Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 08:40:05

Wielki Niepodległościowy Marsz Wolności to olbrzymi sukces partii rządzącej no i osobisty Pana Jarosława, jak i też pronarodowych, katolickich i patriotycznych organizacji. Policja zatrzymała zaledwie stu kryptokomunistycznych prowokatorów, którzy nie zdołali wywołać jakichkolwiek zadym i zamieszek. Dyspozycyjni i funkcyjni pracownicy polskojęzycznych propagandowych mediów, założonych przez dawnych agentów SB ze środków finansowych FOZZ, nie zdołali zakłócić tej wspaniałej imprezy swoimi prowokacjami i ustawkami, w ramach tzw. "kombinacji operacyjnych". Pozostało im jedynie szczekanie na temat jakichś "faszystów", tym razem włoskich.

#2 ~tow. Pięść~

~tow. Pięść~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 09:09:43

To nie był marsz poparcia dla PiS, tylko dla Pani Prezydent HGW.

#3 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 09:35:10

Byłam tam wczoraj ,........ puste ulice Wa-wy , pojedyncze samochody  i Marsz Niepodległości .....  spokój jak na grzybobraniu.... nigdy nie uwierzę w przekazy TV

tylko tyle ,że dość zimno

#4 ~katolik z fary~

~katolik z fary~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 11:42:00

Z tym spaleniem flagi unijnej to mogła być ustawka jakiejś niepolskiej stacji telewizyjnej.

#5 ~student z południa~

~student z południa~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 12:20:47

Byłem na marszu, było po prostu przepięknie. Środowiska narodowe, kibicowskie, Młodzież Wszechpolska, kluby GP i inni wszyscy tylko pod biało czerwoną flagą, trochę szkoda, że ONR się wyłamał, ale te zielone flagi to był margines. Race były, ale zupełnie nikomu przeszkadzały, tworzyły magiczny nastrój i dawały trochę ciepła. TVN nie wiedział co gadać, bo nie miał się do czego przyczepić, Polsat w miarę rzetelnie pokazał. Kodomickie prowokacje, to też margines, nic im z tego nie wyszło. Duda good przemówienie, brawo rządzący. Jeszcze długo będzie mi dźwięczeć w uszu Bóg, Honor i Ojczyzna i inne wykrzykiwane hasła. Pozdrawiam wszystkich myślących po polsku.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 12:24:48

Ooo...fanatyczne trolle z PiS wkroczyły z przekazem dnia. Dlaczego w poprzednich latach rząd nie dawał ochrony policji i wojska? Ano dlatego, że zadymy były im na rękę. Łatwiej było zrzucić winę na stołeczny ratusz. Teraz jak ratusz się odciął to nagłe cud miód i orzeszki. Obłudnicy.

#7 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 17:54:42

Z tym spaleniem flagi unijnej to mogła być ustawka jakiejś niepolskiej stacji telewizyjnej.

Za 20 tys. zł urządzili leśną imprezę z okazji rocznicy urodzin Adolfa H. Ciekawe ile wzięli ci, co spalili unijną flagę na wczorajszym Wielkim Marszu Niepodległości?

#8 ~Zoebia~

~Zoebia~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 18:31:44

Właśnie wróciłam z marszu w Warszawie. Było cudownie, patriotyczne, nastrojowo i spokojnie. Nie widziałam żadnych żadnym czy przykrych incydentów. Race nikomu nie przeszkadzały, uczestnikami marszu było wiele rodzin z małymi dziećmi. Dziękujemy PIS.

#9 nagetka

nagetka

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 21:40:36

Byłam tam wczoraj ,........ puste ulice Wa-wy , pojedyncze samochody  i Marsz Niepodległości .....  spokój jak na grzybobraniu.... nigdy nie uwierzę w przekazy TV

tylko tyle ,że dość zimno

Lewaczko, ból ci d*** ściska z zazdrości.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 22:39:21

Właśnie wróciłam z marszu w Warszawie. Było cudownie, patriotyczne, nastrojowo i spokojnie. Nie widziałam żadnych żadnym czy przykrych incydentów. Race nikomu nie przeszkadzały, uczestnikami marszu było wiele rodzin z małymi dziećmi. Dziękujemy PIS.

Widzisz tylko to co chesz widzieć.

"Dziennikarka filmowała pochód i została zaatakowana przez agresywnych mężczyzn w kominiarkach, uczestników marszu narodowców. Obrzucili ją wyzwiskami i chcieli zniszczyć jej sprzęt do nagrywania. Nikt z idących w pochodzie nie stanął w obronie kobiety.

Teraz stołeczna policja publikuje wizerunek zamaskowanego mężczyzny i prosi wszystkich, którzy mogą znać jego personalia o kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym KSP(...)"

#11 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 17:53:54

Widzisz tylko to co chcesz widzieć.

"Dziennikarka filmowała pochód i została zaatakowana przez agresywnych mężczyzn w kominiarkach, uczestników marszu narodowców. Obrzucili ją wyzwiskami i chcieli zniszczyć jej sprzęt do nagrywania. Nikt z idących w pochodzie nie stanął w obronie kobiety.

Teraz stołeczna policja publikuje wizerunek zamaskowanego mężczyzny i prosi wszystkich, którzy mogą znać jego personalia o kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym KSP(...)"

A pod koniec sierpnia 1939 roku na radiostację w Gliwicach napadli polscy dywersanci. I nikt nie stanął w obronie tej radiostacji. Niemcy nie opublikowali żadnego wizerunku. Widzisz tylko, to co chcesz widzieć.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 23:40:19

Zacznij żyć teraźniejszością i przyszłością. Rok 1939 był już dość dawno. Tamtej historii naprawić się nie da.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych