Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Meble kuchenne na wymiar

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~romek003~

~romek003~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 14:57:40

Ja polecam firmę z Krakowa, która dojeżdża praktycznie w każde miejsce w Polsce. U mnie montowali i jestem bardzo zadowolony, podaje ich stronę: drewmax-meble.pl

#42 ~padikor~

~padikor~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 15:55:22

Czy ktoś może mi pokazać jakieś fotki mebli, które kupił przez kuchnie pl ? Takie gotowe, już złożone, a nie podzielone na części. Interesuje mnie wygląda po złożeniu. Pokażecie?

Masz fotki na stronie tego sklepu - nie sądzę, żeby komuś chciało się te fotki wrzucać na forum, bo w jakim celu? A meble będą normalne, tak jak piszę raz jeszcze - zerknij na stronę samego sklepu.

Na centrum meble pl masz fotki mebli, ale przecież to niczego nie oznacza - możesz im zlecić wykonania konkretnego, gotowego projektu i wtedy będziesz miał pewność, że meble będą dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Nikt zdjęć wam nie wrzuci. Pytajcie bezpośrednio w sklepie co dokładnie dostaniecie - przecież na pewno mają fotki mebli kazdego typu, w każdym wymiarze i kolorze. Po prostu poproście o pokazacie takich, jakich to wy chcecie.

Również zamówiliśmy meble z sieci za dobre pieniądze i to się opłacało. Nie ma sensu kupowanie w przypadkowych miejscach - na mieście różnie bywa. Kuchnie pl zrobiły nam porządne meble bez wielkich kosztów - tak więc da się kupić.

Również kupowaliśmy przez net - ceny są dużo niższe, a to dokładnie te same meble. To było oczywiste, że ludzie będą w końcu kupowali z sieci - do wszystkiego przecież przekonujemy się dopiero z czasem...

#43 ~STRUŚ~

~STRUŚ~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 21:16:02

Przecież widać że ciągle pisze ta sama osoba.Coś z tego masz?       Ja w tym miasteczku robię super meble! :P

#44 ~Zainteresowana~

~Zainteresowana~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 13:23:18

Co sądzicie o meblach na wymiar z Polanowa , czy ktoś może zamawiał tam meble na wymiar. Proszę o opinie zamawiających

#45 ~parkoliusz~

~parkoliusz~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 15:52:36

No mam - meble. Ludzie, zacznijcie się uświadamiać i szukać rozwiązań tak, aby to było opłacalne. A tak tylko pitolicie. Wiem jak jest na mieście, tym bardziej kiedy trafi się na lipną firmę.

My też zamawiany z netu, głównie chodzi o niższe koszty. Nie mam zamiaru kupować na mieście w momencie kiedy goście rzucają mi terminami po 3 miesiące. A jednak jeśli te meble wykonuje znana firma, to większego ryzyka nie ma.

Jaka jest gwarancja na meble zamówione z netu? Jeśli coś nie będzie pasowało to oni sami pojawiają się na miejscu i poprawiają meble? Bo odsyłanie całości mogło by być trochę słabe...

Normalna. Raczej pojawiają się na miejscu i tam naprawiają meble. Ale jeszcze nie słyszałem o takim przypadku, żeby faktycznie ktoś musiał coś takiego robić. Na stronie masz dział z opiniami - obiektywnymi.

#46 ~Anna Zapad~

~Anna Zapad~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 18:43:04

Masz troszkę gotówki , to fajne meble robi pan Sebastian z Polanowa. Fakt długo się czeka , ale warto .takich fachowców , jest mało a efekt końcowy jest powalający.

#47 ~Szrajbka~

~Szrajbka~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 14:49:25

Tu: centrum meble pl na pewno zamówisz coś konkretnego za 3 tys zł. Koszt naszej kuchni to 3500 zł, ale zbytnio nie hamowaliśmy się przy wyborze mebli. Zamówienie jest realizowane w ciągu tygodnia. Meble dobrej jakości z dostawą domu.

#48 ~waga~

~waga~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 18:31:20

A gdzie nasz Mistrz Świata w meblarstwie STRUŚ? :P

#49 ~just12345~

~just12345~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 13:32:21

Witam!
Jesteśmy największym w Polsce zakładem produkującym meble kuchenne pod indywidualne zamówienie, istniejemy na rynku od ponad 60 lat. 
Nasze kuchnie tworzone są z dużą pasją. Kuchnia jest dla wielu osób szczególnym miejscem, gdyż większość czasu spędzamy w niej, przygotowując rodzinne posiłki, spędzamy miłe chwile. 

Nasze wzory są zarówno nowoczesne, jak i eleganckie, tworząc w ten sposób unikalny styl. Śledzimy trendy modowe, które wdrażamy oraz dopasowujemy specjalnie do Was. Wpółpracując z wieloma markowymi producentami, wyszliśmy klientowi naprzeciw, podbijając rynek konkurencyjnymi cenami. 

Posiadamy potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001 oraz bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001. 

Pięcioletnia gwarancja udzielona przez stabilny podmiot jakim jest WFM pozwala klientom zaspokoić ewentualne roszczenia z tytułu wad ukrytych.
Na życzenie klienta łączymy style, dopasowujemy meble do Waszych potrzeb. 

WFM KUCHNIE

#50 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 13:34:24

Witam!
Jesteśmy największym w Polsce zakładem produkującym meble kuchenne pod indywidualne zamówienie, istniejemy na rynku od ponad 60 lat. 
Nasze kuchnie tworzone są z dużą pasją. Kuchnia jest dla wielu osób szczególnym miejscem, gdyż większość czasu spędzamy w niej, przygotowując rodzinne posiłki, spędzamy miłe chwile. 

Nasze wzory są zarówno nowoczesne, jak i eleganckie, tworząc w ten sposób unikalny styl. Śledzimy trendy modowe, które wdrażamy oraz dopasowujemy specjalnie do Was. Wpółpracując z wieloma markowymi producentami, wyszliśmy klientowi naprzeciw, podbijając rynek konkurencyjnymi cenami. 

Posiadamy potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001 oraz bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001. 

Pięcioletnia gwarancja udzielona przez stabilny podmiot jakim jest WFM pozwala klientom zaspokoić ewentualne roszczenia z tytułu wad ukrytych.
Na życzenie klienta łączymy style, dopasowujemy meble do Waszych potrzeb. 

wfm kuchnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych