Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mediaexpert Świdwin

142 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 22:09:56

witam
Mam jedno pytanko.
Co sądzicie o obsłudze w tym sklepie, bo po wizycie tam poczułam się totalnie zlekcewarzona, i wielka łaskę zrobili mi jak zapytałam ,,moge kogos poprosić ? ,, Poczułam sie jak intruz !

#2 ~hoh~

~hoh~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 22:33:41

kiedyś do póki nie otworzyli nowego punktu stara obsługa była naprawdę spoko ostatnio tam bylem jak są nowi młodzi to już gorzej

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 22:44:36

najlepsza obsługa to była ho ho , ładnych parę lat temu. Pamiętam że był tam taki chłopak który na temat sprzętu muzycznego mógł rozmawiać godzinami. Sprzedał mi telewizor, kino domowe Samsung i do tej pory grają. Teraz to nikt nawet nie pokaze jak coś działa, bo nie mają czasu.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 07:23:07

.........bo sami nie potrafia tego obslugiwac,a co dopiero wiadomosci -zadnych

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 14:57:22

A ja tam nie narzekam, przynajmniej na Drawskiej 7 zawsze jestem miło "załatwiony". W nowym punkcie nie byłem...

#6 ~kryspinka~

~kryspinka~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 16:20:24

Witam, obsługa w tym sklepie do bani, niby sprzedają Ci z rabatem, bardzo trudno reklamację załatwić, masakra

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 21:27:41

obsługa do niczego , czekałam ostatnio na obsługe ze 20min. nikt nie miał czasu!!! obsługa to jedno natomiast , jesli trzeba cos oddac do naprawy na gwarancjii towar!!!dopiero sa kłopoty!!!!!!makabra!!!nie polecam tego sklepu w Świdwinie!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 21:33:41

Jako ktoś co wiem zwracajcie teraz uwagę co kupujecie teraz liczy się przemiał i zysk przecież rusza telewizja cyfrowa.

#9 ~znawca~

~znawca~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 23:41:40

A więc jeśli ktoś chce kupić telewizor do odbioru DVB-T(telewizja cyfrowa naziemna) to telewizor powinien:
- dekodować obraz MPEG-4.
- dekodować dźwięk w formacie MP2.
- dekodować dźwięk w formacie E-AC3(Dolby Digital Plus).

Każdy powinien pytać się szczególnie o to, czy telewizor obsługuje dźwięk w formacie E-AC3. Bez tego możemy zapomnieć o dźwięku na niektórych kanałach.

W tej chwili w części kraju są uruchomione dwa multipleksy(MUX) telewizji cyfrowej:
MUX2 - Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN7, TV4, TV6, TV Puls (w przyszłości: TV Puls 2)
MUX3 - TVP1,TVP2,TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia
W przyszłości zostanie uruchomiony pierwszy multipleks(MUX1) z kanałami: TVP1, TVP2, TVP Info, Kino Polska Nostalgia, Eska TV, ATM Rozrywka TV i U-TV

W naszym mieście można odbierać:
ze Sławoborza -> MUX2
z Rusinowa k. Wałcza -> MUX2,MUX3
z Kołowa k.Szczecina -> MUX2, MUX3 (przy dobrej antenie)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 15:42:15

tam jedna wielka ściema z cenami zobacz w innych sklepach

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 16:38:29

omijam szerokim łukiem, szczerze żałuję, że nie ma już MULTI RTV AGD. Ceny były nie wygórowane przynajmniej porównując experta, no i babki z obsługi też dawały radę, a swoją drogą to co z nimi ?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 19:05:44

a żyja, słyszałem że pakują luzem pszczoły di kartonów. Dobra fucha, miodu dużo. Mogę dac namiary.

#13 ~Tadek~

~Tadek~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 18:48:54

Komu się nie podoba niech kupuje gdzie indziej i tyle.

#14 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 11:12:49

Ja kupiłam sobie na gwiazdkę laptop w media expert :) cena była przyjazna, dogodne dla mnie raty. Obsługa w porządku,sprzedawca pomógł mi w wyborze sprzętu. W styczniu zamierzam kupić tam pralkę.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 16:36:39

co ty nie powiesz? A który to tak co doradzał, bo najczęściej do internetu odsyłają.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 17:08:35

witam
Mam jedno pytanko.
Co sądzicie o obsłudze w tym sklepie, bo po wizycie tam poczułam się totalnie zlekcewarzona, i wielka łaskę zrobili mi jak zapytałam ,,moge kogos poprosić ? ,, Poczułam sie jak intruz !

A co. mieli Cię wnieść do środka na lektyce?
Ja to się cieszę kiedy do mnie obsługa nie podchodzi i denerwująco pyta: W czym mogę pomóc?

#17 ~swsa~

~swsa~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 20:13:51

Fajne mają raty 0%
UWAGA TO JEST OSZUSTWO KLIENTA...

Ciekawe że jeszcze ich nikt nie posądził o to....

Te ich gazetki to kupa smiechu ceniy na sklepie sa inne niż w gazetkach jak sie nie upomniesz to zapłacisz normalnie.

#18 siwix

siwix

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 286 postów

Napisano 28 grudzień 2011 - 21:34:25

I fakury za zakupy od razu bierzcie a nie kiedyś tam bo potrafią dopisać parę rzeczy "drobiazgów" szczególnie jak na raty coś weźmiecie. Chodzi mi o tego cwaniaczka ze sklepu na Drawskiej.!!! Jak się awanturę zrobi to udaje , że przez pomyłkę i Ci odświerzacz do odkurzacza przynosi. żałosne.

Bydle siwix

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 20:08:23

tam jedna wielka ściema z cenami zobacz w innych sklepach

Popieram

#20 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 21:35:13

Ja tam nie lubię jak ktoś biega za mną i co chwilę pyta "czy doradzić". W media expert pasuje mi, że gość raz podejdzie i zapyta, a potem nie sterczy mi nad głową. Kupowałem konsolę teraz na czyszczeniu, cena była korzystna - porównałem gdzie indziej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych