Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Meble kuchenne na wymiar

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~romek003~

~romek003~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 14:57:40

Ja polecam firmę z Krakowa, która dojeżdża praktycznie w każde miejsce w Polsce. U mnie montowali i jestem bardzo zadowolony, podaje ich stronę: drewmax-meble.pl

#42 ~padikor~

~padikor~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 15:55:22

Czy ktoś może mi pokazać jakieś fotki mebli, które kupił przez kuchnie pl ? Takie gotowe, już złożone, a nie podzielone na części. Interesuje mnie wygląda po złożeniu. Pokażecie?

Masz fotki na stronie tego sklepu - nie sądzę, żeby komuś chciało się te fotki wrzucać na forum, bo w jakim celu? A meble będą normalne, tak jak piszę raz jeszcze - zerknij na stronę samego sklepu.

Na centrum meble pl masz fotki mebli, ale przecież to niczego nie oznacza - możesz im zlecić wykonania konkretnego, gotowego projektu i wtedy będziesz miał pewność, że meble będą dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Nikt zdjęć wam nie wrzuci. Pytajcie bezpośrednio w sklepie co dokładnie dostaniecie - przecież na pewno mają fotki mebli kazdego typu, w każdym wymiarze i kolorze. Po prostu poproście o pokazacie takich, jakich to wy chcecie.

Również zamówiliśmy meble z sieci za dobre pieniądze i to się opłacało. Nie ma sensu kupowanie w przypadkowych miejscach - na mieście różnie bywa. Kuchnie pl zrobiły nam porządne meble bez wielkich kosztów - tak więc da się kupić.

Również kupowaliśmy przez net - ceny są dużo niższe, a to dokładnie te same meble. To było oczywiste, że ludzie będą w końcu kupowali z sieci - do wszystkiego przecież przekonujemy się dopiero z czasem...

#43 ~STRUŚ~

~STRUŚ~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 21:16:02

Przecież widać że ciągle pisze ta sama osoba.Coś z tego masz?       Ja w tym miasteczku robię super meble! :P

#44 ~Zainteresowana~

~Zainteresowana~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 13:23:18

Co sądzicie o meblach na wymiar z Polanowa , czy ktoś może zamawiał tam meble na wymiar. Proszę o opinie zamawiających

#45 ~parkoliusz~

~parkoliusz~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 15:52:36

No mam - meble. Ludzie, zacznijcie się uświadamiać i szukać rozwiązań tak, aby to było opłacalne. A tak tylko pitolicie. Wiem jak jest na mieście, tym bardziej kiedy trafi się na lipną firmę.

My też zamawiany z netu, głównie chodzi o niższe koszty. Nie mam zamiaru kupować na mieście w momencie kiedy goście rzucają mi terminami po 3 miesiące. A jednak jeśli te meble wykonuje znana firma, to większego ryzyka nie ma.

Jaka jest gwarancja na meble zamówione z netu? Jeśli coś nie będzie pasowało to oni sami pojawiają się na miejscu i poprawiają meble? Bo odsyłanie całości mogło by być trochę słabe...

Normalna. Raczej pojawiają się na miejscu i tam naprawiają meble. Ale jeszcze nie słyszałem o takim przypadku, żeby faktycznie ktoś musiał coś takiego robić. Na stronie masz dział z opiniami - obiektywnymi.

#46 ~Anna Zapad~

~Anna Zapad~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 18:43:04

Masz troszkę gotówki , to fajne meble robi pan Sebastian z Polanowa. Fakt długo się czeka , ale warto .takich fachowców , jest mało a efekt końcowy jest powalający.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych