Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Meble do jadalni ?

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 eska

eska

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 marzec 2014 - 12:13:07

Ostatnio byłam w salonie meblowym Agata Meble w celu doboru mebli do jadalni , a gdzie Wy kupowaliście i co doradzacie ? :)

Użytkownik eska edytował ten post 18 marzec 2014 - 12:13:39

#2 melly22

melly22

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 18:18:55

Ja też mogę polecić salon Agaty zwłaszcza ze względu na duży wybór producentów jak i konkretnych mebli. Sama w jadalni mam meble firmy Forte, które właśnie zamówiłam w salonie Agaty. Jeżeli chodzi o meble to na prawdę bardzo sobie je chwale i polecam ;) 

#3 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 08:47:26

ja osobiście polecam sklep z własnego doświadczenia black art. fantastyczne wystroje proponowane przez nich juz zachwycają a ich projekty przechodzą samych siebie.

#4 ~Wiga~

~Wiga~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 10:52:26

Ja ostatnio kupiłam stoł i krzesła w sklepie kare24. Online. Szukałam czegoś nietuzinkowego, co by ożywiło jakoś wnętrza. Meble ze sklepów typu agata cze brw są takie pospolite:(

#5 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 10:42:41

Ja ostatnio kupiłam stoł i krzesła w sklepie kare24. Online. Szukałam czegoś nietuzinkowego, co by ożywiło jakoś wnętrza. Meble ze sklepów typu agata cze brw są takie pospolite:(

Fajne są te rzeczy z Kare, niektóre na prawdę nietuzinkowe, ale widzę, że sporo z nich ma podobny design jak te z Agaty, tylko, że w Kare są one droższe ;( A korzystacie może z inspiracji homebooka? Albo innych stron aranżatorów?? T^am jest sporo inspiracji jak umeblować mieszkanie i które meble wybierać takż e polecam. Na FB też jest fajna grupa, która pomaga dobrać dodatki do mieszkania. Sama do niej należę, więc jak ktoś chce dołączyć to dawajcie znać :D

#6 ~ŻanetaZ~

~ŻanetaZ~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 08:56:54

hmm może i kare24 są nieco droższe jak wspomniałaś Maju ale są o wiele lepiej zrobione, bardziej solidne. ja mam też juz jakiś czas i jestem bardzo zadowolona z nich.

#7 ewagazik

ewagazik

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 09:23:35

a co myślicie o stylu skandynawskim w salonie i jadalni?

#8 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 14:01:50

Ja kupowałam w Odysea meble, mają naprawdę gustowne rzeczy i nie dość, że na zdjęciach wyglądają zjawiskowo, to są naprawdę wygodne. Urządzałam z nimi sypialnię i jadalnię właśnie.

#9 Magda615

Magda615

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 wrzesień 2015 - 14:08:06

O, nie słyszałam o firmie Odyseja! :] Ja osobiście zamawiałam meble u stolarza i jestem bardzo zadowolona. Wiem z czego są zrobione ;) 

#10 ~Donata~

~Donata~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 13:33:00

A ja polecam sklep internetowy Odysea Meble, zaoszczędzisz sporo czasu. Mają świetne meble, bardzo solidne. :)

#11 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 13:17:04

Popieram Donata. ;) Odysea mają super meble, profesjonalnie wykonane. 

#12 motagar

motagar

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 29 październik 2015 - 11:24:47

Meble do jadalni zawsze muszę być dobre.

#13 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 15:45:48

Ja swoje kupiłam w Odysea Meble. Solidny produkt i są bardzo stylowe ;)

#14 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 10:49:51

Jeżeli szukacie sklepu, gdzie znajdziecie uposażenie dla swojego domu, to bez wątpienia mogę Wam polecić Odysea Meble. Moje mieszkanie dzięki nim wygląda cudownie,a narożnik, z którego oglądamy z rodzinką telewizję niezwykle wygodny!  

#15 Kaszanka

Kaszanka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 11:41:36

co kto lubi, ja wybieram ikee..tak mi sie podobają te klimaty...:)

#16 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 09:55:41

Ja wolę troszkę więcej zapłacić i mieć meble na lata, które są porządnie wykonane. Dlatego swoje meble, ostatnio krzesła, kupiłam w Odysea meble. Jestem tam zawsze zadowolona z zakupu.

#17 Kosmat

Kosmat

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:48:01

Szczerze powiem, ze mam meble z ikea. te nieco droższe modele są trwalsze i nie niszczą się :)

#18 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 21:26:24

Ja mam w jadalni meble z salonu Dller. Polecam ich stronę. Meble są bardzo solidnie wykonane, a do tego przepiękne.

#19 ~Wastyr~

~Wastyr~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 19:55:54

Jak dla mnie meble Blackart to  świtny wybór. Ni tylko są tanie, ale prezentują także niezwykle wysoką jakosć.

#20 ~Aster~

~Aster~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 23:19:36

Ja kdla mnie meble blackart to świetny wybór. Produkty o niezwykle niskiej cenie i wysokiej jakości. Warto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych