Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Meble

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 09:15:24

Pomóżcie proszę. Wiem, że czytelnicy tego forum są skarbnicą wiedzy wszelkiego rodzaju. :)

Gdzie w Szczecinku i oklicy znajduje się sklep z antykami lub meblami sprowadzanymi z zachodu. Bardzo mi zależy. Kiedyś był taki sklep na starym Manhatanie. Były również na Pilskiej koło Agromy i przy rondzie koło Kauflanda. Ale już ich nie ma. Może wiecie, gdzie właściciele przenieśli swoją działalność. A może jakieś inne tego typu sklepy gdzieś są.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 20:15:37

Naprawdę nikt nie może udzielić informacji w tym temacie?

Tak na Was liczyłam. :(

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 20:58:42

Sprawdź na hali na wiśniowej, tam są jakieś używane i pseudoantyki z zachodu. Lub na ul.1 maja za bankiem idąc od placu.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 08:04:55

Dziękuję.

Tam już byłam, ale jak piszesz to bardziej szroto-komis niż porządne meble, a na 1maja mały wybór.

Dziękuję za pomoc.

#5 ~Słowianka~

~Słowianka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 10:48:28

A w necie patrzyłeś? Żyjemy w czasch ,w których przecież nawet meble można kupować online ;) Chodzi Ci o prawdziwe antyki czy stylizowane też? Bo takie stylizowane możnesz znaleźć na stronce kare24. Tzn mają różne meble, ale niektóre z nich wyglądają jak dawniejsze.

#6 ~zet~

~zet~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 11:05:54

Pomóżcie proszę. Wiem, że czytelnicy tego forum są skarbnicą wiedzy wszelkiego rodzaju. :)

Gdzie w Szczecinku i oklicy znajduje się sklep z antykami lub meblami sprowadzanymi z zachodu. Bardzo mi zależy. Kiedyś był taki sklep na starym Manhatanie. Były również na Pilskiej koło Agromy i przy rondzie koło Kauflanda. Ale już ich nie ma. Może wiecie, gdzie właściciele przenieśli swoją działalność. A może jakieś inne tego typu sklepy gdzieś są.

wiem i podpowiem ! meble podobne do tych , które były sprzedawane w sklepach koło Kauflanda i Agromy można kupić w Starym Grabiążu koło Barwic - niestety nie znam ani nr domu , ani nazwiska sprzedających - ale St.Grabiąż jest mały i nietrudno będzie ich znaleźć ... 

#7 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:17:27

bardzo eleganckie i stylowe meble można kupic w meble Arkadius. ja jestem zachwycona kanapą i widziałam też wiele innych rewelacyjnych mebli :D

#8 ~zet~

~zet~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 18:15:39

bardzo eleganckie i stylowe meble można kupic w meble Arkadius. ja jestem zachwycona kanapą i widziałam też wiele innych rewelacyjnych mebli :D

gdzie jest ten Arkadius - bo zupełnie nie kojarzę ...  :)

#9 ~Manik~

~Manik~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 11:07:33

A pomyślałeś żeby sprawdzić sobie co oferują sklepy w internecie? Np meble firmy KARE, mają przeróżne style, rodzaje materiałów, kolory, no wszystko. Warto tam zerknąć ;)

#10 ~Zest~

~Zest~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 09:58:04

Magia mebli. Słyszeliście może o tej firmie?

#11 ~mmmv~

~mmmv~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 11:49:38

Może tu mebleonedesign.pl? Widziałam, tam na pewno mają, może Ci się spodoba. Ultranowoczesny, futurystyczny wręcz dizajn, dla mnie ideał. Moja firma kupiła tam stół konferencyjny i jesteśmy bardzo zadowoleni, nie tylko z wysokiej jakości i wyglądu, ale też z przemiłej obsługi.

#12 ~nieee~

~nieee~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 09:10:07

Ja brałąm meble z Meblomoda, bardzo nowoczesne i stylowe. Dają istny powiew świeżości mojej sypialni.

#13 ~fewwa~

~fewwa~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 10:21:30

Mi praktycznie do całego mieszkania meble zrobiła firma Meble Domagała z Radomska. Na duży plus jest u nich to, że słuchają klienta i podchodzą indywidualnie do projektu. Nie kopiują jakiś szablonów, tylko tworzą meble na indywidualne zamówienie, oryginalne, dopasowane do konkretnego mieszkania i jego aranżacji. Można podejrzeć realizacje jakie zrobili na stronie mebledomagala.pl.

#14 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 16:21:59

Mnie się podobają meble jakie sprzedaje Ideal Meble na swojej stronie futurefurniture.pl. Stawiają na polską produkcją, solidną i dokładną. Z takich ciekawszych rzeczy co mają to na pewno sofy chesterfield robią wrażenie, o ile ktoś lubi taki styl. Mi się bardzo podoba, mam od nich sofę REM March i jeszcze 3 fotele do kompletu. Dobry kontakt z obsługą, odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości.

#15 ~fatimma~

~fatimma~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2016 - 10:38:05

A w necie patrzyłeś? Żyjemy w czasch ,w których przecież nawet meble można kupować online ;) Chodzi Ci o prawdziwe antyki czy stylizowane też? Bo takie stylizowane możnesz znaleźć na stronce kare24. Tzn mają różne meble, ale niektóre z nich wyglądają jak dawniejsze.

Bardzo fajną mają ofertę rzeczywiście, kilka mebli zrobiło na mnie wielkie wrażenie, ,muszę je mieć! Dzięki

#16 ~halszka~

~halszka~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 09:28:19

Bardzo fajną mają ofertę rzeczywiście, kilka mebli zrobiło na mnie wielkie wrażenie, ,muszę je mieć! Dzięki

Rzeczywiście mają ofertę, zajrzałam i kilka mebli zwróciło moją uwage, a planuję remont i przemeblowania...

#17 ~jurtisss~

~jurtisss~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 14:59:26

Fajne meble kupowałam do pokoju synka od Mebel Partner – mebel-partner.pl. Wygodne, bezpieczne, odpowiednio wyprofilowane żeby nie było jakiś ostrych krawędzi i wystających elementów. Poza tym mają w ofercie różne kolory i desenie, można było dobrać zestaw dla chłopca bez różowej kolorystyki ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych