Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Meble na zamówienie - dobry stolarz !

148 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Veva~

~Veva~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 09:18:16

Ja osobiście uważam, że Studio Prostych Form będzie najlepszym wyborem. Mają naprawdę świetne produkty meblarskie, które warto wybrać.

#42 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 10:58:31

Polecam.Koleżanka robiła kuchnie i jest zadowolona.http://www.meble-szczepanski.hsms.pl/

#43 ~zizu~

~zizu~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 11:10:40

Ja osobiście mogę wypowiedzieć się na temat firmy Wenus oferującej szafy na wymiar z Warszawy i każdego rodzaju meble. Nie chcę mówić o cenach, bo wszystko zależy od zamówienia.

#44 ~Fevad~

~Fevad~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 08:50:15

Hmm, ja widzę że przewija się tutaj kilka firm z tego chyba najczęściej Studio Prostych Form. Wygląda na to, że to właśnie na ich produkty się skuszę.

#45 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 11:43:46

Polecam zakład stolarski na Wąwozowej 11 bardzo dobrze  tanio  i szybko ... 

#46 ~zendek~

~zendek~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 15:00:14

A wiecie że cały zestaw na wymiar można z góry zamówić przez internet? Nas kosztowało to o 30% mniej niż miało kosztować. Taka była różnica w stosunku do cen na mieście... Zobaczcie sobie - http://www.centrum.meble.pl/kk

#47 ~STRUS~

~STRUS~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 06:44:38

A gdzie mój wpis ?Dlaczego został skasowany?

#48 ~anna halec~

~anna halec~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 15:19:48

zendek - myślisz, że ktoś ci zrobi idealne meble na wymiar nie zaglądając do pomieszczenia, gdzie ma to być umieszczone? Przecież to nie jest wykonalne. I druga sprawa - skąd wiesz, że materiały będą wysokiej jakości?

#49 ~STRUŚ~

~STRUŚ~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 08:37:37

zendek - myślisz, że ktoś ci zrobi idealne meble na wymiar nie zaglądając do pomieszczenia, gdzie ma to być umieszczone? Przecież to nie jest wykonalne. I druga sprawa - skąd wiesz, że materiały będą wysokiej jakości?

Ja naprawdę robię fajne meble :P

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 08:54:44

Ja naprawdę robię fajne meble :P

Gdyby tak było rzeczywiście, nie siedziałbyś i nie pisał takich bzdur, bo nie miałbyś czasu podrapać się za jaja.

A z braku zajęcia można sobie siedzieć i robić błazna z siebie.

Co to znaczy 'fajne" meble?

Trochę samokrytyki człowieku.

Pozdrawiam.

#51 ~Kumpel z J.~

~Kumpel z J.~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 19:25:48

To jest dobry fachowiec,zapewniam.

#52 ~zendek~

~zendek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 15:04:19

Oczywiście, że zestaw będzie idealny. Poczytaj internet, spróbuj znaleźć jakieś negatywne opinie na temat tej usługi - przecież to znana marka, logiczne, że u nich nie może być mowy o kiepskim wykonaniu usługi!

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 16:04:51

Ależ podajecie tych fachowców fiskusowi na talerzu!

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 17:03:05

Ależ podajecie tych fachowców fiskusowi na talerzu!

Hehe, dokładnie, swoją drogą co to musi być za fachowiec, który przedstawia się jako "Struś".

prawdziwy fachowiec nie musi obawiać się żadnego fiskusa, ba, nie musi nawet reklamować się na jakimś dennym forum. W przeciwieństwie do jakiś paprochów, którzy na nadmiar pracy nie narzekają , a jedyne co im fachowo wychodzi to szukanie frajerów na jakimś forum.

Pozdrawiam.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 13:49:33

UBEZPIECZENIA!!!

501872667

#56 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 12:45:56

Polecam meble od Studia Prostych Form! Wykonują projekt oraz meble. Szybko i wg Waszego pomysłu.

#57 Borek75

Borek75

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 październik 2013 - 10:37:39

Zdecydowanie polecam firmę Forto tomaszewski, zamawiałem u nich szafę wnękową i kuchnię. Wykonanie bardzo profesjonalne, świetny kontakt, złote rady i przede wszystkim szybko i rzetelnie. podejście, nie robią wszystkiego na ilość- u nich liczy się jakość. Nawet wszelkie szczeliny między ścianami a meblem po montażu zostały wykończone.... Nie zauważyłem żadnych niedoróbek, a montaż przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze. Ze swej strony gorąco ich polecam.

#58 ~STRUŚ~

~STRUŚ~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 12:46:31

Zdecydowanie polecam firmę Forto tomaszewski, zamawiałem u nich szafę wnękową i kuchnię. Wykonanie bardzo profesjonalne, świetny kontakt, złote rady i przede wszystkim szybko i rzetelnie. podejście, nie robią wszystkiego na ilość- u nich liczy się jakość. Nawet wszelkie szczeliny między ścianami a meblem po montażu zostały wykończone.... Nie zauważyłem żadnych niedoróbek, a montaż przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze. Ze swej strony gorąco ich polecam.

A ja? :angry:

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 17:04:54

A ja? :angry:

A ty lepiej schowaj głowę w piasek Strusiu.

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 17:08:50

Jeżeli szukacie mebli na zamówienie, to omijajcie firmę studio prostych form z Warszawy. Są nieterminowi, jak w końcu przywiozą meble to wykonane tragicznie, a reklamacji nie chcą uznawać. Właściciele tej firmy są bezczelni i jedyne co to zależy im na wyciągnięciu pieniędzy od klienta. Zareklamowałem u nich fatalnie wykonane meble i firma przestała się odzywać. Nie mam ani zwrotu pieniędzy ani mebli.

Uważajcie bo wkopiecie się tak jak ja, przestrzegam przed nimi. Dla mnie to zwykli oszuści.

Wygląda na to, że sami się tu reklamują  skoro są oszustami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych