Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Meble do jadalni ?

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Madziula~

~Madziula~
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 14:01:17

Ja zamawiałem meble do swojej jadalni z MilliHome, bo mają bardzo duży wybór mebli skandynawskich. No i oczywiście mnóstwo oryginalnych dodatków w tym stylu.

#22 mistamarek

mistamarek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 14:08:28

Ja kupowałem w drobnej firmie w mojej okolicy, nazywa się Kubik. Ceny są dosyć wysokie, ale jakość mebli jest super, do tego są super stylowe i wyjątkowe. :)

#23 ~olina~

~olina~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 14:55:18

A my w naszym salonie agaty.Już dawno wypatrzyliśmy stół i krzesła i czekaliśmy na promocję. Meble od dobrego producenta, solidnie wykonane, każdy się zachwyca ;)

#24 ~doruszka~

~doruszka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 21:56:47

To tak jak my, z tym że my zdecydowaliśmy się na modułowe meble do kuchni. Super nam sie udało dobrać i wyszło kilka razy  taniej niz na zamówienie

#25 ~Danuśka~

~Danuśka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 09:59:16

Nasze tez są modułowe na Ola Mebluje, faktycznie są tańsze ale moim zdaniem nic nie ustępują jakością tym robionym na wymiar. Na się poszczęściło z tym zakupem bo z polecenia znajomych trafiliśmy do nich, a że są też producentem to wyszło nas jeszcze taniej. Teraz mamy zamiar zamówić jeszcze narożnik do salonu i tu chyba jednak zdecydujemy się na wersję z regulowanym zagłówkiem to  dobre rozwiązanie bo pozwala nam na lepszy odpoczynek.

#26 barbara joanna

barbara joanna

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 19:36:12

Nasze meble w jadalni są kupione także w agacie, spodobał się się zestaw Genetic a w nim grube ramy i fronty w beżowym połysku fajnie podkreślają  przestrzenność mebla

#27 ~cytruska~

~cytruska~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 17:25:29

Na święta zamówiłam meble Dover, nie mogę się doczekać, mają przyjechać już lada dzień :)

#28 Maria55

Maria55

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 13 maj 2019 - 08:23:35

Piękne, solidne meble do jadalni znajdziesz w https://www.edinos.pl/kietrz Wile modeli. Super ceny i rabaty.

#29 strus

strus

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 13 maj 2019 - 23:06:25

Jak najbardziej jest to przydatna rzecz. Fajnie z Twojej strony, że się tym podzieliłeś.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych