Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mąż ma problem z łupieżem

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 13:55:40

Mąż ma stale problem z nawracającym łupieżem, był już kilka razy u dermatologa, ale póki co nic sensownego nie udało się zaproponować co mogłoby jakoś ten problem pokonać. Może macie jakiegoś sprawdzonego lekarza, specjalistę, który typowo skórą głowy się zajmuje i będzie w stanie coś w końcu zaproponować by nie tylko chwilowo dało się tego problemu pozbyć, ale tak na stałe? Jeśli ktoś ma kogoś sprawdzonego to niech da jakiś namiar.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 08:21:59

To nie łupież tylko początek łuszczycy!

#3 ~Marekk~

~Marekk~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 14:47:27

Jeśli dermatolog nie był w stanie Ci pomóc to zdecydowanie warto się wybrać do trychologa, bo taka osoba już będzie w stanie konkretne rozwiązania zaproponować jeśli chodzi o leczenie skóry głowy, typowo bowiem takimi problemami się zajmuje. Jeśli jesteś w stanie dotrzeć do Warszawy to ja mogę polecić  wawerclinic.pl, bardzo dobra klinika, która zdecydowanie mi pomogła w takich problemach.

#4 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 13:15:59

Niech spróbuje używać szamponu kaminomoto jak to nie pomoże to musi iść do specjalisty. Mnie ten szampon pomógł pozbyć się łupieżu, teraz stosuje go regularnie , by nie powrócił. 

#5 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 21:05:18

Witam serdecznie od wielu lat walczyłem z łupierzem .Szampony maści żele i wizyty u lekarzy.

Dla mnie pomógł lek o nazwie DIPROSALIC płyn na skórę.Powinno się go nakładać na miejsca chore.Ja niestety smarowałem całą głowę na fakt że szczygłem się na łyso więc było mi łatwiej.Po 6 dniach smarowania znikło wszystko.Nie wiem jak na długo jak na razie jestem zadowolony.Wlosy rosną a powrotu łupieża nie widać. :)

#6 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 21:08:17

Witam serdecznie od wielu lat walczyłem z łupierzem .Szampony maści żele i wizyty u lekarzy.

Dla mnie pomógł lek o nazwie DIPROSALIC płyn na skórę.Powinno się go nakładać na miejsca chore.Ja niestety smarowałem całą głowę na fakt że szczygłem się na łyso więc było mi łatwiej.Po 6 dniach smarowania znikło wszystko.Nie wiem jak na długo jak na razie jestem zadowolony.Wlosy rosną a powrotu łupieża nie widać.  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych