Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Meble na zamówienie - dobry stolarz !

148 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 21:49:47

ja robiłam kuchnie i szafy w Perfect House u pana Sławka, polecam (perfect-house.pl)

#22 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 11:52:56

polecam Halama w Koszalinie. Namiary znajdziesz na ich stronie.

#23 ~glinda~

~glinda~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 14:56:07

Można to załatwić znacznie taniej i łatwiej. Jak? Odsyłam pod adres - http://www.centrum.meble.pl/kk Macie tam konfigurator szafek. Dobieracie i zamawiacie cały zestaw, który czeka jedynie do samodzielnego montażu. Macie dokładnie to chcieliście i to znaczenie niższym kosztem.

#24 ~glinda~

~glinda~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 14:46:55

Czy akcesoria kupowałeś na akcesoria.meble.pl? W opisie jest podane, że zestawy nie zawierają elementów połączeniowych. Skąd mam wiedzieć jakie elementy połączeniowe będą mi potrzebne dla konkretnego zestawu?

#25 ~kinton~

~kinton~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 15:06:29

Konfigurator ci podpowie. Akcesoria zamawiałem przez ten sklep, ale nie dlatego, że tak napisali - po prostu ceny mieli zdecydowanie najniższe, przy zachowaniu tej samej jakości. Akcesoria muszą być stabilne - uwierz mi, że nie chcesz co trochę musieć naprawiać swoich mebli.

#26 ~Bart72~

~Bart72~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 20:36:42

Firma Forto - myślałem, że nic nie zrobi po poprzednim stolarzu ( wyszła tragedia) ale chłopak dał radę - ma głowę do tego. Następnie poszła łazienka, garderoba i kuchnia - wszystko zgrane i solidne. Kontak jest wcześniej podany na forum do Pana Daniela Tomaszewskiego. Polecam

#27 ~Ficani~

~Ficani~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 09:06:49

Ja osobiście znam studio z Warszawy, które jednak ma zasięg na cały kraj, ale również zagranicę. Mianowicie chodzi mi o Studio Prostych Form, które ma naprawdę dobrego stolarza zajmującego się robieniem mebli na zamówienie:)

#28 ~Reser~

~Reser~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:53:59

Muszę się zgodzić co do produktów tej firmy z Warszawy. Prezentują one naprawdę najwyższą jakość.

#29 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 09:13:55

Polecam meble na zamówienie http://www.lesiakisyn.pl/

#30 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 21:52:49

Rok temu razem z mężem zamówiliśmy meble u stolarza.
Wykonał nam kuchnię w najnowszym systemie.
Później zamówiliśmy u niego garderobę i 3 szafy, wykonał też biurka dla dzieci.
Szukaliśmy wcześniej w różnych firmach, ale niestety, mają salony, ale niezbyt wielką wiedzę i doświadczenie.
Z tego co wiemy, to ten stolarz pracuje w swoim fachu przeszło 20 lat.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, tak jak nasi znajomi, którzy nam go polecili, bo wykonywał u nich meble i mogliśmy wcześniej je obejrzeć. Ma swoją stronę, gdzie można obejrzeć jego prace http://www.zabudowywnetrz.com

#31 ~sarbi~

~sarbi~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 19:48:34

Polecam Halama Meble

bez zlosliwosci, ale chyba szaleju sie najadles/as/. nieterminowy, drogi, nieslowny... pomimo tego, ze od tego nieszczesnego zlecenia minelo z 6-7 lat, to nadal pamietam te niewiarygodna firme.

#32 ~stolarz~

~stolarz~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 09:18:43

W tej firmie pracował kiedyś mój znajomy o zwierzęcym nazwisku.Twierdził że jak odszedł od nich to był już dużo gorzej.

A tu chodzi pewnie o samozwańczego mistrza świata w stolarstwie z australii :P

#33 ~Derafas~

~Derafas~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 09:36:07

Też uważam, że Studio Prostych Form to dobry wybór. Mają naprawdę bardzo dobre produkty.

#34 ~Artem~

~Artem~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 10:04:00

Hmm, co do mebli na zamówienie to ja osobiście polecam Studio Prostych Form. To dobry wybór.

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 16:15:50

Hmm, co do mebli na zamówienie to ja osobiście polecam Studio Prostych Form. To dobry wybór.

Tia... mam jakieś takie dziwne podejrzenie, że ciągle poleca je jedna i ta sama osoba :lol:

#36 ~Dert~

~Dert~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 09:22:04

Może, nie mi to oceniać kto i co poleca. Sama firma, którą tutaj prezentują ma jednak całkiem sporo klientów, a to chyba oczymś świadczy.

#37 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 10:47:31

Bardzo polecam firmę Uljar. Sama skorzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Biuro mieści się na ulicy Kaszubskiej w Koszalinie. Paru moich znajomych również korzystało z usług tej firmy i nikt nie żałował. Pozdrawiam.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 19:16:10

Bardzo polecam firmę Uljar. Sama skorzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Biuro mieści się na ulicy Kaszubskiej w Koszalinie. Paru moich znajomych również korzystało z usług tej firmy i nikt nie żałował. Pozdrawiam.

Może i nikt nie żałował, ale pytanie, czy ktoś był zadowolony. Pozdrawiam. ;)

#39 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 22:23:32

Długo szukałam dobrego i taniego stolarza do szafy wnękowej. Było kilku na pomiary i wycenę. Wybrałam tego Pana i nie żałuję,bo z szafy jestem naprawdę zadowolona,więc śmiało mogę polecić innym potrzebującym.

koszalin.olx.pl./szafy-wnekowe-garderoby-zabudowa-wnek-najtaniej-koszalin-iid-76703187

#40 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 21:33:56

http://koszalin.olx....in-iid-76703187

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych