Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Miasto z lasami ścieżki buduje [wideo] :: zobacz komentowany artykuł

pkp

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~antek przesmiewca~

~antek przesmiewca~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 19:40:47

Wielce szanowne miasto, które buduje ścieżki???? A może tak miasto zrobi coś, a to coś to ogólny widok miasta, w tym przed dworcem PKP wyrówna kratkę ściekową bo jeszcze ktoś złamie nogę i będzie wielki wstyd miastu????? Do tego może miasto zrobi coś dla pieszych, a więc naprawi wszystkie chodniki, bo jak widać na ulicy Morskiej jeszcze za wczesnego Gomułki były układane. Chyba miasto nie chodzi po mieście i nie widzi, że na mieście jest więcej pieszych niż rowerzystów!!!!!!!

#2 ~działkowicz amator~

~działkowicz amator~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 19:56:19

Potrzebna jest jedna bardzo pilna ścieżka: od Niekłonic (działki) do przejazdu kolejowego (wzgłuż trasy autobusu 3, 4). Nie musi być "murowana", ale być musi zanim komuś coś się stanie.

Poza tym ciekawe jest, że miasto miało pieniądze na wydrukowanie 5000 broszur z mapkami dla rowerzystów a zabrakło pieniędzy na choćby jeden plakat informujący o programie międzynarodowego festiwalu organowego. Widocznie lepiej było wydać szmal na zbędne bilboardy "Koszalin buduje".

#3 ~cyklistka~

~cyklistka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 20:12:42

W 100% się zgadzam i proszę nie spędzać problemu na inną gminę, ponieważ działki ogrodowe pod Niekłonicami - mają koszalinianie.

#4 ~Ryś~

~Ryś~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 20:18:47

Jezeli włodarze bedą dbali o te scieżki jak o tą na zdjeciu to gratuluje pomysłu! Popękana i trawą zarasta - musi byc często używana?! W lesie to trawa tak razić nie bedzie!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 22:29:30

Nowa ścieżka rowerowa rozpada się po 10 latach... co za tandeta.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 22:37:33

W 100% się zgadzam i proszę nie spędzać problemu na inną gminę, ponieważ działki ogrodowe pod Niekłonicami - mają koszalinianie.

Tia, a tysiące Koszalinian wypoczywa w Mielnie, to niech Koszlain naprawi tam drogi... Głupszej argumentacji dawno nie czytałem. Skoro problem leży na terenie gminy Świeszyno, to miasto nic tam robić nie będzie, bo po pierwsze nie zabardzo może, a po drugie z jakiej racji.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 22:41:51

SUPER tylko się cieszyć że miasto i nadleśnictwo myśli o zdrowym wypoczynku dla mieszkańców. Scieżki rowerowe są nam potrzebne,wysiądzmy wszyscy z samochodów z autobusów i na rower,ruszać się :) ,dać płucom zaczerpnąć świeżego powietrza,oczom popatrzeć na piękno przyrody zachwycic się nia z perspektywy jazdy rowerem.Ludzie nie narzekajcie.Sam jeżdzę rowerem nie ma nic fajniejszego od zmęczenia się jazdą rowerem.Pozdrawiam

#8 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 05:21:37

Scieżki w lasach budują a w Jamnie 100 m ulicy Pogodnej nie potrafią doprowadzić do cywilizowanych warunków , wstyd i hańba miejskich drogowców !!!!

#9 ~darnell~

~darnell~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 06:27:41

Tia, a tysiące Koszalinian wypoczywa w Mielnie, to niech Koszlain naprawi tam drogi... Głupszej argumentacji dawno nie czytałem. Skoro problem leży na terenie gminy Świeszyno, to miasto nic tam robić nie będzie, bo po pierwsze nie zabardzo może, a po drugie z jakiej racji.

W nie tak dawnej historii naszego miasta zdarzyło się, że nasz Ratusz budował drogę z naszych pieniędzy na terenie obcej gminy :) Jednak, żeby nie snuć dodatkowych teorii spiskowych dodam, że owa miejscowość należy już do Koszalina.

#10 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 08:41:51

zrobili broszurki z mapami tras rowerowych... hmmm fajnie, teraz dajcie te mapy w wersji online

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 09:24:05

Tu są tylko stare z 2012 roku

#12 eternia

eternia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 09:27:21

Bo nowszych raczej na 99% nie ma. W sumie nie wiem po co tak często wydawać te mapy. Raz na kilka lat w zupełności wystarczy.

#13 ~Gonzalez~

~Gonzalez~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 09:46:45

Potrzebna jest bardzo  sciezka do Bonina i dalej do Manowa, najlepiej przy jedenastce..Wiele ludzi jeździ  tą trase rowerami , wyglądaja jak straceńcy , którym zycie nie miłe.

.

#14 ~beny~

~beny~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 11:28:11

SUPER tylko się cieszyć że miasto i nadleśnictwo myśli o zdrowym wypoczynku dla mieszkańców. Scieżki rowerowe są nam potrzebne,wysiądzmy wszyscy z samochodów z autobusów i na rower,ruszać się :) ,dać płucom zaczerpnąć świeżego powietrza,oczom popatrzeć na piękno przyrody zachwycic się nia z perspektywy jazdy rowerem.Ludzie nie narzekajcie.Sam jeżdzę rowerem nie ma nic fajniejszego od zmęczenia się jazdą rowerem.Pozdrawiam

Ostatnio byłem w Berlinie i zszokowała mnie liczba rowerzystów w tym mieście. A podobno w Amsterdamie jeszcze 3x tyle. Jak nasze miasto nadrobi braki w infrastrukturze to sam znacznie częściej wybierał będę rower, bo zalet jazdy rowerem jest mnóstwo, poczynając od prozdrowotnych przez ekologiczne na ekonomicznych kończąc, dlatego popieram w 100%. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pkp

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych