest to naturalne. Sądownictwo kulało już przed PO. Gowin próbował coś z tym zrobić ale poległ, lobby się nie dało. Nie wykonano wielu z obiecanych reform. Jednakże nigdy ale to nigdy nie zawłaszczano państwa pod interesy partyjne. Ostatnia partia która tam miała to PZPR. Nie dziw się więc, że z pozycji bezpartyjnego socjal-liberała PIS to PZPR bis. Lewactwo w warstwie gospodarczej i komuszenie w stylu działania z pierwszym sekretarzem Jarosławem Kaczyńskim na czele. Naród już raz dopuścił do takich rządów. PZPR państwo zawłaszczyła na długie lata. Uważasz, że wam też się uda na tak długi czas? To możliwe, prezes nie musi zmieniać konstytucji aby jak Łukaszenko być dożywotnim prezydentem, rządzi nieformalnie zza pleców. W garści ma premiera, prezydenta, zrobił skok na służby, na sądy, na TK. Przy okazji obdarował przyjaciela Rydzyka pół miliardem i zapewnił byt pralni zwanej SKOKami. Pozostaje jedynie mianować się szefem Trybunału Stanu i urządzać sądy dorażne w imieniu IV RP.

Użytkownik rniski edytował ten post 20 listopad 2015 - 13:09:57

#112 prawda111..

prawda111..

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2178 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 12:46:36

Jarosław Kaczyński to przykład zaściankowości, ohydnej ksenofobii, brutalnego nacjonalizmu, pychy i pogardy dla słabszych oraz nienawiści do wszystkich o innych poglądach.

Jaki ty jesteś śmieszny - wręcz tragicznie śmieszny....   Kaczyńskiemu, to Tusk, Komorowski czy Kopaczowa, to nawet do pięt nie dorastają... Kaczyński to mąz stanu, gdyby nie on, to Polskę całkowicie by zniszczono, a naród by zniewolono... 

#113 ~WOLF~

~WOLF~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 12:51:52

Jaki ty jesteś śmieszny - wręcz tragicznie śmieszny....   Kaczyńskiemu, to Tusk, Komorowski czy Kopaczowa, to nawet do pięt nie dorastają... Kaczyński to mąz stanu, gdyby nie on, to Polskę całkowicie by zniszczono, a naród by zniewolono...

Nie rozśmieszaj mnie, bo zajadów dostanę... :D

#114 ~Listonosz~

~Listonosz~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 13:06:47

Krótkie wyjaśnienie dla wyborców PiS i Kukiza co oznacza zawładnięcie Trybunałem Konstytucyjnym przez PiS:
- Gdy PiS uchwali, że każdy obywatel musi słuchać Radia Maryja w niedziele pod karą grzywny - to nie będzie można zaskarżyć tego do Trybunału. Trzeba będzie słuchać Radia Maryja lub płacić.
- Gdy PiS uchwali, że każdy obywatel ma płacić podatek na kościół katolicki - to nie będzie można zaskarżyć tego do Trybunału. PiS zabierze co miesiąc z wypłaty.
- Gdy PiS uchwali, że trzeba zmniejszyć emerytury tym, którzy nie chodzą do kościoła - to albo pójdziesz klęczeć i dasz na tacę albo sami przyjdą i sobie wezmą z twojej emerytury. Trybunał nie pomoże ci, bo w Trybunale PiS.
- Gdy PiS uchwali, że 500 zł na dziecko należy się tylko tym rodzinom, które czytają co najmniej dwie książki patriotyczne w roku - to będziesz musiał nauczyć się czytać i przedstawić zaświadczenie, że czytałeś o tym jak Żydzi mordowali Polaków, bo inaczej kasy nie będzie.
- Gdy PiS uchwali, że internet będzie cenzurowany i zamkną ci fejsbuka za wrogą propagandę - to nie będzie Trybunału żeby zaprotestować.
- Gdy PiS uchwali, że nie będzie ukochanych przez prawicę marszów niepodległości ani żadnych protestów na ulicach - to nie będzie można zaskarżyć tego do Trybunału. Jak wyjdziesz na ulice zaprotestować to dostaniesz wpierdeńko od władzy.

Teraz wróć do oglądania "Rolnik szuka żony". Zrozumiesz to później.

#115 prawda111..

prawda111..

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2178 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 13:10:38

Problem w tym, że twoja optyka zawężona jest jedynie do PO, świata poza tym nie widzisz. Jak bardzo jest zawężona? Chociażby związek R z N ale tego też nie widzisz :) Idąc dalej PO wyczerpało swoją formułę. Po 8 latach jest to naturalne. Sądownictwo kulało już przed PO. Gowin próbował coś z tym zrobić ale poległ, lobby się nie dało. Nie wykonano wielu z obiecanych reform. Jednakże nigdy ale to nigdy nie zawłaszczano państwa pod interesy partyjne. Ostatnia partia która tam miała to PZPR. Nie dziw się więc, że z pozycji bezpartyjnego socjal-liberała PIS to PZPR bis. Lewactwo w warstwie gospodarczej i komuszenie w stylu działania z pierwszym sekretarzem Jarosławem Kaczyńskim na czele. Naród już raz dopuścił do takich rządów. PZPR państwo zawłaszczyła na długie lata. Uważasz, że wam też się uda na tak długi czas? To możliwe, prezes nie musi zmieniać konstytucji aby jak Łukaszenko być dożywotnim prezydentem, rządzi nieformalnie zza pleców. W garści ma premiera, prezydenta, zrobił skok na służby, na sądy, na TK. Pozostaje jedynie mianować się szefem Trybunału Stanu i urządzać sądy dorażne w imieniu IV RP.

MISKI- czy Ty choć troszkę nie brzydzisz się tym co piszesz, bo kłamstwa oparte na propagandzie powinny uczciwego człowieka brzydzić.... Wiesz miski, kiedyś w jednej z rozmów z posłem, nie ważne z którym, zapytał sie mnie - co sądzę o tym, czy współpraca z PO moim zdaniem jest możliwa i wiesz co mu odpowiedziałem, że tak, jest możliwa ale tylko wtedy jak PO się oczyści z wszystkich ludzi powiązanych z aferami.. PO nigdy tego nie zrobiło, nigdy się nie pozbyło ludzi nieuczciwych, a wręcz przeciwnie, chroniono ich i zamiatano wszystko pod dywan... MISKI i nie dopisuj mi jakiejś ideologi politycznej, bo ja uważam że współpracować można z każdym uczciwym człowiekiem, bez względu na to z jakiej opcji jest politycznej....  Zapewniam Cię również, że znam uczciwych ludzi z PO, ale to w tej parti jest towar deficytowy i wyobraż sobie że nigdy nie pozwoliłem i nie pozwolę na tych uczciwych nikomu powiedziec złego słowa, zawsze ich bronię i będę bronił..

#116 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 13:10:47

"Wizerunkowa porażka Prezydenta w postsowieckim stylu"
„Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą” - te słowa nowej premier Beaty Szydło, wypowiedziane w expose, to jak splunięcie w twarz milionom Polaków, których ta władza nie reprezentuje. Wypowiedziane kilkanaście godzin po tym, jak Prezydent Duda w atmosferze gęstego skandalu ułaskawia pupila prezesa Kaczyńskiego, Mariusza Kamińskiego. Ten jeszcze może tylko udaje a może rzeczywiście próbuje ocalić twarz: odmawia dziennikarzom komentarzy tłumacząc, że wszystko co miał do powiedzenia w tej sprawie powiedział w krótkim oświadczeniu pisemnym. Ale ani Prezydent ani jego współpracownicy niczego już tłumaczyć nie zamierzają.

#117 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 13:22:31

MISKI- czy Ty choć troszkę nie brzydzisz się tym co piszesz, bo kłamstwa oparte na propagandzie powinny uczciwego człowieka brzydzić.... Wiesz miski, kiedyś w jednej z rozmów z posłem, nie ważne z którym, zapytał sie mnie - co sądzę o tym, czy współpraca z PO moim zdaniem jest możliwa i wiesz co mu odpowiedziałem, że tak, jest możliwa ale tylko wtedy jak PO się oczyści z wszystkich ludzi powiązanych z aferami.. PO nigdy tego nie zrobiło, nigdy się nie pozbyło ludzi nieuczciwych, a wręcz przeciwnie, chroniono ich i zamiatano wszystko pod dywan... MISKI i nie dopisuj mi jakiejś ideologi politycznej, bo ja uważam że współpracować można z każdym uczciwym człowiekiem, bez względu na to z jakiej opcji jest politycznej....  Zapewniam Cię również, że znam uczciwych ludzi z PO, ale to w tej parti jest towar deficytowy i wyobraż sobie że nigdy nie pozwoliłem i nie pozwolę na tych uczciwych nikomu powiedziec złego słowa, zawsze ich bronię i będę bronił..

OK a kiedy oczyści się PIS? Dlaczego wymagasz tego jedynie od PO? Jak mogę nie dopisywać ideologii skoro widzę to co widzę, jak pisałem lewactwo po stronie gospodarczej i komuszenie w stylu działania. Nie piszę o ludziach bo po prostu ich nie znam. Oceniam partię i jej działanie nie ludzi.

#118 prawda111..

prawda111..

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2178 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 13:23:11

Krótkie wyjaśnienie dla wyborców PiS i Kukiza co oznacza zawładnięcie Trybunałem Konstytucyjnym przez PiS:
- Gdy PiS uchwali, że każdy obywatel musi słuchać Radia Maryja w niedziele pod karą grzywny - to nie będzie można zaskarżyć tego do Trybunału. Trzeba będzie słuchać Radia Maryja lub płacić.
- Gdy PiS uchwali, że każdy obywatel ma płacić podatek na kościół katolicki - to nie będzie można zaskarżyć tego do Trybunału. PiS zabierze co miesiąc z wypłaty.
- Gdy PiS uchwali, że trzeba zmniejszyć emerytury tym, którzy nie chodzą do kościoła - to albo pójdziesz klęczeć i dasz na tacę albo sami przyjdą i sobie wezmą z twojej emerytury. Trybunał nie pomoże ci, bo w Trybunale PiS.
- Gdy PiS uchwali, że 500 zł na dziecko należy się tylko tym rodzinom, które czytają co najmniej dwie książki patriotyczne w roku - to będziesz musiał nauczyć się czytać i przedstawić zaświadczenie, że czytałeś o tym jak Żydzi mordowali Polaków, bo inaczej kasy nie będzie.
- Gdy PiS uchwali, że internet będzie cenzurowany i zamkną ci fejsbuka za wrogą propagandę - to nie będzie Trybunału żeby zaprotestować.
- Gdy PiS uchwali, że nie będzie ukochanych przez prawicę marszów niepodległości ani żadnych protestów na ulicach - to nie będzie można zaskarżyć tego do Trybunału. Jak wyjdziesz na ulice zaprotestować to dostaniesz wpierdeńko od władzy.

Teraz wróć do oglądania "Rolnik szuka żony". Zrozumiesz to później.

Noooo jestem pod ogromnym wrażeniem :P  propaganda godna dobrze wyszkolonego POkomucha :P  :D ... 

#119 ~Wolak~

~Wolak~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 13:26:10

W dziedzinie propagandy jesteś niedościgniony, mój ty Goebbelsie :)

#120 prawda111..

prawda111..

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2178 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 13:29:05

OK a kiedy oczyści się PIS? Dlaczego wymagasz tego jedynie od PO? Jak mogę nie dopisywać ideologii skoro widzę to co widzę, jak pisałem lewactwo po stronie gospodarczej i komuszenie w stylu działania. Nie piszę o ludziach bo po prostu ich nie znam. Oceniam partię i jej działanie nie ludzi.

MISKI- czy mam Ci zrobić powtórkę z rozrywki i pokazać którzy politycy PO to byli TW, przecież w PO aż się roi od nich, gdzie człowiek się nie dotknie to komuch, PO czerwieńsza jest bardziej niż w parti u Millera. PO powstała na takich POkomuszych ludziach......

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, wybory 2015, wybory2015, IV Rzeczpospolita, PiS, Premier Kaczyński, Premier Szydło, zwyciężymy, okupacja, głosowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych